Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2013., 15:25   #21
Bio i ja danas na tom sastanku za kredit,.i dok sam čekao da dođem na red, slušam ja sve po redu šta te ženske pričaju...

I koliko sam čuo sve je ovo legalno, ništa ne izmišljaju, nedaju svima kredit, jer su vec neki previse opterečeni i nemaju dovoljno za ratu.

Pitam ja ženu nek mi pokaže, jel su kome odobrili kredit, i vidim ja listu sa ljudima kojima su odobrili a nekima nisu odobrili,..Neki su zatražili kredit od 150 000 kn a odobren im je 100 000kn,..ima i onih na popisu kojima nije uopće odobren kredit...

Kažu to je namjenski kredit a ne nemamjenski,..možeš ga dobiti uz obrazloženje za šta će ti lova,.tj. u sta ceš je potrošiti,. treba ti neki troškovnik ili predračun,..Tako da sve štima koliko sam uspio shvatiti,..Danas sam predao zahtjev, a drugi tjedan će me nazvati sa odgovorom, dal je odobren il ne....
zac1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 22:04   #22
Super, samo nam nemoj tu doć plakat za 2 mjeseca kao oni "forexasi" koji su isto upozoreni ali su eto najbolje znali.
Netzach is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 23:10   #23
Pozdrav

Dakle barem desetak ljudi je ovdje ispravno procijenilo da se radi o novoj prevari- ali koliko vidim ovce i dalje idu na klanje!
Nevjerovatno - tu staje sva racionalnost, ali je ocito zasto imamo vladu koju imamo i tko ju je izabrao, zasto nam zemlja ne napreduje, zasto se na svim podrucjima desavaju zapanjujuci nemari, propusti, greske, a nitko ne reagira....
Ljudi - pa zar to jos NITKO OD VAS NIJE PRIJAVIO POLICIJI?
sttella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 23:37   #24
Quote:
sttella kaže: Pogledaj post
Dakle barem desetak ljudi je ovdje ispravno procijenilo da se radi o novoj prevari- ali koliko vidim ovce i dalje idu na klanje!
Nevjerovatno - tu staje sva racionalnost, ali je ocito zasto imamo vladu koju imamo i tko ju je izabrao, zasto nam zemlja ne napreduje, zasto se na svim podrucjima desavaju zapanjujuci nemari, propusti, greske, a nitko ne reagira....
Ljudi - pa zar to jos NITKO OD VAS NIJE PRIJAVIO POLICIJI?
Ljudi vole vjerovati u čuda i misle da će se njima čudo dogoditi. I neće slušati one koji u čuda ne vjeruju sve dok to na grub način ne shvate.

I ja sam jednom popušio novce jer sam mislio da će sve proći kako treba, unatoč svim sumnjivim pokazateljima.

Dati novce unaprijed da bi se dobio kredit?! Gdje toga ima???
Provizija se uvijek uzima iz kredita. Čak i lihvari tako rade.
dj108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 10:55   #25
Vidim da cijenjeni forumaši što čekaju odobrenje za kredit obavezno imaju 1-2 posta. Uskoro očekujem izvješće kako je sve prošlo u najboljem redu i kako je lova na računu.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 11:34   #26
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Vidim da cijenjeni forumaši što čekaju odobrenje za kredit obavezno imaju 1-2 posta. Uskoro očekujem izvješće kako je sve prošlo u najboljem redu i kako je lova na računu.
Jeftina propaganda di ćeš bolje.

Čovjek bi očekivao da se Ponzi sheme i sl pizdarije neće pušiti u 2013. ali očito je Dubioza bila u pravu sa:

Dok je ovaca biti će i vune.
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 14:36   #27
Ja ni ćevape ne plaćam unaprijed,prvo ispeci,tek onda platim,da ne bi bilo, nestalo struje ili plina a kune potrošio na lepinju
dell12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 17:24   #28
Quote:
sttella kaže: Pogledaj post
Dakle barem desetak ljudi je ovdje ispravno procijenilo da se radi o novoj prevari- ali koliko vidim ovce i dalje idu na klanje!
Nevjerovatno - tu staje sva racionalnost, ali je ocito zasto imamo vladu koju imamo i tko ju je izabrao, zasto nam zemlja ne napreduje, zasto se na svim podrucjima desavaju zapanjujuci nemari, propusti, greske, a nitko ne reagira....
Ljudi - pa zar to jos NITKO OD VAS NIJE PRIJAVIO POLICIJI?
Mi novce nismo uplatili, predugovor nam je istekao i to je to. Ako se pokaže ispravnim iz nečije prve ruke, onda ćemo uplatiti.

