Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2015., 19:15   #21
Ma moze se i bez alkohola, cigareta i droga!! Kaj ce mi to?? Za neke kretene da ispadam cool i frajer?? Fala ne bi, ali sex , to je vec nekej drugo! Zdravo i korisno, svakom preporucljivo!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 19:32   #22
Quote:
Klinke su zakon.
I second that.

Ne znam je li relevantno, ali moja je zadnja veza počela kad je ona imala 14, a ja 17 godina. Svakako preporučujem. Što su starije to više pametuju i iskorištavaju! (Ne znam baš sad za one od 12 godina -- to je ipak premlado i nerazvijeno.)

Općenito ne vidim ništa loše u vezama gdje je veća razlika u godinama.
pushthetempo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 19:48   #23
Quote:
pushthetempo1 kaže: Pogledaj post

Općenito ne vidim ništa loše u vezama gdje je veća razlika u godinama.
12/13/14/15/16/17/18/19 i 30 tj. sve razlike iznad 3,4 godine u dobi kad mlađa osoba ima neke od prije navedenih godina ti ne vidiš problem?
Treba pobjeći odavde. Još malo pa će i 7, 8 godina biti u igri. To tvoje ima naziv i zove se pedofilija.
__________________
"Znaš li što je najljepše u životu? Želja, prijatelju."
" Željo moja, najslađi otrove. "
Tajana95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 20:28   #24
Quote:
Tajana95 kaže: Pogledaj post
12/13/14/15/16/17/18/19 i 30 tj. sve razlike iznad 3,4 godine u dobi kad mlađa osoba ima neke od prije navedenih godina ti ne vidiš problem?
Od navedenih samo osobe od 12 i 13 godina mi se ne čine baš za uporabu. Razlika u godinama, po mom mišljenju, nije bitna. Zašto ne iskažeš taj problem?
Quote:
Treba pobjeći odavde. Još malo pa će i 7, 8 godina biti u igri.
Sedmo- i osmogodišnjaci/nje? Ne vjerujem.
Quote:
To tvoje ima naziv i zove se pedofilija.
Možda ako krivo definiraš riječ 'pedofilija'. Ispod 14 godina je pedofilija, iznad je ok.

Inače, iako ovdje svi mogu staviti svoje mišljenje, ne moraju. Pogotovo ako je glupo.
pushthetempo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 20:33   #25
Glupo tj. poremeceno je da netko od 30 slini po onima od 15 i kaže da je to ok i još je 100 % uvjeren da on postupa ispravno. Ne znam da li je više jadno ili ogavno ili poremeceno.
__________________
"Znaš li što je najljepše u životu? Želja, prijatelju."
" Željo moja, najslađi otrove. "

Zadnje uređivanje Tajana95 : 09.09.2015. at 20:46.
Tajana95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 20:47   #26
Quote:
Tajana95 kaže: Pogledaj post
Glupo tj. poremeceno je da netko od 30 slini po onima od 15 i kaže da je to ok i još je 100 % uvjeren da on postupa ispravno. Ne znam da li je više jadno ili ogavno ili poremeceno.
Dakle nemaš argumenata. Možda ti ovo objasni zašto je to tako (pretpostavljam da si žensko, ja sam muško). Inače, ja imam 19 godina, a neki put mi cure od 15 izgledaju kao da imaju 18, tj. ja ne vidim neku veću razliku. Uostalom, ja znam što tražim i vjerujem da bi se većina (muških) složila s tim.
pushthetempo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 20:52   #27
Quote:
pushthetempo1 kaže: Pogledaj post
Dakle nemaš argumenata. Možda ti ovo objasni zašto je to tako (pretpostavljam da si žensko, ja sam muško). Inače, ja imam 19 godina, a neki put mi cure od 15 izgledaju kao da imaju 18, tj. ja ne vidim neku veću razliku. Uostalom, ja znam što tražim i vjerujem da bi se većina (muških) složila s tim.
A ja vidim da se izvlačiš. Ja nisam ništa rekla protiv razlika 15 pa eto "ti" recimo 19 to je ok, ja sam komentirala razliku 15 i 30.
__________________
"Znaš li što je najljepše u životu? Želja, prijatelju."
" Željo moja, najslađi otrove. "
Tajana95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:00   #28
Quote:
Tajana95 kaže: Pogledaj post
12/13/14/15/16/17/18/19 i 30 tj. sve razlike iznad 3,4 godine u dobi kad mlađa osoba ima neke od prije navedenih godina ti ne vidiš problem?
Treba pobjeći odavde. Još malo pa će i 7, 8 godina biti u igri. To tvoje ima naziv i zove se pedofilija.
Opaaaa, znaci po tebi je pedofilija ako netko ima 24 i ima curu/decka od 19? Ili, ne dao bog, ako ta osoba od 24 ima 30, a druga strana 19 pa cak i 18? LMAO!!
Nema veze sto se sa 18 postaje punoljetna osoba, jer ako druga strana ima 5+ god. vise, nu pedofila

