Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2009., 11:13   #41
Ne mogu odustati...Prevelik je ulog. Moram ozdraviti zbog djecice. Oni su najvazniji.
Lada1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 20:46   #42
Lada1 pozdrav,

što se mene tiče okani se glupih karata, pametna si cura i sigurno si podsvjesno uvjerena u to kako je to glupo u što si povjerovala ali si očito ne možeš pomoći. Put pod noge i ravno psihijatru da ti malo da kemije za psihu i hagioterapeutu kao lijek za dušu. sretno!
n0ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 09:22   #43
Jucer sam bila kod svoje psihijatrice. Ulila mi je malo optimizma. Rekla je da je seroxat dobar za mene i da mu treba jos vremena da djeluje te da cu se sigurno uskoro bolje osjecati i da ce tek onda biti vrijeme i za psihoterapiju. Vidjet cemo. Ipak jos ne znam kako me lijekovi mogu osloboditi straha od astrologije...A to mi je problem. Da se toga oslobodim bila bih opet sretna tj. normalna ne sretna. Niko nije stalno sretan. Sretni mogu biti trenutci i dobro je kada ih je vise...
Hvala svima koji su se zainteresirali za moj problem i pokusali mi dati savjet.
Pozdrav
Lada1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 20:40   #44
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Što vjeruješ - to se i dogodi! Vjeruj u pozitivno i bit će ti pozitivno, vjeruj u negativno i bit će ti negativno!
trla baba lan ilitiga dijelis gluposti tek tako.

sve super, a kako dovesti covjeka da toga da istinski vjeruje u nesto pozitivno? zena ima problema, a ti njoj savjetujes da eto jednostavno povjeruje da ce sve bit super, i bit ce. weeeeee, da psiha tako radi, svi bi problemi ovog svijeta bili rijeseni...


Lada1, u astrologiju si počela vjerojavati kad si skuzila da se neke stvari poklapaju, no isto tako astrolgija je vrlo rastezljiva u svojim objasnjenjima i iz nje se da iscitati svasta, i ruzno i lijepo, kako ti u tom trenutku paše prema nekom unutarnjem osjecaju. Čovjek se u svemu moze pronaci. jebemu, ja kad citam simptome nekih bolesti, ispada da imam sve te bolesti

Sve sto piše MOŽE biti, ali i ne mora. Nikad ne znas sta ce te pogoditi u zivotu, i to sigurno ne pise u zvijezdama
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 20:44   #45
Quote:
Ipak jos ne znam kako me lijekovi mogu osloboditi straha od astrologije...A to mi je problem. Da se toga oslobodim bila bih opet sretna tj. normalna ne sretna.
Nije problem astrologija, nego si projicirala probleme u astrologiju.
__________________
Seeing beyond the obvious!
vigilanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 16:30   #46
ne vjerujem u astrologiju.
a isto tako ne vjerujem niti u ono "nadaj se pozitivnom bit će pozitivno"
nema mi to veze s vezom.
kako ja svojim željama mogu utjecati na tuđu sudbinu i egzistenciju to je totalno besmisleno.
ispada da ako se ja bojim da će mi muž nastradati da će on zbilja nastradati što mi je stvarno fikcija teška. totalni sf.

možeš jedino mijenjati svoju percepciju to je svima jasno, a sad kako i na koji način, ja to zbilja ne znam jer se i sama mučim s takvim stvarima.
možda su tablete i psihijatrijska pomoć ipak najbolja opcija.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 12:21   #47
Možda ću zvučati staromodno ili kao nekakav vjerski fanatik, ali katoličke crkva, ne odobrava astrologiju - horoskope, jer opsjednu ljude, a ovaj slučaj je upravo takav.

Bog nam je podario život, a nama ženama i dar da ga stvaramo, zato volimo ga i živimo najbolje kako znamo. Treba cijeniti ono što imamo sad, a ne odbacivati.(nevina i iskrena dječja ljubav, ljubav supruga). Što može čovjeka brže dignuti od iskrenog dječjeg smješka i zagrljaja.

Naravno u ovom slučaju (Lada1), svakako savjetujem liječenje i nemoj odbacivati ono što ti je Bog podario jer sve ima svoj smisao. Ukjuči u svoj život vjeru, ljubav, prijateljstva - obogati svoj život. (Zamišljam te kako u
s a m o ć i prebireš po tim kartama, gdje su djeca? gdje je suprug????)

Horoskope, astrologiju, svu tu ispraznost, z a b o r a v i . Vrijeme koje si trošila na te gluposti troši na svoje najmilije. To će ti svakako, uz stručnu pomoć, pomoći da prebrodiš svoj problem).

Sretno i samo hrabro naprijed.
cramovs is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:39   #48
Lado, osjecas li se bolje? Nadam se da su stvari krenule nabolje i da si mirnija.
goblena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 09:43   #49
Ma ne znam. Navecer sam bolje ali najveci dio dana provodim u strahu iako se to ne vidi. Funkcioniram, radim ali me hvataju krize straha i placa. Astrologija mi je najveci dio dana u glavi, analiziram tude natale i na moje zaprepastenje nailazim na potvrde da to utice na nas zivot. To me prestravljuje. A samo trazim nekog ko se npr. nije razveo iako mu je to pisalo u natalu ili ko se razveo a za to nema pokazatelje. Nikako, medutim, da nadem takvu osobu a samo to bi me zaista izlijecilo.

Imam visok prolaktin i pokusavam da nadem dr Mirjanu Alac u Zagrebu jer sam nekad davno kod nje ijecila hormonalni poremecaj ali ne uspijevam do nje da dodem.

Hvala Goblena sto mislis na mene.
Lada1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 10:00   #50
Lado, svačiju natalnu kartu se može tumačiti na sto načina, tako da što god se nekom dogodilo ili nije dogodilo možeš za to naći potvrdu u natalnoj karti. To ti piše i u samim udžbenicima astrologije. U jednom od njih, ja sam čitala za neku glumicu, mislim Judy Garland, kako se iz njenog horoskopa vidi da može biti totalna kućanica/majka a da može biti i glumica. Što god da se desilo, moglo se reći - evo, dokaz za to je u njenoj natalnoj karti

Mogu ti ja poslati nečije podatke na pp, pa ti vidi, ako o toj osobi ne znaš ništa, a nećeš znati - je li se razvela ili se nije razvela.
femmelatin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.