Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2012., 10:29   #61
Dragi Luxurious,
molim te da ne širiš netočne informacije!
Za tvoju informaciju izdan mi je račun koji nije imao veze sa KINOM!
Nije lijepo da me nazivaš lažljivicom zbog svojih pretpostavki!
To što je slika kao kod nekih drugih oglasa ne znaći da su kupljene na istom mjestu!
Ta cura ima deal sa prodavačem iz Nemačke.

Možeš ti širiti male mudrosti pa čak i velike ali pretpostavljati je drek znati....
nina1702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 10:35   #62
Quote:
nina1702 kaže: Pogledaj post
Dragi Luxurious,
molim te da ne širiš netočne informacije!
Za tvoju informaciju izdan mi je račun koji nije imao veze sa KINOM!
Nije lijepo da me nazivaš lažljivicom zbog svojih pretpostavki!
To što je slika kao kod nekih drugih oglasa ne znaći da su kupljene na istom mjestu!
Ta cura ima deal sa prodavačem iz Nemačke.

Možeš ti širiti male mudrosti pa čak i velike ali pretpostavljati je drek znati....
Oprosti, nisam te nazvala lažljivicom, samo komentiram što vidim.
A to ne znači da lažeš. Moguće je da su prvo naručene iz Kine u Njemačku pa se proslijeđuju dalje jer slike su jasne kao dan. Točno piše ime sellera koji prodaje tu periku.
Postoji jedino šansa da se ne radi o perikama sa slike, ali mi onda nije jasno zašto se ne uslikaju TE konkretne perike pa postave slike.

Meni nije bio cilj nikoga uvrijediti, nego pomoći.
A tebi hvala što si mene uvrijedila jer kada u neke stvari uložiš vrijeme (kao ja u tako posprdno nazvane male mudrosti), a netko te "posere", pitaš se koja je duhovna razina ove zemlje i vrijede li te male mudrosti ikome..
__________________
Leptirich Beauty Blog
Luxurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 12:17   #63
nina1702, smiri strasti i skockaj se malo..žena je htjela pomoći..a drugi je par rukava što te to toliko uzdrmalo, s obzirom da si se ulogirala na forum baš da prodijeliš sa ostatkom hrvatske svoju kupovinu na njuškalu i linkanje iste..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 19:06   #64
Quote:
Luxurious kaže: Pogledaj post
Perike kopje prodaje nisu iz Njemačke, nego iz Kine..
Ljudi, istražite prije nego što kupujete.
Evo - to je baš jedna od navedenih, za cca 130kn, a cura prodaje za 200.
http://bit.ly/SMlpHX
Ispravak linka:
http://www.ebay.com/itm/28-Long-Gold...item336d4fbebe
__________________
Leptirich Beauty Blog
Luxurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 14:02   #65
Nemam ja sto smirit strasti!hvala na savjetu! smetaju me tude pretpostavke
Koje nisu utemeljene na konkretnim cinjenicama.
Danima sam kopala i trazila dobru periku a nudili su mi fakat
Svasta i to za velike pare.
Kakve veze ima kada sam se ulogirala i stavila link?
Pa htjela sam pomoci i bilo bi mi puno lakse da je i meni netko
sugerirao di i za koliko.
Nisam ju kupila na nevideno vec sam otisla i provjerila kvalitetu.
Pa mislim da sam sa pravom stavila njen link.
Slika perike sa fotica nije ista kao i ona sa slike....svjetlo,kontrast itd.
Pa neka i stavi sliku i sa kineskog e bey-a ako nisu kineske i
I provjereno su dobre,briga me!
nina1702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 02:32   #66
Koji u Zg dućanu prodaju perike ili ljepila ( tapes ) za stavljanje i pribor općenito vezan za perike ?
ventures is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 09:12   #67
Quince kod Kaptola perike, za pribor probaj ih nazvati pa vidi
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 11:33   #68
jel ima neki provjereni salon koji drzi perike,kvalitetne naravno

u nekom mallu mozda
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 21:33   #69
QUINCE - Nova Ves 7, ZG

