Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2006., 13:09   #61
Quote:
Smart_bitch kaže:
Ovo si malkoc zabrijao.

Svi se boje da ne izgube ono što imaju. Opravdano ili neopravdano, s krivnjom ili bez nje. Bilo ženu, bilo dečka, bilo posao, bilo zdravlje, bilo što.

E, da. Nitko nije kriv za to. Jebala vas krivnja da vas jebala. To je slobodan odabir te osobe, hoće li ili neće prihvatiti tu kušnju ili ne.
OK. Donekle si u pravu ali...
Iz osobnog iskustva... svaki put kad bi dobio nogu to sam predosjetio već neko vrijeme prije kraja... Samo je jedan jedini put došla "iz vedra neba", no naknadnom analizom shvatih da i nije baš tako
Ista stvar kad sam i davo noge... uvijek neko vrijeme prije samog kraja znaš jako dobro kaj će se desiti...

I ja priznajem... svaki put kad dobih nogu bijah kriv...
OK-možda da sam bio i najpraviji na svijetu isto bi mi se desilo ali... vrlo vjerovatno nebi...

I da... dok je u vezi bilo sve super i sve za 5 nisam se nimalo "bojao" da ću izgubiti... kad sam počeo o tome razmišljati...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 13:19   #62
Quote:
supersonični majstor kaže:
pa cilj i je da se nju navede da ga sama ukloni. Trza mala, al ne znam da li trza dovoljno, i ne znam da li trza u pravom smislu. A ne mogu riskirati neki kamikaza potez jer sam osuđen na vrlo bliski kontakt s njom još par godina. Ma vrlo kompleksna situacija.
Nisam ribič ali jedna analogija s lovljenjem ribe...
Kad ti se uhvati na udicu treba je pažljivo izvuči van... inaće će se otrgnuti
A ak ne zagrize na udicu... baci mrežu
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 13:28   #63
Quote:
Aux1 kaže:
...mailovi joj završavaju sa "pusa" ..
SMSovi ili kaj ja znam...

Eh...davno sam prestao obracati pozornost na to "pusa" na kraju jer to ne znaci nista. Kak znam?

Zato sto ih je dosta to napisalo, tako da nema sanse da im se svidjam nego one jednostavno tako pisu
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 13:29   #64
Kad se počneš bojati onda gubiš
__________________
Domo Arigato Gozaimasu :)

http://i6.photobucket.com/albums/y21...less-annoy.gif

ovako
IwamaKodo_San is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 07:39   #65
Quote:
NeVeR kaže:
SMSovi ili kaj ja znam...

Eh...davno sam prestao obracati pozornost na to "pusa" na kraju jer to ne znaci nista. Kak znam?

Zato sto ih je dosta to napisalo, tako da nema sanse da im se svidjam nego one jednostavno tako pisu
Ni ja više ne obračam nikakvu pažnju na mailove ili smsove koji ne završavaju najmanje sa "pljugat ću ti ga sutra" ili "vlažna sam i spremna dođi"
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 07:51   #66
Everything is fair in love and war
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 09:26   #67
Quote:
Legion kaže:
Ni ja više ne obračam nikakvu pažnju na mailove ili smsove koji ne završavaju najmanje sa "pljugat ću ti ga sutra" ili "vlažna sam i spremna dođi"
Je... al kod ovih pusa i pusica, fakat ipak ne znaš na kaj se misli... Jednostavno postoji taj tip osoba koji se stalno smješka, grli, cmokće, a zapravo ne želi ništa od tebe, a samo se ti onda možeš zajebati ako nešto probaš!
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 09:40   #68
To bi trebalo zakonom zabraniti
Nema grljenja, pusica (osim za rođendan, Novu i Božić), tepanja i sl.