Brzo kontaktiraj Vladu HR da izmjene zakone jer u HR je savrseno legalno sa 15 godina, pa makar druga strana imala 115. Ocito ne znaju sto je pedofilija pa ce ih Tajana95 prosvijetliti.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:04   #29
Quote:
Tajana95 kaže: Pogledaj post
A ja vidim da se izvlačiš. Ja nisam ništa rekla protiv razlika 15 pa eto "ti" recimo 19 to je ok, ja sam komentirala razliku 15 i 30.
Ne "izvlačim" se ja uopće. Kako meni, tako se i onome od 30 možda ona učini razvijenija (što većina i jest u toj dobi). Stvarno ne vidim razlog tolikoj panici. Ali gdje si ti vidjela curu od 15 s muškarcem od 30 godina?
Quote:
Nema veze sto se sa 18 postaje punoljetna osoba, jer ako druga strana ima 3-4 god. vise, nu pedofila
Pa kakve veze ima (zakonsko) punoljetstvo s njenim lošim razmišljanjem?
pushthetempo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:07   #30
Quote:
pushthetempo1 kaže: Pogledaj post
Pa kakve veze ima (zakonsko) punoljetstvo s njenim lošim razmišljanjem?
Ona te prakticki prozvala pedofilom jer si rekao da ti je veca razlika u godinama ok, tj. da ne vidis nista lose u takvim vezama, i nabrojala sve od 12-19 te rekla da sve razlike vece od 4 god. su pedofilija.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:08   #31
Quote:
pushthetempo1 kaže: Pogledaj post
Ne "izvlačim" se ja uopće. Kako meni, tako se i onome od 30 možda ona učini razvijenija (što većina i jest u toj dobi). Stvarno ne vidim razlog tolikoj panici. Ali gdje si ti vidjela curu od 15 s muškarcem od 30 godina?
Pa kakve veze ima (zakonsko) punoljetstvo s njenim lošim razmišljanjem?
ja sam vidio davno kad sam pratio novine, da je jedan takav par dobio djete, u komentarima vidiš da ljudi pitaju jel bio optužen za pedofiliju ili nešto slično.
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:09   #32
Zato jer su ljudi slabo obrazovani i ne znaju sto je pedofilija, a jos manje koje su zakonske granice i sto zakon uopce govori.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:13   #33
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Ona te prakticki prozvala pedofilom jer si rekao da ti je veca razlika u godinama ok i nabrojala sve od 12-19 te rekla da sve razlike vece od 4 god. su pedofilija.
Da, što sam odmah osporio jer nije upoznata sa značenjem riječi koju je napisala.

Ali tvoje preuveličavanje nekog besmislenog zakona u životni [zakon] je smiješno, budući da su djevojke uglavnom "spremne" i mnogo prije.
pushthetempo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:16   #34
A tko tebi ista govori? Mene zanima njen odgovor, ne tvoj, jer mi njenih 18 i 19 posebno bodu oko, pa bih volio znati je li po njenom pedofilija ako jedna strana ima 24, a druga 19. Ili, boze sacuvaj, jedna strana 30, a druga 18-19. To nije pedofilija ni u Butanu (gdje je zakonski granica za sex 21 za oba spola).
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:20   #35
Ja sam lijepo rekla da mi nije uredu kad likovi od 30 sline po balavicama od 12,13,14,15,16,17...ako je cura punoljetna tj. ima 18, 19. i ima želju biti s likom od 30 samo naprijed. Izvrćeš riječi. Nisam vidjela lika od 30 s onom od 12,13, ali sam nažalost vidjela da sline po takvima. A to što neka od 12, 13 ima možda razvijeno tijelo ne znači da joj je i u glavi se razvijeno.
__________________
"Znaš li što je najljepše u životu? Želja, prijatelju."
" Željo moja, najslađi otrove. "
Tajana95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:29   #36
Ne izvrcem nikakve rijeci jer si napisala (i jasno se vidi 18 i 19), citiram te:
Quote:
Tajana95 kaže: Pogledaj post
12/13/14/15/16/17/18/19 i 30 tj. sve razlike iznad 3,4 godine u dobi kad mlađa osoba ima neke od prije navedenih godina ti ne vidiš problem?
Indeed, ne vidjam ni ja nekog od 30 sa nekim/nekom od 12-13 ali staviti osobu od 12 god. u isti kos sa osobom od 18 ili 19 je malo smijesno. I da, vidim sasvim dovoljno kombinacija od 30ak gdje druga strana ima 18-20 pa ne vidim bas nikakvog tu problema, za razliku od tebe koja kazes da je to pedofilija.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:32   #37
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
To nije pedofilija ni u Butanu (gdje je zakonski granica za sex 21 za oba spola).
Ma kakve veze ima zakonska brojka s mozgom? Mislim da se spolni odnos na koji nisu pristale obje strane/jedna strana je maloljetna smatra silovanjem, a ne pedofilijom (ali neka netko bolje upoznat ispravi ako je potrebno).
Quote:
ako je cura punoljetna tj. ima 18, 19. i ima želju biti s likom od 30 samo naprijed. Izvrćeš riječi. Nisam vidjela lika od 30 s onom od 12,13, ali sam nažalost vidjela da sline po takvima.
Znači ako ona ima 18, a on 30 godina, razlika od 12 godina ti ne smeta. Zanimljivo.

