Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2013., 16:43   #41
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
To je klasičan American barbecue pork ribs.
Jedino, koliko poznam kuharicu, sumnjam da je nakon toga žeđ gasila Colom.
je, ameri su poznati po dobroj hrani koja nije kancerogena
moje misljenje je da ameri rade uzasan rostilj, ali to sam ja
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 21:27   #42
prije 15ak dana uzela telecu jetru, koja je valjda vidila samo neko crknuto govedo u mesnici odmah uz Zumbercanku (tamo di je dio od Zumbercanke s iznutricama), relativno velika mesnica, pise domace zagorsko. Izbjegavat u sirokom uglu!

Ne bi mijenjala the mesnicu, al taj dan nisu imali jetre, a ja se napenalila. Al zato danas Zumbercanka jetrica , savrsena
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 23:25   #43
može savjet koje je meseo nakbolje za saft juneći npr i koji dio mesa za juhu ja kupujem flam al je nekad super a nekad ko đon,i rep mi je fin al ga nema uvjek.molim savjet (friška domaćica)
__________________
sve što osjećam,ja našla sam u tebi da te nema,ni mene bilo nebi ....
micko30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 23:28   #44
Quote:
micko30 kaže: Pogledaj post
može savjet koje je meseo nakbolje za saft juneći npr i koji dio mesa za juhu ja kupujem flam al je nekad super a nekad ko đon,i rep mi je fin al ga nema uvjek.molim savjet (friška domaćica)
po preporuci, za saft ja trazim ruzu i bude izvrsno. na zalost, ne znam koji je to komad ili koji bi bili alternativni nazivi.

za gulas najcesce uzmem obican but, narezem na kockice i bude bez greske
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 00:50   #45
Quote:
micko30 kaže: Pogledaj post
može savjet koje je meseo nakbolje za saft juneći npr i koji dio mesa za juhu ja kupujem flam al je nekad super a nekad ko đon,i rep mi je fin al ga nema uvjek.molim savjet (friška domaćica)
Ako misliš na saft tipa gulaša onda koljenica na prvom mjestu, pa vrat bez kosti ili plećka. Ako misliš na odreske onda ruža ili šol. Nikada nemoj raditi odreske od frikandoa, njega se špika i pirja u komadu. Dobar je za jela tipa pašticade.

Za juhu su najbolji prednji kotleti, oni koji sežu do kraja grudnog koša koje mesari obavezno krivo zovu ramstek no s ramstekom ovaj dio nema veze no nauči im se prilagoditi jer se inače nećete sporazumjeti. Pozicija 4 i pola pozicije 5. Usput evo što je ramstek.



Također, za juhu su dobra rebra i flam ukoliko isti nije premastan.

Juneći rep možeš nabaviti svaki petak i subotu u mesnici Žumberak na Kvatriću, u njihovoj maloj mesnici specijaliziranoj za iznutrice.

Zadnje uređivanje Pellaprat : 05.08.2013. at 01:00.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 22:46   #46
Nisam baš ljubitelj gicinog mesa, no danas sam guštao u (od mnogih) prezrenom komadu mesa- carskom mesu pečenom u pećnici, a kupljenom u Žumberčanki.
Moram priznati, nisam očekivao u centru metropole naići na tako dobar, kvalitetan komad svinjskog mesa, bez prejakog mirisa, a kamoli neugodnog bazditisa po antibioticima, steroidima i sl.opačinama, gotovo kao domaće
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 22:58   #47
Meni je odlično sve što tamo kupim. Svinjetinu skoro nikad ne kupujem u dućanima i mesnicama, baš zbog groznog mirisa i loše kvalitete, ali šnicle koje sam uzela u Žumberčanki su bile prefine.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 23:10   #48
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Meni je odlično sve što tamo kupim. Svinjetinu skoro nikad ne kupujem u dućanima i mesnicama, baš zbog groznog mirisa i loše kvalitete, ali šnicle koje sam uzela u Žumberčanki su bile prefine.
I mene to odbije (u svim situacijama )

EDIT: Eh, da, cijena carskog je skoro 75% viša nego na raznim "akcijama" u Konjzumu, Plodinama i sl., ali vrijedi

