Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2006., 22:15   #41
Quote:
Galadriel kaže:
pa do sad sam to radila i nije bas bilo uspjeha(vjerovatno zato jer me suprotna strana ne bi ni skuzila jer bi bili okruzeni ljudima/muzikom/...)
Može bit. Prošli put kad sam bio vani neka koka počme skakat oko mene, i mislim se koj k. ti očeš, jel oče proč ili nekaj, nakon par min sam skužio al otkanto sam je

Al nemoj se bojat uletiti nekom, to je super ova je imala nekih nedostataka pa je dobila odjeb.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:22   #42
Quote:
papa štrumf kaže:
Al nemoj se bojat uletiti nekom, to je super ova je imala nekih nedostataka pa je dobila odjeb.
vis' kakav si. mozda je bila dobra u dusi i pametna u mozgu.

a u vezi uletavanja, treba uletavati u skladu sa situacijom. nemos tek tako doc nekom i rec ej bok ja sam ivan. ma i da je moj soulmate nakon neceg takvog nemamo si nesto pametno za rec i mozemo samo laprdat gluposti. mora se situacija poslozit za uspjesan ulet.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:24   #43
Koka je bila preočita Gužva je zapravo ponekad vrlo poželjna. Recimo oboje ste na šanku. Pa to je nepresušivi izvor tema. Ko će prije naručit, pa ga kao častiš pivom ako te pusti ispred sebe pa komentiraš izbor pića, gužvu, muziku, sporog konobara... tema ko u priči.. A još sve uključuju alkohol. Di ćeš bolje
 
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:24   #44
Quote:
papa štrumf kaže:

Al nemoj se bojat uletiti nekom, to je super ova je imala nekih nedostataka pa je dobila odjeb.
Ponekad mi nije bed uletit nekome a ponekad je.Evo sad vec 2 tjedan zalim sto sam uletila tipu a nisam ga pitala broja moba(morala sam ici ca i bio mi je bed)

Ali neznam kako da uletim nekome a da to ne bude samo gledanje okicama i slucajno gurkanje nego da dodem do njega i kazem mu nesto..ali neznam sta reci
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:27   #45
Quote:
vilinska musica kaže:
vis' kakav si. mozda je bila dobra u dusi i pametna u mozgu.

a u vezi uletavanja, treba uletavati u skladu sa situacijom. nemos tek tako doc nekom i rec ej bok ja sam ivan. ma i da je moj soulmate nakon neceg takvog nemamo si nesto pametno za rec i mozemo samo laprdat gluposti. mora se situacija poslozit za uspjesan ulet.
Kaj misliš da je dobila odjeb zbog izgleda? Pa bila je možda najbolja tamo od njih 50+

Quote:
Galadriel kaže:
Ponekad mi nije bed uletit nekome a ponekad je.Evo sad vec 2 tjedan zalim sto sam uletila tipu a nisam ga pitala broja moba(morala sam ici ca i bio mi je bed)

Ali neznam kako da uletim nekome a da to ne bude samo gledanje okicama i slucajno gurkanje nego da dodem do njega i kazem mu nesto..ali neznam sta reci
Niti meni to nejde
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:31   #46
Quote:
papa štrumf kaže:
Kaj misliš da je dobila odjeb zbog izgleda? Pa bila je možda najbolja tamo od njih 50+


Niti meni to nejde
smije li se znati zasto je onda dobila odjeb?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:37   #47
kuzis, da ucimo na tudjim greskama
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:39   #48
Quote:
Galadriel kaže:
smije li se znati zasto je onda dobila odjeb?
Prvo zbog naglaska
Drugo frizura mi se nije sviđala

A jedini pravi razlog kojeg mi nemože niko popljuvat je to da je pušila cigarete.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:42   #49
Quote:
vilinska musica kaže:
kuzis, da ucimo na tudjim greskama

Quote:
papa štrumf kaže:
Prvo zbog naglaska
Drugo frizura mi se nije sviđala

A jedini pravi razlog kojeg mi nemože niko popljuvat je to da je pušila cigarete.
nemam nikakav naglasak,ne pusim a za frizura je valjda podnosljiva
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:42   #50
koja si ti picajzla

ok, necu pljuvat, ali mozes li mi objasniti sto te to tocno odbija kod cura s cigaretom?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:47   #51
Quote:
papa štrumf kaže:
A jedini pravi razlog kojeg mi nemože niko popljuvat je to da je pušila cigarete.
Nikad nisam cula da decku smeta kad cura pusi, cesce je obrnuto
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:48   #52
Quote:
blink_blink kaže:
Fakat ne znam u cem je problem s nas dve. OK zgledamo, idemo na fax, nismo glupe...mislim, nebi sad htjela da ispada da se tu hvalim al fakat više ne znnam u cem je kvaka...
jesi li razmisljala o tome da mozda i decki vole simpaticne, slatke i dobre cure?
zigy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:51   #53
Quote:
galadriel kaže:
Nikad nisam cula da decku smeta kad cura pusi, cesce je obrnuto
ja znam par takvih decki. nikad nisu argumentirali stav, pa sam zakljucila da to ima neke veze s podsvjescu i shockovima iz djetinjstva kad im je zla tetka otpuhnula dim u lice.
ajde papa strumf, daj mi povod da prestanem pusiti
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 22:56   #54
Quote:
vilinska musica kaže:
ja znam par takvih decki. nikad nisu argumentirali stav, pa sam zakljucila da to ima neke veze s podsvjescu i shockovima iz djetinjstva kad im je zla tetka otpuhnula dim u lice.
ajde papa strumf, daj mi povod da prestanem pusiti
Npr. ja ne pusim al mi ne smeta kad decko pusi (danas je tesko i nac decka koji ne pusi)
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 23:31   #55
meni ne smeta kad cura pusi ako mi je samo za avanturu ali ako mislim nesto ozbiljnije s njom onda to vec postaje problemcic. inace me iritiraju zenske koje onako kurvinjski drze cigaretu, i ispuhuju dim uzdignuta nosa.
zigy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 23:34   #56
di naci decka? na Internetu
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 23:41   #57
najbolje prek frendova.
uglavnom oni organiziraju nekakve ušljive blind dateove s nekakvim poluočajnim likovima ali nekad se zna naći i nešto dobro.
tak sam ja našla
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 00:02   #58
bok

