Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Turnir osvaja?
Nadal 12 33.33%
Đoković 17 47.22%
Federer 1 2.78%
Murray 0 0%
Wawrinka 2 5.56%
Ferrer 0 0%
Nishikori 0 0%
Tsonga 0 0%
Čilić 1 2.78%
netko drugi 3 8.33%
Glasovatelji: 36. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2016., 13:50   #61
e, Greco, ko da je zarada isključivo od prize money, malo si se sjebo
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 05.05.2016., 13:51   #62
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
I
Ne bih bas u isti kos stavljao FF i BT, Fogna je simpaticni klaun, Tomik tipicni bahati hrvatina u inozemstvu
Zar sam pominjala Fonjinija ?Trpala u isti koš ?
Postavila citat iz štampe i to je sve.

Uzgred, Fonjinijevo ponašanje na terenu mi uopšte nije simpatično.
Nadam se da je van terena smireniji ....Govorim zbog Flavije Penete, meni simpatične teniserke koja je posle ljubavnog debakla sa Karlosom Mojom (opisala je to u svojoj knjizi, čini mi se), zaslužila kraj sebe smirenog i pažljivog momka,a ne klovna.Barem ja to tako vidim .
Jocuska is offline  
Old 05.05.2016., 14:11   #63
Tomić nije bahati hrvat već bosanac, stari mu je hrvat mama muslimanka(bošnjakinja) a on se na vlastiti odabir zove TomiK s velikim K.

kako god da okreneš tupson neviđeni, mogo je već biti u fazi osvajanja GS da je posveć tenisu.

Murry sredio Simona, a Nisikurči je opako krenuo šamarat francusku gusku.

Greco zverko je igrao IW i Miami to znam, ali lani mislim da nije igrao masterse, dok Borna redovito ide po svim mastersima.

uglavnom, tu se u mladim danima gubi dosta bodova, jer u neku ruku bilo bi profitabilnije igrat neki turnir 250 serije u tim godinama za nji u bodovnom smislu nego masters.

ali za karijeru im je bolje da odmah igraju masterse, jer će tu u budućnosti vodit najveće bitke za lovu i trofeje.
BornaVeliki is offline  
Old 05.05.2016., 17:31   #64
Auuuu šta uradi Nole Agutu haaha
Sansan is offline  
Old 05.05.2016., 17:37   #65
i onda vi nešto napadate Bornu, pa Borna je još super odigrao kako je Novak danas deklasirao Aguta, propisno šamaranje rekao sam ja da je Novak ušao napaljen u ovaj turnir, želi Nadalu zapaprit na njegovom terenu.

Kyrgios gotovo nepobjediv kad uđe u tie break(gotovo uvijek ga dobije), 7-6 prvi set a u drugom break zaostatka već ima, iako u prvom i drugom za sad nije imao nijednu break priliku dobro igra. ali Cuevas je zemljaš i ne da mu da dođe do zraka, a on mislim boluje od astme.

uglavnom ako netko nađe statistiku njegovih tie breka ove godine neka stavi, mislim da ih je sve dobio. :klap:
BornaVeliki is offline  
Old 05.05.2016., 17:52   #66
Pre bih rekao da želi zapaprit Washington Postu nego Nadalu no dobro..
out of space is offline  
Old 05.05.2016., 18:24   #67
Quote:
Sansan kaže: Pogledaj post
Auuuu šta uradi Nole Agutu haaha
Kakvi vineri na kraju meča...

Fan iz Nemačke :
"Miljan and Marian were laughing @ Novak hitting consecutive BHDTL winners. They are clearly didnt expected that"
https://twitter.com/NovakSupport/sta...wsrc%5Etfw
Jocuska is offline  
Old 05.05.2016., 18:47   #68
jači riterni od Agutovih servisa haha
Sansan is offline  
Old 05.05.2016., 19:13   #69
Quote:
out of space kaže: Pogledaj post
Pre bih rekao da želi zapaprit Washington Postu nego Nadalu no dobro..
ja ne znam o čemu vi pričate, Novak igra koliko mu je potrebno, sad je na 50 posto, kad bude raspoloženiji protiv Nadala biti će na 80 i vjerojatno će mu i to biti dovoljno za pobjedu. on ne mora ni na 100 posto igrat protiv najboljih, dovoljno je 80 posto, i on to lagano rutinski privodi kraju.

točno se vidi da dozira, i kad god mu zatreba ubaci u brzinu više, eh da su svi ko on pa da mogu tako.

odličan meč Kyrgiosa i Cuevasa, Cuevas propisno namučio grčkog kralja tenisa. ali je grčko malezijski tetrijeb bio opasniji kad se lomilo, imao je 1-0 Cuevas početkom trećeg seta i servis za 2-0 ali je ovaj odmah napravio rebreak i na 4-3 još jedan i mirno odservirao za 6-3. uglavnom Kyrgios ubija forehandom, Borna ako u budućnosti želi imat šanse protiv njega, morat će podić svoj forehand na viši nivo, jer ovo što on radi već sad s njime je čudo. čovjek u trećem setu obriso 15tak crta s forehandom. igra one važne poene dobro, dok ove nebitne sije okolo, ali to radi i Novak pa mu nitko ne prigovoara dok god mu to jamči pobjede i broj jedan. bitno je zabit kad je bitno, a kad nije bitno nije bitno.
BornaVeliki is offline  
Old 05.05.2016., 21:21   #70
Grčki bog tenisa će izbacit Djovaka.

