Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2015., 20:56   #2621
ucitelji

Molim za informaciju kako doci do Vere Kolakovic iz Osi
syryus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 21:07   #2622
meni je radila reiki jedna cura koja je bila prošla samo prvi stupanj. stavljala mi je ruke na oči, ja sam je to tražio jer su me nešto pekle oči, i osjećao sam toplinu koja dolazi iz završetaka njezinih prstiju i oči su me manje pekle. e sad je li to sve bila autosugestija nisam siguran, ja sam inače u tim stvarima vrlo skeptičan, ali ipak ostavljam mogućnosti da je nešto tu postojalo.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 19:56   #2623
Pozdrav
Imam jednu molbu pa ako mi netko može pomoći. Moja draga prijateljica, koja već dugo godina ide na reiki (mislim da ima završen i drugi stupanj, nisam sigurna) ima slijedeći tjedan rođendan i htjela bi ju iznenaditi tortom . Zamislila sam nešto na temu reikia ali nisam sigurna što bi bilo primjereno. Od nekih reiki simbola znam jedino za om

Molim vas ako netko ima volje i vremena da mi nabaci neku ideju

Hvala!!!
aneri1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 20:41   #2624
Quote:
aneri1008 kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Imam jednu molbu pa ako mi netko može pomoći. Moja draga prijateljica, koja već dugo godina ide na reiki (mislim da ima završen i drugi stupanj, nisam sigurna) ima slijedeći tjedan rođendan i htjela bi ju iznenaditi tortom . Zamislila sam nešto na temu reikia ali nisam sigurna što bi bilo primjereno. Od nekih reiki simbola znam jedino za om

Molim vas ako netko ima volje i vremena da mi nabaci neku ideju

Hvala!!!
Om Nije reiki simbol ali je sveti znak. Reiki simboli se ne crtaju javno. Sasvim je dovoljno da nacrtas sveti zak OM recimo zute ili zlatne boje. U pozadini torte mozes da obojis slijedecim bojama (boje cakri kojih ima 7). Boje se redaju redom i idem odozdo ka gore. Prva boja cakre je crvena,druga narandzasta,treca zuta,cetvrta zelena , peta svjetloplava, sesta indigoplava i sedma ljubicasta. Ako ti je komplikovano predlazem da tortu obojis u zelenu boju koja je boja srcane cakre i da kazes da si napravila je s ljubavlju ili da je obojis u ljubicastu boju koja predstavlja boju krunske cakre i boju duhovnosti.Ili da bude jednostavo bijela sa OM znakom zute boje
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 21:08   #2625
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Om Nije reiki simbol ali je sveti znak. Reiki simboli se ne crtaju javno. Sasvim je dovoljno da nacrtas sveti zak OM recimo zute ili zlatne boje. U pozadini torte mozes da obojis slijedecim bojama (boje cakri kojih ima 7). Boje se redaju redom i idem odozdo ka gore. Prva boja cakre je crvena,druga narandzasta,treca zuta,cetvrta zelena , peta svjetloplava, sesta indigoplava i sedma ljubicasta. Ako ti je komplikovano predlazem da tortu obojis u zelenu boju koja je boja srcane cakre i da kazes da si napravila je s ljubavlju ili da je obojis u ljubicastu boju koja predstavlja boju krunske cakre i boju duhovnosti.Ili da bude jednostavo bijela sa OM znakom zute boje
Hvala na brzom odgovoru al imam još jedno pitanje. Da li lotusov cvijet ima neko značenje?
Napavila bi ga u bojama cakri
aneri1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 21:13   #2626
Quote:
aneri1008 kaže: Pogledaj post
Hvala na brzom odgovoru al imam još jedno pitanje. Da li lotusov cvijet ima neko značenje?
Napavila bi ga u bojama cakri
U reikiju taj cvijet nema nikakvo znacenje,ali lijepo od tebe sto bi ga apravila u bojama cakri.Samo pazi da pratis redboja. Kada bi ti taj red pokazala na nekome bio bi ovakav: stopala-crvena, geitalije-narandzaste, stomak-zut, srce-zeleno, grlo-svjetloplavo-celo-indigoplavo i tik iznad glave ljubicasto Eto nadam se da sam ti pomogla, a ti nam slikaj tortu da je vdimo downladujemo i pojedemo
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 22:18   #2627
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
U reikiju taj cvijet nema nikakvo znacenje,ali lijepo od tebe sto bi ga apravila u bojama cakri.Samo pazi da pratis redboja. Kada bi ti taj red pokazala na nekome bio bi ovakav: stopala-crvena, geitalije-narandzaste, stomak-zut, srce-zeleno, grlo-svjetloplavo-celo-indigoplavo i tik iznad glave ljubicasto Eto nadam se da sam ti pomogla, a ti nam slikaj tortu da je vdimo downladujemo i pojedemo
Još samo jedno pitanje i neću više, obećajem. Ako se odlučim za cvijet jel da sredina, tj unutarnji dio bude crven ili ljubičast?

