Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 00:37   #101
Bacio sam par neprimjetnih parangala. Kroz par dana bum ti javil na čemu smo!
Joshua is offline  
Old 30.09.2017., 00:59   #102
Ček, od teme o groznim frendovima koji namještaju blind dateove ste ovo pretvorili u temu gdje jedni drugima tražite potencijalne?
Ma zapravo, s obzirom na PDF pohvalno, što drugo reći
lurker312 is offline  
Old 30.09.2017., 07:39   #103
Lik ti je ocito dobar prijatelj i misli na tebe. Evo recimo, ja te ne bih nikom namjestio.

Danas ljudi ne znaju cijeniti prijatelje.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 30.09.2017., 07:46   #104
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Lik ti je ocito dobar prijatelj i misli na tebe. Evo recimo, ja te ne bih nikom namjestio.

Danas ljudi ne znaju cijeniti prijatelje.
Da. To je to.
Joshua is offline  
Old 30.09.2017., 12:14   #105
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Evo zadnji primjer.
Kaže dobar momak, pošten, zgodan (majci i sestri) ima dobar posao, ne živi u podrumu ni prizemlju i solo je godinu dana, nije neki manijak, nije ženskar.
Ja rekoh ajde. Bolje i to nego gledati Chesapeake Shores u jesenjim večerima.
Pošalje mi slike, sve nešto mutno, rekoh ajde, možda dečko nema smartphone, nisam ga ni ja imala do ove godine, neću unaprijed zaključivati.
Dodamo se na fejsu. A ono majko pomoz. Sluša Otvoreni radio i Radio Međimurje, kosi oko kuće bez majice, a bicepsa nigdje, lajka HČSP i ZdraStveni odgoj. A slike, kao da se Mladen Grdović križao s Bujancem.

Rekoh, joško, mami si ga doma vodi.
A on kao, malo ga sram i sutra opet po starom. SAd mi opet neku krntiju našao. Dokle, bože, dokle?
Sto ovako ruzne stvari govoris o ljudima bez izgleda valjanoga razloga puno vise govori o tome nego o njima
Koja umisljenost, ti si eto bolja od njih
orhidej107 is offline  
Old 30.09.2017., 12:26   #106
usputbudireceno, biceps neces dobiti kosenjem oko kuce.

niti nosenjem vrecica za speceraj.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 30.09.2017., 13:35   #107
Znači joško ima novo zanimanje. Provodadžija

Ex, pobogu, pa znaš kako on bira! Prvi koji mu je pod rukom - na, evo ti ga! Super ti je on
calea is offline  
Old 30.09.2017., 13:38   #108
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Sto ovako ruzne stvari govoris o ljudima bez izgleda valjanoga razloga puno vise govori o tome nego o njima
Koja umisljenost, ti si eto bolja od njih
Jebate, sad ex ne bi smjela imat ni preference sta joj se svidja a sta ne

orhidej, ti si legenda foruma
jamesbond is offline  
Old 30.09.2017., 15:38   #109
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
usputbudireceno, biceps neces dobiti kosenjem oko kuce.

niti nosenjem vrecica za speceraj.
Ne, nego od ovoga.

Nije da ovo nije zabavno, ali meni se čini da bi se više ludorija moglo naći u topiku s druge strane. Joško, jel može link na temu ČSP-ovca gdje on komentira exicu?
smoothjazz is offline  
Old 30.09.2017., 15:53   #110
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Sto ovako ruzne stvari govoris o ljudima bez izgleda valjanoga razloga puno vise govori o tome nego o njima
Koja umisljenost, ti si eto bolja od njih
Apsolutno si u pravu. To sam joj i ja rekao pa se naljutila. Ona se ponaša kao kraljica trotoara!
Joshua is offline  
Old 30.09.2017., 16:02   #111
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj veliš da probamo sa nekim političarem?
Dobro, a zakaj ti mene mrziš? Pa nikad ti nisam ružnu riječ (čak ni misao) uputila. Naprotiv, baš si mi (bio) simpa.
Martian7 is online now  
Old 30.09.2017., 16:05   #112
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Dobro, a zakaj ti mene mrziš? Pa nikad ti nisam ružnu riječ (čak ni misao) uputila. Naprotiv, baš si mi (bio) simpa.
Kaj bi te mrzil? Zajebavam se jer znam da su te banirali na politici. I ti si meni simpa.
Joshua is offline  
Old 30.09.2017., 16:12   #113
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj bi te mrzil? Zajebavam se jer znam da su te banirali na politici. I ti si meni simpa.
To mi je još uvijek bolna točka, pa radije nemoj.

