Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2009., 14:31   #61
disident fala ti puno. Sve san narucila u veselom ducanu, teta je ljubazno rekla da sve ima osim kapica jos ce me u ponediljak zvat oce li ih moc narucit, poslat ce mi hp ekspresson ma

E sad se mogu malo vise raspisat jer mala spava;
nakon poduzeg razmisljanja odlucili smo se slavit vanka buduci da nan je stan malesan pa bi nan se oduzilo na par dana slavlja a da buden iskrena to mi se ne da. Placamo prostor 600kn u to je ukljuceno konobar, sokovi za djecicu i grickalice. Tortu, kolace, pizze i sendvici sa prsuton,siron itd. mi donosimo. Imaju i njihove balone i dekoracije medjutim one su samo plave, roze i crvene boje tako da smo odlucili donit svoju dekoraciju. Ko sta san rekla najdrazi joj je medo winny pa smo odlucili da sve bude u skladu s torton. Znaci uspila san nac sve te dekoracije, kupila balone happy birthday i flourescentne nekakve, tata i ekipa ce bit zaduzeni za puhanje Pozvali smo najuze, bit ce i djecica i stariji. Rodjendan traje od 3-5 popodne tako da nece bit nekog prevelikog stresa .
Uglavnom, nakon svega moran rec da san se vise stavila oko njenog 1.rodjendana nego oko vlastite svadbe
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:56   #62
mi mislimo pozvat dede&bake, tete i krsnog kuma. radili bi ručak, ali nam je stan premali za ručak za 10-ero pa će bit samo malo fensnija zakuska. torta za odrasle, nikakvi oblici, čuda, najobičnija, domać švarcvaldica, za bebe (doru i bratića joj) eventualno kolač od kus-kusa. nikakve dekoracije, baloni, dječji rođendan i sl.
ona ionak niš nema od toga, a ja nisam tip koji bi radila tak neku proslavu za sebe ili svoje frendove. prijatelja s djecom nemam.
dječje proslave mislim radit tek od 2. ili 3. rođendana.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 18:39   #63
Ovaj veseli dućan je zanimljiv ,ali meni predaleko.

Mislim da ću se ja zaletit do metroa po balone,čaše ,tanjuriće, a tortu ću naručit negdje u Rijeci

Kod mene skoro svi imaju djecu i to malu tako da će bit veselo,mjesta imamo ,pa me to i ne brine.
Ma ja jedva čekam!!!!!!!!!
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 19:06   #64
Marina3 i meni je daleko ja san na samome jugu. Ali eto dogovorili se da ce mi poslat postom.
Lali u pravu si trenutno ona od toga nema nista (premda ocekujem odusevljenje kad vidi medu na torti), ali kad bude veca nadan se da ce joj bit fora gledat slikice..ali dobro, ja san blesavi tip mame cuvan prve dude, prve "false" cipelice i tako te stvarcice pa onda imam tu potribu da joj prvi rodjendan bude nesto posebno. Uglavnom, mm je reka da san ja veca beba od nje
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 20:46   #65
Joj nela i ja sam takva sve čuvam za uspo,enu da ima i da se rastopi kad uhavti u ruke svoju prvu dekicu sa 20 i koju god.I ja sam ju imala sačuvanu pa čak i jastuk koji se prije koristio na krštenju.

Snimat ćemo i slikat ,ma mislim ja da će to bit super.
Lali i ti na neku ruku imaš pravo jer oni neznaju još šta je rođendan i šta će se dešavat oko njih ,ali želim da ima lijepe zabilježene uspomene
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 20:48   #66
ma nemam ja pravo il krivo, kog veseli nek radi prvi rođendan za svoj gušt. mene ne veseli.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 02:10   #67
Jooj, ja već neko vrijeme razmišljam o 1. rođendanu i već smišljam plan, a imamo vremena još 4 mj.
Možda oni još ne kuže to sve baš toliko, ali ipak malo da, a i tu su uspomene kroz slikice, snimke, ma ja jedva čekam.
__________________
kiss .. kiss
Tina406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 08:37   #68
Quote:
nela25 kaže: Pogledaj post
disident fala ti puno.
nema na čemu e baš mi je drago da sam pomogla:klap:

što se tiče ovoga da oni ne kuže, kao što sam već napisala, ne kuže što i zašto, ali itekako se vesele kad je vidio zeku-tortu, brkove, oči...stalno je pokazivao prstom i smijao se...svijećica..vauuuu...a o balonima da ne pričam tako da mislim da treba proslaviti pogotovo što kažu cure, bit će slika, snimki...neprocjenjivo
__________________
...draga, ljubavi jedina, s koje si planete..dopusti mi da malo i ja s tobom budem dijete...
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 20:46   #69
Mi smo proslavili prvi rođendan 16.03 i bilo nam je odlično!
Imali smo puno balona,čašica,tanjurica,slamki itd. na hello kitty,Od hrane je bilo puno narezaka,francuska salata,slatkiša i prefina torta na medu.
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 00:49   #70
imam jedno pitanje za sve vas koji se spremate za "prvi rodjendan": ko se sve zove na taj cin?
ovih dana se u mom drustvu sprema "beba" rodjendan, na koji nisam dobila poziv -- jer kao nemam dijete, a bebe su u pitanju... nisam "mama" i ne znam kako "mame" razmisljaju, ali se kao prijateljica osjecam cudno... !?!
nenchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 09:16   #71
lali - sigurno da oni nisu svjesni svog rođendana ali ipak nebi htejal da poslje dijete nema nikakvih slika, snimki od prvog rođendana i kad me pita za prvi rođendan da reknem "a nama nije bio gušt raditi to pa nismo ništa slavili" ...
nisam za to da se radi neko veliko slavlje sa 30 ili više osoba i da na kraju to dijete više isplaši neko razveseli...
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 12:12   #72
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
lali - sigurno da oni nisu svjesni svog rođendana ali ipak nebi htejal da poslje dijete nema nikakvih slika, snimki od prvog rođendana i kad me pita za prvi rođendan da reknem "a nama nije bio gušt raditi to pa nismo ništa slavili" ...
I onda će dijete doživjeti traume...

