Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 10:40   #521
Jel bi problem ljudima napisati koji catering ste imali, te koliko vas je ispalo po osobi, za koliko ste osoba uzeli, sto vam je sve bilo ukljuceno, te koliko vas je ispalo po osobi. pa da probamo sve na jednom mjestu za usporediti cateringe kako se koji krecu po cijenama i kvaliteti?
C. Bale is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 16:48   #522
Mi smo doma imali catering iz hotela Dražica u Krku, za 50 ljudi (gostiju smo imali 70), mislim da je bilo 100 kn po osobi (cijena za hranu, piće nije uključeno).

E sad...to smo imali pršut, sir, nekakve namaze, neke havajske rolice i mislim još neku paštetu, ne sjećam se..ja tu hranu nisam stigla ni primijetiti

Bilo je dovljno za sve i nešto sitno je ostalo.
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 18:06   #523
Question Catering cijeli dan

Da li netko ima iskustva s cateringom na cijeli dan? Planiram vjencanje na otvorenom, trazila sam ponude, za catering od cca 10 sati, dobila sam ponudu od 560 kn po osobi (bez pica i deserta)?
Cini mi se strasno puno. Komentari?!
mmmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 08:06   #524
Quote:
mmmaja kaže: Pogledaj post
Da li netko ima iskustva s cateringom na cijeli dan? Planiram vjencanje na otvorenom, trazila sam ponude, za catering od cca 10 sati, dobila sam ponudu od 560 kn po osobi (bez pica i deserta)?
Cini mi se strasno puno. Komentari?!
Ne znam kakve su inače cijene ali s obzirom da mi meni od cateringa (plus salu) dobivamo za 475 kn (imamo sve osim strane žestice uključeno) ovo mi se čini puno. A naravno da postoje i jeftiniji meniji. Uz to, ti još imaš najam šatora ili podnice neke, inventara i slično.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 09:06   #525
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Ne znam kakve su inače cijene ali s obzirom da mi meni od cateringa (plus salu) dobivamo za 475 kn (imamo sve osim strane žestice uključeno) ovo mi se čini puno. A naravno da postoje i jeftiniji meniji. Uz to, ti još imaš najam šatora ili podnice neke, inventara i slično.
Nema satora, ni podnica. Radi se o cateringu u villi.
Mozes mi reci koliko je kod tebe gostiju? I koliko slijedova ste ukljucili, koliko osoblja?
Nas ce biti 40, mozda zato sto nas je malo... dva konobara, kuhar koji ce peci rostilj umjesto "svadbene" vecere. Ostalo je standard - prvo hladni naresci, pa toplo predjelo i onda rostilj.
Doduse, posluziti ce i kolace i tortu (mi donesemo, oni serviraju), tako je dogovor.
mmmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 17:50   #526
Meni se cini uzasno puno, pogotovo jer se radi o rostilju. Ne znam za svadbe, ali mi smo uzimali cjelodnevne cateringe ta sve vece dogadaje u obitelji (krizme, okrugle godisnjice) i ispalo bi nas vise nego duplo manje, hladna i topla predjela, glavna jela i voce, kolace bi uglavnom sami uzimali.
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:01   #527
Thumbs up

Hvala! Vracam se na pregovaranje. Ludilo
mmmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 08:30   #528
Quote:
mmmaja kaže: Pogledaj post
Nema satora, ni podnica. Radi se o cateringu u villi.
Mozes mi reci koliko je kod tebe gostiju? I koliko slijedova ste ukljucili, koliko osoblja?
Nas ce biti 40, mozda zato sto nas je malo... dva konobara, kuhar koji ce peci rostilj umjesto "svadbene" vecere. Ostalo je standard - prvo hladni naresci, pa toplo predjelo i onda rostilj.
Doduse, posluziti ce i kolace i tortu (mi donesemo, oni serviraju), tako je dogovor.
Mi imamo vjenčanje u sali koja surađuje s cateringom. To sam uspoređivala. Ne uzimamo posebno catering ali mi ovo puno zvuči. I zato i kažem da mi to zvuči jer je SAMO hrana. Na drugim mjestima za to dobiješ i objekt (šator, salu i slično) plus hranu. Imamo normalne slijedove (toplo i hladno predjelo uz bazen, juha, glavno jelo, mesni cooking show, torta, slatki stol, gulaš, bezalkoholna pića, vino). Kolika je osoblja zaista ne znam niti me brine taj dio. Znaju oni za koju brojku ljudi koliko konobara ide tako da se oko toga ne zamaram. Kužim da je tebi drugačije jer svaki dodatni konobar košta.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 19:36   #529
da bar nisi nabrojala, sad si me tek ubila u pojam
Vidjet cu jos druge ponude...
mmmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 12:30   #530
catering