Sliku torte ću staviti na ticino masu na gastronomiji al mogu i ovdje
aneri1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 23:02   #2628
Quote:
aneri1008 kaže: Pogledaj post
Još samo jedno pitanje i neću više, obećajem. Ako se odlučim za cvijet jel da sredina, tj unutarnji dio bude crven ili ljubičast?

Sliku torte ću staviti na ticino masu na gastronomiji al mogu i ovdje
Unutarji dio je crven tj samo dno cvijeta I onda slazes boje...
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 12:27   #2629
Evo je!
Danas nije moj bio moj dan, sve što je moglo poći krivo pošlo je.
Hvala još jednom na savjetima

http://i64.tinypic.com/24fe26a.jpg
aneri1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 12:51   #2630
Quote:
aneri1008 kaže: Pogledaj post
Evo je!
Danas nije moj bio moj dan, sve što je moglo poći krivo pošlo je.
Hvala još jednom na savjetima

http://i64.tinypic.com/24fe26a.jpg
meni je super torta
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 00:09   #2631
U reikiju pojedinac stupa u komunikaciju s duhovima reikija. Riječ je o spiritističkoj praksi koje se treba ozbiljno kloniti!!!
Osobno znam da reiki ostavlja teške posljedice. Ljudi maknite se od te prevare! Da ne dužim...kad krenu noćne more, prisilne misli, psihičke nestabilnosti, depresije, čudne pojave....znat ćete da je od reikija ne brinite
Nevjerojatno je koliko se taj reiki raširio, a koliko ljudi ne razumiju koliko je opasan. Što ste prošli više inicijacija to ste više u glibu...

Zadnje uređivanje svijest123 : 05.04.2016. at 00:37.
svijest123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 09:31   #2632
Quote:
svijest123 kaže: Pogledaj post
U reikiju pojedinac stupa u komunikaciju s duhovima reikija. Riječ je o spiritističkoj praksi koje se treba ozbiljno kloniti!!!
Osobno znam da reiki ostavlja teške posljedice. Ljudi maknite se od te prevare! Da ne dužim...kad krenu noćne more, prisilne misli, psihičke nestabilnosti, depresije, čudne pojave....znat ćete da je od reikija ne brinite
Nevjerojatno je koliko se taj reiki raširio, a koliko ljudi ne razumiju koliko je opasan. Što ste prošli više inicijacija to ste više u glibu...
Da strašno je opasan, ubija ljude u snu, radi od njih zombije i rado lete na metli na šabat...

čudne pojave rade duhovi reikija vole male dečkiće i curice, svilu i kadifu i rado turaju prste u tegle marmelade.

Noćne more i polucije, prisilne misli i prisiljena zelje, psihičke nestabilnosti i ugrožena mentalna statika, depresije i regresije...i svi su u glibu.

I da, nakraju ali ne manje reiki ubija pčele,

polarne mjedvjede, i andske jazavce

dokazano
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 09:53   #2633
Ako imas neko iskustvo napisi...
svijest123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 11:12   #2634
Sapienti sat!
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 22:55   #2635
Vrag je lucidan i mnogi su se "poskliznuli" na reikiju...
svijest123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 16:59   #2636
Quote:
svijest123 kaže: Pogledaj post
Vrag je lucidan i mnogi su se "poskliznuli" na reikiju...
http://www.dnevno.hr/vjera/vjera-kul...ku-dusu-911306


Eto, malo edukativnog štiva za poklonike religijskog kulta da se ne poskliznu na vraga u poznatom stilu "tko nije za nas, taj je protiv nas".

Uživaj!:klap:
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 00:01   #2637
Wink

A sta ces kad ti svecenici i egzorcisti toliko vole lagat i izmisljat. Nema im nista draze od toga u zivotu
svijest123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 11:55   #2638
Lightbulb Neka visi Pedro!

https://www.bitno.net/vjera/svjedoca...nic-egzorcist/

Vidi vraga...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 01:18   #2639
A taman sam mislio da su iscrpili sve moguće načina...

https://www.udemy.com/animal-reiki-certification/
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 10:35   #2640
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
A taman sam mislio da su iscrpili sve moguće načina...

https://www.udemy.com/animal-reiki-certification/
Imaš ženu koja se s time bavi i u Zagrebu i ima dobrih rezultata.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.