Ak mi kažeš srce i daš pusicu u obraz e to znači da navečer pada sex, ili novčana kazna u visini od 50 000 kn a ak nemaš da platiš 6. mj u zatvor.
Pa ti nekom šalji puse ak mu ne misliš dat pice
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 09:45   #69
@ legion - a ne smeta ti šta bariš kurvu?
šezdeset u drugoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 09:54   #70
Kurva ti... slobodno ispuni točkice po vlastitom nahođenju
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:00   #71
Quote:
Legion kaže:
Kurva ti... slobodno ispuni točkice po vlastitom nahođenju
nemoj se odma pjenit..

po meni je cura koja vara dečka kurva/drolja/... - ispuni po vlastitom nahođenju

pa te pitam ne smeta li ti to kad ideš barit zauzete.

inače, ne, nikad ne barim zauzete. prvo, zato što pokušavam živjet po principu "ne radi drugome ono što ne želiš da drugi radi tebi". drugo, zato što sam bio prevaren i to ne želim nikom drugom. treće, zato što bi mi se gadilo barit takvu trebu. četvrto, ne želim izazvat reakciju prevarenog dečka ukoliko dotični sazna. ta je reakcija po meni opravdana ukoliko je ovaj koji je bario znao da je treba u vezi.

eto.
šezdeset u drugoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:10   #72
Baljezgaš... Zar su one "zauzete" i po defoultu "sretne u vezi"?

Po meni su muški koji se idu "svetiti" liku s kojim ih je prevarila cura notorni idioti, primitivci i brđani...
Ak je u cijeloj priči netko i kriv... to je onda cura (kaj nezna držat noge skupljene ), a krivi su si ustvari oni prevareni sami...

Znao, neznao... u čem je razlika? Jel mi taj neki "prevareni" lik frend? Jel ja imam išta s njim? Nemam... stoga zaboli me. Njegov problem a ne moj.
Muška solidarnost Solidaran sam s prijateljima i rodbinom, za ostale frajere me briga ko za pljusak na Madagaskaru.

Uostalom ja niti nejdem s ciljem da neka "prevari" dečka samnom, već da ga ostavi , a ako ga želi "samo" prevariti... ak ne smeta njoj zakaj bi meni
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:15   #73
Quote:
šezdeset u drugoj kaže:
prvo, zato što pokušavam živjet po principu "ne radi drugome ono što ne želiš da drugi radi tebi".
Ovo je, mislim, treći ili četvrti put da to spominju različiti ljudi na ovom topiku.

I to je jedan od nerealnih razloga. Kaj se pogađamo s bogom, sa sudbinom, sa karmom? Ja tebi neću, neš ni ti meni? Ne govorim sad samo u vezi barenja.

To u biti znači: je, bario bi/ševio/kajgod bez beda, al me jeza hvata na pomisao da će to jednom netko raditi meni. Pa iako bi, neću, jer me strah rogova.

To vam tak ne ide. Iako lijepo zvuči.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:16   #74
moralne vrijednosti? pih.
legione, ne slušaj ih.
oni su samo ljubomorni što nemaju muda za zbarit zauzete, a s druge strane nemaju dovoljno samopouzdanja pa se boje da bi im netko mogao i otet curu/dečka, pa se onda izvlače na neki "moral". yeah right.

poševi ju/ga tako da 3 dana ne dođe sebi i sigurno te neće ostavit.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:19   #75
Quote:
Legion kaže:
Baljezgaš... Zar su one "zauzete" i po defoultu "sretne u vezi"?
Zaboli me jesu li one sretne u vezi ili nisu. Ako nisu, neka iz te iste veze izađu! Nije tako teško. A barenje u tom slučaju može pričekati dan-dva, tri... Nije važno.

Quote:
Legion kaže:
Po meni su muški koji se idu "svetiti" liku s kojim ih je prevarila cura notorni idioti, primitivci i brđani...
Ak je u cijeloj priči netko i kriv... to je onda cura (kaj nezna držat noge skupljene ), a krivi su si ustvari oni prevareni sami...
Možda i jesu notorni idioti, u to ne bih želio ulaziti pošto je ljubomora jedan od najsnažnijih osjećaja i može učiniti svašta. Ali sve i da jesu brđani, seljaci, idioti, isto tako mogu biti i brđani, seljaci, idioti koji su jači od mene.

Slažem se da cura snosi puno veću krivicu od frajera, ovisno doduše o tome tko je u kojoj mjeri inicirao, al ajde... probaj to objasnit onom ko ti pokuca na vrata.

Quote:
Legion kaže:
Znao, neznao... u čem je razlika? Jel mi taj neki "prevareni" lik frend? Jel ja imam išta s njim? Nemam... stoga zaboli me. Njegov problem a ne moj.
OK, tako ti gledaš na to. Meni nije važno jel mi ta osoba frend ili ne. Automstski se stavljam u njegovu poziciju i razmišljam na način "jel bi želio da se to dogodi meni?". kad bismo svi tako razmišljali, bilo bi nam puno ljepše.
šezdeset u drugoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:20   #76
Quote:
Smart_bitch kaže:
Ovo je, mislim, treći ili četvrti put da to spominju različiti ljudi na ovom topiku.

