Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 14:12   #3501
Vitalina svaka čast. Ne moram ja pisat. Djelimo isto mišljenje
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 21.04.2017., 14:19   #3502
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Da, a da zove s "komš'je mi pušu drogu" dođe cijela policijska brigada plus helikopter za pet grama trave, dok će u medijima pisati o velikoj zapljeni, padu narkobosa, rušenju lanca itd.

Prema pravilniku zeta za svako kršenje pravila ponašanja se mora kontaktirati policiju, neko kratko vrijeme su čak u tandemu išli po tramvajima ekipe kontrolora i policajaca kad se zetovce redovito tlačilo.
A dobro onda.
Nek se zovu pa nek dolaze.

A za pusenje droge, pa nece valjda prave cunke lovit


Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
Sve ok. Al ne smije se ubijati. I to nije deda; muškarci od 60g mogu biti u punoj snazi ako su zdravi. Ono što je meni zapelo za oko, uho ili negdje je da nitko nije skužio da je uboden. Fino ga je potiho uboo, autobus je krenuo i da ga nisu našli u grmlju nitko ne bi ni shvatio što se dogodilo.
Deda smirio situaciju bez organa.
A naša policija. Pa dobra je. I nisu ne brzi. Nisu loši. U mojoj provinciji. Dolaze i za manje stvari i ne bruntulaju.
Tako je.
Vratio se u autobus i ko da nista nije bilo.
I otisao u Dalmaciju kad je u novinama procitao da je decko mrtav.
Sajko pravi.

Ja i nemam bas takvih iskustava s policijom.
Zato sam ono i napisala
Jel bas treba, a onda si jos par patrola zovu i specijalce.
Jok ne treba
tisi is offline  
Old 21.04.2017., 14:21   #3503
I policajci su ljudi. Samo treba znati s njima.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Old 21.04.2017., 14:30   #3504
Među hrvtskim drotovima ima jako veliki postotak retarda i polupismenih čobana.

Nije nam baš murija neš za pohvalit.

Veliki je stupanj korumpiranosti i puno "dirty cops" primjeraka.
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 21.04.2017., 14:31   #3505
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
Među hrvtskim drotovima ima jako veliki postotak retarda i polupismenih čobana.

Nije nam baš murija neš za pohvalit.

Veliki je stupanj korumpiranosti i puno "dirty cops" primjeraka.
definitivno...pogotovo sam se toga nagleda kao nogometni navijač...kojih sve mamlaza ima, bolesno...
bijeli prah is offline  
Old 21.04.2017., 14:36   #3506
A što bi vi tili. Moraju se postaviti kao nekakvi organi reda i kad pizdite po utakmicama, što je tu je.
Možda bi i oni navijali da ne moraju praškića dovodit u red.
Nataša Rostova is offline  
Old 21.04.2017., 14:36   #3507
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
definitivno...pogotovo sam se toga nagleda kao nogometni navijač...kojih sve mamlaza ima, bolesno...
da, baš na navijačima vole pokazivat mišiće jer znaju da je kad su navijači u pitanju sve dozvoljeno i da je represija poželjna.

baš interventna je rasadnik polupismenih čobana puštenih sa planine, iz štale, iz torova, špilja itd.
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 21.04.2017., 14:37   #3508
Deda se ocito furao na ptsp dijagnozu i to da ce mu ona biti pokriće za sve.
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 21.04.2017., 14:38   #3509
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
A što bi vi tili. Moraju se postaviti kao nekakvi organi reda i kad pizdite po utakmicama, što je tu je.
Možda bi i oni navijali da ne moraju praškića dovodit u red.
nek se oni slobodno postave kao organi reda i neka rade svoj posao.

ali fair play.

problem je što često prekoračuju ovlasti i zanemaruju građanska prava.
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 21.04.2017., 14:40   #3510
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
da, baš na navijačima vole pokazivat mišiće jer znaju da je kad su navijači u pitanju sve dozvoljeno i da je represija poželjna.

baš interventna je rasadnik polupismenih čobana puštenih sa planine, iz štale, iz torova, špilja itd.
vidija si samo ovo prije utakmice s ukrajinom, znači bez naloga pretresaju prostorije navijačkih skupina diljem zemlje...pomislio bi čovjek nacistička njemačka, a ne neka demokratska država...strašno...

jedanput me jedan na pretresu pita šta ti je u patikama, a ja mu velim čarape...
bijeli prah is offline  
Old 21.04.2017., 14:42   #3511
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
Među hrvtskim drotovima ima jako veliki postotak retarda i polupismenih čobana.
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
definitivno...pogotovo sam se toga nagleda kao nogometni navijač...kojih sve mamlaza ima, bolesno...
ne serite. a navijaci su najbolji primjer kako se raznim coporima ne treba dozvoliti razmnozavanje cim postanu agresivni.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 21.04.2017., 14:43   #3512
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ne serite. a navijaci su najbolji primjer kako se raznim coporima ne treba dozvoliti razmnozavanje cim postanu agresivni.
da, serem, jer sam vidija na svoje oči koliko tih mamlaza ima...aha...
bijeli prah is offline  
Old 21.04.2017., 14:44   #3513
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ne serite. a navijaci su najbolji primjer kako se raznim coporima ne treba dozvoliti razmnozavanje cim postanu agresivni.
zakon velikih brojeva. među navijačima jednak postotak retarda ko i među murijom........ali ima i puno ekipe koja je na mjestu.

uostalom ko se bori protiv nogo mafije?

navijači ili ovce pred tv-om?
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 21.04.2017., 14:46   #3514
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
da, serem, jer sam vidija na svoje oči koliko tih mamlaza ima...aha...
na tekmi s ebgleskom, engleski navijac baca punu piksnu pive i pogadja murjaka u vrat. ovaj pozove kolegu, na odlicnom ebgleskom pita tko je bacio i ako se ne javi da ce uzet petoricu i ubit boga u njima. heroj se nije javio, petorica izbatinana - nisu se ni zalili. to postujem, primitivac si a kad dobijes kaj si trazio ne osnivas udruge i ne kenjas o policijskoj brutalnosti.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 21.04.2017., 14:47   #3515
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Takvi su jaki na riječima, slabi na djelima.

