Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2007., 16:06   #21
Mene je jako ugodno iznenadio mali riblji restorančić na neočekivanoj lokaciji - pokraj Getroa na Vrbanima. Nažalost, smetnuo sam ime s uma Uglavnom, svega 5 ili 6 stolova, odlična juha (skoro k'o domaća ) i izvrsna riba na žaru. Ne znam kakve su cijene, bili smo tam na jednoj poslovnoj večeri tak da nisam vidio račun
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 16:18   #22
a di ti to dođe pored getroa?
da ne kružim naokolo
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 15:05   #23
Vjerovala ili ne, ne znam kak bih ti objasnio Tam su me samo iskipali iz auta po nevjerojatnoj oluji tak da nisam baš puno vidio. Uglavnom, znam da je restač u nekakvoj nižoj zgradi (4/5-katnici, ispred je parking koji se odmah nastavlja na parking od Getroa. Ak me moj nepogrešivi osjećaj za orijentaciju ne vara, restoran je u zgradi koja je južno od Getroa
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 15:26   #24
mislim da smo i mi tamo bili na nekom rodjendanu... nije lose mjesto... ako je to.. juzno od getroa... prek puta... nemres fulat... al ne tam di je ulaz za aute, nego malo vise zapadno... al isto ne znam cijene
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 15:30   #25
fala
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 00:40   #26
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Jel tko od vas bio u novije vrijeme? Cijene mi se čine prepristupačne.
U kineskom restaču na Zagrebačkoj se cijene ne podudaraju s onima na njihovoj stranici.
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 01:14   #27
joj sad bi i ja u riblji restoran. prvo neka juha od školjaka, pa riba na žaru
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 23:17   #28
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Konoba Galija u Petrovoj ima jako fini brudet
A i drugo je dobro.
Iako, načula sam da su se sad pokvarili, nadam se da nije istina.
Tu su i cijene
Jel netko bio u zadnje vrijeme? Stranica im više ne radi.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 23:24   #29
da, cesto, web ne radi, al gazda misli da radi
meni je tamo fino, jako. a i blizu. i sad bi przene kozice, rizoto, ma umirem od gladi
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 21:34   #30
Primošten na Cvijetnom. Definitivno najbolji riblji restoran u Zagrebu!
abhb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 12:03   #31
mene nekad bude kako malo ribljih restorana u zg znam.

atlantu sam upoznala na nekoliko poslovnih ruckova. na popisu "to go" mi je ribarski brevijar na kaptolu, bota sare u novoj vesi, onaj u vrbiku (jadera? ) i ciho.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 13:32   #32
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
na popisu "to go" mi je ribarski brevijar na kaptolu, bota sare u novoj vesi i ciho.
to sve
Masklin i Lata u Hebragovoj
Korkyra u Adzijinoj

na kaptolu imas cijeli niz jedan za drugim
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:47   #33
Što se tiče "ribljih restorana" u zadnje vrijeme odem samo ili kod Mimice ili u Manzoku.

I dajte otprilike cijene u Jaderi, to mi je 2 minute od ulaza a još nisam bila, na webu nema cjenika. Čisto okvirno me zanima.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 17:11   #34
hm .. ima li netko svjez izvjestaj iz Mimice? .. cuo sam da su se jako pokvarili i da se vec predugo furaju na "dobar glas" .. frendica je prijavila da je sve uzasno prljavo i da su porcije skroz male s obzirom na cijenu .. tipa par komada ribica za 14kn bez priloga i lignje tipa 33-34 kune + 12kn pomfri

inace imam za preporuciti restoran "zlatna skoljka" u marticevoj .. imaju i web sa cjenikom na www.zlatna-skoljka.net tako da nema iznenadjenja : )
Baljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 22:41   #35
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Što se tiče "ribljih restorana" u zadnje vrijeme odem samo ili kod Mimice ili u Manzoku.

I dajte otprilike cijene u Jaderi, to mi je 2 minute od ulaza a još nisam bila, na webu nema cjenika. Čisto okvirno me zanima.
ma nisu ti strašne cijene, ne znam napamet jer nisam bio duže vrijeme al recimo da su ono srednje skupi, al ne preskupi...ak ti to kaj znači...
uvijek ti imaju neke rižote, pašte i sl., a to ti je normalna cijena, velike su porcije, brijem da te npr. juha, crni rižoto i rožata + 3dcl crnog ispadne oko 120kn
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 11:39   #36
men rižoto u jaderi skroz bezveze niš posebno
prostor je korektan, usluga oke, vrlo prosječno

nećem tamo nikad više
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 14:39   #37
Dajte recite kako je u Blatu?
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 15:01   #38
Quote:
sasa80 kaže: Pogledaj post
ma nisu ti strašne cijene, ne znam napamet jer nisam bio duže vrijeme al recimo da su ono srednje skupi, al ne preskupi...ak ti to kaj znači...
uvijek ti imaju neke rižote, pašte i sl., a to ti je normalna cijena, velike su porcije, brijem da te npr. juha, crni rižoto i rožata + 3dcl crnog ispadne oko 120kn
Cijene su im katastrofa naspram priče i stila koji furaju. A to je da nema standardnog jelovnika, nego svaki dan nešto drugo (a dan prije se ne zna što) u stilu menze. Ni kad dođeš tamo nema jelovnika, niti cjenika
Cijene su im više nego npr. u Konobi Galija, a priča je ipak neusporediva.
Hrana nije loša, ali ipak ima daleko boljih "best buy" ribljih restorana u gradu. Jaredu je zaista teško i nazvati restoranom, točnije bi bilo birc u kojem gazda još skuha ono što nađe taj dan na placu.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 17:09   #39
a čuj, ja volim takve spike da se kuha ono kaj je taj dan bilo na tržnici...više manje sve je za solidnu četvorku, uvijek je ista kvaliteta, atmosfera je ok...ovisi kaj tražiš...jeo sam u puno skupljim i razvikanijim restoranima puno lošiju hranu...nitko Jaderu nije ni nazivao razvikanim restoranom...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 20:52   #40
Ponavljam pitanje:ima negdje dobar izbor rijecne ribe,pogotvo mislim na smuda i stuku?
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.