Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2005., 21:45   #1
Puder u prahu/kamenu

Imate li kakvih preporuka za jeftin a dobar puder u kamenu?

Sad koristim Clinique oil free, ali mi je postao preskup, pa tražim neko jeftinije, a nenormalno dobro rješenje - do 100 kuna, na primjer.

Treba mi skroz svijetla nijansa, Clinique koristim broj 01 (stay buff).
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 21:56   #2
Rimmel - Stay Matte

izrstan. mislim da je nekih 40-ak kuna.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 22:06   #3
Quote:
magic kaže:
Rimmel - Stay Matte

izrstan. mislim da je nekih 40-ak kuna.


u stvari, sva RIMMEL kozmetika

meni se pokazalo puno puno bolje nego veliki broj skupljih i razvikanijih marki

samo pazi, neće ti doći spužvica za nanošenje, pa sam ja kupila jako dobru od Artdeco-a, a znam koristit i blazinice (što je vjeojatno i najbolje rješenje jer su jednokratne pa se ne kote bakterije)
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 22:12   #4
Max Factor translucent, univerzalna boja, košta oko 80 kuna
Vivianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 22:14   #5
Da, njega sam ja koristila dok nisam otkrila ovaj - jednako dobar (meni) a upola jeftiniji.

Osim toga, Rimmel ima izvrstan izbor nijansi.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 22:24   #6
Rimmel nikad nisam koristila, dobro je znati, a i cijena mi se sviđa.
Vivianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 23:08   #7
A gdje ima za kupiti Rimmel kozmetike? Ima li u DM-u? Nadam se da ću naći neku dobru svjetlu nijansu za sebe, cijena zvuči vrlo primamljivo
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 23:16   #8
u grazu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 09:29   #9
Quote:
verica kaže:
A gdje ima za kupiti Rimmel kozmetike? Ima li u DM-u? Nadam se da ću naći neku dobru svjetlu nijansu za sebe, cijena zvuči vrlo primamljivo
u dm-u je nekad bilo, mislim da sad ima u irisu.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 10:52   #10
Quote:
magic kaže:
Rimmel - Stay Matte

izrstan. mislim da je nekih 40-ak kuna.
48 kn , najbolji puder u kamenu

Iz DM-a su povukli Rimmel liniju, ali ima u Irisu. Neki dan prošla pola grada da nadjem svoju nijansu, najsvijetliju.
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 13:20   #11
Hvala vam svima i činilo mi se da sam tu na forumu pročitala da je Rimmel povučen iz DM-a pa sam baš zato i pitala. Malo sam ograničena u kretanju, pa mi je ako nečeg nema u DM-u kao da i ne postoji , ali valjda ću pronaći taj puder. Mislim da Iris postoji u King Crossu. I meni treba najsvjetlija nijansa, nevjerojatno kako tih svijetlih nijansi nikad nema za kupiti
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 14:11   #12
Quote:
verica kaže:
Hvala vam svima i činilo mi se da sam tu na forumu pročitala da je Rimmel povučen iz DM-a pa sam baš zato i pitala. Malo sam ograničena u kretanju, pa mi je ako nečeg nema u DM-u kao da i ne postoji , ali valjda ću pronaći taj puder. Mislim da Iris postoji u King Crossu. I meni treba najsvjetlija nijansa, nevjerojatno kako tih svijetlih nijansi nikad nema za kupiti
Ma sigurno ces naci , ak ne u King krossu , pa potegni do Zegea, ak meni nije tesko iz Varazdina jednom mjesecno . Inace ja sam najsvijetliju nijansu nasla u Branimir centru, u svim drugim irisima nema ( barem nije bilo prije tjedan dana , mozda stiglo u medjuvremenu), veli mi zenska u branimircu da uvijek navrijeme naruce. Sretno
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 14:45   #13
Meni je i Manhattanov dobar. Od one linije Cover. E sad koliko košta, nemam pojma.

Enivej, i Rimmel mi je marka.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 11:48   #14
Thumbs up

Quote:
Kyra kaže: Pogledaj post
Meni je i Manhattanov dobar. Od one linije Cover. E sad koliko košta, nemam pojma.

Enivej, i Rimmel mi je marka.
Taj manhattnov je zakon ja ga imam i mislim da košta oko 30kn...predobar je ...prekriva sve i mitesere i sve sve!!
__________________
Tko ne voli život,taj ga i ne zaslužuje!
senjorita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 12:00   #15
Ja bi neki u kamenu, a da nije mat... Zna ko?
__________________
"...U zivotu sam prosao kroz mnoge teske trenutke, a neke od njih su mi se stvarno i dogodili..."
nu_tela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 12:48   #16
Zasad koristim samo puder u kamenu i to Clinique - Stay matte.
Sada bi mozda promijenila pa bas gledam od Diora - Diorskin Poudre Compacte. Probao tko?
ninani is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 00:42   #17
Quote:
nu_tela kaže: Pogledaj post
Ja bi neki u kamenu, a da nije mat... Zna ko?
deborah ima odlicne u kamenu, i nisu mat, bas imaju iluminirajucih cestica, samo ja se zeznula i kupila pogresnu nijansu, tak da cekam da potamnim
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 12:44   #18
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
deborah ima odlicne u kamenu, i nisu mat, bas imaju iluminirajucih cestica, samo ja se zeznula i kupila pogresnu nijansu, tak da cekam da potamnim
Super za informaciju, baš ću pogledati sutra u Kosma... Čula sam da imaju i neke dobre šljokaste tuševe, pa da usput i to pogledam....
__________________
"...U zivotu sam prosao kroz mnoge teske trenutke, a neke od njih su mi se stvarno i dogodili..."
nu_tela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 17:59   #19
Quote:
vjeverica kaže:
48 kn , najbolji puder u kamenu

Iz DM-a su povukli Rimmel liniju, ali ima u Irisu. Neki dan prošla pola grada da nadjem svoju nijansu, najsvijetliju.
Brojček na sunce molim
Vivianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2005., 20:08   #20
Quote:
Vivianne kaže:
Brojček na sunce molim
001 transparent
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.