Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2007., 13:19   #61
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Isti oni, koji sad njega razapinju
Da, i?

Prevara je prevara. Nešto gadno po defaultu. Za one liberalnije tu je uvijek LJES. Ima tamo 'vakih stvari kol'ko 'oš!
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:19   #62
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Isti oni, koji sad njega razapinju
crtice....prenemažeš se malo....da si u toj situaciji ne vjerujem da bi pucala od razumijevanja...pa sad ti vidi tko je licemjer...
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:22   #63
Quote:
Vera Pavladoljska kaže: Pogledaj post
crtice....prenemažeš se malo....da si u toj situaciji ne vjerujem da bi pucala od razumijevanja...pa sad ti vidi tko je licemjer...

Like I said, teatar volim gledati na pozornici, ne u svom životu. Ne možemo svi biti dramatični

Mene beskrajno fasciniraju vaši komentari, koji su totalno opredjeljeni na jednu stranu...naravno, jedinu pravu
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:22   #64
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Kud puklo da puklo...ma jebe mi se kaj ćete reć

Zato jer vjerujem da bi u tom trenutku željela iščupati to dijete i udarati ga po glavi njime.
Hvala, stara. To je bila i moja misao kad sam procitala i zapitala se kaj bih ja napravila.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:22   #65
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Moram priznati kako mene fasciniraju ti sapunica scenariji, kad se posumnja i onda se ide pratiti, istraživati, čekati u zasjedi, a sve u namjeri da se mrcina ufati na djelu...ja blesava mislim kako je jedino iskren i otvoren razgovor način za rješavanjem problema u braku/vezi.

Ono, ako nešto ne šljaka, pitaš svog bračnog druga, kaj je na stvari? Pa se od tud ide dalje...mislim, ovo definitivno nije jako uzbudljivo, no nekako mi je normalnije. Odnosno, zrelije.
buahahaha
daj crtice...kaj ti jos vjerujes da to tako ide u danasnje vrijeme?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:23   #66
Quote:
Billi kaže: Pogledaj post
buahahaha
daj crtice...kaj ti jos vjerujes da to tako ide u danasnje vrijeme?
Pa kod nekih ide...ma kako ti to teško bilo za povjerovat
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:24   #67
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Smart, ja te ne bum razapela
Jednostavno, ne mogu se zamisliti da nekom, tko mi je tako blizak, s kim sam "gnijezdo svila", da budem i ja prigodno patetična , toliko zla najenput želim...ono ubit, zgazit...meni je sva ta drama posve strana, jer da me partner prevari, osjetila bih samo tugu, beskrajnu tugu, a ne bijes.
Ja ti najiskrenije želim da ne budeš nikad prevarena jer ponekad je malo opravdanog bijesa puno zdravije od beskrajne tuge
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:24   #68
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Like I said, teatar volim gledati na pozornici, ne u svom životu. Ne možemo svi biti dramatični

Mene beskrajno fasciniraju vaši komentari, koji su totalno opredjeljeni na jednu stranu...naravno, jedinu pravu

znači, ti smatraš da on može imati opravdanje za to što je na ovakav način prevario svoju trudnu suprugu?
molim te, prosvijetli me
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:25   #69
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Like I said, teatar volim gledati na pozornici, ne u svom životu. Ne možemo svi biti dramatični

Mene beskrajno fasciniraju vaši komentari, koji su totalno opredjeljeni na jednu stranu...naravno, jedinu pravu
Fascinantna uravnoteženost za razliku od "dramatičarki". Još da ti vjerujem...
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:25   #70
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ja ti najiskrenije želim da ne budeš nikad prevarena jer ponekad je malo opravdanog bijesa puno zdravije od beskrajne tuge


ja smatram da je bijes i puno normalnija reakcija.
i tuga bi nastupila, ali kasnije.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:26   #71
Quote:
Vera Pavladoljska kaže: Pogledaj post
Fascinantna uravnoteženost za razliku od "dramatičarki". Još da ti vjerujem...
Ne moraš vjerovati...doista ne pišem da bi mi ti ili bilo tko vjerovao...iznosim svoje mišljenje, to je sve
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:26   #72
Quote:
tu i tamo ga preuzme životinjski instinkt
ziovotinjski instinkt preuzima - zivotinje. ne ljude.
Default_user is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:26   #73
mene duša boli zbog ovoga, koji Bog se sve to dešava. Znam, teško ti je, probaj sada misliti samo na bebu!Ona je prvo, a njega?njega ko' jebe, jadnik i luzer...sve će to proći i godine i sve...sam neka ti vrijeme prođe...a oni neka se jebajvaju po stančićima....isuse...
dankešn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:26   #74
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Pa kod nekih ide...ma kako ti to teško bilo za povjerovat

nekih, nekih. ne kod svih.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:27   #75
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Pa kod nekih ide...ma kako ti to teško bilo za povjerovat
pa crtice--nekad ide, nekad ne ide. I moguce da ce na kraju i sjesti i porazgovarati. Ali trenutak2007 je napisala da je na prijasnje upite dobivala odgovor da je bezrazlozno ljubomorna.

Ne kazem da je njezin nacin najbolji. Medjutim nacin na koji je ona reagirala--dramatican, mozda prenagao itd--je meni jos uvijek simpaticniji od frajera koji se fino poslije rucka sprema, dogovara s frendom, dogovara s ljubavnicom, lijepo ode--i na kraju kaze da je to ucinio 'da ne naskodi bebi'.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:28   #76
Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
znači, ti smatraš da on može imati opravdanje za to što je na ovakav način prevario svoju trudnu suprugu?
molim te, prosvijetli me
Ja uopće ne mislim da crtica ima opravdanje za tipa, ali joj predstavlja neizmjerno zadovoljstvo zastupati stranu koja nema obranu. Čisto debate radi, jelte
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:29   #77
Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
ja smatram da je bijes i puno normalnija reakcija.
i tuga bi nastupila, ali kasnije.
Točno tako i to je ljudski bila prevarena žena ili muškarac.
Beskrajna tuga dere poslije što je opet normalno.
Sve ostalo je karakteristika svetaca. A njih ima već dovoljno tako da u new age svece ne vjerujem.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:30   #78
Quote:
Billi kaže: Pogledaj post
nekih, nekih. ne kod svih.
Ja i nikad nisam tvrdila da to ide kod svih, već da postoje i drugi načini, zreliji. Dovoljno je traumatična situacija, pa čemu još više histerije i poruka u stilu "zabi ga, ubij ga, stoka jedna".

Putnica je rekla ono što je jedino moguće; razgovor i savjetniku.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:32   #79
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Ja uopće ne mislim da crtica ima opravdanje za tipa, ali joj predstavlja neizmjerno zadovoljstvo zastupati stranu koja nema obranu. Čisto debate radi, jelte
[Legion]Džavolji advokat[/Legion]

Nisu to opravdanja, već možda neka vrst razumijevanja
Doista me ne čudi što ljudi jedni drugima čine, no isto tako ne vjerujem u bajke i kako je uvijek samo jedna strana kriva. It takes two to tango, pa makar se tvoj "grijeh" radio u tome da si sa krivom osobom...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 13:33   #80
Đavolji. Sorry, ne mogu si pomoć.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:53.