Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2011., 20:57   #1001
Quote:
AmarieZgb kaže: Pogledaj post
moja topla preporuka - drzati se MAC-a..... ja sam probala i mat sjenilo i ta sta se sjaje / metalik odsjaj (ne znam njihove oznake napamet) - oba se prase.. boja odlicna (ovog metalik sjaja), ali kvaliteta mnogo losija od MAC po meni...
Ova sjenila što se sjaje/metalik odsjaj, dakle pearl sjenila, se apsolutno NE praše, već im je tekstura skroz glatka i svilenkasta, a pigmentiranost odlična. Držim 5 pearl sjenila pred sobom i upravo ih swatcham, i danas sam ih nosila - ne praše se. Mat sjenila se praše definitivno, ali ništa strašno. Da, zna biti iritantno kad padne par mrvica na gotov puder, ali pošto obožavam mat sjenila, imam i macova handwritten, omega i cocquete, i po pigmentiranosti ih Inglot nadmašuje na entu.

A najdraža mat sjenila ikad su mi ona od Make Up Factory. Uopće se ne praše, a strašno su pigmentirana i postojana.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 21:06   #1002
Quote:
ellast kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo je da Inglot ima puuuno bolja sjenila od MAC-a, posebno što se tiće pigmentiranosti
Ovakvo je i moje iskustvo. MAC sjenila mi super izgledaju u ambalaži i onda kad ih nanesem to jednostavno nije *to*. Sva MAC sjenila koja sam imala sam prodala/proslijedila dalje, osim dva mineralna.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 21:10   #1003
meni su NARS sjenila apsolutno najdraza, ne truse se, super pigmentirana. Inglot i Illamasqua sjenila nisam probala doduse.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 21:43   #1004
Koliko oprečnih mišljenja Mislim da ću morati kupiti pa se sama uvjeriti Ovako swatchana na ruku mi se čine dobra. Prašenje mi nije toliki problem ako je umjereno jer puder stavljam jako rijetko, obišem ono što je palo i gotovo
Meni su MACova koja imam odlična, pigmentirana i drže. Doduše za sva koja sam kupovala sam znala točno kakve su teksture MUFE su mi odlična također.

Enivejz, hvala svima na komentarima
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 02:37   #1005
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ova sjenila što se sjaje/metalik odsjaj, dakle pearl sjenila, se apsolutno NE praše, već im je tekstura skroz glatka i svilenkasta, a pigmentiranost odlična. Držim 5 pearl sjenila pred sobom i upravo ih swatcham, i danas sam ih nosila - ne praše se.
vidi, ja bih vrlo rado da nije tocno to sto sam napisala (jer sam kupila 3 pearl nijasne, od kojih su mi 2 prelude), ali ipak jest... isla sam sad provjeriti - da, pearl sjenilo je u pitanju.... prasi se kad naneses.... po jagodicama i malo iznad m je zapalo dok sam nanosila.... skuzila sam tek na kraju.... nikad, ali bas nikad mi se to nije dogodilo s MAC-om (s tamnim ili svjetlim bojama)....

eto, moje iskustvo je takvo, dopustam da je tvoje drugacije
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 05:18   #1006
jedina stvar koju sam isprobala od iglota je amc cream foundation, proslijedila mi frendica da probam, radi se o ovome

e sad s obzirom na cijenu, i kvalitetu koju sam očekivala, malo je za reć da sam totalno razočarana. puder ima sitne zlatne čestice, nije šljokičast, već mu taj shimmer daje onako zdrav i lijep sjaj. dosta se lagano razmazuje. ALI, taj puder uđe u apsolutno svaku poru i boru na licu i istakne ih. isto vrijedi za bilo koju nepravilnost na licu, suhe dijelove, prištiće. totalno je neupotrebljiv, ne znam čime bi se to dalo popraviti
__________________
Mi uživamo i zabavljamo se kao što se uživa; čitamo, gledamo i sudimo o književnosti i umjetnosti kao što se gleda i sudi; ali mi se i povlačimo iz "velike gomile" kao što se povlači.. To Se, koje nije određeno, a koje su svi, premda ne kao zbroj, propisuje način bitka svakidašnjice.

Zadnje uređivanje tipsy : 25.11.2011. at 05:23.
tipsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 06:51   #1007
Quote:
Modest Mouse kaže: Pogledaj post
Doduše za sva koja sam kupovala sam znala točno kakve su teksture
ovo zna biti kljucno inace se covjek moze poprilicno razocarati.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 09:58   #1008
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Ja sam kod Inglota našla dupe najsavršenije boje za moje oči - MAC Greensmoke.

