Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2011., 19:43   #2001
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
da, kost od tune, bljaaaak!!! jos kad znam da se mrtve (krepane) tune konzerviraju a zive koje se ubijaju u tunolovu izvoze u japan, za mene je tunama kraj, nema sanse da je vise ikad pojedem (muz mi je bio ronioc u tunogojilistu)
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 08:44   #2002
L orealovo sredstvo za skidanje šminke s očiju i usana (zove se: Demaquillant doux yeux et levres), plave je boje i treba ga promućkati prije nego se nanese na vaticu za skidanje šminke. Doista je fenomenalno, ne peče nimalo za oči i odlično skida svu šminku s očiju, a ne treba ga staviti previše niti stiskati vaticu pri skidanju. Najbolje što sam ikad isprobala, a košta oko 40 kn u Dm-u i dosta dugo traje.
DarkLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 08:45   #2003
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
jednom sam nasla kost u k plus tuni i od tad je za mene tuna proslost!
Ne razumijem, zašto je kost problem???? Pa tuna ima kosti
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 09:23   #2004
Quote:
DarkLady kaže: Pogledaj post
L orealovo sredstvo za skidanje šminke s očiju i usana (zove se: Demaquillant doux yeux et levres), plave je boje i treba ga promućkati prije nego se nanese na vaticu za skidanje šminke. Doista je fenomenalno, ne peče nimalo za oči i odlično skida svu šminku s očiju, a ne treba ga staviti previše niti stiskati vaticu pri skidanju. Najbolje što sam ikad isprobala, a košta oko 40 kn u Dm-u i dosta dugo traje.
ovo potvrdjujem, i meni je genijalno.
imam osjetljivu kozu i cime god bi isla skidati sminku bi me peklo k'o da varikinom skidam, sa ovim nis' ne osjetim, ide kao voda
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 12:13   #2005
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Ne razumijem, zašto je kost problem???? Pa tuna ima kosti
pa nisam ih bas ocekivala u konzervi s komadima tun, mislim pise komadi a ne kosti tune
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 12:40   #2006
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
pa nisam ih bas ocekivala u konzervi s komadima tun, mislim pise komadi a ne kosti tune
PA dobro kužim ali opet, kost od tune u tuni nije sad neki šok....mene više brinu oni novinski članci da je nađena prevelika količina histamina u konzervama i sl...ukratko K+ tunu ne kupujem ni pod razno
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 12:53   #2007
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
PA dobro kužim ali opet, kost od tune u tuni nije sad neki šok....mene više brinu oni novinski članci da je nađena prevelika količina histamina u konzervama i sl...ukratko K+ tunu ne kupujem ni pod razno
muz kaze da otrovni spojevi u tuni nastaju kad se tuna ubije a ne pusti se krv tj kad umre "prirodnom smrcu" ili od bolesti. tune u tunolovu koje se izvoze u japan su zdravije. ovde konkretno govorim o brackom tunogojilistu - mrtve tune koje se nadju na dnu kaveza se preradjuju u konzerve.
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 14:10   #2008
Quote:
zvjezdana777 kaže: Pogledaj post
Da, od dm-a su dobre marke. dosta ih koristim jer mi dragi u dm-u radi pa svako malo dobije neki poklon paket.

Mislim da ti zavidi 85% žena sa foruma, bar toliko!!!!!
andreare is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 14:16   #2009
Ulošci duchesse s krilcima iz Mullera- mislila sam da će biti isto sranje kao DM-ovi, ali ispali su jednako dobri kao i libresse. A 14 kom košta oko 7 kn
Skittle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 15:21   #2010
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
muz kaze da otrovni spojevi u tuni nastaju kad se tuna ubije a ne pusti se krv tj kad umre "prirodnom smrcu" ili od bolesti. tune u tunolovu koje se izvoze u japan su zdravije. ovde konkretno govorim o brackom tunogojilistu - mrtve tune koje se nadju na dnu kaveza se preradjuju u konzerve.
OK...sad ih više nikad neću jesti
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 20:39   #2011
Lidl - salame ( kuhana sunka i nesto tipa zimska, al s manje masnoca) , smoki bez kikirikija !
Dm - proteinska cokoladica - das gesunde plus fitness - od banane, okus ko bananko, a zdravo
Muller - cajevi
__________________
there is always a reason to smile.
affirmation is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 20:47   #2012
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Eto, nekome nešto smeta. Mene su oči pekle od Niveinih plavih maramica za skidanje šminke. Tražim nešto što dobro skida svu šminku a ne iritira mi oči i kožu. Za sad sam sa ovim Baleinim zadovoljna.
mene su pekle od hippovih ko sam vrag. ne kužim, te su maramice bebama namijenjene.