Zadnje uređivanje body halleck : 13.01.2014. at 00:00.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 00:02   #49
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Moram priznati, nisam očekivao u centru metropole naići na tako dobar, kvalitetan komad svinjskog mesa,
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Meni je odlično sve što tamo kupim.
Nema u tome puno mudrosti. Takvog mesa ima kod nas još jako puno, pitanje je da li ga netko želi kupiti. To što vlasnik Žumberčanke kupuje kod malih hrvatskih proizvođača, kod pravog seljaka koji drži malo životinja, je u startu prividno nepovoljnije za mesara. To su po kg žive vage nešto skuplje životinje nego one iz farmskih uzgoja. Prema našim uvrijeđenim shvaćanjima bilo bi logično da je onda kiligram mesa barem malo skuplji nego kod drugih. No u Žumberčanki nije, čak su određene pozicije malo jeftinije nego drugdje. Ali zato vlasnik Pero na Kvatriću ima 3 mesnice, a subotom je red samo za ljude jakih živaca jer se nekada čeka i do pola sata dok na nekim drugim mesnicama nema nikog. Uostalom, najveća mesnica Gavrilović, samo nekoliko metara dalje je od 1.12 zatvorena jer je propala, a prema onome što je prodavala od svježeg mesa čudo da nije i prije.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 12:39   #50
Meni je najbolja mesnica Ivis Prom na Dolcu. I mesari su mladi i ljubazni, a i meso je uvijek svježe. I kobasice pečenice su im dobre.

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk 4
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 13:17   #51
Zna li tko da li je igdje u Zagrebu moguce kupiti bilo koje meso koje bi bilo nesto kao certified organic ili barem preporuka za mesara sa nekakvim domacim uzgojem zivotinja, bez hormona rasta, antibiotika.. itd.. fala !
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 14:06   #52
Quote:
Frankie kaže: Pogledaj post
Zna li tko da li je igdje u Zagrebu moguce kupiti bilo koje meso koje bi bilo nesto kao certified organic ili barem preporuka za mesara sa nekakvim domacim uzgojem zivotinja, bez hormona rasta, antibiotika.. itd.. fala !
Možda da pročitaš postove netom prije svoga
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 16:29   #53
znaci jedino Zhumbercanka
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 00:00   #54
konjetina/zdrebetina

pozdrav ekipa! jel ko zna di u zagrebu ima provjereni mesar da prodaje zdrebetinu? znan da ima na dolcu jedan ali nemam nikakve info kakve je kvalitete meso?
dodolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 18:00   #55
Quote:
dodolina kaže: Pogledaj post
pozdrav ekipa! jel ko zna di u zagrebu ima provjereni mesar da prodaje zdrebetinu? znan da ima na dolcu jedan ali nemam nikakve info kakve je kvalitete meso?
Kak se zove firma? Pag?

Ako su oni, onda uživaj. Konjsko meso mi je odlično.
__________________
Lijevo mi je desno, desno mi je lijevo
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 01:40   #56
e ne znam koja je firma...nisam iz zagreba ali sljedeci tjedan cu bit gori pa mislim kupit i ponit doma... bas cu vidit kad dodjem na dolac koja je firma
dodolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 13:30   #57
Mene zanima postoji li u Rijeci i okolici neka mesnica koja je tako dobra kao ove mesnice s Kvatrica? Ili bar priblizno..
__________________
i'd rather dance
ChicChic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 13:53   #58
Quote:
ChicChic kaže: Pogledaj post
Mene zanima postoji li u Rijeci i okolici neka mesnica koja je tako dobra kao ove mesnice s Kvatrica? Ili bar priblizno..
Jel ti to zezaš ?

Mijenjam sve zagrebačke mesnice za vašu braću Čučković iz Viškova. Nikada se u Zagreb ne vraćam bez nekog njihovog umjetničkog djela. Vjeruj, imate najbolju mesnicu u Hrvatskoj.

Idem hitno otopiti zadnja dva para njihovih kobasica s divljači.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 10:39   #59
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Jel ti to zezaš ?

Mijenjam sve zagrebačke mesnice za vašu braću Čučković iz Viškova. Nikada se u Zagreb ne vraćam bez nekog njihovog umjetničkog djela. Vjeruj, imate najbolju mesnicu u Hrvatskoj.

Idem hitno otopiti zadnja dva para njihovih kobasica s divljači.
Ne zezam

(ako je ikakvo opravdanje, Viskovo mi bas i nije dio grada u kojem sam cesto)

Definitivno cu sada ici!! Hvala na preporuci Pelle
__________________
i'd rather dance
ChicChic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 15:52   #60
Može mala pomoć?
Jela sam u nekoliko navrata teleće obraze i jako su mi se svidjeli. I nikada nisam vidjela ponudu tog dijela mesa u mesnici, ali pretpostavljam da ako toga ima, ima ga malo pa nestane brzo. I tako dođem ja danas na kvatrić u mesnicu, Žumberčanku i kupujem meso i pitam mesara za teleće obraze i čovjek me uvjeri da su to teleći brizli. I da će mi ih ostaviti za sutra. I pitam tog kuhara koji je pripremao obraze jel to to, kaže on nije, ti obrazi su mišići, a brizli su žlijezde. Tako da sutra idem kupiti brizle, obećala sam da ću doći sigurno (mama se tome veseli pa neka joj). A mene i dalje zanima jel je moguće negdje kupiti teleće obraze budući da baš i nisam ljubitelj iznutrica. Hvala.
nathalie823 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.