A većina političara su odurni ljudi koji su u sebi zatrli gotovo sve ljudske osobine. Ima poneka iznimka, ali takvi su onda obično neuspješni u politici.
Martian7 is online now  
Old 30.09.2017., 17:26   #114
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Jebate, sad ex ne bi smjela imat ni preference sta joj se svidja a sta ne

orhidej, ti si legenda foruma
Ti bas izgleda ne znas citati sa razumijevanjem

Jedno je kada ti se neka osoba ne svidja za seks ili vezu, sto je sasvim normalno, a drugo kada zbog nekoga razloga imas potrebu to osobu vrijedjati i nazivati je "krntijom" i sl.

Ja znam da ja vidim Facebook neke cure koja mi je neprivlacna, ne bih osjetio potrebu da joj se podrugujem
orhidej107 is offline  
Old 30.09.2017., 17:38   #115
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ti bas izgleda ne znas citati sa razumijevanjem

Jedno je kada ti se neka osoba ne svidja za seks ili vezu, sto je sasvim normalno, a drugo kada zbog nekoga razloga imas potrebu to osobu vrijedjati i nazivati je "krntijom" i sl.

Ja znam da ja vidim Facebook neke cure koja mi je neprivlacna, ne bih osjetio potrebu da joj se podrugujem
Pa nije ni ona njemu išla to govoriti.
calea is offline  
Old 30.09.2017., 18:25   #116
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa nije ni ona njemu išla to govoriti.
Pa vrijedja ih ovdje na forumu ? Nije mi jasan uopste taj stav, nije vazno hoces li ga reci nekome ili ne.
orhidej107 is offline  
Old 30.09.2017., 18:46   #117
Nyxiću, duša me boli kad se postavljaš kao da me jako dobro poznaješ, a klitoris me boli žešće kad izjavljuješ da me ne bi nikom namjestio. Takav jedan frajer, zaista relevantno.

Orhidejić, tebi su davno amputirali svaki smisao za humor ili si se možda bratsko-krntijski prepoznao, ali ne preuzimam odgovornost za to. Ne, nije josuha mislio na tebe, ipak.
ex anais is offline  
Old 30.09.2017., 19:25   #118
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Orhidejić, tebi su davno amputirali svaki smisao za humor ili si se možda bratsko-krntijski prepoznao, ali ne preuzimam odgovornost za to. Ne, nije josuha mislio na tebe, ipak.
Znam da je se ti zajebavas kao i u mnogim drugim temama, ali oprostit ces mi ako meni nije smijesan takav stav, osudjujes nekoga koga ne poznajes na osnovu par slika i lajkova na fejsbuku, nije uopste relevantno da li je kroz humor ili ne
orhidej107 is offline  
Old 30.09.2017., 19:26   #119
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Znam da je se ti zajebavas kao i u mnogim drugim temama, ali oprostit ces mi ako meni nije smijesan takav stav, osudjujes nekoga koga ne poznajes
Cry me a river.
ex anais is offline  
Old 30.09.2017., 19:37   #120
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Cry me a river.

Ako si tako cool onda reci to svom prijatelju zasto ti ne odgovaraju ti sto ti ih stalno nabacuje, pa ce onda mozda i prestat sa time
orhidej107 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.