Zbog velikih sranja kriminalcima se povlađuje, čak se prima i mito a na malom čovjeku se iskaljuju, pa čak i opravdavaju ubijanje.

Moju sestričnu su zaustavila tri policajca jer; zamisli, nije prolazila preko zebre
Znači tri pajkana oko nje jer je prešla preko ceste koja ima jedva tri metra a nema zebre.
A kada je u kvartu na čošćku bio opljačkan kiosk, pojavila se jedva dva policajca i to gegajući.
Bolji zapisnik bi napravila moja susjeda koja sve vidi i sve zna od ova dva nezainteresirana policajca čije plaće mi svi financiramo.
I evo opet istog sranja, "kad su moju sestričnu... a s druge strane..." uključiš li ikad mozak prije tipkanja?
Prvo, koga boli kurac za to što ti sestrična (kad je već odlučila počiniti prekršaj) nije bila dovoljno inteligentna i pogledala ima li koji policajac u blizini pri prelasku ceste tamo gdje se to ne čini?
I kakve kurčeve veze ima to što su se u tom trenutku slučajno našla tri policajca baš na tom mjestu?
Znaš li zbog čega su ti policajci bili baš tamo, ili si već odlučila da je to samo zbog toga da tvojoj sestrični ili bilo kome jednako neinteligentnom zagorčaju život kako se ne bi morali baviti stvarnim policijskim poslom?
Newsbreak, to je dio stvarnog policijskog posla, a uredovanje pri zaticanju takvih lumena u prekršaju i pri provali/razbojstvu/tvornom napadu daleko je drukčija priča.
No kad se ne želi uključiti mozak, sve je to isto.

Quote:
Što se tiče spomenutog slučaja... kakav je lijep primjer drugima taj deda drugima dao?
Da se ubijanjem rješava kršenje zakona?
Da ne spominjem bježanje sa mjesta ubojstva?
Kad je takav frajer zašto je pobjegao?
Napuši se s inputiranjem onog što nije rečeno ili na bilo koji način zastupano. Kako smatraš da nije bezobrazno lagati u pokušaju obrane neobranjivog, ne bi smjela smatrati ni da je ovo "napuši se" bezobrazno. S tom razlikom što sam ja (jer očito to razumijevam 'malo' bolje od tebe) ipak koliko-toliko uljudniji, jer nisam lagao i podmetao ti ono što nisi rekla.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 21.04.2017., 14:49   #3516
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
uostalom ko se bori protiv nogo mafije?

navijači ili ovce pred tv-om?
odlicno se bore, klub im prvi a oni se bore protiv nekog ili neceg sto ne znaju definirat. pa se rascjepkaju u 5 frakcija od kojih je glavna ona koja podrzava mamica i sve skupa nestane a glavni bukac postane pr maher mosta. daj me nemoj zajebavat.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 21.04.2017., 14:53   #3517
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
odlicno se bore, klub im prvi a oni se bore protiv nekog ili neceg sto ne znaju definirat. pa se rascjepkaju u 5 frakcija od kojih je glavna ona koja podrzava mamica i sve skupa nestane a glavni bukac postane pr maher mosta. daj me nemoj zajebavat.
nije glavna mamićeva frakcija. njih je 50-ak i štiti ih murija. inače bi već odavno bili riješeni.

jebe se nama za prvo mjesto ako je klub trul i ako je stadion prazan jer ga je čoban pretvorio iz građanskog u krkansko seljački
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 21.04.2017., 14:56   #3518
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
Deda se ocito furao na ptsp dijagnozu i to da ce mu ona biti pokriće za sve.
Kad je ubijao za Domovinu svi su ga tapšali po leđima i vikali BRAVOOO!!!
mwm is offline  
Old 21.04.2017., 14:58   #3519
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Kad je ubijao za Domovinu svi su ga tapšali po leđima i vikali BRAVOOO!!!
Aj što sereš, ti radiš, oderao se u ratu i nikoga ne bockas s ničim.
Nataša Rostova is offline  
Old 21.04.2017., 14:58   #3520
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Baš čitam 24 sata i kako je tip od 60.g. na Uskrs ubio 29.godišnjaka jer u busu nije kupio kartu od 4 kn.

I gledam komentare, svi tog starca brane jer kao treba kupiti kartu. Kao da se nitko u životu nikad nije švercao.

Pa u kakvom društvu mi to živimo.... opravdavamo ubojice, užas
Ne nego je budala naišla na još veću od sebe, išao se mlatit s vozačem, na kraju ga još luđi deda ubio

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post


Ma zašto?
Šta je tu sapunjara, originalna da originalnija ne može biti.
Inače za nju kažu da, ili je vole ili ne podnose.

@Borna, dobra je Cersei, mada je moj fejvorit umrEo još pre par sezona.
Čekam novu sezonu, okasnili su ove godine.
mislim da u srpnju kreće nova sezona.
Uživaj u traileru

Za to vrijeme čitam knjige, ali i knjiga se čeka samo kaj Debeli nema inspiracije
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger