Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2007., 22:07   #1
Kako se riješiti straha? Pomozite

evo neznam dal je netko vech imao ovakav topik (sry) ali mozhete mi pomochi kako da se rijeshim straha?? chitam ove glupe priche na rubu znanosti i meni je teshko zaspati...znam da je glupo ( ) ali ima ko ideju kak da se lakshe zaspi?? iako znam da ta sra--- nisu istina

:::PiXiE cOrPsE::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 22:14   #2
Quote:
:::PiXiE cOrPsE::: kaže: Pogledaj post
evo neznam dal je netko vech imao ovakav topik (sry) ali mozhete mi pomochi kako da se rijeshim straha?? chitam ove glupe priche na rubu znanosti i meni je teshko zaspati...znam da je glupo ( ) ali ima ko ideju kak da se lakshe zaspi?? iako znam da ta sra--- nisu istina

Znaci poslusala si me u vezi otvaranja topica na Psihologiji !!

Joj...Pa nema tu neke filozofije, jednostvano prestanes vjerovat u ta sranja iako postoje, i prije spavanja nemoj citat te price Na Rubu... nego otvori slikovnicu, i prolistaj malo....

P.S. I ja sam se sav usrao kad sam poceo citat te price Na rubu..., ali iz dana u dan su me sve više nasmijavale i neam više problema s time
Alen@l5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 22:17   #3
Quote:
Alen@l5 kaže: Pogledaj post
Znaci poslusala si me u vezi otvaranja topica na Psihologiji !!

Joj...Pa nema tu neke filozofije, jednostvano prestanes vjerovat u ta sranja iako postoje, i prije spavanja nemoj citat te price Na Rubu... nego otvori slikovnicu, i prolistaj malo....

P.S. I ja sam se sav usrao kad sam poceo citat te price Na rubu..., ali iz dana u dan su me sve više nasmijavale i neam više problema s time
je da mah...nema to veze kaj ja f to ne vjerujem mene ti sve jedno strah
:::PiXiE cOrPsE::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 22:22   #4
Ajde, da se uozbiljim, vidim da te fakat prpa ... nego, ja sam isto prije imala fazu u kojoj sam se bojala svega paranormalnoga. Nije da sam se sada toga potpuno riješila, ali sam se barem normalizirala. Ne znam kako da ti pomognem a da se posve riješiš toga, ali ti mogu reći što da NE radiš. Nemoj npr. držati puno starih stvari u sobi i nemoj održavati u njoj bolesni nered. Stare stvari privlače negativnu energiju. Meni je bilo lakše pokraj nekoga. Pokušaj se što više okružiti pozitivnim ljudima. I ono najteže, ali najučinkovitije : pokušaj što manje misliti na to. Jednostavno pokušaj. I meni je bilo koma, ali ništa te ne košta pokušati. E, da, i meni pomaže svaku se noć prije spavanja moliti. To sam i prije radila ( davno sam razvila tu naviku ), ali nekako vjerujem da me to čuva od zla. I noćnih mora ...
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 22:26   #5
Joj i na tebe su počele djelovati Dobro jesu i na mene,ali ne u tom broju... Ma to možeš rješiti na način da misliš (znaš)da si previše poseban da bi te tu netko uznemirava i ako te slučajno neka sjena takne, pa ti ćeš imat snage nju izvriđati na sve načine
Tako sam i ja mislila i ful, svatila sam da san preposebna
dream_child is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 22:58   #6
Quote:
:::PiXiE cOrPsE::: kaže: Pogledaj post
evo neznam dal je netko vech imao ovakav topik (sry) ali mozhete mi pomochi kako da se rijeshim straha?? chitam ove glupe priche na rubu znanosti i meni je teshko zaspati...znam da je glupo ( ) ali ima ko ideju kak da se lakshe zaspi?? iako znam da ta sra--- nisu istina

ak je sam to problem pa prestani čitati
__________________
Ako duboko pogledaš u moje oči, vidjet ćeš mi dušu...
i znat ćeš kakva sam i što osjećam ...
al' molim te šuti, jer to je samo tvoja spoznaja...
Antibacterial is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 23:01   #7
Quote:
Antibacterial kaže: Pogledaj post
ak je sam to problem pa prestani čitati
je mene ti to prevech zanima
:::PiXiE cOrPsE::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 23:03   #8
Quote:
:::PiXiE cOrPsE::: kaže: Pogledaj post
evo neznam dal je netko vech imao ovakav topik (sry) ali mozhete mi pomochi kako da se rijeshim straha?? chitam ove glupe priche na rubu znanosti i meni je teshko zaspati...znam da je glupo ( ) ali ima ko ideju kak da se lakshe zaspi?? iako znam da ta sra--- nisu istina

vidiš, vidiš. mogla bih ubaciti koju sliku na temu o horrorima. čisto da dobiješ i vizualni doživljaj

