Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2010., 20:24   #21
Da, imaju ogroman izbor sjenila pojedinačnih, ove palete su taj freedom sistem gdje si sam slažeš paletu kakvu hoćeš.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:25   #22
Nasla sam na netu da je cijela pudera u Beogradu cca.1500 dinara. e sad ne znam koliko je to kn..
paleta od 10 sjenila je 4.500 dinara.
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:27   #23
1kn je 14.5 dinara, znači to je oko 100kn.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:31   #24
da, pogledala i ja taj link i ptrilično su jeftiniji od mac-a.

iako, zanima me koliko su uistinu kvalitetni...

a ništa, pravac ovih dana u radićevu, nema druge
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:38   #25
Meni se puno toga čini zanimljivim, pogotovo sjenila i tuševi
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:57   #26
Ja znam samo da ću crknuti od znatiželje dok se ne dokopam te trgovine....Nagledala sam se toliko tutorijala s njihovim stvarima da sam već bila luda...I onda oni dođu u Hr. It'a a dream come true
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 23:37   #27
iskreno i ja sam sretna ka malo dijete. i nestrpljiva i drago mi je da smo i mi konačno nešto dobili, pa ću možda manje patit za mac-om...jer dućan je pun suuuuuuper stvari također četke se čine super i koliko sam vidila jako, al stvarno jako sliče mac-ovim kako izgledom tako i kvalitetom, a i sigurno će biti jeftinije....jupi!!!!
kameleonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 00:25   #28
Quote:
kameleonka kaže: Pogledaj post
Dućan je negdje na sredini Radićeve, s desne strane kad se krene s Trga, blizu modnog dućana G.Gredelj. Inače, čini mi se da je dućan sasvim solidan što se tiče ponude. najviše me zanimaju sjenila, imaju zavidan izbor boja i tekstura i kako čujem dosta su kvalitetni. Što se tiče usporedbe njih i MAC-a, pa mislim da je gosp. Inglot jednom prilikom i rekao da mu je MAC bio inspiracija iako taj brend postoji oko 20-tak godina i jako je cijenjen u matičnoj zemlji- Poljskoj. Posebno su na dobrom glasu njihovi lakovi za nokte, a i hvale ih zbog mogućnosti kreiranja palete po svojem izboru. Rečeno mi je da neće biti skupi, ali što bi to trebalo značit vidjet ćemo sutra.
nije ni blizu sredine (Radiceva ide skroz do Ilirskog trga), Iglot se nalazi prije Krvavog mosta, kod Alberta Guardianija.

mogao bi biti Radiceva 16
__________________
You're sensitive, Mr. Bond?
Anya Amasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 00:32   #29
to sa slaganjem palete zvuči predobro.

pišite dojmove i cijene.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 01:18   #30
Pogledaj recenziju od gossmakeupartist-a, imaš gore link. Zapravo evo ti ga opet http://www.youtube.com/watch?v=9SFF_...watch_response

Uglavnom, taj freedom sistem je takav da imaš magnetske palete i slažeš si gore kaj god tebi paše, puder, rumenilo, sjenilo, okruglo, kvadratno...
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 01:26   #31
ok, dućan nije ni blizu sredine Radićeve, al ostalo stoji i ne može se promašit
kameleonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 07:43   #32
hoce li to danas u inglotu bit neformalni susret forumasica?

jedva cekam da podjem do tamo, mozda bude neka akcija radi otvorenja
zaljubila sam se u inglot kad sam vidila raspon nijansi svega, ali samo da ne dignu cijene
__________________
Spectacular. You appear to understand how a portal affects forward momentum, or to be more precise, how it does not. Momentum, a function of mass and velocity, is conserved between portals. In layman's terms: speedy thing goes in, speedy thing comes out
CharlieC is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 10:30   #33
Ajdn ek javi netko kako to izgleda, kakve su cijene i tome sl.
Ja sutra mislim do te trgovine
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 10:48   #34
Ja sam upravo bila tamo Otvaraju u srijedu Ali bilo je otvoreno pa sam ušla i to je RAJ Nisam stigla detaljnije ništa checkirati jer su rekli da još nisu otvoreni. Ali trgovina je apsolutno prekrasna. Mislim da bi podraškalo i nekog tko nije into make-up
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 10:50   #35

Obavezno idem tamo, vjerojatno ne u srijedu da izbjegnem nvalu
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 11:00   #36
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Ja sam upravo bila tamo Otvaraju u srijedu
neeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

gaddem!!

ljencine!

brze!!
__________________
You're sensitive, Mr. Bond?
Anya Amasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 11:02   #37
I ja nisam mogla sakrit razočaranje Ujutro ustala i pod izgovorom da moram u banku (iako imam jednu bližu) sjela na tram dve stanice i zazujala
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 15:42   #38
a blago vama. da bar mogu to posjetit. mislim da bi bankrotirala. vidjela sam na netu gel linere i predivni su . a ni pigmenti nisu loši. morat ću nekog zadužit da mi to dila do Ri. ako vam nije problem i ako se sjetite da li mi netko može pogledati kakve su im cijene onih brush rollsa, bar okvirno.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 15:59   #39
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
a blago vama. da bar mogu to posjetit. mislim da bi bankrotirala. vidjela sam na netu gel linere i predivni su . a ni pigmenti nisu loši. morat ću nekog zadužit da mi to dila do Ri. ako vam nije problem i ako se sjetite da li mi netko može pogledati kakve su im cijene onih brush rollsa, bar okvirno.
ja sam danas u izlogu vidjela jedan komplet kistova i kostao je 229kn. ali ne mogu se sjetit je li to onaj travel ili...
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 16:01   #40
imam kistova na bacanje, meni treba prazan taj za čuvanje kistova i to poveći.
sad sam vidjela one glitere, predivni su
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.