Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2013., 17:50   #141
Može se kupiti mangosten u Mercatoru. Nije baš čest pa eto ako kogod želi probati...
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 17:16   #142
evo moj tulipan danas donio dva iz Bile - izgledaju obecavajuce
__________________
Brusim pilu
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 19:02   #143
Ajd javi dojmove jer ovi su gnjili
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 20:57   #144
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Ajd javi dojmove jer ovi su gnjili
oh, zar u svemoćnom Mercatoru? ma kak je to moguće.

btw kupio jučer dobar mango u Lidlu. nije izgledao baš nešto (bio je crveno-zelen, a ne crveno-žut kao oni koji znaju bit najfiniji), ali je na opip djelovao obećavajuće. i opip me nije prevario, krasan je iznutra bio.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 08:12   #145
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Ajd javi dojmove jer ovi su gnjili
Ak pogledas postove iznad ja napisala da sam kupila u Getrou i da su bili gnjili a ak su Mercator i Getro isto...
__________________
Brusim pilu
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 08:15   #146
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
Ak pogledas postove iznad ja napisala da sam kupila u Getrou i da su bili gnjili a ak su Mercator i Getro isto...
jesu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 09:28   #147
nisam zdrzala raskasapila sam jedan mekaniji istina Bog da sam ga ostavila jos jedan dan na sanku bio bi savrsen ali i ovako je odlican dete ponorelo a bome se i meni jako dopal u kombinaciji s bananom kak vele ameri bananacado inace nisam ljubitelj...
__________________
Brusim pilu
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 01:09   #148
Da li netko zna gdje kupiti plod gorke dinje?
sonchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 09:58   #149
Quote:
sonchi kaže: Pogledaj post
Da li netko zna gdje kupiti plod gorke dinje?

Na Tresnjevackom placu, stand odmah kraj ulaza u ribarnicu. U ovo doba godine je krcat bendevama, ne mozes promasiti. Imali su gorku dinju prije mjesec dana sigurno, a za sad ne znam. Mogu provjeriti pa javim.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 10:41   #150
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Na Tresnjevackom placu, stand odmah kraj ulaza u ribarnicu. U ovo doba godine je krcat bendevama, ne mozes promasiti. Imali su gorku dinju prije mjesec dana sigurno, a za sad ne znam. Mogu provjeriti pa javim.
Vlaška 78, Zagreb.
http://pekinska-patka.com.hr/trgovin...0-g-280-g-o-m/
laky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 12:29   #151
Hvala vam! Tražim baš svježe plodove za pripremu. Coffebreak molim te provjeri ako možeš, jer nisam iz Zg ali angažirala bih nekog od ljudi koje imam tamo da mi pošalju...
sonchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 14:02   #152
Quote:
sonchi kaže: Pogledaj post
Hvala vam! Tražim baš svježe plodove za pripremu. Coffebreak molim te provjeri ako možeš, jer nisam iz Zg ali angažirala bih nekog od ljudi koje imam tamo da mi pošalju...
Provjerila danas i na žalost, nema više. Prošla sezona.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:00   #153
Onda sam zakasnila...do druge godine! Hvala ti na info cofee!
sonchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:05   #154
Quote:
sonchi kaže: Pogledaj post
Onda sam zakasnila...do druge godine! Hvala ti na info cofee!
Nema na čemu.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 18:07   #155
Probala sam danas prvi put mango i ananas koji su dozreli na suncu pa zreli ubrani i k nama dopremljeni avionom. Do sad sam jela samo one iz raznih supermarketa koji dozrijevaju putem na brodu.

Ajme meni koje nadnaravno iskustvo! Posebno s mangom! Suza mi je skoro krenula kad sam to okusila. To je nešto predivno. Predivno!

E da. Voće sam kupila na Dolcu, na štandu na sredini u unutrašnjem dijelu, s tim da treba posebno naglasiti da želiš ono koje je dozrijevalo na suncu do kraja. I onda ga platiš ko teletinu, ali to je već neka druga priča.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 19:05   #156
coffee ti bas imas dobru logistiku... sunce, avion. Bogme, svaka cast. Dirnulo me ovo sa suzom u oku
Svaka cast, evo uzivam u tvom opisu... kad vec ne mogu uzivo šmrc.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 20:03   #157
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Probala sam danas prvi put mango i ananas koji su dozreli na suncu pa zreli ubrani i k nama dopremljeni avionom. Do sad sam jela samo one iz raznih supermarketa koji dozrijevaju putem na brodu.

Ajme meni koje nadnaravno iskustvo! Posebno s mangom! Suza mi je skoro krenula kad sam to okusila. To je nešto predivno. Predivno!

E da. Voće sam kupila na Dolcu, na štandu na sredini u unutrašnjem dijelu, s tim da treba posebno naglasiti da želiš ono koje je dozrijevalo na suncu do kraja. I onda ga platiš ko teletinu, ali to je već neka druga priča.
Avionski ananas. Neki dan vidio naziv i smijeh. 45kn je jedan jel tako?
__________________
Pić kondišin satisfektori.
masterchef is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 20:15   #158
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Probala sam danas prvi put mango i ananas koji su dozreli na suncu pa zreli ubrani i k nama dopremljeni avionom. Do sad sam jela samo one iz raznih supermarketa koji dozrijevaju putem na brodu.

Ajme meni koje nadnaravno iskustvo! Posebno s mangom! Suza mi je skoro krenula kad sam to okusila. To je nešto predivno. Predivno!

E da. Voće sam kupila na Dolcu, na štandu na sredini u unutrašnjem dijelu, s tim da treba posebno naglasiti da želiš ono koje je dozrijevalo na suncu do kraja. I onda ga platiš ko teletinu, ali to je već neka druga priča.
Koliko si platila mango? baš me zanima,jer vani ga platim oko 4 eura/kg. Bude dobre kvalitete ali ne uvijek. Slovenski Spar ima vrlo dobar mango,često i Tuš.
Mislio sam da kod nas nema voća te kvalitete. Ananas sam probao,bio je oko 7 eura/kg(avionskim putem)
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 20:25   #159
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
coffee ti bas imas dobru logistiku... sunce, avion. Bogme, svaka cast. Dirnulo me ovo sa suzom u oku
Svaka cast, evo uzivam u tvom opisu... kad vec ne mogu uzivo šmrc.
Nisam ja pilotirala, kupljeni su na Dolcu.

Quote:
masterchef kaže: Pogledaj post
Avionski ananas. Neki dan vidio naziv i smijeh. 45kn je jedan jel tako?
Quote:
kiksy kaže: Pogledaj post
Koliko si platila mango? baš me zanima,jer vani ga platim oko 4 eura/kg. Bude dobre kvalitete ali ne uvijek. Slovenski Spar ima vrlo dobar mango,često i Tuš.
Mislio sam da kod nas nema voća te kvalitete. Ananas sam probao,bio je oko 7 eura/kg(avionskim putem)
Jedana ananas od 2 kg i jedan oveći mango, 140 kn. Jel skupo? Je. Razlika u okusu između ovih i supermarketskih je neopisiva. Nije da ću ih kupovati svaki dan ali drago mi je da imamo tu opciju.

Nadam se da rasprava neće otići (kao uvijek u zadnje vrijeme na Gastru ) u smjeru koliko tko što plaća i je li zato budala i ako je, kolika je budala.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 20:31   #160
I ja se nadam. Nije baš sve u lovi,ako je velika razlika u kvaliteti ponekad si možemo priuštiti.
Osim manga i ananasa,da li imaju i avokado možda
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.