Rafa lagano privodi meč kraju
Zbornaja is offline  
Old 05.05.2016., 21:27   #71
Kvorko ima loptu za 5:1, hihi, i onda đihaaa, snecazzz!
Solna Kiselina is offline  
Old 05.05.2016., 21:31   #72
Quote:
ZbornajaKomanda kaže: Pogledaj post
Grčki bog tenisa će izbacit Djovaka.

Rafa lagano privodi meč kraju
https://youtu.be/yAu7QQNiXz4?t=526

Kyrgo igra protiv Nisikurčija, a mislim da ni on ne može na kraj s Novakovim returnom.

https://www.youtube.com/watch?v=6P6kclicyCE

ovako Novak stavlja u red svoje protivnike. krene polako, a onda neminovno dolazi do pucanja.

Nadal, winning strike.
BornaVeliki is offline  
Old 05.05.2016., 21:33   #73
Kakav poslednji gem Noleta!!!!Nevidjeno! U teniske udzbenike odmah! Ajmo dalje....
starchaser is offline  
Old 05.05.2016., 21:44   #74
Nisam pratio tenis dok je nadal bio na vrhuncu karijere, jel mi moze netko rec dal je Nadal uvijek imao tolko problema sa držanjem servisa ili kaj ?
Jer u svakom meču u setu ima po cca bar jedan izgubljeni servis pa se onda čupa tokom seta sa kontrabrejkovima.
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Old 05.05.2016., 22:12   #75
Nadal realno nikad nije imao neki bajan servis, Borna već sad ima bolji servis od njega. Kyrgios je za njega izmislio servis, Nadal nikad nije bio na servisu ubojica kao Sampras recimo.

on je majstor grindanja, nije ni čudo da je Borni on idol jer i Borna "voli rudarit" za svaki poen koji igra.

uglavnom, Nadal je bio poznat po forehandu i stizanju na oko neuhvatljivih loptica, ono što je kasnije Đoković nastavio radit kad je on malo pao u formi.

meni se više sviđaju tenisači s jakim servisom i ofenzivom, kao Kyrgios nego Nadal, ali Nadala volim i on mi je omiljen zbog borbenosti a ne zbog stila tenisa. više osobno preferiram tenis od federera, jer je raznovrsniji, jači servis i tako to.

dva loša ubiše Miloša, ali Miloš se ne da, ajmo Miloše ti si naše crne gore list.
BornaVeliki is offline  
Old 06.05.2016., 15:23   #76
Quote:
BornaVeliki kaže: Pogledaj post
a on mislim boluje od astme.
kaj nije ta 'astma' sinonim za dopanje (krkanje lijekovima protiv astme, koji ti slučajno pospješuju opskrbu kisikom)?

'ali ne, on je pravi asmatičar'
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 06.05.2016., 16:40   #77
Nadal lagano 6:0 prvi set...

Kyrgios ušao u treći set nakon prvog dobivenog... jako dobar meč
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Old 06.05.2016., 17:33   #78
Kyrgios definitivno najviše napredovao u svim segmentima igre u svojoj generaciji, jedino top 5 igrači ga mogu pobjedit, ajde i taj Nisikurči. top6 dakle, ovi ostali sve ih može pobjedit, neće proći dugo bit će on top 10 igrač.

friendship svašta je moguće, ali dok god nije zabranjeno sve je dozvoljeno.

Nadal igra odlično, bolje od očekivanog. iako sad trenutno malo previše giješi na forehandu, ali ne sumnjam da će pobjedit ovog portugalca.

eto ga na, uništi forehandom set, sousa servira za set. nakon 6-0 dozvoli glupostima protivniku povratak u meč.
BornaVeliki is offline  
Old 06.05.2016., 17:34   #79
Ode Zevs japanska smirenost pobijedila grcku nestrpljivost ( citaj -neurozu) A nije los zevs, samo treba mentalno ojacati.
Sansan is offline  
Old 06.05.2016., 18:07   #80
zeus ima tenis, ali nema glava, kad god gubi postane previše nervozan, tu je Borna puno bolji od njega ali je teniski limitiraniji trenutno pa to čini razliku. u svakom slučaju misilm da je pred zeusom velika karijera, ako nastavi ovako.

Rafa nakon prvog seta postao UE mašina, ko da gledam Čilića.

po meni Novak već sad djeluje puno bolje, puno manje griješi, a do finala će još značajno dići nivo svoje igre, Rafa će za njega morat značajno podić nivo igre, ako želi pobjedit.
BornaVeliki is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.