šalim se.
uglavnom, nemoj čitati više tu temu jer ćeš postati previše paranoična i razmišljat ćeš samo o tome kako te, recimo, jedna emily rose gleda s neba ili kako će ti u tri ujutro netko polagano skidati jorgan s tijela ili kako te reptili s četvrtog denziteta promatraju i znaju da znaš

i tako.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 23:07   #9
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
vidiš, vidiš. mogla bih ubaciti koju sliku na temu o horrorima. čisto da dobiješ i vizualni doživljaj

šalim se.
uglavnom, nemoj čitati više tu temu jer ćeš postati previše paranoična i razmišljat ćeš samo o tome kako te, recimo, jedna emily rose gleda s neba ili kako će ti u tri ujutro netko polagano skidati jorgan s tijela ili kako te reptili s četvrtog denziteta promatraju i znaju da znaš

i tako.

nemrem ja to ni nechu chitati ali moram al...vech sad niti ne razmishljam o tome ali ipak nem mogla zaspati
:::PiXiE cOrPsE::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 23:28   #10
probaj se suzdržati od čitanja toga...i mene takve stvari recimo zanimaju, al znam da ako pročitam bilo što od toga da neću imat mira neko vrijeme. Zato i nikad ne gledam horore , si možda razmišljala da počneš čitat neke krimi priče... i to je isto zanimljivo
matteya is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 23:32   #11
Quote:
matteya kaže: Pogledaj post
probaj se suzdržati od čitanja toga...i mene takve stvari recimo zanimaju, al znam da ako pročitam bilo što od toga da neću imat mira neko vrijeme. Zato i nikad ne gledam horore , si možda razmišljala da počneš čitat neke krimi priče... i to je isto zanimljivo
Pa onda neće moci izać na ulicu, zbog krim priča !!!
Alen@l5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 23:53   #12
Quote:
Alen@l5 kaže: Pogledaj post
Pa onda neće moci izać na ulicu, zbog krim priča !!!
aaaa moj zhivot je krimich
:::PiXiE cOrPsE::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 23:57   #13
ja ti preporučam da si pogledaš film "uljezi", odkad sam ga ja pogledala mene je manje strah duhova
matteya is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 23:58   #14
Quote:
matteya kaže: Pogledaj post
ja ti preporučam da si pogledaš film "uljezi", odkad sam ga ja pogledala mene je manje strah duhova
vech sam gledala bzvz film
:::PiXiE cOrPsE::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 00:09   #15
Quote:
:::PiXiE cOrPsE::: kaže: Pogledaj post
vech sam gledala bzvz film
meni je bilo logično da bi ti se neš tak sviđalo pošto je to kao horor triler, al opet nije tako strašno. al svatko ima svoj ukus
matteya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 09:13   #16
Najbolji lijek za to ti je prije spavanja pogledati neku dobru glupu komediju kao Mr Bean ili neku tešku ljubavnu dramu da ti se misli prebace na sasvim drugi kolosijek i nema više duhova, niti pucketanja parketa po noći...
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 09:47   #17
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Najbolji lijek za to ti je prije spavanja pogledati neku dobru glupu komediju kao Mr Bean ili neku tešku ljubavnu dramu da ti se misli prebace na sasvim drugi kolosijek i nema više duhova, niti pucketanja parketa po noći...
Meni upravo obrnuto: neki dobar horor, duhovi, alieni - to me uspava kao bebu. Loša stvar: ne uspijem odgledat do kraja ako je kasno. Buuuji-paaji-Freedi-maali-krevet-mi-ljuuulja.
zelenbrijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 19:15   #18
Quote:
:::PiXiE cOrPsE::: kaže: Pogledaj post
evo neznam dal je netko vech imao ovakav topik (sry) ali mozhete mi pomochi kako da se rijeshim straha?? chitam ove glupe priche na rubu znanosti i meni je teshko zaspati...znam da je glupo ( ) ali ima ko ideju kak da se lakshe zaspi?? iako znam da ta sra--- nisu istina

u zadnje vrijeme ni ja ne spavam( dejavu!) nemoj vise citati taj topic, ili popi tablete za spavanje i praxiten za živce...
__________________
Svatko vidi kako izgledas, ali ih malo zna ono sto stvarno jesi
nirv@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 19:16   #19
Quote:
zelenbrijeg kaže: Pogledaj post
Meni upravo obrnuto: neki dobar horor, duhovi, alieni - to me uspava kao bebu. Loša stvar: ne uspijem odgledat do kraja ako je kasno. Buuuji-paaji-Freedi-maali-krevet-mi-ljuuulja.
SVAKA ČAST!
__________________
Svatko vidi kako izgledas, ali ih malo zna ono sto stvarno jesi
nirv@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 08:20   #20
Joj ja kad sam pogledao Krug film, nisam doslovno spavao 3 mjeseca..Ali sam jako znatizeljan za paranormalne stvari i znam da necu moci spavati ali opet ja to gledam...Trebam otici psihijatru hitno...Npr. Sad me zanjima EVP...hehe...Ali nije me strah....A Krug film, nekima u biti nije strasan, ali ja sam imao nekakav osjecaj, nesto, aaahhh, 3 mjeseca nisam spavao....Spavao sam preko dana....
Amel:ze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.