Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2014., 19:19   #61
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Pa to i je cilj. Da ne možeš provjeriti, nego da moraš doć i kupiti.

Inače, meni su najbolje i ujedno najjeftinije zobene u Lidlu, imaš i sitne i krupnije. Te iste imaš i u Konzumu i Mercatoru, ali u Lidlu su obično najjeftinije.
Sad kad kažeš da je to samo za online kupnju, i kužim. Dobro, probat ću ove u Lidlu.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 21:49   #62
Pa jesi li pitala prodavače u Sparu ako nisi našla?
Koliko se sjećam, jeftine su te njihove zobene S-budget u zelenom najlonskom pakiranju, najnormalnije, najobičnije zobene.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:38   #63
Imaju fine mini buffalo mozzarelle
tako iznutra delikatne i meke, super.
mislim da je 15ak kuna 250g.

Taman mi sjelo uz kulen.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 08:25   #64
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Pa jesi li pitala prodavače u Sparu ako nisi našla?
Koliko se sjećam, jeftine su te njihove zobene S-budget u zelenom najlonskom pakiranju, najnormalnije, najobičnije zobene.
Ja ih uglavnom ne vidim izvan blagajne ili izloga. Jednom sam vidjela trgovkinju koja je pazila na voće i povrće i ponekad vidim kako slažu proizvode na policu, ali to je rijetko.

Ja te S-budget nisam vidjela. Pogledat ću ponovno, ali mislim da je lokalni spar premali i da taj proizvod stoji u intersparu.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 11:12   #65
Danas sam ponovno bila u sparu i zaboravila sam na zobene, ali sam kupila litru sladoleda S-budget od čokolade i vanilije. Bolji je od twica, a jednako košta. Kod nas (Zadar) i twice i S-budget koštaju 10 kuna, možda je jeftinije u Zagrebu.
Da preduhitrim komentare, nije to "zdravi" sladoled.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 12:19   #66
Extra premium pekmez od višnje je odličan. Dosta je skup, s obzirom na gramažu.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 12:37   #67
Desparova verzija grancereale, froillini ai cereali (ne znam kako se piše), su jednako dobri kao i Classic grancereali. Koštaju malo manje, a pakiranje je dvaput veće... dakle despar zobeni keksi koštaju duplo manje nego grancereali.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 18:44   #68
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Desparova verzija grancereale, froillini ai cereali (ne znam kako se piše), su jednako dobri kao i Classic grancereali. Koštaju malo manje, a pakiranje je dvaput veće... dakle despar zobeni keksi koštaju duplo manje nego grancereali.
Zapravo, tada su bili na sniženju. I dalje su jeftiniji od grancereala, ali pakiranje od 500 grama dođe 20 kuna.

Despar napolitanke s nougatom imaju puno kreme i šečera. Meni su bile OK, ali mami se nisu svidjele. Spar sendvič keksi su OK, iako se puno mrve i jako su slatki.

Spar verzija nutelle je mani bila dobra. Zove se nuss nougat creme i jeftinija je od nutelle dosta, ali dolazi u velikom pakiranju. Mislim da je ta gluten free. Ali mislim da sam to već rekla.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 18:09   #69
Lijepe su im trgovine, baš privlačne - ali skupi su ko vrag. No, iz nekog razloga njihove žitarice, ječam, brašno, palenta su vrlo dobri i kvalitetni i začudo nisu preskupi.
kosjenka86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 14:56   #70
Uf.Prokleto skup dućan.Najskuplji u Hrvatskoj.
__________________
Uzmeš što ti se da,nešto otmeš i to je to..
Dunst Scapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 17:15   #71
Quote:
Dunst Scapa kaže: Pogledaj post
Uf.Prokleto skup dućan.Najskuplji u Hrvatskoj.
neki primjer, a da se ne radi o proizvodu koji je na akciji u ducanu s kojim usporedjujes?
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 17:41   #72
Mislim da ljudi mješaju premium, despar i naturpur proizvode s običnima. Spar robna marka i s-budget nisu tako skupi, a veoma kvalitetni.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 23:20   #73
kako su me lijepo zeznuli danas u intersparu u Dubravi. a mogla sam si mislit, sama sam si kriva. otkad već znam da kad nema jasne cijene, to nije slučajno

ni nakon pomnijeg pregledavanja cjenika na škrinji nisam pronašla cijenu Haagen-Dazs sladoleda. još sam tražila najviši iznos, znala sam da će biti tamo negdje. vidjela sam cijene pola litarskih pakiranja, jeftinijih sparovih, nešto skuplje bio organske veganske blabla i najskuplje Premium, oko 35 kn. taman mi je trebala fina vanilija, vidim Praline & Cream. i mislim si, super, i uzmem. projurim kroz blagajnu, i tek dole u garaži pogledam jbte šta mi je račun toliki...