I to je jedan od nerealnih razloga. Kaj se pogađamo s bogom, sa sudbinom, sa karmom? Ja tebi neću, neš ni ti meni? Ne govorim sad samo u vezi barenja.

To u biti znači: je, bario bi/ševio/kajgod bez beda, al me jeza hvata na pomisao da će to jednom netko raditi meni. Pa iako bi, neću, jer me strah rogova.

To vam tak ne ide. Iako lijepo zvuči.


Strah, a ne nikakvi moralni razlozi. Karma
Toliko sam primjera doživio, vidio, čuo... da se dobrim ljudima bez obzira kaj maltene imaju krila i sviraju harfu događaju loše i ružne stvari...
Već duže vremena na vjerujem u karmu, u "pravdu" i u to da se dobro samo dobrim vrača...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:25   #77
Quote:
šezdeset u drugoj kaže:
Zaboli me jesu li one sretne u vezi ili nisu. Ako nisu, neka iz te iste veze izađu! Nije tako teško. A barenje u tom slučaju može pričekati dan-dva, tri... Nije važno.

Možda i jesu notorni idioti, u to ne bih želio ulaziti pošto je ljubomora jedan od najsnažnijih osjećaja i može učiniti svašta. Ali sve i da jesu brđani, seljaci, idioti, isto tako mogu biti i brđani, seljaci, idioti koji su jači od mene.

Slažem se da cura snosi puno veću krivicu od frajera, ovisno doduše o tome tko je u kojoj mjeri inicirao, al ajde... probaj to objasnit onom ko ti pokuca na vrata.

OK, tako ti gledaš na to. Meni nije važno jel mi ta osoba frend ili ne. Automstski se stavljam u njegovu poziciju i razmišljam na način "jel bi želio da se to dogodi meni?". kad bismo svi tako razmišljali, bilo bi nam puno ljepše.
Kad bi svi tak razmišljali živjeli bi u idealnom društvu, Utopiji... ali to se neće desiti...

Glede ostalog... ak mi pokuca na vrata pustit ću psa na njega

BTW-a ako curi treba neki poticaj da prekine vezu npr. danas, koja bi i onako pukla za 7, 10 dana, mjesec, tri... samim tim ustvari i njoj i tipu radim uslugu jer sam ih poštedio natezanja, svađana i pizdarija...

Glede ljubomore i toga dali je netko jači od mene... Tko riskira...

Opet se vračamo na strah. Ti bi ševio neku zauzetu ali te frka da ne dobiješ po lampi
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:28   #78
Ja znam da nemam što tražiti kod cura koje imaju dečke s kojima su u stabilnoj vezi. Ali, ako vidim da se cura prema meni ponaša jako društveno, da hoće broj, hoće se naći na kavi, da me dodiruje i to, meni to jedino može značiti da nije zadovoljna sa svojom vezom i htjela bi nešto drugo. Ja takve stvari ne radim kad sam u stabilnoj vezi. Onda joj samo mogu napravit uslugu ako joj pomognem prekinuti tu njenu vezu! Ali, ako bi nešto bilo između nas, radije nek prvo prekine kak spada sa svojim pa tek onda pusice i te stvari.
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:30   #79
Quote:
Legion kaže:
To bi trebalo zakonom zabraniti
Nema grljenja, pusica (osim za rođendan, Novu i Božić), tepanja i sl.

Ak mi kažeš srce i daš pusicu u obraz e to znači da navečer pada sex, ili novčana kazna u visini od 50 000 kn a ak nemaš da platiš 6. mj u zatvor.
Pa ti nekom šalji puse ak mu ne misliš dat pice
Dada, a sad ja ne znam dal je ova moja potencijalna prema svima takva s tim grljenjem, smješkanjem i pusicama, ili joj se ja dopadam , mogu ju jedino pitati otvoreno kad se slijedeći put privine uz moje tijelo pa mi se opet nadigne kita, ko da u gaćama imam kuku od Stojadina...
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:35   #80
legione, nemaju muda a htjeli bi.
s druge strane, kao što sam već rekao, nemaju povjerenja u sebe pa se boje.

barite sve. ljubav nema pravila.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.