Ali Greensmoke je najgore moguće teksture koju sam ja ikad vidjela. Mogla sam ga koristiti samo sa užasno tvrdim kistom - ekvivalent toj teksturi su Chanelova rumenila (tvrdi kist na kapcima = katastrofa)

Al zato Inglotovo u identičnoj boji mi je savršeno... Jest da je malo praškasto, ali se meni ne trusi niti rasipa ispod očiju niti imam bilo kakvog otpada od njega
molim te napisi koji je broj to inglot sjenilo, hvala i meni je greensmoke divan ali problematican
Sinead is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 10:45   #1009
Quote:
Sinead kaže: Pogledaj post
molim te napisi koji je broj to inglot sjenilo, hvala i meni je greensmoke divan ali problematican
Večeras javim jer nemam kod sebe

DIVNO je - jedina je razlika što je Inglotovo ima pearl efekt, ali u konačnici boja je ista.
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 11:33   #1010
Quote:
tipsy kaže: Pogledaj post
ALI, taj puder uđe u apsolutno svaku poru i boru na licu i istakne ih. isto vrijedi za bilo koju nepravilnost na licu, suhe dijelove, prištiće. totalno je neupotrebljiv, ne znam čime bi se to dalo popraviti
Dobrom njegom kože? Barem što se tiče suhoće.
Mislim, ako ITKO ima suhu kožu s boricama, u koje se svaki puder zavuče, to sam ja. (ako izuzmemo one skuplje tipa Chanel, Dior, E. Lauder... te nisam temeljito istestirala, a zbog određenih razloga u ovom trenutku ni ne mogu/želim)
Ovo je jedini puder kojeg sam zadržala, još da nisam lijena stavljat ga

Ovo nije puder koji će prekriti bogznašto, više ujednači kožu i da joj zdravi sjaj (to si dobro primijetila). Ako tvoja koža treba jače prekrivanje, traži dalje...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 19:29   #1011
imaju li na cvjetnom u dućanu palete sjenila? ne vidim na stranici ništa, al sam viđala po blogovima neke, zanima me smokey eye paleta ako ju imaju. ne mora imati zilijun sjenila u njima, već neku razumnu gramažu.

čula sam da su jako skupi, te da su u Poljskoj cijene normalnije. po svoj prilici neću u Poljsku na proljeće kak sam planirala, pa mi jedino preostaje tu kod nas kupiti ili naručiti prek neta povoljnije..
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 19:50   #1012
palete si sama slazes i odabires broj sjenila i oblik
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 21:30   #1013
super, thnx, budem skoknula ovaj tjedan do njih
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 22:31   #1014
Quote:
Sinead kaže: Pogledaj post
molim te napisi koji je broj to inglot sjenilo, hvala i meni je greensmoke divan ali problematican
Sorry, zaboravih javit
Negdje je nestalo... Nigdje ga ne mogu naći što mi je čudno jer svu šminku držim u kuferu...
Čim ga nađem javim koji je broj
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 22:44   #1015
Zbog komplikacija i tehničkih problema oko pristizanja robe u Hrvatsku došlo je do kašnjenja te roba stiže do 15. prosinca. U znak isprike našim vjernim klijentima poklanjamo 20% popusta na sve INGLOT proizvode.

divno. ali:

Popust traje do 15.12.

deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 02:10   #1016
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
Zbog komplikacija i tehničkih problema oko pristizanja robe u Hrvatsku došlo je do kašnjenja te roba stiže do 15. prosinca. U znak isprike našim vjernim klijentima poklanjamo 20% popusta na sve INGLOT proizvode.

divno. ali:

Popust traje do 15.12.

Predobro. Roba stiže 15og, a popust isto vrijedi do 15og. Kaj, da kampiraju ljudi ispred dućana pa provale na sve prozore i vrata kad roba stigne da u zadnji čas iskoriste popust? Ooooooooooooo jebem ti.....
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 06:01   #1017
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Predobro. Roba stiže 15og, a popust isto vrijedi do 15og. Kaj, da kampiraju ljudi ispred dućana pa provale na sve prozore i vrata kad roba stigne da u zadnji čas iskoriste popust? Ooooooooooooo jebem ti.....


dobro da nisu rekli, kao Bozicni poklon dobivate popust na robu kojoj je istekao rok trajanja
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 11:21   #1018
@ skura - hvala ti, nije mi problem pricekati

ovo za popust je nevjerojatno
Sinead is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 11:49   #1019
Vjerovatno mi je negdje na poslu u ovom rusvaju, potražim ga
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 12:43   #1020
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post

Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
dobro da nisu rekli, kao Bozicni poklon dobivate popust na robu kojoj je istekao rok trajanja
valjda su htjeli biti originalni, s obzirom da se ovo sa rokom trajanja podrazumjeva za druge parfumerije.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.