430 g sladoleda = 49,99 kn.

hvala vam za tu jednu lipu, intersparu ... ali koji vam je to pokvaren sistem da ne istaknete cijenu, bravo. odsad vas zaobilazim - tri centra su u blizini, nema problema.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 23:26   #74
Napiši žalbu i pošalji na mail uz sliku računa. Ja sam se već dvaput žalila i dobila sam pismo isprike uz besplatan proizvod. Prvi put sam prihvatila, drugi put sam ih sterala u pm jer mi se nije dalo trošit vrijeme dolazeći u Buzin koji mi nije usput, a tada kada sam kupila sam bila tamo.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 01:11   #75
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Čekaj malo, cijene namirnica su online samo ako se mogu kupiti online? A ja sam mislila da se može provjeriti koliko nešto košta bez obzira na to. Ono, ja namjeravan nešto kupiti i otići u spar, pa provjerim koliko mi novca treba. A i otići negdje drugdje ako su skupi, pa je razumljivo što ti podaci nisu dostupni online.

Bio zobene ne valjaju samo iz razloga što bi obične bile mnogo jeftinije. Ali ne smeta me proizvod kao takav, nego cijena.

Bila sam danas u (običnom, manjem) sparu i našla tu policu, te nisam mogla pronači obične zobene. Pa ih vjerojatno nemaju, baš šteta.

Imaju i obične zobene pahuljice. Ali Sparove S-budget. Stoje na polici gdje su sve pahuljice, najdonji red, zeleno prozirno pakiranje. Par kuna koštaju.
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 01:16   #76
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
i uzmem. projurim kroz blagajnu, i tek dole u garaži pogledam jbte šta mi je račun toliki...

430 g sladoleda = 49,99 kn.

hvala vam za tu jednu lipu, intersparu ... ali koji vam je to pokvaren sistem da ne istaknete cijenu, bravo. odsad vas zaobilazim - tri centra su u blizini, nema problema.
Cijena se uvijek može provjeriti i na blagajni i na uređaju u trgovini.
Da se razumijemo, ne branim ja Spar, jer cijena uvijek mora biti istaknuta ali ovaj put mislim da se tome ipak moglo doskočiti na vrijeme.
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 01:32   #77
Quote:
Hrvach kaže: Pogledaj post
Cijena se uvijek može provjeriti i na blagajni i na uređaju u trgovini.
Da se razumijemo, ne branim ja Spar, jer cijena uvijek mora biti istaknuta ali ovaj put mislim da se tome ipak moglo doskočiti na vrijeme.
vjerujem da si mogao pročitati da i kažem - sama sam si kriva.

međutim, činjenica je da tamo na škrinji ima tridesetak izvješenih cijena, i niti jedna u iznosu od 49,99 kn. i činjenica je da ako čovjek ima malo vremena, puno stvari i ne sumnja u prijevaru - onda ne provjerava cijenu pojedinih artikala. hej - kupovala sam malo pakiranje sladoleda, ne neku veliku tehniku ili francuski konjak.

jbga - moja greška. neće mi se ponoviti, nadam se
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 09:10   #78
Ja sam nešto slično doživila, ali s kiselim krastavcima. Bilo je dvijer vrste s-budget krastavca, različite veličine i različite cijene. Ali samo je jedna bila istaknuta. Pa sam na blagajni doživila iznenađenje, ali odbila sam platiti, ostavila sve na blagajni, otišla nazad u dućan, uzela manju staklenku krastavaca i zamjenila tu staklenku i obavila kupnju. Nisam platila ni lipe više nego što sam trebala.

Ali i meni se dogodi da ne nalazim cijenu sladoleda na polici. Isto to mi se događa i u Lidlu, s mnogim proizvodima. Meni nije problem reći - Ne, predomislila sam se, neću to platiti... i to nakon što je proizvod skeniran.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 10:53   #79
ne, doista to nije ni meni problem reći. AKO primjetim.

što se osobi koja ima 30 artikala u kolicima a koja pokušava proći blagajnu čim prije, može dogoditi, jer ne gleda u ekran blagajne nego pakira stvari.

pripazit ću drugi put da ne žurim toliko
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 11:17   #80
Evo moj konkretan slučaj, ovaj drugi. Bila sam na onoj spar to go i ja uzela vegetarijansku salatu, Dečko sendvič. Čekam pored blagajne da platim, čujem da se cura dogovora s drugom i čini mi se da ne znaju koja je šifra moje salate u blagajni. To je potrajalo i konačno one uspiju, ja platim u idemo. Nisam odmah gledala račun jer su iza mene stajalo Dečko sa pasicom i kak je to potrajalo žurila sam se da konačno završimo s tim. U autu sam računala u glavi i nekaj mi nije štimalo i onda sam sve povezala. Kak vegetarijansku salatu očito nisu našle, naplatile su pileću koja je 3kn skuplja. Uglavnom, u mailu sam ih oprala i pitala kak je moj problem što nečeg nema u blagajni pa mi zaračunati nešto skuplje. Dobila sam ispriku i besplatan proizvod.

Kuna po kuna i tak si fino zarade. Neki odmahnu da to nije bitno, ali da se počnemo žaliti zbog kune, pokvarenog proizvoda, lošeg mobitela itd., ne bi nas tako vukli za nos.

Ja se uvijek žalim, ali i pohvalim, tako sam nahvalila Čoksu pa su mi iz Krapinsko poslali paket od 5kg.

EDIT: zašto sam odlučila pisati mail. U jednom Sparu su mi umjesto tikvica zaračunali nešto pet put skuplje. Otišla sam na info pult, tete su bile izrazito neugodne. Kaj hoćeš su me pitale, kad sam rekla uzela je to prek one stvari, donijela novo i bacila ostatak na pult. Bez da je išta rekla. Ni oprostite, ma ništa.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.