Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2004., 13:41   #21
I htjela sam na 3 god. Imam dobru plaću, i s poreznog aspekta mi se isplati.

Karticu ja jesam dobila, imam love na računu, dozvoljen minus još nemam, ali - KARTICA ĆE MI PRORADIT NA BANKOMATU TEK NAKON 3 MJ.

Kažu oni, zato što je u prošlosti bilo zlouoporabe od strane građana

Em imam solidnu plaću - em šljakam u solidnoj firmi.

Pa zar to nije dovoljna garancija?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 23:38   #22
Quote:
Crow Jane kaže:
Pa zar to nije dovoljna garancija?

ma odi ti nazad kod nje i reci joj da ćeš uzeti kapital +, ali tek kad ti kartica proradi. prije toga ništa. Nek traži izuzeće jer si ti VIP klijent. Ma nek se potrga oko tebe.

E jos jedan savjet. Nemoj ici na mjesecne uplate, vise ti se isplati uplacivati jednom godisnje jedino ak baš nemaš para. Teoretski možeš lovu skupljati tokom godine i onda sve odjednom uplatiti u 12 mjesecu i ostvariš olakšicu kao da si cijelu godinu štedjela.

Ma samo ti nju gnjavi... Pitaj ju da li bi i Bill Gates čekao tri mjeseca da mu kartica proradi? Reci da ćeš uzeti i Zlatni paket - "Jedan za sve" i sve kartice itd.itd...

Pozdrav,
gogo
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 10:45   #23
Quote:
gogo kaže:
ma odi ti nazad kod nje i reci joj da ćeš uzeti kapital +, ali tek kad ti kartica proradi. prije toga ništa. Nek traži izuzeće jer si ti VIP klijent. Ma nek se potrga oko tebe.


slažem se. ako te može nazivati da uplatiš u kapital+, bogme ti može srediti da ne čekaš karticu tri mjeseca.

to me smeta kod ZABE... VIP si kad ti treba štogod "uvaliti" od njenih proizvoda, ali s druge strane po defaultu ti uskraćuje isplatu na bankomata, smanjuje minus na tekućem, ne da čekove .....

meni se doslovno nametnula moja osobna bankarica ( u principu mi je svejedno tko mi je OB jer ionako znam više od svakog OB!)ali mi je OK da ne moram čekati u redu pred šalterom, ali pazi sad! - ova moja radi sada samo do 16h i ja bih se trebala prilagoditi njenom radnom vremenu a ne da bude obratno?!


E jos jedan savjet. Nemoj ici na mjesecne uplate, vise ti se isplati uplacivati jednom godisnje jedino ak baš nemaš para. Teoretski možeš lovu skupljati tokom godine i onda sve odjednom uplatiti u 12 mjesecu i ostvariš olakšicu kao da si cijelu godinu štedjela.

već sam jednom postala da ovu olakšicu ne možeš koristiti ako već istu koristiš za životno osiguranje do 12.000kn.
kapital + spada u životno osiguranje

Ma samo ti nju gnjavi... Pitaj ju da li bi i Bill Gates čekao tri mjeseca da mu kartica proradi? Reci da ćeš uzeti i Zlatni paket - "Jedan za sve" i sve kartice itd.itd...

Jane, inzistiraj na ovom što kaže Gogo! tako treba s njima. moja frendica je pobjesnila zbog njihove neprofesionalnosti, pa je natjerala banku da joj obračuna i isplati kamatu - nekih par kunića a možda se čak radilo o lipama! ali radilo se o principu!


Pozdrav,
gogo
octavia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 19:03   #24
Quote:
gogo kaže:
Ma samo ti nju gnjavi... Pitaj ju da li bi i Bill Gates čekao tri mjeseca da mu kartica proradi? Reci da ćeš uzeti i Zlatni paket - "Jedan za sve" i sve kartice itd.itd...

Pozdrav,
gogo
Uzela sam Expert....

Da, žena mi je preporučila godišnje, i tako ću napravit.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 19:42   #25
Quote:
octavia kaže:
e pa nisi dobro izabrala!

ZABA definitivno nije oljubljena banka, barem ne među svijetom koji nešto bolje zarađuje.


moja sugestija. prijeđi u Reifu.
ajd ak ti nije bed nabroji par razloga

Š
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.