a s baleinim sam skroz zadovoljna.
__________________
A kiss is a lovely trick designed by nature, to stop speech when words become superfluous...
Doll House is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 09:03   #2013
Quote:
Doll House kaže: Pogledaj post
mene su pekle od hippovih ko sam vrag. ne kužim, te su maramice bebama namijenjene.

a s baleinim sam skroz zadovoljna.
Ne znam, očito nekoga nešto od tih kemikalija u njima smeta. I ja sam isprobala par vrsta baby maramica da skidam šminku. Nisu me smetale zbog peckanja, više time što su neke bile dosta grube pa sam imala dojam da se šmirglam po licu.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 11:39   #2014
Quote:
Doll House kaže: Pogledaj post
mene su pekle od hippovih ko sam vrag. ne kužim, te su maramice bebama namijenjene.

a s baleinim sam skroz zadovoljna.
Ako se ne varam, te Hippove su namijenjene za guzu, ne za trljanje ociju bebama. Valjda ima taj neki sastojak koji je ipak preagresivan za osjetljivo oko.
__________________
You take me in, no questions asked, you strip away the ugliness that surrounds me...
Sweet, sweet surrender...
RebelTouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 11:52   #2015
Prijavljujem mortadelu Bologna iz Lidla

tako je hebeno dobra ...i na akciji je po 9.99kn za 150 g

taaaaanko rezana, njami...davno bolju nisam jela
__________________
Neke pobjede su pobjede duha i duše.
Ponekad, čak i ako gubiš, dobivaš.
E. Wiesel
dalcosters is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 13:46   #2016
Quote:
dalcosters kaže: Pogledaj post
Prijavljujem mortadelu Bologna iz Lidla

tako je hebeno dobra ...i na akciji je po 9.99kn za 150 g

taaaaanko rezana, njami...davno bolju nisam jela
Stvarno? Ja sam ju uzela neki dan i imala je baš čudan miris ...kao po lošem zadahu (a rok trajanja je bio ok) Dala sam je mačkama.
Skittle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 13:51   #2017
Quote:
Skittle kaže: Pogledaj post
Stvarno? Ja sam ju uzela neki dan i imala je baš čudan miris ...kao po lošem zadahu (a rok trajanja je bio ok) Dala sam je mačkama.
u zadnjih 2 tjedna smo muž i pojeli 3 paketa tih po 150 g
i baš smo komentirali kako davno nismo jeli ovako dobru mortadelu
rok joj je do 27.10.


i živi smo
__________________
Neke pobjede su pobjede duha i duše.
Ponekad, čak i ako gubiš, dobivaš.
E. Wiesel
dalcosters is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:04   #2018
Quote:
affirmation kaže: Pogledaj post
Lidl - salame ( kuhana sunka i nesto tipa zimska, al s manje masnoca) , smoki bez kikirikija !
Smoki iz Lidla!Onaj po 2-3 kn,predobar je!
Moja sestra se ubija u njemu
vet.teh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 16:15   #2019
Quote:
vet.teh kaže: Pogledaj post
Smoki iz Lidla!Onaj po 2-3 kn,predobar je!
Moja sestra se ubija u njemu
I ja
__________________
there is always a reason to smile.
affirmation is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 20:12   #2020
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
ovo potvrdjujem, i meni je genijalno.
imam osjetljivu kozu i cime god bi isla skidati sminku bi me peklo k'o da varikinom skidam, sa ovim nis' ne osjetim, ide kao voda
jeste vi koke procitale naslov topica ??
beezelbub is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:20.