Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2011., 15:07   #181
Quote:
bomchika kaže: Pogledaj post
evo čitam ovo, i ne mogu vjerovati da mi se to isto, slično događa..mene je moj ostavio jučer, nakon tko zna kojeg puta..

zadnji put je to bilo prije mjesec dana, jer sam ga izživcirala nekim stvarima pa mi je rekao da me ne voli i da prekidamo.. i nakon mojih brojnih poziva, rekla sam sebi da više neću zvati, drugi dan se odmah vidjeli na predavanju, nismo razgovarali, ali sam vidjela da mu je teško. te iste noći se javio i rekao da mu je zao, oprostila sam mu - iako sam mu rekla da znam da ce se opet to ponoviti.

jucer, bilo je iz vedra neba, doslovno, pitala sam ga kamo ovo među nama vodi, i onda je počeo lagano pucati po savovima, sto sam ga vise zvala da mi odgovori na poruku to je bilo sve gore, na kraju mi je rekao da prekidamo, nakon 4 godine. preko poruke.

zvala sam ga 132322424 puta. nije se javio. ne znam jeli to iz zivcanosti ili cega. ne znam vise sto da radim. kako me moze ostaviti, bez konkretnog razloga, iz cista mira.
Ne znam koji su razlozi njegovih prekida, ali vidim vrlo slicno kao kod mene , i moj bivsi je mene ostavio jedno 5-6 puta u 2 godine veze, a jos sigurno toliko puta skoro ostavio, onda ja zovem placem molim, pa se on smiluje za koji dan ili koji mjesec i nazove me i kaze da ne moze bez mene i ja uvijek popustim, ostavio me zadnji put prije skoro 7 mjeseci, i idalje patim za njim, ali znam da je ovkao bolje za mene, i to isto preko poruke, na sta sam ja naravno zvala i molila itd
Littleaigrl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 17:55   #182
eh, ljudi moji ja bi više voljela da me jedan tako stalno ostavlja i vraća se nego da napravim jednu grešku (ništa slično prevari niti prevara, da se razumijemo) i ode za stalno, bez objašnjenja i zamijeni me nekom drugom.
ŠarenaKuglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 18:12   #183
hm... dakle trebao sam svoju ostavljati i vraćati umjesto biti uz nju dok se nije odljubila hm zanimljivo
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 18:23   #184
Quote:
ŠarenaKuglica kaže: Pogledaj post
eh, ljudi moji ja bi više voljela da me jedan tako stalno ostavlja i vraća se nego da napravim jednu grešku (ništa slično prevari niti prevara, da se razumijemo) i ode za stalno, bez objašnjenja i zamijeni me nekom drugom.
Jesi sigurna da bi više voLjeLa da staLno odLazi i vraća se nego da ode jednom za staLno?
BoLje za tebe ovako nego onako...ono prvo je skroz bzvz, ok desi se jednom, pa možda i 2put, aLi sve više je previše...to je kao igra mačke i miša, iLi šta već...ti samo sjediš i čekaš da se on vrati kad mu prdne..ma daj..pa boLje ovako..nastaviš daLje svoj život bez obzira što nije Lako i jednostavno aLi što se mora, mora se...
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 18:54   #185
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Jesi sigurna da bi više voLjeLa da staLno odLazi i vraća se nego da ode jednom za staLno?
BoLje za tebe ovako nego onako...ono prvo je skroz bzvz, ok desi se jednom, pa možda i 2put, aLi sve više je previše...to je kao igra mačke i miša, iLi šta već...ti samo sjediš i čekaš da se on vrati kad mu prdne..ma daj..pa boLje ovako..nastaviš daLje svoj život bez obzira što nije Lako i jednostavno aLi što se mora, mora se...
razumijem što želiš reći ali da biram između dva zla.., birala bi bas to da se opet vrati pa da se igramo radije.Barem bi znala da moje greške nisu tako strašne...ovako razmišljam baš kao da jesu kad tako lako ode zbog gluposti koja se mogla raspraviti i rijesiti.Ne govorim o greškama nekih velikih razmjera tipa prevare ili izigranog povjerenja. Nego sa strane onoga koji ostavlja, lijenosti, pa idemo tražiti dlaku u jajetu zbog koje ćemo prekinuti.