USLUGA:
Neljubaznost, neprofesionalnost, bez trunke ljudskosti... Mislim da u životu nisam imala gore iskustvo u trgovini bilo čega, a kamo u ovako teškoj situaciju za osobu koja je bolesna, u strahu, koja pri samom pogledu u ogledalo u svoj novi odraz ima pune oči suza.
Pri ulasku u trgovi dočeka vas pogled prodavačice: "što ste mi sad došli smetati", nakon toga Vas tražio dokumentaciju: doznake, povijest bolesti, dijagnozu...Da bi vas uputila kako imate pravo na periku u iznosi od 500-tinjak kuna, no da vam doktor nije ispravno popunio doznaku i morat ćete donijeti novu. Mi odgovaramo kako bismo voljeli pogledati perike jer nam pod hitno treba, pa ćemo onda vidjet cijenu i što se/ koliko se može umanjiti doznakom. Pitamo za neki katalog, općenito nas zanimaju modeli, cijene itd. Očito je na prvi pogled da nam perika treba, pod hitno, bez obzira na cijenu. Prodavačica frka nosom i govori kako oni nemaju katalog (smiješne li ideje, da imaju katalog onoga što prodaju). Pitamo li možemo li negdje vidjet kakve perike nude (u trgovi je vidljivo nekoliko ofucanih, zastrašujućih perika na stalcima) i puno kutija bez ikakvih slika, uputa i sl, tražimo periku kraće frizure, svijetlo smeđe boje. Prodavačica, sada već iznimno izirirana našim suludim "prohtjevima" upućuje nas se da se raskomotimo pokazujući nam na vrata na kojima piše PRIVATE, kada zbunjeno stojimo drsko nam se kaže da odložimo kaput na vješalicu koja je na suprotnom kraju prostorije od onog na koji smo bili prvi puta upućeni. Treba nam perika, trudimo se izdržat. Sjedamo za stol, Ana skida maramu sa glave, suze u očima su vidljive, ruke joj se tresu, dubokodiše. Prodavačice donosi periku nedefinirane boje i bez ikakvog pitanja počinje joj je navlačit na glavu pred ogledalom. U šoko Ana jauke, jer zbog bolesti ima osjetljivu kožu. Pita da li imaju ikakvu higijensku kapu/čarapu. Prodavačica ponovno frkne nosom i govori kako nam isto nije potrebno. Na što dolazi netko pod nazivom "Direktor" koji nas napada (doslovno, verbalno napada): Što si mi mislimo? Što će nam to? Od kuda nam ideja za to? U nekoj drugo trgovi? Ma da? To će nam naplatit, bilo gdje. Itd. Ana se ispričava, zbunjena, nije htjela nikako uvrijediti… „Direktor“ ljutit, odlazi. Nastavljamo sa isprobavanje perika. Prodavačica ih je donijela cca. 5 – 6 kroz duži vremenski period. Svaku je bez imalo nježnosti, truda, suosjećajnosti navlačila, povlačila i „narihtavala“ na Ani koja je trudi izdržat. Na sva pitanja o drugoj boji, prodavačica, odgovara sa ne, o drugoj veličini, također, ne... Kada pokazujemo na jednu od onih već spomenutih sa lutke, imaju li nešto slično, malo umjerenije odgovara nervozno kako nam je to već pokazala i kako mušterija istu nije htjela ni probat, vadi ju ponovno – radi se o boji koja nije ni slična onoj za koju smo pitali. Vidim kako su suze u Aninim očima opasno dolaze rubu, prijete izlijevanjem, uskačem i govorim kako je bolje da odemo po onu u prethodnoj trgovini i dajem joj znak da odlazimo. Priupitam prodavačicu o mogućnosti zamjene „turbana“ koji sam nedavno kupili kod njih koji Ani ne odgovara prodavačica govori kako nema šanse za zamjenu, sada je druga godina, bila je inventura (pri kupnji sam se informirala o zamjeni i rečeno mi je kako neće biti nikakvih problema samo neka sačuvam račun). Sada ni ja nema više snage. Oblačim kaput i odlazimo. Ana se zagrne, !zahvali!, pozdravi i izlazi. Pozdravljam prodavačicu i pri samom izlasku iz trgovine okrećem se suznih očiju preda prodavačici te joj mirnim glasnom kažem: „Za kraj Vam samo želim reć kako ste izuzetno neljubazni i neprofesionalni“. Suze me izdaju dok to govorim. Prodavačica govori doviđenja i zatvara vrata gurajući me iz trgovine istima.
CIJENA:
U pravilu između 500-1000kn, ima i nekoliko koje dosežu 2000kn.
PROIZVOD:
Perike su sa zastarjelim frizurama, onima kakve su se nosile u 90-ima (prošlog stoljeća). Lasi su sjajne. Bolje… nedefinirane. Sve su svemu, i izdaleka je vidljivo da se radi o perici.
DOZNAKE:
Primaju doznaku u punom iznosu koji Vam je odobrio lječnik.
OSOBNO MIŠLJENJE:
Ukoliko želite periku iz „zabave“ cijene su niže nego u ostalim trgovina pa će Vam to biti prihvatljivo, no izbor modela i boja je uistinu uzak.
Ukoliko Vam treba perika kao posljedica bolesti, molim Vas nemoj te ići u ovo trgovinu, pogotovo ne sami, zbog Vas.
__________________
I will do my best and let God do the rest
matea2289 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 14:51   #70
QUINCE - Nova Ves 7, ZG