Lali je rekla da ju ne interesiraju dječje proslave za prvi rođendan a ne da nikako ne bi obilježila prvi rođendan. Čitaj pažljivije.

A što se tiče slika.... okupi se par ljudi, slikate malca i tortu i eto ti slika za prvi rođendan... ne vidim kakav faktor u slikama igraju baloni, igrice na rockasu, francuska salata ili sendviči, unajmljena sala i kuhinja kod kuće, sto ljudi ili troje.
naspanana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 13:19   #73
Quote:
naspanana kaže: Pogledaj post
I onda će dijete doživjeti traume...

Lali je rekla da ju ne interesiraju dječje proslave za prvi rođendan a ne da nikako ne bi obilježila prvi rođendan. Čitaj pažljivije.

A što se tiče slika.... okupi se par ljudi, slikate malca i tortu i eto ti slika za prvi rođendan... ne vidim kakav faktor u slikama igraju baloni, igrice na rockasu, francuska salata ili sendviči, unajmljena sala i kuhinja kod kuće, sto ljudi ili troje.

o.k. nisam tako svatila post od lali ...moja greška

da si ti bolje čitala moj post vidjela bi da nisam za velike proslave od puno ljudi (igraonice ili sale) - isto što si i ti ponovila u svojem postu
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 14:03   #74
Quote:
Svemogući kaže: Pogledaj post
- nabavili smo helij u većim količinama

a gdje i po kojoj cijeni???
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 20:04   #75
ja sam zvala prijatelje sa i bez djece tako da je glupo od tvoje prijateljice šta ti nije zvala iz razloga šta nemaš dijete
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 01:00   #76
Importanne galerija, pored Turbo Limača je dućan sa dekoracijama za rođendane i slično. Prodaju i Helij u manjim bocama. E sad se nikako ne mogu sjetiti koliko je točno, možeš ih nazvati.
Inače za 9 balona je dostatna jedna boca a recimo jedan balon možeš u četiri navrata usisati kad je pun što nas dovodi do rezultata od cca. 36 glupiranja sa glasovima
__________________
Svaki čovjek je samo još jedan prijatelj kojeg treba upoznati.
Svemogući is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 13:39   #77
Quote:
Svemogući kaže: Pogledaj post
Importanne galerija, pored Turbo Limača je dućan sa dekoracijama za rođendane i slično. Prodaju i Helij u manjim bocama. E sad se nikako ne mogu sjetiti koliko je točno, možeš ih nazvati.
Inače za 9 balona je dostatna jedna boca a recimo jedan balon možeš u četiri navrata usisati kad je pun što nas dovodi do rezultata od cca. 36 glupiranja sa glasovima
Zahvaljujem na detaljnim informacijama!
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 14:47   #78
Dižem temu.. 2 roćkas samo što nije...

Zanima me ako netko zna kako se kreću cijene balona punjenih helijem... konkretno me zanima za područje Rijeke.. znam za 2 balon dućana ali nemaju nikakve stranice na netu... a ja sam si zamislila imat tih balona koliko je klinaca pa svakom dati jedan da ponese doma kad bude išao... ili možda čak utrpat neku igračkicu u balon... znam da neki ti dućani sami trpaju poklone unutra.. tj imaju to u ponudi.. a kod nekih sam moraš donijet igračkice..

Tortu smo odlučili da će biti na Pocoya... i još me zanima da li je netko negdje vidio tanjure .. čaše i ostalo na Pocoya...

Hvala.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 16:00   #79
Ideje za prvi rođendan

Pozdrav svima!
Tražila sam na tražilici i nisam našla ovakvu temu..

Zanima me kako ste proslavili prvi rođendan svoje curice ili svog sina!!

Nama je rođendan ovaj petak, ali ga slavimo u nedjelju u jednom restoranu sa prijateljima i rodbinom

Već sam organizirala veeeliku tortu, sa velikim likom gummy beara, biti će od one tačino mase...nisam baš takav talenat, pa sam to prepustila vještijim rukama...moja torta će ipak biti jednostavnija!

Kupili smo tonu balona i onih ukrasa što se vješaju po zidu te veliki natpis "sretan rođendan, M!!!"

ovako sam dosta kreativna, pa sam mislila nešto napraviti za goste, neki mali polončić kao znak pažnje...danas sam kupila gline pa je valjam i radim srca, zvjezdice sa modlama, pa ću nešto simpatično napisati na to i obojati...

Kako ste vi proslavili prvi rođendan???
Znam da mom malom neće to ništa značiti, jer ipak još ne konta neke stvari...ali htjela bi da bude lijepo!
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 16:11   #80
https://www.forum.hr/showthread.php?t=234430

A mislim da je negdje bila još jedna tema ali veća...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.