Ovi koji prekidaju pa se vraćaju barem pokazuju dobru volju da pokušaju ponovno, ili da možda nešto promijene/poprave jer očito smatraju da je to vrijedno ponovnog pokušaja. I barem te više gledaju kao ljudsko biće koje griješi i nije savršeno...nema onoga "ma, naći ću novu/novoga" jer je sve puno novih šarenih artikala. Vrednuju vezu kao nešto sazdano i od loših i od dobrih trenutaka.

Zadnje uređivanje ŠarenaKuglica : 19.02.2011. at 19:17.
ŠarenaKuglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 18:56   #186
ili im je neko drugi napravio ono što je on toj osobi pa se vraća na siguricu
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 19:11   #187
Ja sam se par puta vraćao, jer sam popuštao njenoj želji za ponovnim pokušajem.
Zadnji put sam uspio više ne popuštati i to me dosta potrošilo, no konačno je i uspjelo ostati na tome. Još je se nekad sjetim, no par puta kro godinu dana mi se pokušala javiti, ali nisam više ni htio odgovoriti na poziv, a poruku sam obrisao i bez da sam je pročitao
zajebavalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 20:11   #188
Imala sam jednu vezu s prekidima i vraćanjima, bila je to prava drama.
No u jednom trenutku je jedan prekid jednostavno postao zadnji i to je bilo to
Iz današnje perspektive, mislim da nakon prekida jednostavno nema smisla vraćati se. Možda nakon par godina možete biti zajedno, ukoliko se pokaže prilika, a vi se još uvijek sviđate jedno drugome. Ali u danom trenutku je očito da više niste jedno za drugo i da vaš odnos nema smisla.
__________________
Put that cookie down!
SwayOdd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 20:16   #189
Quote:
zajebavalo kaže: Pogledaj post
Ja sam se par puta vraćao, jer sam popuštao njenoj želji za ponovnim pokušajem.
Zadnji put sam uspio više ne popuštati i to me dosta potrošilo, no konačno je i uspjelo ostati na tome. Još je se nekad sjetim, no par puta kro godinu dana mi se pokušala javiti, ali nisam više ni htio odgovoriti na poziv, a poruku sam obrisao i bez da sam je pročitao
je li ona ostavila tebe ili ti nju?Mislim da onaj koji je prekinuo mora pokazati veću želju da se vrati. Ako sam ja ta koja je ostavljena...očekujem veću inicijativu nakon prekida od njega.
Ne znam sad kako se ljudi inače postavljaju. Možda sam ja preponosna.

A ovo da nema smisla se vraćati u nešto staro...jeste li sigurni?
Ja se još nadam jer vjerujem da smo prekinuli bez jakih temelja. Jednostavno iz čista mira...nismo imali vremena razgovarati i bilo je sve prebrzo.

