Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2014., 16:34   #381
imaju dosta dobrih stvari ali su premale porcije za te cijene
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 13:07   #382
Jučer sam u KFC dobila fora kupone. Dvije grčke salate po cijeni jedne, dvije cezar ili pikantne salate za 39 kn...i bila su još dva kupona za hot wings bucketse i par sa onim twisterima...uglavnom, dobro dođe.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 20:40   #383
Kupone možete pokazati i preko mobitela(pokaže se slika sa FB), ne morate ih imati fizički... nema smisla al dobro.

Danas sam uzeo onaj menu sa granderom, twisterom i velikim pumfrijem za 45 kn, popust je 17 kn

S Granderom sam oduševljen, za razliku od Mc Chickena salata je svježa, meso začinjenije i ukusnije, sami hamburger veći i bogatiji sadržajem. Velika preporuka, baš ne znam zašto u mcchicken ne stavljaju luk, odlična kombinacija.
Jedini problem je što mu je standardna cijena 29 kn, a te novce ne vrijedi.

Twister mi nije nešto, nema okusa i nije začinjen
Pomfrija daju premalo, 2 puta je manji od male porcije u megiću
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 22:07   #384
Nekidan smo po prvi puta probali...kosara s krilcima, nije ih bilo 15 pa smo dobili 3 komada filea, jos bolje, bar smo i to probali.
Nama je bilo ok, fino ljutkasto, fino peceno, mi zadovoljni i vjerojatno cemo jos koji put, kad ulovimo priliku. Nadam se da nije bilo samo sreca.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 20:13   #385
danas sam probala Qurrito i moram priznati da mi je bilo fino, ali uz taj menu ide "VELIKI pomfrit" koji je veličinom malog u McD. Kako onda izgleda mali????
may@ is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 20:55   #386
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
danas sam probala Qurrito i moram priznati da mi je bilo fino, ali uz taj menu ide "VELIKI pomfrit" koji je veličinom malog u McD. Kako onda izgleda mali????


x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 17:23   #387
i mislila sam da bi tako nekako bilo
may@ is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 16:12   #388
Ja šta god sam naručio, činilo mi se da je pomfrit uvijek iste velične, pa ne znam postoje li uopće veliki i mali. Budući da uvijek uzmem meni ili košaru, možda su tamo uvijek veliki .
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 19:43   #389
Jučer sam s dragim svratila u KFC na Črnomercu. Naručili smo longer menu, ajd to je bilo kolko tolko ok iako dosta suho i veliki pomfri uopće nije veliki. No, na muža se popeo ni manje ni više nego žohar i to dva puta. Možda bi još koji put da se nismo digli i otišli. U KFC više ne idemo
pítā is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 22:12   #390
Mi smo bili neki dan, u AM-u. Prvi put sam bila u KFC općenito. I sad više ne mogu u McD jer sam probala puno bolje. Krumpirići odlični, oni iz McD su sr*** prema ovima, a sendvič sam pitala koji nije ljut jer ne volim ljuto, pa dobila Filet ili tako nekako - veliki i debeli komad piletine, umak super, opet, puno bolje nego McPileći. Ako se ne varam taj meni je bio 4kn više nego bi ga platila u McD, ali to je zanemarivo, s obzirom na sve napisano.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 22:21   #391
Veliki pomfrit je smijurija, ne zelim znati koje je velicine mali. Uzela vise za drustvo, svi su zgrozeni.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 12:03   #392
Bio zadnje vrijeme par puta - grander i longer bzvz, krilca i stripsi solidni, vrlo dobri, a najbolji je i meni taj blagi filet, bolje od McChickena u Mekdreku.
Frajzi isto bolji (iako sad McD ima i one neke američke, začinjene krompiriće i ti su puno bolji, sočniji, deblji i mekši od klasičnog frita), iako znatno manja količina.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 13:11   #393
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Mi smo bili neki dan, u AM-u. Prvi put sam bila u KFC općenito. I sad više ne mogu u McD jer sam probala puno bolje. Krumpirići odlični, oni iz McD su sr*** prema ovima, a sendvič sam pitala koji nije ljut jer ne volim ljuto, pa dobila Filet ili tako nekako - veliki i debeli komad piletine, umak super, opet, puno bolje nego McPileći. Ako se ne varam taj meni je bio 4kn više nego bi ga platila u McD, ali to je zanemarivo, s obzirom na sve napisano.

Pomfac bolji nego u mekicu?! Nemoguce... Jesi sigurna da si bila u kfc-u?
Onako mali pomfrit mi vrijedja inteligenciju..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 14:32   #394
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Pomfac bolji nego u mekicu?! Nemoguce... Jesi sigurna da si bila u kfc-u?
Onako mali pomfrit mi vrijedja inteligenciju..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Količinski dobiješ manje, ali i meni KFC-ov ima bolji okus
MRelec4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 15:40   #395
Kad sam napisala da mi je BOLJI mislila sam na okus. No zaboravila sam gdje i kome pišem i da trebam detaljno sve objasniti, jer se ništa ne podrazumijeva ovdje, jel'te. Osim da je većini veće=bolje - super logika.

Da, bolji mi je. McD mi je bezveze, zbog njega najčešće niti ne uzimam menu (a niti zbog pića), a sad kad sam probala KFC-ov, McD-ov mi je pao u kategoriju "odvratan".
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 16:11   #396
Nisam ja tebe krivo shvatila, ne uzrujavaj se.
Meni ne valja ni okusom, ni izgledom, ni kolicinom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 16:16   #397
i meni je KFC pomfrit bezveze. količina je takva kakva je, ali nikad nisam dobio onako hrskav pomfrit kao u McD. a i osim te nehrskavosti ni okusom mi nije tako fin.
još jedna stvar koja je puno bolja u McD su mi krilca. šteta što ih nema uvijek, mislio sam da sam naletio na slabu seriju u KFC-u, ali ne, nikad mi tamo nisu tako fina bila kao u McD.
s druge strane sendviči s piletinom su u KFC-u fini, vjerojatno su mi finiji od McD sendviča.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 17:09   #398
Piletina je puno bolja nego u meku, ali to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 21:19   #399
Ja sam se danas iznenadila da im je krumpir puno bolji nego što je bio Malo deblji i nije onako suho pečen. Zapravo je bio i bolji neko inače u McD
Ne znam da li je to slučajno ili su se stvarno promijenili, ali
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 13:17   #400
Premale su porcije krumpirića za one novce koje koštaju i u McDonaldsu ,a još više u KFC-u.
Meni su u KFC super Zinger i Grander, puno bolji okus i kvaliteta piletine.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.