Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2009., 15:05   #1
Pripyat

Pripyat je napušteni gradu u Ukrajni. Preko noći stanovnici su iseljeni zbog černobilske katastrofe. Imate li želju posjetiti ga?

P.S. Znam da ova tema nije za nijedan pdf na forumu, ali ipak grad toliko mistično izgleda da moram na alternativi otvoriti temu













Imate slika na netu koliko hoćete.

Ajde, zapravo da tema nebi bila potpuno bez smisla, možemo potegnuti raspravu o tome kako bi izgledali gradovi i svijet kada bi ljudi odjednom nestali. Bila je emisija o tome na discoveryu i pokazivali su kako bi za malo više od 1000 godina zemlja izgledala. Uopće nebi bilo tragova o postojanju civilazicije. Naravno, ispod zemlje bi bilo ostataka, ali na površini skoro ništa.
Lord Lancaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 15:11   #2
ja oduvijek tamo zelim otici! Grad duhova coece..

evo tu ima brdo slika
http://englishrussia.com/?p=293

EDIT: Sto mi je najbolje,nesreca se dogodila 26.,ljudi evakuirani 28. (mislim) a taj cuveni luna park se trebao otvoriti 1.5.,znaci,nikada nije ni radio...brrr
freestyler666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 17:35   #3
Taj je grad iskoristen u COD4

nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 18:19   #4




ovo je nekakav vojni uređaj u Pripyatu (ili vrlo blizu).

Jel ko zna o čemu se radi i čemu ovo služi? Djeluje impresivno
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:39   #5
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Taj je grad iskoristen u COD4

Na slici je jedan bazen, isti je kao i u igri premda u igri je bilo divlih vukova nadam se da nema i u stvarnosti jer ljudi pojedu vas ako vas nađu
msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 18:06   #6
haha kako brutalan poligon za masovni paintball war
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 18:20   #7
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
haha kako brutalan poligon za masovni paintball war
da samo što bi ti zbog radijacije nakon nekog vremena testisi mogli izgledat kao ementaler
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 18:27   #8
pa zaštitna odjela obv.. pridodaje realnosti :P
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 18:45   #9
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
pa zaštitna odjela obv.. pridodaje realnosti :P
ko će trčat u tome,vrlo brzo bi svi izgledali ko industrijski uzorci za boje
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 18:56   #10
očito se nikad nije igro paintball :P
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 19:00   #11
da nije ta rešetka možda protiv zračenja
Lord Lancaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 19:13   #12
http://www.chornobyl.in.ua/en/chernobyl-2.htm
http://www.chornobyl.in.ua/en/chornobyl_2_report.htm
ta rešetka se zove duga.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 19:14   #13
radar
Lord Lancaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 15:31   #14
Quote:
Lord Lancaster kaže: Pogledaj post
radar
Zapravo samo detektorski dio radara. Emiter je parsto km dalje i već dugo ne radi....naime sateliti su bolja metoda....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 13:10   #15
Danas je za Pripyat zaista, zaista diiivan dan.

Uskoro će postaviti novi veliki Sarkofag iznad ovoga.

Inžinjerima će trebati preko 200 hidrauličkih pumpi da ga ""navuku"" iznad ovog starog. Prema prognozama Novi Sarkofag trajat će stotinu godina.

To su rekli na jutrošnjim vijestima u 07:15 na Prvom Programu Hrvatskoga Radija.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 01:59   #16
ali samo zamislite situaciju kada vam kazu da morate ic od kuce, da sto prije morate otici i da se vise nikada ne smijete vratiti...zamislite samo ljude koji su cijeli zivot zivjeli i radili u tom gradu koji su svoje djetinjstvo mladost i zivot dali njemu, i onda samo odjednom puf - nicega nema, sve su ostavili sa sobom i otisli - nema....
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 23:10   #17
Quote:
comewithme1717 kaže: Pogledaj post
ali samo zamislite situaciju kada vam kazu da morate ic od kuce, da sto prije morate otici i da se vise nikada ne smijete vratiti...zamislite samo ljude koji su cijeli zivot zivjeli i radili u tom gradu koji su svoje djetinjstvo mladost i zivot dali njemu, i onda samo odjednom puf - nicega nema, sve su ostavili sa sobom i otisli - nema....
Ali ljudima nisu rekli da se nikada neće vratiti a pogotovo ne da se moraju brzo pokupit. Rekli su im da iz PREDOSTROŽNOSTI napuste grad, da će ih autobusi čekat.

Odi na youtube, u search polje otkucaj "Pripyat evacuation".

I nakon što poslušate videoclip, bi ste li mi mogi napisati ona neka tutnjava što se čuje, je li to stvarno bila tutnjava u RL ili je to samo pridodano radi dramatskog efekta. Unaprijed hvala.Ja sam neodlučan čas mislim da je to RL, a čas da je pridodano radi drame.

__________

I nisu mu ljudi dali cijelo djetinjstvo (pšto ne umanjuje nimalo tragediju), jer naprosto fizički nisu stigli provesti djetinjstvo u njemu. A nisu zato jer je to bio nov novcat grad, potpuno nov, gajnc nov. Kužiš?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 14:48   #18
Quote:
comewithme1717 kaže: Pogledaj post
ali samo zamislite situaciju kada vam kazu da morate ic od kuce, da sto prije morate otici i da se vise nikada ne smijete vratiti...zamislite samo ljude koji su cijeli zivot zivjeli i radili u tom gradu koji su svoje djetinjstvo mladost i zivot dali njemu, i onda samo odjednom puf - nicega nema, sve su ostavili sa sobom i otisli - nema....
Prosao 1991. samo sto uzrok nije bila radijacija vec cetnici.
Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 02:20   #19
ko im kriv kaj su vezani uz materjalno. sjećanja i osjećaje držiš u glavi a ne na slici
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 05:22   #20
daj molim te nemoj filozofirat... tebi kao ne bi bilo svejedno kada bi sve ono za sto si radio cijelog zivota nestalo u par sekundi?
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.