Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2007., 12:43   #1
Unhappy Varanje, prevara - združeni topic

bog svima!
ne znam koja su pravila za ovo - prvi put pisem na ikakvom frumu, a pisem jer mi je doslo do grla
dakle, trudna sam 7mj i imam (bar sam tako mislila) divnog muza: pazljiv je, mazi me, puno razgovaramo, zaigrani smo (oboje 30g), beba je planirana i voljena, kupujemo stan, ljudi oko nas nam kazu da smo im super par jer da divno funkcioniramo.
e pa malo sutra...
prije par tjedana moj muz vec u rano nedjeljno jutro najavljuje kavu s frendom. ok. nakon rucka se tusira i zvoni mob - nije frend, vec kolegice s posla koje su (u nedjelju!) radile pa ga zovu na kavu. e sad, ja napravila nesto sto inace nisam imala potrebu raditi - provjerim mu poruke u mobu
kad tamo poruka toj kolegici s posla: javi se kad si gotova pa cemo se iskombinirati.
i jos jedna (najboljem frendu -trebao biti kum djetetu): nemoj me zvati doma, ni na mob, trebam kljuc od tvog stana na sat vremena.
svijet mi se srusio...
na sve moguce nacine sam ga probala dobiti da ne ode na tu kavu, ali se jos na kraju izderao na mene da ne serem i da je doma za sat vremena.
a ja? fino se obukla i pred frendovu zgradu.
kad ono frend doma. nitko sretniji od mene - krivo sam pokopcala!
ali vraga, frend odlazi.
ja se penjem na stepenice poslije njegovog kata i molim boga da moj muz ne dodje i da se do kraja zivota osjecam ko idiot sto mu nisam vjerovala.
naravno, dosao je. tj. dosli su.
plac, histerija, samari, psovanje s jedne strane.
molbe, suze, obecanja s druge.
kaze bilo drugi put - naravno da mu ne vjerujem, ali sta mi to znaci?
znate sta kaze zasto? strah ga sexat se sa mnom zbog bebe((
ljudi moji, sta sad? ostaviti sve - a osjecala sam se kao da imam sve?
oprostiti i pokusati vjerovati da se ne dogovaraju o sljedecem susretu dok su 10 sati dnevno na poslu?
sta bi vi napravili?
trenutak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:49   #2
"sta bi vi napravili?"

Otišla k stručnjacima po savjet. Psiholozima, bračnim terapeutima. Za početak. Ne na forum.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:54   #3
Obzirom da sam nagla osoba i imam drastične poteze - tražila bih razvod, rodila i sama odgajala dijete i postala prokleto zadrta feministica koja se do kraja života odriče ku*ca. Ali ne i dilda
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 16:50   #4
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Obzirom da sam nagla osoba i imam drastične poteze - tražila bih razvod, rodila i sama odgajala dijete i postala prokleto zadrta feministica koja se do kraja života odriče ku*ca. Ali ne i dilda
Moram velikim slovima! POTPISUJEM!!!!
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 22:59   #5
e ženo draga sad ću ti ja nešto reći što meni moja mama govri nakon 40 godina braka..nema tog muškarca na svijetu al znam da će ovo zvučat deprimirajuće, al nema ga koji nije i koji neće prevariti ženu.taj ne postoji. kad pomisliš da je neko svetac nad svetcima i da taj ne bi ni mrava zgazio i da bi radije umro nego prevario ženu, ni ne okreneš se kad čuješ jauk, rastava, razvod, plač i tuga na sve strane.ako je njemu toliko stalo do sexa draga moja zajebi tu ljubav on te nije vrjedan. al sve bi bilo lako da tu nije bebač koji nije ni zašto kriv i koji treba mamu i tatu zar ne? ako misliš ostati s njim samo zbog djeteta probaj, moj savjet ti je da pokušaš izgladiti stvari i vidjeti što se to s njim dogodilo i da li je on uopće spreman na dijete i sve što ono nosi. ako se kaje i ako ti kleči pod nogama da mu oprostiš jer je bio budala kojeg su ponjele žudnja i ona vražja muška stavr među nogama onda bi trebala sjesti pa razmisliti ali ako se ponaša ko idiot koj se još i pravda onda je on balav da ne može biti balaviji. sigurna sam da ga voliš više od sebe same i sad još i dijete i cjeli se tvoj svjet srušio ali ostani jaka radi bebača koji te treba.neznam kad si ovo pisala al se nadam da si već rješila problem..pokušaj mu oprostiti samo i samo ako vidiš da mu je zbilja žao..u suprotnom..to dijete ne zaslužuje takvoga oca
didi00 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.02.2007., 14:28   #6
Quote:
didi00 kaže: Pogledaj post
e ženo draga sad ću ti ja nešto reći što meni moja mama govri nakon 40 godina braka..nema tog muškarca na svijetu al znam da će ovo zvučat deprimirajuće, al nema ga koji nije i koji neće prevariti ženu.taj ne postoji. :
Nemoj slušati mamu, to nije istina. Moja je bi ti to rekla vjerojatno za Edipovski kompleks , imala je groznu svekrvu i slabog muža i uvijek je govorila da bi radije da je vara s nekom ženom, mladom i zgodnom, nego da se s mamom mora natjecati. Često ga zeza gdje su mu nezakonita djeca, kad već nemaju unuke, neka dovede nekog u praznu kuću. Sad ti možeš reći da svi tako misle za svoje muževe, ali oni se u 35 godina braka nisu razdvojili ni jednu noć i dan. Možda bolnice, rodilišta... Pa i žene varaju muževe, danas sve više i više, mislim da će se ta brojka izjednačiti, usprkos trudnoći itd.