Nama je prošli vikend svadbu ovo doma radio catering Lobaris i jako smo zadovoljni i cijenom i hranom i uslugom! Toplo preporučam! =)
rader is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:46   #531
Catering Zvona

Naša netipična svadba je bila nedavno na ranču, dakle na otvorenom, te smo se odlučili za Catering Zvona i za njih zaista imam samo riječi hvale.

Naša ideja je bila da bude za svakog ponešto, a čak su i složili poseban menu za našeg prijatelja vegana koji je bio oduševljen hranom.

Sastanak smo odradili sa catering managerom Juricom i on nam je uvelike pomogao kod odabira i preporuke hrane, naravno sukladno mjestu na kojem se svadba održavala kao i vremenskim uvjetima obzirom da smo imali ljetnu svadbu.

Od njih smo uzeli i piće kao i tortu i kolače tako da smo zapravo sve riješili u kompletu što nam je bilo jako praktično.

Sve je bilo prekrasno posloženo, spremno na vrijeme, piće cijelo vrijeme rashlađeno, ugodni i raspoloženi konobari, hrana preukusna... Ljudi su mi se jedino žalili da zašto smo uzeli toliko toga jer dok su svega malo probali na kraju bi se prejeli

Oduševljeni smo svime, ono hrane što je ostalo spremili su nam i označili o čemu je riječ tako da smo ponijeli kući i pojeli sa familijom dan nakon svadbe.

Ukoliko tražite profesionalan tim i stvarno ukusnu hranu odaberite Catering Zvona
Josie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 09:11   #532
Quote:
Josie25 kaže: Pogledaj post
Naša netipična svadba je bila nedavno na ranču, dakle na otvorenom, te smo se odlučili za Catering Zvona i za njih zaista imam samo riječi hvale.

Naša ideja je bila da bude za svakog ponešto, a čak su i složili poseban menu za našeg prijatelja vegana koji je bio oduševljen hranom.

Sastanak smo odradili sa catering managerom Juricom i on nam je uvelike pomogao kod odabira i preporuke hrane, naravno sukladno mjestu na kojem se svadba održavala kao i vremenskim uvjetima obzirom da smo imali ljetnu svadbu.

Od njih smo uzeli i piće kao i tortu i kolače tako da smo zapravo sve riješili u kompletu što nam je bilo jako praktično.

Sve je bilo prekrasno posloženo, spremno na vrijeme, piće cijelo vrijeme rashlađeno, ugodni i raspoloženi konobari, hrana preukusna... Ljudi su mi se jedino žalili da zašto smo uzeli toliko toga jer dok su svega malo probali na kraju bi se prejeli

Oduševljeni smo svime, ono hrane što je ostalo spremili su nam i označili o čemu je riječ tako da smo ponijeli kući i pojeli sa familijom dan nakon svadbe.

Ukoliko tražite profesionalan tim i stvarno ukusnu hranu odaberite Catering Zvona
Koliko vas je ispalo po osobi? Moze i u PM...
C. Bale is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 13:07   #533
nije vjenčanje, al pretpostavljam da pitanje vrijedi

uskoro u stanu organiziramo druženje povodom useljenja i rođendana, a odlučili smo se za catering zvona definitivno su nam ponudili najbolji omjer cijene i vrste hrane

sad me samo zanima sljedeće, je li pametno da recimo ako druženje bude za 35 ljudi, službeno ga naručiti za manje, recimo 30? svi pišu da uvijek ostane hrpa hrane, pa zato pitam... ako da, za koliko manje? nas očekuje između 30 i 40 ljudi, ovisno o odazivu, ne bih uzimala baš točno na broj jer mi je žao hrane
melodies moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 13:32   #534
Quote:
melodies moon kaže: Pogledaj post
nije vjenčanje, al pretpostavljam da pitanje vrijedi