Ali kako da se prijavi policiji kad još nitko očito nije popušio lovu na njih
Jedino da se skupi random 50-ak ljudi sa opravdanom sumnjom pa krenu tjerat to na vidjelo.

I ovo za vladu, znam da nije tema, ali kod nas se pokazalo da koga god da biramo, ispadne isto. Tako da nemoj previše tu filozofiju tjerati na mlin, jer ti ne stoji.
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 22:39   #29
pa ne moraš popušiti lovu da bi ga prijavio policiji. možeš ga prijaviti za pokušaj prijevare. i policiji je u interesu da ih istraže prije nego ljudi popuše novce.
mislim, u današnje doba, netko ti pošalje da si dobio kredit, trebaš "samo" uplatiti par tisućica kuna za odobrenje kredita (koje sve banke i novčarske institucije naplaćuju iz kredita a ne traže cash), vlasnik rumunj/bugarin (što li već), firma osnovana u 3. mjesecu ove godine ima temeljni kapital 20.000 kn i na sve strane nude cifretine uz nisku kamatu. pa samo ovdje se javilo 5-6 forumaša koji su dobili ponudu. i vi sad još razmišljate da li je prevara ili nije
pa koji vam je bog ljudi moji???????
jeste ga bar pitali od kud mu vaši podaci? jel uzeo telefonski imenik pa na en ten tini izabrao sretnike kojima će skoro darovati 100.000 kn ili????

ovo je čisti pokušaj prevare, i da ja imam tu njegovu pismenu ponudu već bi bila na policiji.
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 22:44   #30
Quote:
sku bi du kaže: Pogledaj post
Mi novce nismo uplatili, predugovor nam je istekao i to je to. Ako se pokaže ispravnim iz nečije prve ruke, onda ćemo uplatiti...
Uvijek na početku netko dobije novce kako bi se "posao" pokazao ispravnim.

Varijacija ponzijeve sheme.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Ponzijeva_shema
dj108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 06:01   #31
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Vidim da cijenjeni forumaši što čekaju odobrenje za kredit obavezno imaju 1-2 posta. Uskoro očekujem izvješće kako je sve prošlo u najboljem redu i kako je lova na računu.

evo zac1980 se registrirao na forumu i ima samo jedam post u kojem brani kredit
useless is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 07:42   #32
U svakom slučaju, nećemo dopustiti reklamiranje prevarantskih firmi na ovom topiku, ali isto tako ih nećemo etiketirati dok se nešto ne dokaže.

Dotad je moj savjet svima koji uopce razmisljaju o ovakvim kreditima gdje IŠTa uplacuju unaprijed, ne radite to.Naknada za obradu kredita se uzima iz mase kredita , jednom kad kredit bude isplacen, i krece se u rangu par postotaka.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 01:34   #33
Od prvog dana od kada je ta firma došla u RH bio sam u tome preko jednog poznanika, jer su trazili zaposlenike. 800 eura neto plaća plus bonusi, zvucalo je predobro, prosli smo dio edukacije i djelovalo je sve legalno i super-ALI pošto je predobro zvucalo bili smo sumnjičavi i teskom mukom uspjeli ih naci na netu, o njihovom poslovanju u Rumunjskoj i Mađarskoj-KATASTROFA! Sve je preplavljeno tuzbama i previse je prevarenih. Drugi dan smo im se zahvalili i rekli da zato i daju tolike plaće jer nitko normalan ne bi ljude obmanjivao i navodio na losu investiciju osim onog ko je prisiljen, u ovom slucaju zbog manjka para....UGLAVNOM nikako se upuštati u to, treba ih potjerati dok se jos neko ne zezne!
Elvis Preslic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 23:50   #34
Quote:
zeljkavz kaže: Pogledaj post
u svakom slučaju čemo prvo papire dati odvjetniku koji se razumije u to da ih prouči.. koja je garancija da če oni nas isplatit..
jeste otkrili kaj sumnjivo???
trojčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 23:59   #35
Quote:
zac1980 kaže: Pogledaj post
Bio i ja danas na tom sastanku za kredit,.i dok sam čekao da dođem na red, slušam ja sve po redu šta te ženske pričaju...