Dućan sa dugogodišnjom tradicijom i besprijekornom reputacijom.Ovo što čitam je apsolutno nevjerojatno.Raspitajte se prije nego što svoja subjektivna opažanja stavljate u javnost!!
isabela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 22:26   #71
Da li je u medjuvremenu jos netko imao iskustva sa QUINCE salonom i njihovim perikama?
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 21:39   #72
Perike i frizeri za perike u Zagrebu

Moje iskustvo kao osobe koja je zbog zračenja prije 3 godine parcijalno izgubila svoju kosu i potrebna mi je nošnja perike. U Zagrebu je siromašna ponuda perika što me poprilično ljuti jer nisam još uvijek pronašla ništa što bi me zadovoljilo kvalitetom, cijenom i uslugom.
Kupnja perike
Ovisno želite li pravu kosu ili sintetičku vlas. Oboje imaju svoje prednosti. Ja preferiram prirodnu i pravu ljudsku dlaku koja je na cijeni ovisno o dužini kose perike od 3500kn na dalje. Sintetičke su povoljnije. Ja svoje još uvijek naručujem preko ebaya jer me prava kovrčava kosa ispadne oko 1000kn što je debelo ispod zagrebačkih cijena, a izgledom debelo iznad ponuđenog.
Quince je blagi užas od usluge i ponuda je siromašna te nisam pronašla ni blizu nešto normalno i lijepo niti prirodnog izgleda za mladu curu od tada 25 godina, te potpisujem post jer sam imala isto takvo iskustvo bezobrazne prodavačice i sve kao navedeno od matea2289 pa na kraju i polusuzne oči.
Zatim sam iskopala na netu o Katarini Košutić kao našeg jedinog vlasuljara te otišla u salon sa perikom koju sam naručila sa ebaya od prave kose za savjet i htjela kod nje napraviti istu. Salon je prastari još iz doba moje bake i ima miris. Nije popljuvala moj izbor jer je uistinu bila prava dlaka što smo i testirale na licu mjesta. No naplatila mi je 150 kn za 2 kopčice koje mi je prišila što sad radim sama jer je to doslovno kao da prišite gumb.
Nakon tog sam bila u salonu Cool koji drži Hata koja je izgleda jedna od jedinih koje se kuže u perike, no ona prodaje isključivo svoje sintetičke i iste održava. Moju nije htjela niti održavati jer nije kupljena kod nje, a prirodnu kosu ne nudi. Dakle, otpala je kao izbor.
Nakon toga svega sam se vratila na sam svoj majstor i trenutno iskušavam salon Apropos u Radićevoj u kojem žele održavati moju periku kupljenu preko ebaya i to čak po prihvatljivoj cijeni.
Dakle, za rezime. I dalje neme ni normalnih perika niti frizera koji se bave istima za mene. Držite fige da će Apropos upaliti. :klap:
pureshores is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:46   #73
Gdje kupiti lijepu, povoljnu (do 500 kn) sintetičku periku ili topper?

Gledala sam malo po netu. Sve prepuno škarta i prevarantskih stranica.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 16:49   #74
Na kraju kupila jednu na aliexpressu za 130 kn. Oduševljena.
Izgleda kao prava kosa. Prekrasna, prirodna boja i model, ne sjaji se, minimalno otpada, lagana je...

Možda se po sličkama ne može dobro skužiti.

Odlična će biti za fotografiranje i možda za tu i tamo koji izlazak.

Nedostaci: lace nije dovoljno bogato izvezen kosom, pa sam na razdjeljak (na skroz prednji dio) stavila malo nanogen fibri i nakon toga je izgledalo ok. Nije mi bio problem s obzirom da su mi fibre uvijek nadohvat ruke (ne izlazim bez njih van).

S obzirom na jednu negativnu recenziju, pretpostavljam da se može brzo ronirati ako se nosi svaki dan – dakle, nije za nosit svaki dan i prečesto prati.

