Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2007., 10:53   #1
planB

Meni se čini da se zove Play, vidio na kiosku ali mi gospođa na kiosku nije htjela izvaditi primjerak da ga prelistam, pa me zanima da li ga je netko kupio da mi kaže o čemu uopče pišu i kakav je
igorrzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 13:35   #2
krivi naziv sam vidio.

časopis je planB, danas vidio u daljini cijelu naslovnicu! molim admina da promjeni naziv časopisa u naslovu! hvala
igorrzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 23:14   #3
Pa časopis je baš lijepo onako fensi. Ima se tu za pročitat zanimljivih stvari i dizajn je mrak! Onak, furaju se tematski dosta na Wired.
__________________
God is on the TV.
Gorila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 04:37   #4
a koja je tematika?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 12:54   #5
A ono... tehnologija i društvo, pop-kultura, internet i blogovi, ima nešto o filmovima i glazbi, ekologiji, svemiru, mobitelima, marketingu, sf-u itd.

Onak, autori su pretežno nekadašnji pcchipovci, nomadovci itd.
__________________
God is on the TV.
Gorila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 16:18   #6
Quote:
Gorila kaže: Pogledaj post
A ono... tehnologija i društvo, pop-kultura, internet i blogovi, ima nešto o filmovima i glazbi, ekologiji, svemiru, mobitelima, marketingu, sf-u itd.
U Playboyu uz to i za iste pare, još i golih žena ima.
Zuckerman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 20:48   #7
Quote:
Zuckerman kaže: Pogledaj post
U Playboyu uz to i za iste pare, još i golih žena ima.
Evo, pa borja visi na forumu, pa mu daj prijedlog
__________________
God is on the TV.
Gorila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 11:45   #8
Pošto?
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 15:32   #9
Cijena je bila 28 kuna ali sada ne znam koliko ce biti na jesen kada izlazi prvi broj. Ovo je ipak bio ljetni nulti broj.

Ovo je novina u kojoj iskusniji novinari pisu iz gusta, nitko im nije konkurencija kao ni oni drugima. Dosta je do sada takvih novina propalo, no ipak cini mi se da sve ovisi o tome koliko ce oglasa biti.

A tu sve ovisi o marketingu koji mora shvatiti da im svi mogu dati oglas, ne sam hi-tech kompanije.
Green street elite is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 16:44   #10
Pa ak budu i dalje imali oglašivače koje imaju u nultom broju, onda bu im dobro išlo
__________________
God is on the TV.
Gorila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 17:39   #11
Quote:
Gorila kaže: Pogledaj post
Pa ak budu i dalje imali oglašivače koje imaju u nultom broju, onda bu im dobro išlo
hm, meni je ono premalo za mjesecnik sa puno suradnika kojeg su pokrenuli sami novinari... treba toga ipak vise za uspjeh
Green street elite is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 17:48   #12
Mislim da su urednici PlanaB ovih tjedana kako je izašao dobili zilijun sugestija kako da poboljšaju časopis i mislim da ovaj ima budućnost..
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 19:32   #13
Nisam još vidjela časopis pa bih bila zahvalna kada bi netko nešto malo detaljnije napisao o njemu. Da ne potrošim novac uzaludno
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 19:59   #14
zdravo svima,

više o ovom broju PlanaB ima na http://www.borja.org/articles/view/3119/.

istina je, već sada imamo zilijun konkretnih savjeta što popraviti, kako poboljšati magazin. Ljetno izdanje, koje je na kioscima napravljeno je da i mi sami vidimo kako nam što funkcionira i steknemo dojam što smo napravili. kako stoje stvari u izdavastvu, svi dobro znate, kome god smo rekli sto spremamo, svi su nam govorili don't do it ali, to je jednostavno nešto što moraš napraviti jednom u životu mislio sam se javiti u thread kako pokrenuti časopis, ali to je za knjigu a ne post...

enivej, sad smo tu pa ćemo vidjeti
borja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 20:20   #15
Gatko se istkovara ime tog ćasopisa? Iel se dože na kiosk i kaže; 'ia pi ietan plan be' ili 'ia bi ietan planb!!!' gatko se kaže gatko recitemi!
vočko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 23:46   #16
Quote:
vočko kaže: Pogledaj post
Gatko se istkovara ime tog ćasopisa? Iel se dože na kiosk i kaže; 'ia pi ietan plan be' ili 'ia bi ietan planb!!!' gatko se kaže gatko recitemi!
??????????? ima prevoditelj ovdje?
Green street elite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 19:02   #17
Quote:
vočko kaže: Pogledaj post
Gatko se istkovara ime tog ćasopisa? Iel se dože na kiosk i kaže; 'ia pi ietan plan be' ili 'ia bi ietan planb!!!' gatko se kaže gatko recitemi!
Poljubi prodavaca na kiosku u obraz ili gdje vec i onda ce ti dati koji god casopis hoces

Elem, kad ce drugi broj tog casopisa? U rujnu?
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 19:51   #18
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Elem, kad ce drugi broj tog casopisa? U rujnu?
u rujnu, 15. rujna...
borja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 14:16   #19
može li mi netko reći tko to točno izdaje?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 18:45   #20
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
može li mi netko reći tko to točno izdaje?
izdaje kioskmedia d.o.o.
borja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.