Quote:
blink_blink kaže:
Moja prijateljica i ja baš jučer pričamo gdje naći dečka??? Gdje se danas skrivaju slatki, simpatični i dobri dečki??
Mislim da nema baš previše budućnosti nakon onog kad zabriješ s nekim vani?!!?
Gdje ste vi upoznali svoje srodne duše??
pošalji sliku,pa ću ti ja poslat sliku mog frenda..on je baš onakav kakavog tražiš,samo što baš ne izlazi puno ,pa vjerovatno ne možeš naletjet na njega..
marapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 00:36   #59
Quote:
Galadriel kaže:
Npr. ja ne pusim al mi ne smeta kad decko pusi (danas je tesko i nac decka koji ne pusi)
Malo sutra je teško nać dečka koji ne puši. Osim ako ga ne tražiš negdje na zadimljenom mjestu.

Ako cura puši, odmah je propala u mojim očima. Očito ima još papa štrumpfovih sljedbenika, i to puno više nego misliš.
bbsan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 07:57   #60
Quote:
zhabica kaže:
di naci decka? na Internetu
utipkaj www.google.com

pogledao sam kaj ima na google slikicama pod dobar dečko i pojavljuje se ova legendarna snimka
http://www.iskon.hr/webcafe/webvideo...7/0287006.html

A na googlu za dobar dečko sam našao jednu jako zanimljiv članak:

Koliko puta ste čuli cure kako govore kako je teško naći normalnog frajera? Nekoga tko je osjećajan, brižan, inteligentan, nekoga tko bi se prema njima odnosio sa poštovanjem? Koliko puta ste čuli taj razgovor kako žele dobrog dečka?

Za dobre dečke kažu da završe zadnji. Prava istina je da oni uopće nikad nisu bili u utrci. Dobar dečko je onaj kojeg cure smatraju prijateljem. Dobar dečko je onaj kojem povjeravaju sve, s kojim se osjećaju ugodno, kojem vjeruju. Dobar dečko je onaj kojem se obraćaju kad imaju probleme u vezi, tzv. rame za plakanje. Dobar dečko je vrlo vjerojatno izrazio želju za nečim više, ali iako su to smatrale komplimentom nisu bile baš zainteresirane jer iako im je ugodno biti s njim on nije „izazov“ ili jednostavno nije „interesantan“. Ipak, on je „samo prijatelj“.

Kao „dobar dečko“ sam se u životu naslušao svakakvih nebuloza od prijateljica o tome kako ne mogu naći normalnog frajera. Kao prijatelj nikad nisam shvaćao zašto cure privlače frajeri koji se prema njima ponašaju kao prema smeću ili ih uopće ne primjećuju. Ono što mi je još teže za pojmiti da nakon što mjesec dana slušam jadanja o tome kako ne kuže kako privlače takve ljude završe sa frajerom istog profila. I tako opet i opet i opet. Iako su govorile kako traže nekoga tko je osjećajan, brižan, inteligentan, nekoga tko bi se prema njima odnosio sa poštovanjem uvijek završe sa nekim tko je emocionalno retardiran ili neiskren ili nekomunikativan ili sve navedeno.

Mislim da je tu situaciju jako dobro opisao Chandler iz popularne serije Prijatelji: "You're such a nice guy" means "I'm gonna be dating leather-wearing alcoholics and complaining about them to you."

Što se događa sa takvim dečkom? Zna se desiti da nađe neku „dobru curu“, koja ga cijeni, poštuje, voli i općenito cijeni kvalitete koje njegova „prijateljica“ smatra dosadnima i neinteresantnima. A opet se zna desiti da postane privjesak koji čeka i čeka da se „prijateljica“ predomisli. Nekad on i dočeka da ga „prijateljica“ počne drugačije gledati jer je promijenila prioritete u životu. Nažalost to se obično dešava prekasno, kad on više nema respekta prema njoj jer kako imati respekta prema osobi koja stalno radi jednu te istu grešku? Podsjeća na laboratorijskog miša kojeg stalno drma struja jer ne može naučiti iz iskustva da je na putu do sira zamka. Na kraju čovjek ne može, a da ne žali takvu osobu. Ali dobar, kakav je u duši, dopustit će joj da budu samo prijatelji.
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.