Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2007., 11:51   #21
Pa zakaj mjenjaš reket ?? Nije vjeojatno u reketu štos nego u tvojoj tehnici..Head reketi su super tako da češ teško nać nekaj bolje. Jako su zahtjevni .Koja ti je glava reketa sada??
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 17:27   #22
tak tak

Quote:
markozg kaže: Pogledaj post
Pa zakaj mjenjaš reket ?? Nije vjeojatno u reketu štos nego u tvojoj tehnici..Head reketi su super tako da češ teško nać nekaj bolje. Jako su zahtjevni .Koja ti je glava reketa sada??
Glava je prilično izudarana i trebao bi mijenjat žice tak da ću promijenit cijeli reket.
__________________
SEX ALL DAy AND NIGHT
JohnnyBravoF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 00:39   #23
Ako nisi bacao reket nema veze što je ogreban ali ne sviđa mi se ova riječ tvoja izudarana ))).
preplanula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 00:47   #24
Pa

Ma nije reket bacan ali mi je pao nekoliko puta,a smeta mi kaj je još nekoliko prijatelja kupilo Head a ja baš ne volim imat nekaj kaj imaju drugi pa tak,Princov o2 reket mi se već dulje vrijeme sviđa pa bi zato mijenjao.
__________________
SEX ALL DAy AND NIGHT
JohnnyBravoF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 10:19   #25
Ej pa nemože ti se sviđat ono dizajnerski. Reket je prije svega za igru i biraš ga prema svome stilu igre a ne zato jer je lijepo ofarban. No dobro neznam možda ti i bolje proigraš ako ti je reket lijepši.
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 10:44   #26
Quote:
JohnnyBravoF1 kaže: Pogledaj post
Glava je prilično izudarana i trebao bi mijenjat žice tak da ću promijenit cijeli reket.
Dok rekret ne pukne ili glava ne promjeni oblik mozes igrat najnormalnije.
zato bolje stavi nove zice i probaj igrat
puno jefitnijie nego kupovina novog reketa
Helios is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 00:44   #27
jel netko zna gdje mogu kupit headov reket HEAD i.S6 titanium,
cipelcug is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 10:28   #28
to je novi tip igrača metroseksoigrač

s nickom johnny bravo to je potpuno u skladu.
možda ti frizura ne odgovara reketu, pa zato tako loše igraš
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 17:58   #29
Quote:
JohnnyBravoF1 kaže: Pogledaj post
a smeta mi kaj je još nekoliko prijatelja kupilo Head a ja baš ne volim imat nekaj kaj imaju drugi pa tak
Ovo je predobro...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 16:14   #30
Ha HA Ha

A ti si neki komedijaš ? Novi Jerry Seinfeld
__________________
SEX ALL DAy AND NIGHT
JohnnyBravoF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 20:22   #31
Quote:
JohnnyBravoF1 kaže: Pogledaj post
Namjeravam mijenjati reket trenutno imam Head Titanium ali nisam baš zadovoljan,pa bih mijenjao uzeo bih neki Prince ili Volkl do 1000kn što biste mi preporučili?
Head titanium je najbolji reket koji mozes dobiti za $15-20. Ako nemas losu tehniku, onda se sa njim moze igrati.
Ja svoje rekete i drugu opremu kupujem na http://www.tennis-warehouse.com/.
Tamo mozes procitati osnovne karakteristike reketa (velika vecina njih je i testirana pa mozes procitati i komentare...).

Sto se "zice" na reketu tice, njih moras mjenjati onoliko puta godisnje koliko tjedno puta igras tenis.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 21:31   #32
zanimljiv razog za potrošit novce tj promijeniti reket.
ja sam prošle godine kupio head Tit. za 200 kn, polovni...
naučio s njim pokrete, osnove...
ove godine promijenio žicu, zatego i upicio ga i sad prašim ko pravi. iako sam prije savjeta o promjeni žica i ja razmišljao o kupovini novog. sad vidim da je savjet bio super, uštedio sam finu lovu a reket je stvarno dobar. tako da, ako je razlog što i drugi imaju takav, promjeni boju žice ili gripa...
__________________
Semper ubi sub ubi!
pingo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 20:23   #33
Quote:
pingo kaže: Pogledaj post
zanimljiv razog za potrošit novce tj promijeniti reket.
ja sam prošle godine kupio head Tit. za 200 kn, polovni...
naučio s njim pokrete, osnove...
ove godine promijenio žicu, zatego i upicio ga i sad prašim ko pravi. iako sam prije savjeta o promjeni žica i ja razmišljao o kupovini novog. sad vidim da je savjet bio super, uštedio sam finu lovu a reket je stvarno dobar. tako da, ako je razlog što i drugi imaju takav, promjeni boju žice ili gripa...