Slini? Misliš gleda je?
Quote:
A to što neka od 12, 13 ima možda razvijeno tijelo ne znači da joj je i u glavi se razvijeno.
Nitko nije ni komentirao tako mlade cure.
pushthetempo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:33   #38
Čuj ne možete prepoznati razliku između cure koja ide u 8 razred osnovne i cure koja završava 4 srednje O_o
Očito imate neki problem sa dioptrijom
Zmoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:36   #39
Quote:
pushthetempo1 kaže: Pogledaj post
Ma kakve veze ima zakonska brojka s mozgom? Mislim da se spolni odnos na koji nisu pristale obje strane/jedna strana je maloljetna smatra silovanjem, a ne pedofilijom (ali neka netko bolje upoznat ispravi ako je potrebno).
A jesi se tog mozga ulovio... Vecina tipova od 30 je mentalno na razini cura od 22-25, kad smo kod tog. Naglasak na rijec vecina da ne bude cjepidlacenja. I spominjem samo 18 i 19 godina, kad je druga strana u pitanju, neovisno o spolu. Sad ako je tebi isti mozak i mindset (opcenito pogledi na svijet i zivot) osobe od 18-19 i one od 12-13 onda no comment...

A zakonska brojka ti ima te veze da ako lijepo obje strane pristanu (i neka se snime i sve ostalo za dokaz) na sex, ako jedna strana u HR ima manje od 15 godina, a druga je punoljetna, to je kaznjivo kaznom zatvora. Ili manje od 14 u Njemackoj. Ili manje od 21 u Butanu tj. manje od 18 u Indiji i USA. Ili manje od 13 u Japanu, 15 u Spanjolskoj, 12 u Mexicu itd.; dok ako ta mladja osoba ima spomenute godine (u tim drzavama), moze dobrovoljno stupiti u sex sa kim god hoce, pa makar druga strana imala 100 godina.
Nepristanak na sex nema veze sa godinama jer je isti silovanje (ukoliko ima ikakvog pokusaja sexa) po svakom zakonu svake zemlje (osim nekih komedija drzava).
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:40   #40
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Ne izvrcem nikakve rijeci jer si napisala (i jasno se vidi 18 i 19), citiram te:


Indeed, ne vidjam ni ja nekog od 30 sa nekim/nekom od 12-13 ali staviti osobu od 12 god. u isti kos sa osobom od 18 ili 19 je malo smijesno. I da, vidim sasvim dovoljno kombinacija od 30ak gdje druga strana ima 18-20 pa ne vidim bas nikakvog tu problema, za razliku od tebe koja kazes da je to pedofilija.
Ok prihvaćam malo sam se krivo izrazila. Meni nije uredu ove ispod 18 i 30 pogotovo ako to ispod znači 12,13,14,15 to je bolest, kompleksi, ali ovo s 18, 19 mi je ok samo eto ja ne bih jer mislim da cura od 18, 19 nije jednako razvijena kao osoba od 30 i da u konačnici u takvom odnosu ispašta. Nije mi uredu da netko isključivo gleda one od 18,19, 20 kroz čitav život jer mislim da su to kompleksi ali ok kompleksi su i od druge strane ako prihvati takav odnos. A ti si se uhvatio greške kao pijan plota iako si znao na što mislim jer kao što sam rekla tražiš opravdanje, izvlačiš se.
__________________
"Znaš li što je najljepše u životu? Želja, prijatelju."
" Željo moja, najslađi otrove. "
Tajana95 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.