Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2012., 18:16   #81
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Mislim da je bolja usporedba trasformer i transformator.
Ili to

btw. dobre slike, jedino ne kuzim sta je to na njenim rukama.

Quote:
La Familia kaže: Pogledaj post
Trailer trailera, svasta:

http://www.youtube.com/watch?v=umU6cenjctI

Dobar.
Ako je to preview pravog trailera #2, onda se cini ok. Koliko se moze vidjet u 20 sekundi.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 20:30   #82
Quote:
La Familia kaže: Pogledaj post
Trailer trailera, svasta:
Dobar.
O mater im, glavno da ti daju ovaj kikiriki i onda te ostave u iščekivanju 5 dana.

Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Evo još sličica.

Ajme, jadna Čarliza, što joj učiniše.

Zadnje uređivanje Corvus : 12.03.2012. at 21:30.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 15:11   #83
Quote:
La Familia kaže: Pogledaj post
Trailer trailera, svasta:

http://www.youtube.com/watch?v=umU6cenjctI

Dobar.
Na 0:14 vidi se Space Jockey kako zakucava nekog od posade u vozilo(tenk). Druga dvojica imaju uperene pljuce u SJ-a. Ako se ne varam.
Ne izgleda mi puno veći od ljudi. Ipak su ga malo smanjili za razliku od prvog susreta sa njim u prvom dijelu.
Moguće je i da dobije na visini kad uđe u svoje odijelo
doma sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 19:16   #84
Novi wallpaper
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 19:47   #85
Mislim da je to fan made poster. Evo par dobrih fan made postera.


Full size:http://downwithfilm.com/wp-content/u...ometheus-1.jpg


Full size: http://downwithfilm.com/wp-content/u...ometheus-2.jpg


Quote:
doma sam kaže: Pogledaj post
Na 0:14 vidi se Space Jockey kako zakucava nekog od posade u vozilo(tenk). Druga dvojica imaju uperene pljuce u SJ-a. Ako se ne varam.
Ne izgleda mi puno veći od ljudi. Ipak su ga malo smanjili za razliku od prvog susreta sa njim u prvom dijelu.
Moguće je i da dobije na visini kad uđe u svoje odijelo
Navodno to nije Jockey, nego netko od zaraženih članova posade.





Na stranim forumima se provlači teorija (i ovdje spomenuta) da je Jockey lik koji se pojavljuje u prvom traileru, pa analiziraju sjedište, odijelo...


Zadnje uređivanje Ord Mantel : 13.03.2012. at 20:20.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 20:58   #86
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Vid' vraga ni ja ga nisam uocio.
Taj tip se lijepo stopio s okolinom pretpostavljam da je on tzv. Pilot, a ako je, nisam ih bas tako zamisljao.
po traileru ja bi rekao da je taj lik u pozadini pritisnuo neki gumbic ili nesto da bi stolica izasla, ali ne vidim bas space jockeya u stolici. vidi se da se taj lik u pozadini na traileru mice
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 21:03   #87
Space Jockey po mom mišljenju nije trebao biti ni na sekundu u traileru. Sad već znamo nešto malo o toj misterioznoj stvari, koja je barem meni bila naj cool, u prvom filmu (osim aliena). Tu misteriju oko te stvari, već su donekle razotkrili u traileru.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 21:35   #88
ja sam sve ovo procitao, svih 20 stranica jer me tako zanima, i sad sam od svih tih teorija sve zaboravio jedva cekam ovaj film, takodjer cu pogledat opet alien osmi putnik i malo pozornije scenu na planetu. ali ne kuzim nesto.
zasto govorite da space jockey zakucava lika u traileru kad su oni vidno veci i jos imaju odijelo ko i svi ostali clanovi posade? brijem da je to onaj frajer kojemu se faca topi u kacigi
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 21:47   #89
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Mislim da je to fan made poster. Evo par dobrih fan made postera.
Ne znam, mozda je no opet, upitno je jer je onaj wallpaper sa sluzbene FB stranice. Nije uploadan od fana.

Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
po traileru ja bi rekao da je taj lik u pozadini pritisnuo neki gumbic ili nesto da bi stolica izasla, ali ne vidim bas space jockeya u stolici. vidi se da se taj lik u pozadini na traileru mice
Taj lik koji je aktivirao taj ''top'' vjerovatno i je Space Jockey, osim u slucaju da je taj top pripremio za nekog drugog u sta sumnjam.
Jedino je stvar u tome sta SJ u tom trenutku filma/trailera nije imao ono odijelo na sebi koje ga povezuje s topom, pa izgleda vise humanoidno, ljudski.

Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Space Jockey po mom mišljenju nije trebao biti ni na sekundu u traileru. Sad već znamo nešto malo o toj misterioznoj stvari, koja je barem meni bila naj cool, u prvom filmu (osim aliena). Tu misteriju oko te stvari, već su donekle razotkrili u traileru.
U traileru je bio samo jedan dijelic jedne sekunde ali opet, nisu nista puno otkrili jer se ni ne vidi ovako iz daljine tocno kako izgleda ni nemamo specificnu predodzbu njegovog izgleda u samom filmu. Mislim da ce to ostaviti za sam film, ili eventualno za zadnje sekunde trailera, kako to obicno ide kod nekih kljucnih elemenata filmova.

Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
ja sam sve ovo procitao, svih 20 stranica jer me tako zanima, i sad sam od svih tih teorija sve zaboravio jedva cekam ovaj film, takodjer cu pogledat opet alien osmi putnik i malo pozornije scenu na planetu. ali ne kuzim nesto.
zasto govorite da space jockey zakucava lika u traileru kad su oni vidno veci i jos imaju odijelo ko i svi ostali clanovi posade? brijem da je to onaj frajer kojemu se faca topi u kacigi
Taj tip koji skace na drugu osobu ni nije SJ, to je samo jedan od clanova posade ali zarazeni pa izgleda tako mutirano pomalo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 22:16   #90
hmm, nadao sam se da ce space jockey biti bas onakvog oblika kakav je, da to nije odjelo..ali ko ce znat vise..
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 23:00   #91
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ne znam, mozda je no opet, upitno je jer je onaj wallpaper sa sluzbene FB stranice. Nije uploadan od fana....
Nije fan upladao, ali ga je izradio. Stavi miš na sliku na naslovnoj stranici, pa će ti pisati: "fan poster".
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 23:06   #92
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
btw. dobre slike, jedino ne kuzim sta je to na njenim rukama.
nista joj nije na rukama, to je tijelo Aliena na koje ne netko photoshopirao njenu glavu
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 23:22   #93
joooj jedva čekam... možda najočekivaniji naslov za mene ove godine
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 23:52   #94
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Space Jockey po mom mišljenju nije trebao biti ni na sekundu u traileru. Sad već znamo nešto malo o toj misterioznoj stvari, koja je barem meni bila naj cool, u prvom filmu (osim aliena). Tu misteriju oko te stvari, već su donekle razotkrili u traileru.
Najbolje je bilo da mi uopste nismo ni culi za njega pa kad odemo u bioskop da se iznenadimo & schockiramo:"Wow ! Space Jockey !!! "
Ha, zar ne bi bila fora ? Ali i ovako ce biti fora uopste videti ga zivog. Nadam se da ce imati solidnu minutazu da ne bude nesto prekratko.

Nego zasto se ne zna koliko ce film trajati ? Mislim snimanje je zavrseno jel tako pa zasto je problem reci koliko traje ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 00:23   #95
Najvjerojatnije je u directors cut fazi, još producenti moraju odlučiti što će ići u široki eter, pa se valjda zato ne zna duljina filma.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 00:44   #96
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Najvjerojatnije je u directors cut fazi, još producenti moraju odlučiti što će ići u široki eter, pa se valjda zato ne zna duljina filma.
Dobro razmisljanje, nije mi to palo na pamet. E da bilo bi super da film traje 2h a posle izadje directors cut / extended version 2 h i 30 min.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 01:49   #97
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Najbolje je bilo da mi uopste nismo ni culi za njega pa kad odemo u bioskop da se iznenadimo & schockiramo:"Wow ! Space Jockey !!! "
Ha, zar ne bi bila fora ? Ali i ovako ce biti fora uopste videti ga zivog. Nadam se da ce imati solidnu minutazu da ne bude nesto prekratko.
Želio sam reć da po traileru Jockey ne ispada kao ljudima potpuno nepoznata alienska rasa, koja se sa brodom spustila na planet, već da su upravo ljudi imali veze s postojanjem tog bića. Ako je uopće biće. To nismo trebali znati. Dokaz je ona scena u labosu gdje se vidi kaciga/glava od Jockeya. Ta scena nije trebala biti u traileru, nego samo ona u kojoj se onaj top uzdiže.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 10:41   #98
ali ako je space jockey ajmo rec covjekolik, zasto je onda u alien filmu prikazan kako mu je nesto izaslo iz utrobe (alien)? ima samo njegov kostur, a kostur ocito nije ljudski
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 13:31   #99
Koliko sam shvatio iz raznih ranijih analiza, to nije kostur, ni "glava" na stolu nije glava, već skelet opreme i kaciga koju koriste čovjekoliki Jockeyi.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 17:52   #100
Možda se i varam ali meni ovaj lik ima nekako "alienastu" glavu

http://i39.tinypic.com/wtwt2x.jpg
__________________
" In March the apparent position of Gamma Draconis is in one direction wrt the datum line (+20 arc sec), and in September the apparent position of Gamma Draconis is in the opposite direction wrt the datum line (-20 arc sec). So, the difference is ZERO (20 - 20 = 0)."
Lik tvrdi da je razlika izmedju 20 i -20 nula.
Zombie_666 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.