I koliko sam čuo sve je ovo legalno, ništa ne izmišljaju, nedaju svima kredit, jer su vec neki previse opterečeni i nemaju dovoljno za ratu.

Pitam ja ženu nek mi pokaže, jel su kome odobrili kredit, i vidim ja listu sa ljudima kojima su odobrili a nekima nisu odobrili,..Neki su zatražili kredit od 150 000 kn a odobren im je 100 000kn,..ima i onih na popisu kojima nije uopće odobren kredit...

Kažu to je namjenski kredit a ne nemamjenski,..možeš ga dobiti uz obrazloženje za šta će ti lova,.tj. u sta ceš je potrošiti,. treba ti neki troškovnik ili predračun,..Tako da sve štima koliko sam uspio shvatiti,..Danas sam predao zahtjev, a drugi tjedan će me nazvati sa odgovorom, dal je odobren il ne....
ko mi garantira da budu mi novci isplaćeni i u kojem roku
trojčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 12:41   #36
Dragi forumaši,
Pa dajte objavite ovdje na forum sve te Rumunjske i Mađarske linkove o prevarama i tužbama. Pa neka se vide prevare, ovako rekla - kazala nitko iz toga ne može ništa razlučiti. Kada imate barem neke poveznice između vlasnika Organizirane kupnje i tih linkova možda se može i nekako reagirati. Ovako možete samo puhati i razmišljati jesam li nešto propustio.
parfem zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 12:49   #37
Quote:
parfem zagreb kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši,
Pa dajte objavite ovdje na forum sve te Rumunjske i Mađarske linkove o prevarama i tužbama. Pa neka se vide prevare, ovako rekla - kazala nitko iz toga ne može ništa razlučiti. Kada imate barem neke poveznice između vlasnika Organizirane kupnje i tih linkova možda se može i nekako reagirati. Ovako možete samo puhati i razmišljati jesam li nešto propustio.
Slažem se i nije da ikoga branim ali bi htjela vidjeti te linkove jer i ja razmišljam o nekakvoj manjoj pozajmici i nije da bi se htjela baš opeći
trojčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 12:51   #38
http://www.subotica.com/m/vesti/medj...e-id12855.html

http://www.subotica.com/vesti/lazni-...ce-id6213.html
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 13:21   #39
Dragi forumaši,
Pa dajte objavite ovdje na forum sve te Rumunjske i Mađarske linkove o prevarama i tužbama. Pa neka se vide prevare, ovako rekla - kazala nitko iz toga ne može ništa razlučiti. Kada imate barem neke poveznice između vlasnika Organizirane kupnje i tih linkova možda se može i nekako reagirati. Ovako možete samo puhati i razmišljati jesam li nešto propustio.
parfem zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 14:06   #40
Prevara 100%

Eto i ja danas pročitala oglas u novinama i obzirom da već dulje tražim kredit za kuću a nisam kreditno sposobna odlučila sam ih nazvati.
Prvo mi se javila neka ženska i rekla da sam dobila recepciju (zar zovem hotel?) i dala neke druge brojeve za "financijske savjetnike" brojeve kojih u oglasu nema, a u oglasu ih je 4. No dobro, zovem brojeve koje sam dobila ali nitko mi se nije javio.
Sva nadobudna idem pogledati njihovu stranicu, ali stranica je u radu. E onda sam se sjetila Foruma i vidi ga... iznenađenje.

Nešto slično doživjela sam prije par godina. Tada je za kredit sa nevjerojatno malom kamatom trebalo uplatiti unaprijed neko osiguranje. Ja nisam nasjela ali imam prijatelje koji jesu.
KREDIT NISU NIKADA DOBILI!

Dakle dragi moji, obzirom na svoje iskustvo, mogu reći samo jedno PREVARA!

Sve vas voli Niki
Mala Niki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.