znas kako, treba znati koji reket kupiti. Ljudi misle da sto je reket skuplji da je on bolji za njihovu igru - daleko bilo od istine. Recimo neki reketi su namjenji igracima koji su na nivou 4+, i dok su ti isti reketi super za takve igrace, oni su pravi uzas za pocetnike. Kad sam kupovao zadnji reket, gledao sam prije svega na to da ima dobru kontrolu (udaraca) i da je dobar za spin. Snaga (power) me mnogo manje zanimala.
Takodjer, posto jos uvijek nemam odlicnu tehniku, uzeo sam reket sa malo vecom "mekom" povrsinom.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 12:03   #34
pozdrav svima
ja sam početnik i kupio bih neki dobar reket do 600-700 kn pa molim da mi preporučite nešto hvala!
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 13:25   #35
Quote:
matematicar kaže: Pogledaj post
Head titanium je najbolji reket koji mozes dobiti za $15-20. Ako nemas losu tehniku, onda se sa njim moze igrati.
Ja svoje rekete i drugu opremu kupujem na http://www.tennis-warehouse.com/.
Tamo mozes procitati osnovne karakteristike reketa (velika vecina njih je i testirana pa mozes procitati i komentare...).

Sto se "zice" na reketu tice, njih moras mjenjati onoliko puta godisnje koliko tjedno puta igras tenis.
Za koliko ti vremena stigne reket kad ga naručiš preko ove stranice???
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 07:22   #36
Quote:
dalmacija77 kaže: Pogledaj post
Za koliko ti vremena stigne reket kad ga naručiš preko ove stranice???
2 dana, ali ja zivim u Chicago-u.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 12:40   #37
a u Hr bili bila skupa poštarina?
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 21:28   #38
Cool Teniski reket

Zdravo ljudi , ovako ide jedno pitanje.
Poceo sam trenirati tenis sa 9 godina i trenirao sam sve do 2003(1996-2003), tada sam prestao(srusili su jednine teniske terene da bi izgradili trgovacki centar, medjutim u ova 3 mjeseca su napravili 4 nova) i zelim se ponovo vratiti na teren.Posto imam sranje od reketa , zelio bih sebi kupiti nov reket ali ne znam sta da izaberem.Zelio bih cuti vase misljenje koji da kupim i koji bi mi nabolji bio(zbog prekida mozda, ) ali zelim strucno misljenje.Mogao bih kupiti do 250-300 eura, ili mozda za ove pare uzeti 2 ista, posto mislim da trebam imati najmanje 2 reketa.Mislio sam poceti malo trenirati pa poceti ucestovati na turnirima.Vjerovatno ce se mnogi nasmijati na ovu temu ali eto nemam izbora.Eto ljudi postajte sta mislite...trebam pomoc
Hvala.
Lerk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 23:56   #39
Ja nisam expert ali mi se svidja ova tema, jer sam i sam trenirao tenis ko klinac i teenager (jos sam uvijek teenager (18) ali ne treniram vise) . Imam princeov reket, sviđa mi se dosta, žice u mekane tak da su mi je super, a i vecina ljudi po natjecanjima drzavnim ima babolat rekete, probao sam i snjim i isto je odlican, ima tvrđe zice, pa sad neznam dal tak dolazi ili je moj davno bivsi kolega s natjecanja dao posebno španat reket. Za mene su ta dva onak bas po mjeri. Al to je bilo prije dost godina i jos sam bio mlad pa nisam mogel tolko jako udarat ko pravi tenisač, tak da ja nemam tu kome nis savjetovati.
weslose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 08:15   #40
Jedini ispravni način kupovine reketa jest da ga isprobaš prije nego što ga kupiš. Kad kažem "isprobaš" ne mislim na to da tri puta mahneš s njim u dučanu ili da pet minuta udaraš na zidu nego da igraš s njim barem nekoliko puta,( kad igraš prvi put s novim reketom, obično ti ide odlično, čisto stvar psihologije!) jer tek tada možeš sagledati njegove dobre i pogotovo loše strane i koliko ti reket uopće odgovara.

Da bi suzio izbor na rekete primjerene tvojoj dobi i stupnju teniske igre daj si malo truda, posjeti stranice proizvođača i pogledaj izbor njihovih reketa i njihove specifikacije. Vidjeti ćeš da su reketi uglavnom sistematizirani prema vrsti igrača kojima su namjenjeni ili ćeš u njihovom opisu pronači kojoj se skupini igrača preporučaju.

Nažalost, testne rekete imaju rijetki dučani, pogotovo ne oni u provinciji, tako da je jedini preostali način da posudiš reket koji te zanima od prijatelja ili poznanika i detaljno ga isprobaš. Naravno, u dogovoru s vlasnikom prije igre zaštiti kritična mjesta okvira ljepljivom trakom.

Ja koji sam počeo igrati tenis u davno doba drvenjaka, kad smo po rekete odlazili u Austriju i Italiju, nisam imao prilike testirati pa sam bio prisiljen kupovati reket upravo prema osjećaju kako mi leži u ruci i sa nekoliko zamaha u dučanu. No, kako je izbor reketa bio daleko manji, nisi mogao mnogo pogriješiti ako si kupovao reket poznatog proizvođača, tada je najbitnje bilo odabrati pravilnu debljinu ručke. U to doba najmiliji mi je bio Donnay Allwood, reket s kojim je igrao Borg.
Dylan2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.