Kome treba perika za svaki dan, svakako će kupiti nešto kvalitetnije, skuplje i od prave kose.

brand: x-tress
model: crystal
boja: OP430
gustoća: 150%
dužina: 24 inča (to baš i nije predugo pa sam kasnije naručila jednu od 26 inča iako se cure žale da to uopće nije 26 pa ću vidjet kak će meni ispast kad stigne)

Srećom, danas imamo malo širu lepezu proizvoda koji “rješavaju” problem prorjeđene kose:

- Baby puder – ne samo da je dobar za kamuflažu masne kose, nego je čini i za nijansu gušćom (po funkciji spada u istu kategoriju proizvoda kao su šamponi za suho pranje, alverde šampon-puder za suho pranje, talk, kukuruzni škrob) – imajte na umu da daje samo mrvicu gušću kosu, jedva primjetno, ali ja vidim razliku

- Fibre (Toppik, Nanogen) – odlično kamufliraju laganu do srednju prorjeđenost kose (na kruni glave)

- Tupei (toppers) – skupi i teško se nariktavaju/naštimavaju na glavi, ali bar nemate oklop na glavi kao u slučaju perike

- Perike – ogroman izbor proizvoda na netu, širok raspon cijena i kvalitete, bez obzira na cijenu velik broj proizvoda ne odgovara kvalitetom

- Vlasni sistemi – odlična stvar, ali skupa...po ljeti se lakše podnosi nego perika

- Presađivanje kose – skupa metoda, ne vjerujem previše u trajnost rezultata. Ovi dečki će me možda demantirati

- Mikropigmentacija skalpa

- Ekstenzije – preteške su za ionako oslabljen korijen kose. Nisu ugodne za nositi, tjeme zna boljeti od njih ( to je definitavan dokaz das u preteške za vaš korijen), a ponekad se događa i da ostanu ćelavi dijelovi glave kada se ekstenzije skinu za par mjeseci. Nakon toga treba proći par mjeseci da se kosa oporavi

- Minoxidil – nisam probala jer se ne želim trovati
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2018., 14:36   #75
Pozdrav,

evo i ja nakon isprobavanja perika u navedenim zagrebačkim dučanima (a koje su se pokazale užasnim kako zbog previsokih cijena tako i zbog meni prebabskih i lošeg izgleda perika) odlučila sam se za kupnju preko neta. Čekam da stigne pa javim dojmove i ubacim koju sliku.

himiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2019., 10:48   #76
Naletio na ovo, mozda da dignem temu s mojim razmisljanjem. Zasto su perike na neki nacin tabu? Bar u muskom svijetu. Nije da volim dugu kosu hahah, ali razmisljam cisto logicki, ono, pa svako od nas s perikama moze svaki dan imati novu frizuru! A to znaci u potpunosti novi look. Nov do neprepoznatljivosti. Nije li to zapravo neiskoristen modni potencijal? Kao sto i robu mijenjamo, nismo u istome uvijek. Pa i prirodni friz mijenjamo, ovako bi to samo bilo puno instantnije u oba smjera
Dakle, smatram ih stvarno kao veliki modni potencijal, gotovo kao boom. Jednom. Jos uvijek je tabu

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
petran is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2019., 20:28   #77
Lijep pozdrav, ima li možda tko preporuku za kupnju kvalitetne perike, za svakodnevno nošenje, preko interneta? Možda nekog pouzdanog sellera? Unaprijed zahvaljujem
bumtezela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2019., 20:28   #78
Lijep pozdrav, ima li možda tko preporuku za kupnju kvalitetne perike, za svakodnevno nošenje, preko interneta? Možda nekog pouzdanog sellera? Unaprijed zahvaljujem
bumtezela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2021., 15:19   #79
Kimswigs.co.uk odlicna kvaliteta...narucila sam ovu.https://www.kimswigs.co.uk/abi--dark...wig-1028-p.asp
Samo pazite, na aliexpresu i ebuyu postoji kineska kopija kimwigs , znaci bes slova s i prodaju sranje, tako da je moj savjet da idete direktno na njihovu stranicu. Dolazi mi za koji dan, preuzbudena sam jer nikad nisam stavila periku a prija mi je pokazala, izgledaju prirodno, jedva cekam
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2021., 18:20   #80
Quote:
Gorgo kaže: Pogledaj post
Kimswigs.co.uk odlicna kvaliteta...narucila sam ovu.https://www.kimswigs.co.uk/abi--dark...wig-1028-p.asp
Samo pazite, na aliexpresu i ebuyu postoji kineska kopija kimwigs , znaci bes slova s i prodaju sranje, tako da je moj savjet da idete direktno na njihovu stranicu. Dolazi mi za koji dan, preuzbudena sam jer nikad nisam stavila periku a prija mi je pokazala, izgledaju prirodno, jedva cekam
hoćeš platiti carinu i porez?

nisam nikad periku, malo bih odmorila kosu, ne znam baš sad po vrućinama i perika, imam dužu kosu, evo baš je želim odmoriti od četke i fena
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.