Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2014., 10:53   #281
Pozdrav. Evo me u klub. Bila sam na redovnom pregledu-papa test i brisevi, uz napomenu da planiram trudnoću. Detektirana mi je gardnerella, te sam za sebe dobila samo medazol vaginalete, a za muža tablete, ništa više. Nadam se da će bit dovoljno. Također čitam po raznim internet stranicama da GV u velikoj količini u trudnoći može dovest do prsnuća vodenjaka, pobačaja, preranog poroda...ja sam izgubila bebu u 17. tt, zbog prsnuća vodenjaka, napravila sam više pretragi i uzrok nije pronađen, rekli su da je najvjerojatnije upala/infekcija, te se ne može dokazati, a sada mislim da bi to moglo biti zbog gardnerelle. Pa samo da podijelim svoje iskustvo.
ivah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 20:05   #282
molim vas iskusnije za savjet, s obzirom da je nedjelja i nemam koga pitat:

prije par dana sambila na pregledu, zbog GV mi je dala Dalacin kremu za rodnicu i rojazol nakon toga, međutim ja sam 28.9. trebala dobit menzes pa je rekla, taman imate vremena potrošit dalacin , napravite pauzu dok je m u tijeku pa nastavite s rojazolom.
MEĐUTIM
evo nakon 3 dana korištenja dalacina (klindamicina), mene uhvatili grčevi kao da ću dobit m i vidim na papiru neki roskasti iscjedak (kao pomiješana ta krema i friška krv). Jel to uranjeni menzes il neko krvarenje koje je moglo uslijediti zbog korištenja dalacina? dali da sad nastavim koristiti još 3 dana dalacinili da prestanem, u slučaju da je menga? mislim, stavlja se preko noći kad ionako ležim, ne bi trebalo iscuriti van....

pomoziteeeee
__________________
...ya agarraste por tu cuenta las paaaaaaarrandas, paloma negra, paloma negra, dónde andarás...
majoneza88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.