Zadnje uređivanje ŠarenaKuglica : 19.02.2011. at 20:26.
ŠarenaKuglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 20:28   #190
Quote:
ŠarenaKuglica kaže: Pogledaj post
je li ona ostavila tebe ili ti nju?Mislim da onaj koji je prekinuo mora pokazati veću želju da se vrati. Ako sam ja ta koja je ostavljena...očekujem veću inicijativu nakon prekida od njega.
Ne znam sad kako se ljudi inače postavljaju. Možda sam ja preponosna.
Zadnjih pola godine, pucalo je sve češće i sve tužnije i ružnije.
Čak zadnjih nekoliko prekida je ustvari ispalo tako da je ona se trudila da to funkcionira, ali kako je situacija bila u banani, ja sam samo čekao da me opet s nečim povrijedi pa da ju ostavim. No, onda mi je bilo žao i krivo, i stalno sam se ponovno pitao jel možda nemam dovoljno razumijevanja za nju. Pa onda kad bi me opet nazvala, opet sam popustio I tako jedno 5 puta kroz pola godine. E sad, tu je čak teško reći ko je koga ostavljao i ko se kome vraćao, ali zadnji put sam ja morao odlučiti da je konačno onda gotovo i ne popuštati ni sebi da joj se vratim a ni njoj koja mi se pokušala javljati.
zajebavalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 20:31   #191
Quote:
ŠarenaKuglica kaže: Pogledaj post
...A ovo da nema smisla se vraćati u nešto staro...jeste li sigurni?...
Iz svog iskustva sam siguran da nema smisla. Iako srce nekad ne sluša
Dvije duge veze, i u obije sam se x puta vraćao odnosno primao natrag, i svaki put je bio isti tijek cijele veza samo u skraćenom obliku. Dakle veza je trajala 2 godine(počela krasno završila ružno) no nakon povratka je to bilo "počela bajno - završila odvratno" u amo 2 mjeseca, pa u 2 tjedna, a zadnji pokušaj u 2 dana
zajebavalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 20:32   #192
Quote:
Emotivna Luda kaže: Pogledaj post
Želim čuti vaša iskustva, koliko je trebalo da shvati, i na koji način ste ga/ju natjerali da dopuže natrag..?
Nikog ni na sta ne tjeram, niti bih. Ako mi nesto kod doticnog ne svidja ili ima pogresan stav prema meni, pustim ga odredjeno vrijeme u zavisnosti od toga koliko mi je stalo do njega, a onda to fino zavrsim. Nema ( mog ) povratka. Sto se njih tice, svaki se vratio i opet pokusao, osim onog koga sam svim srcem voljela dok on sve nije upropastio - Big time. Ali on zna da ne bih bila s njim ponovo ni za 5 zivota, tako da je super sto se nije pokusao vratiti. Ne razumijem tvoje pitanje bas najbolje, ako ga zelim vratiti, onda ga necu ni pustiti da ode od mene.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 20:56   #193
Quote:
zajebavalo kaže: Pogledaj post
Iz svog iskustva sam siguran da nema smisla. Iako srce nekad ne sluša
Dvije duge veze, i u obije sam se x puta vraćao odnosno primao natrag, i svaki put je bio isti tijek cijele veza samo u skraćenom obliku. Dakle veza je trajala 2 godine(počela krasno završila ružno) no nakon povratka je to bilo "počela bajno - završila odvratno" u amo 2 mjeseca, pa u 2 tjedna, a zadnji pokušaj u 2 dana
ja sam to pitala općenito jer sam uvjerena da ljudi nekad odlaze prelako, bez pokušaja rješavanja situacije i ne shvaćaju da nije uvijek sve savršeno. Jedna je stvar kad se stvori klupko problema i kad se povlače dugo dugo vremena i ne uspijevaju naći rješenje po ne znam koji put i onda im se odlazak čini kao krajnja, jedina solucija.
ŠarenaKuglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 20:58   #194
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Nikog ni na sta ne tjeram, niti bih. Ako mi nesto kod doticnog ne svidja ili ima pogresan stav prema meni, pustim ga odredjeno vrijeme u zavisnosti od toga koliko mi je stalo do njega, a onda to fino zavrsim. Nema ( mog ) povratka. Sto se njih tice, svaki se vratio i opet pokusao, osim onog koga sam svim srcem voljela dok on sve nije upropastio - Big time. Ali on zna da ne bih bila s njim ponovo ni za 5 zivota, tako da je super sto se nije pokusao vratiti. Ne razumijem tvoje pitanje bas najbolje, ako ga zelim vratiti, onda ga necu ni pustiti da ode od mene.
što to znači ne pustiti nekoga da ode od tebe?
Moliti ga/natjerati ga da ostane? Ako je netko odlučio otići...onda ode. Kako ćeš ga u tome spriječiti
ŠarenaKuglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 21:12   #195
Quote:
ŠarenaKuglica kaže: Pogledaj post
što to znači ne pustiti nekoga da ode od tebe?
Moliti ga/natjerati ga da ostane? Ako je netko odlučio otići...onda ode. Kako ćeš ga u tome spriječiti
Nisam se jos nasla u toj situaciji da on odluci da ode.

Mogu imati relaciju samo sa nekim kompatibilnim sebi, prema tome niko nikoga nista ne moli.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 21:44   #196
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Nisam se jos nasla u toj situaciji da on odluci da ode.

Mogu imati relaciju samo sa nekim kompatibilnim sebi, prema tome niko nikoga nista ne moli.
ne znam što bih rekla. Ne razumijem. Možda je stvar u meni, a možda....
Možeš to objasniti nekom konkretnom situacijom? :P
ŠarenaKuglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 21:55   #197
Quote:
Emotivna Luda kaže: Pogledaj post
Nakon prekida često slušamo : Pa pusti ga/je, okreni glavu, ignoriraj, pa će ti doći nazad...
No jeli to tako? Ima li to smisla? Jeli istina da kad nešto izgubiš shvatiš koliko je značilo...??
Evo već duže vrijeme pokušavam saznati, i nekako jedva čekam taj dan da shvati što je sve propustio...



Želim čuti vaša iskustva, koliko je trebalo da shvati, i na koji način ste ga/ju natjerali da dopuže natrag..?
jbt.. čovjek našo drugu zaljubio se to bi trebalo tako funkcionirat..
potroši se ljubav.. netko se "navikne" na to, pa žive 75 godina u braku sretno jer jedno bez drugog ne funkcioniraju uopće i znaju to.. većina ostane iz čiste navike i imaju sretnu djecu koja se tuku sa policijom ili su narkomani.. think about that
nadji drugog..
__________________
Sigurno nešto jako pametno..
asanovic7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 22:06   #198
Quote:
ŠarenaKuglica kaže: Pogledaj post
ne znam što bih rekla. Ne razumijem.
Razumjeces ako se nadjes u odnosu u kome si istinski ravnopravna partneru.

Do tada mozes randomly provocirati nepoznate osobe ne Netu.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 00:07   #199
I ja sam imala vezu s tim "prekidima". Bilo bi neko vrijeme da se ne bi vidjeli, tj. kao prekinuli smo. To bi trajalo po 2 tj., onda bi se netko nekom javio i kao da ništa nije bilo. Zadnji puta je tako bilo poslije Nove. I odlučila sam da je to stvarno kraj jer se u bitnim stvarima potrebnim za budućnost nismo slagali.

Ispočetka sam izdržavala nekako, nije mi bilo jako teško. Mislila sam da će s vremenom skužit da me previše voli, da mu falim, da će promijeniti mišljenje. I čuli bi se preko poruka nekada i rekao je da možemo pokušati ponovno, da će biti promjena, da je sad ozbiljan....... ALI da ga ja moram tražiti nazad, ako želim nazad. Ja sam htjela da on mene traži nazad, da napravi nešto romantično, da pokaže da mu je stalo. I to sam mu i rekla. Ne da mi se sad objašnjavati sve, ali s obzirom na prošlost trebao bi on biti taj koji će se više potruditi, jer ga nisam ostavila bez razloga. Ali od tada mi više ne odg.na poruke i ne čujemo se.

U post prije je netko napisao da onaj tko ostavi mora se više potruditi oko pomirenja. Jesam onda pogriješila što ga nisam tražila nazad?? Sada sam saznala da se raspituje za broj neke cure. Do sad kad smo "prekidali" nikad nije trajalo toliko kao sada i podrazumijevalo se da ne tražimo sa strane nikoga.

Ovaj put je onda stvarno to to?? Ali teško je prihvatiti to.
Ema Xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 00:25   #200
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Razumjeces ako se nadjes u odnosu u kome si istinski ravnopravna partneru.

Do tada mozes randomly provocirati nepoznate osobe ne Netu.
zbog čega misliš da te provociram?
Zbilja mi je nejasno i zato i pitam. Zato uostalom i jesmo ovdje svi, da izmjenjujemo mišljenja i objašnjavamo si ih kako bi nam bilo lakše. Uvela sam malo self depreciating humora u sve to. Ako te smeta "rofl" smileic
ŠarenaKuglica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.