Na kraju ostaje povjerenje, poštivanje...sve drugo može nestati, ne treba se ni povoditi za statistikama nego pokušati u svoje kriterije za nekoga s kim namjeravaš ostariti
osim :
zgodan, ambiciozan, uzbudljiv, obožava me, duhovit, pametan, bogat, kulturan ...
uvrstiti i
: pošten, stabilan, karakteran, pravedan, lojalan, moralan, samodiscipliniran, požrtvovan, zreo
( i to u odnosu na prijatelje i bliže a ne samo na nas u vrijeme kad ljubav cvate).
Znam da zvuči kao iz oglasa za samce u Glasu Koncila , ali to je jedini recept protiv prevare.
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 14:37   #7
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Obzirom da sam nagla osoba i imam drastične poteze - tražila bih razvod, rodila i sama odgajala dijete i postala prokleto zadrta feministica koja se do kraja života odriče ku*ca. Ali ne i dilda
potpisujem
__________________
Prava ljubav nema sretan završetak. Ona jednostavno ne prestaje...
zaljubljena-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 19:11   #8
Čitam ove postove, vidim odluku glavne protagonistice ove priče i baš razmišljam malo o tome svemu...
Sjetila sam se baš nekog starog filma b-produkcije u kojem gl.likovi na aerodromu (božićna atmosfera afkors) rješavaju pitanje njegove nevjere. Ono, u braku skoro 20god, klinci s njima, ona trudna 3.put......i ostali skupa...

Nisam ga shvatila!!
Unatoč svim onim christmas carols melodijama, zvončićima i snijegu (a stvarno sam freakuša za te stvari ), nisam ga mogla probaviti.

Svjesna sam da postoje nezadovoljstva u vezama (brakovima) koja se javljaju iz ovog ili onog razloga. Svjesna sam da negdje dođe do zasićenja, da negdje nestane interna spika i zezancija, da negdje dođe so suše na sexualnom planu..
Svjesna sam da mladi često nezrelo ulijeću u brakove i da se neki ne snađu sa svim novim izazovima i problemima u životu, te se stoga žele nekako vratiti u stare dane mladenačke bezbrižnosti.
Svjesna sam i da u "kasnijim" (srednjim) godinama neki uđu u različite krize i pokleknu na mlađe meso.
Svjesna sam toga svjesna i opet to glasno kritiziram.

Ne mogu shvatiti ljude koji prelaze preko prevare samo tako. Osobno, to mi uništava svako povjerenje u suprotnu stranu. Idem po onoj, mogu oprostiti ali ne zaboraviti. A onda si postavljam pitanje, ako nisam zaboravila, jesam li zbilja oprostila. I to je za mene začarani krug.
Ako nemam povjerenja u svog partnera (koje bi izgubila njegovim lažima, prevarom), kako dalje graditi zajednički život, kovati planove za bolju budućnost. A još kad je tu upetljano i dijete.....
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 18:24   #9
Quote:
Pixie777 kaže: Pogledaj post
Sjetila sam se baš nekog starog filma b-produkcije u kojem gl.likovi na aerodromu (božićna atmosfera afkors) rješavaju pitanje njegove nevjere. Ono, u braku skoro 20god, klinci s njima, ona trudna 3.put......i ostali skupa...

Nisam ga shvatila!!
Ima takvih filmova... možda bi ti bolje legao Mostovi okruga Madison
Autosjedalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:58   #10
Ako to može napraviti sad još dok ste oboje friški, mladi, lijepi i trudni, šta bi tek bilo poslije?
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:58   #11
otišla od gada. zauvijek.
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:01   #12
reci mu da nema veze jer ionako nije dijete njegovo i odi.
guliver is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 15:20   #13
Quote:
guliver kaže: Pogledaj post
reci mu da nema veze jer ionako nije dijete njegovo i odi.
bravo... neka ga zapece kao i tebe
shoopli is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 16:33   #14
Quote:
guliver kaže: Pogledaj post
reci mu da nema veze jer ionako nije dijete njegovo i odi.
Podmuklo ali fora!
blueboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:01   #15
Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
otišla od gada. zauvijek.
O da.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:03   #16
Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
otišla od gada. zauvijek.
lako reći a teško napraviti...al mislim da je u konačnici najbolje rješenje...jer osoba koja s tobom planira zajednićki život i dijecu a vara te i još k tome koristi kao izgovor sigurnost nerođenog dijeteta nije zaslužila da bude dio tvog života...neznam dali bih mu više ikad vjerovala a veza bez povjerenja nikuda ne vodi...
da mu je stalo ne bi j... sa strane a ovako je htio i ovce i novce a to neide...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 08:55   #17
Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
otišla od gada. zauvijek.
nina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:01   #18
Mene zanima tko je koga šamarao u ovoj priči.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:03   #19
ako postoji najgadniji način izigravanja povjerenja u braku,to je onda prevara trudne supruge...
jer supruga ne nosi susjedovo dijete,već dijete čovjeka koji se navodno raduje istom,koje je i planirano...
takav čovjek izdati će svoju suprugu i obitelj u svakoj situaciji,jer niti osjeća ikakvu odgovornost niti smatra da bi je trebao osječati.
To je podlac najgore vrste,čija se sebićnost neće nikada promijeniti...
Teško je tu dati savjet,ali gotovo bih se složila s radikalnim načinom kissikane..osim feminizma,
jer ipak nisu svi muškarci takvi..
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:06   #20
uzas, lik je fakat gad posebne vrste. ja ne vidim kako bi oni uopce dalje mogli nastaviti. kako je uopce moguce njemu vjerovat...
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.