Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2006., 23:20   #61
nece smanjit cijene nego ce 15.12 doci do povecanja kanala!BAr se tako prica!! Ali cijene nece smanjit!
Vale24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 23:46   #62
da,tocno navodno 15.12 dolaze novi programi. Vec nam je dosel danas hbo adria i to prva tri mjeseca besplatan.
CENTAR_148 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 01:11   #63
Koliko rasprave i nadmudrivanja...a mene samo ztanimka jedno i jedino



KOLIKO BRZO TRAJE ISPORUKA TJ.UGRADNJA PRIJEMNIKA I KOME SE OBRATITI A DA JE DOSTUPAN????????
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 08:48   #64
Pa cemu ta nervoza!
Nazovi njihov broj pa pitaj!!!
Vale24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 10:08   #65
Quote:
hoja kaže:
Koliko rasprave i nadmudrivanja...a mene samo ztanimka jedno i jedino



KOLIKO BRZO TRAJE ISPORUKA TJ.UGRADNJA PRIJEMNIKA I KOME SE OBRATITI A DA JE DOSTUPAN????????
jako nekulturno, svoje doma mozes tako pitat
batana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 11:55   #66
Quote:
hoja kaže:
Koliko rasprave i nadmudrivanja...a mene samo ztanimka jedno i jedino



KOLIKO BRZO TRAJE ISPORUKA TJ.UGRADNJA PRIJEMNIKA I KOME SE OBRATITI A DA JE DOSTUPAN????????

kaj smo ti mi? korisnicka sluzba. Imas telefon pa ih zovi!!!!!!!!!
CENTAR_148 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:08   #67
BOK ! Evo jedno pitanjce : ako uzmem digi moram li još placati TV pretplatu HRT-u ?
 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 12:11   #68
pa da zovi ih imaš broj 0800/9000 i izabereš 2 za helpdesk a 1 za prodaju ili informacije mislim da ti odmah mogu reći da li imaš mogućnosti za maxtv jer moraš proći neko mjerenje signala
__________________
si videl....a lepo sam ti rekel da nejdeme piti f tu krčmu
@ŽNIDARŠIĆ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 13:26   #69
Quote:
nitro-s kaže:
BOK ! Evo jedno pitanjce : ako uzmem digi moram li još placati TV pretplatu HRT-u ?

Naravno!!
Vale24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 09:40   #70
Quote:
Vale24 kaže:
Naravno!!
ma kakvi ko te može natjerati
pa nemaš televizor čovječe jel tako...dokaži im da nemaš
__________________
si videl....a lepo sam ti rekel da nejdeme piti f tu krčmu
@ŽNIDARŠIĆ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 20:45   #71
1) doma imamo tri TVa. koliko bi me koštala tri receivera prikopčana na jednu antenu?
2) da li mogu pratiti i programe sa zajedničke antene a da nemoram svaki put uštekavati/ištekavati kabel iz TVa?
stoposto is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 20:46   #72
3) stan mi gleda 100% na istok. ??
stoposto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 10:00   #73
Quote:
stoposto kaže:
3) stan mi gleda 100% na istok. ??
bitno je da kad isturis nosac antena ima slobodan pogled na jug i to jugozapad
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 19:51   #74
Malo sam se zainteresirao za DIGI TV, ali imam 2 pitanja (zasada) u svezi istoga, pa ako netko zna odgovore neka piše (ispričavam se ak već odgovor na neko od pitanja postoji-nisam sve čitao).
1. Jel je nužno uzet njihov prijemnik ili je dovoljno na svoj digitalni prijemnik ugradit modul i kupit njihovu karticu i preusmjerit antenu na intelsat?
2. Malo mi je kaj su na intelsatu......jel zna tko gdje se može naći popis programa koji se odašilju sa intelsata? (Ukoliko su bez veze programi, jedina opcija sa kojom bi mi to bilo prihvatljivo je ugradnja dva LNB-a).
4_8_15_16_23_42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 22:34   #75
1. Ugradnja modula nije moguća, moraš uzeti njihov receiver, bilo u najam(obveza na 12. mj. - ugovor, bilo da ga kupiš za cca. 400 - 500 kn.

2. Popis programa sa 1°W:http://sc.kingofsat.net/pos-1W.php
http://sc.kingofsat.net/pos-0.8W.php
D.I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 23:55   #76
Quote:
4_8_15_16_23_42 kaže:
2. Malo mi je kaj su na intelsatu......jel zna tko gdje se može naći popis programa koji se odašilju sa intelsata? (Ukoliko su bez veze programi, jedina opcija sa kojom bi mi to bilo prihvatljivo je ugradnja dva LNB-a).
mozes sa drugim LNB vatati HB i dalje

meni sutra dolaze i ukoliko nece biti mjesta za jos jedan tanjur trazit cu da mi sloze tako da gledam Intelsat i HB, a od Astre cu se oprostiti, ionako je sve manje dobrih FTA kanala

uglavnom sutra cu znati vise, ali su mi danas na fon vec javili da aktivacija kartice mozda nece biti moguca tijekom sutrasnjeg dana jer DIGItv jos zapravo nije poceo
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 00:14   #77
Mogu dobit odgovor dobar, zasto da pomaknem antenu sa hot birda i astre na 1 stupanj zapad ??
Eto, inace se bavim montazama sat sustava vec vise godina i zanima me odgovor na to pitanje jer ga meni kupci postavljaju ?

Hvala.. !
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 07:02   #78
Quote:
Vespazijan kaže:
mozes sa drugim LNB vatati HB i dalje

meni sutra dolaze i ukoliko nece biti mjesta za jos jedan tanjur trazit cu da mi sloze tako da gledam Intelsat i HB, a od Astre cu se oprostiti, ionako je sve manje dobrih FTA kanala

uglavnom sutra cu znati vise, ali su mi danas na fon vec javili da aktivacija kartice mozda nece biti moguca tijekom sutrasnjeg dana jer DIGItv jos zapravo nije poceo

Ja sam na ASTRI i tu je bar jedan programčić koji ne bih htio izgubit, a ne znam dal ga imaju na HB. To je njemački Tele 5 - der spielfilm sender (ima više programa sa nazivom TELE 5 pa ne bih ovako sa popisa programa mogao ocjenit dal je to taj), a radi se o filmskom FTA programu gdje zna bit dosta dobrih filmova.
....tak da ću još dobro razmislit o bilo kakvoj ugradnji ičega, jer ugradnjom još jednog LNB-a potrebno je bušit još rupa za kabel po kući s čime nisam baš happy.
4_8_15_16_23_42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 08:42   #79
Svatko gleda sta je njemu u interesu. Ja sam se spreman vrlo lako oprostiti i od HB i od Astre, apsolutno mi nista ne znace.

Odgovor na prethodno pitanje zasto pomaknuti antenu na 1W, pa zato sto sam tog satelita emitira DIGItv
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 08:43   #80
A zakaj vam je tak teško kupit motor za nekih 400-500 kn, pa ćete moći gledati sve zanimljive satelite - HotBird, Astra, Intelsat, Sirius, Thor, Amos i ostale?
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.