uskoro u stanu organiziramo druženje povodom useljenja i rođendana, a odlučili smo se za catering zvona definitivno su nam ponudili najbolji omjer cijene i vrste hrane

sad me samo zanima sljedeće, je li pametno da recimo ako druženje bude za 35 ljudi, službeno ga naručiti za manje, recimo 30? svi pišu da uvijek ostane hrpa hrane, pa zato pitam... ako da, za koliko manje? nas očekuje između 30 i 40 ljudi, ovisno o odazivu, ne bih uzimala baš točno na broj jer mi je žao hrane
Restoran na poslu nam je njihov. Hrana tako tako. Nekad ok, vise puta lose ili prosjecno. Govorim o svakodnevnom konzumiranju njihove hrane 5xtjedno unazad 3 godine. Bas jako osciliraju.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 09:31   #535
Smile

Quote:
Josie25 kaže: Pogledaj post
Naša netipična svadba je bila nedavno na ranču, dakle na otvorenom, te smo se odlučili za Catering Zvona i za njih zaista imam samo riječi hvale.

Naša ideja je bila da bude za svakog ponešto, a čak su i složili poseban menu za našeg prijatelja vegana koji je bio oduševljen hranom.

Sastanak smo odradili sa catering managerom Juricom i on nam je uvelike pomogao kod odabira i preporuke hrane, naravno sukladno mjestu na kojem se svadba održavala kao i vremenskim uvjetima obzirom da smo imali ljetnu svadbu.

Od njih smo uzeli i piće kao i tortu i kolače tako da smo zapravo sve riješili u kompletu što nam je bilo jako praktično.

Sve je bilo prekrasno posloženo, spremno na vrijeme, piće cijelo vrijeme rashlađeno, ugodni i raspoloženi konobari, hrana preukusna... Ljudi su mi se jedino žalili da zašto smo uzeli toliko toga jer dok su svega malo probali na kraju bi se prejeli

Oduševljeni smo svime, ono hrane što je ostalo spremili su nam i označili o čemu je riječ tako da smo ponijeli kući i pojeli sa familijom dan nakon svadbe.

Ukoliko tražite profesionalan tim i stvarno ukusnu hranu odaberite Catering Zvona
Također me zanima kolko vas je ispalo po osobi, moze i u pm, hvala
doe jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 16:42   #536
Sve preporuke za Catering Muring. S njima smo stvarno prezadovoljni, hrana je bila odlična i lijepo dekorirana, konobari uslužni i brzi, donijeli su sve što im je trebalo i na kraju sve pospremili za sobom.
Super je sve ispalo i zato ih stvarno svima preporučam! 🔝
tea25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 23:28   #537
Koji je neki normativ za catering (okupljanje oko 150 ljudi prinmje crkve)?
I neki normativ cugu na okupljanju i za zestice u sali?
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 23:55   #538
Quote:
tea25 kaže: Pogledaj post
Sve preporuke za Catering Muring. S njima smo stvarno prezadovoljni, hrana je bila odlična i lijepo dekorirana, konobari uslužni i brzi, donijeli su sve što im je trebalo i na kraju sve pospremili za sobom.
Super je sve ispalo i zato ih stvarno svima preporučam! 🔝
I mi smo ih imali i također smo izuzetno zadovoljni, sve je bilo jako fino, prezentacija jela predivna, a konobari za svaku pohvalu!
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2018., 14:06   #539
Imao netko cokoladnu fontanu u svatovima? Zanima me tko to iznajmljuje i po kojoj cijeni?
A zanima me i jel mozda netko zna gdje ima za kupiti takva velika coko fontana (jer imamo restoran vlastiti pa da mozda razmislim o opciji i da ju kupim pa da ostane za restoran)
Hvala
Mala Masha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2019., 08:12   #540
Catering za dvoriste prije crkve u tom rasponu cijena koje se vrte 100-200kn ukljucuje sto od hrane?

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:10.