Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2003., 23:37   #1
"frajeri" koji idu od jedne do druge

što s njima ne valja? Mislim, nije moguće da su toliko hladni, da im ni do kog nije stalo...ili je to osveta mami što ih nije voljela? jesu to seksualni ovisnici? Nikako da dođem do odgovora...
Ir@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 00:01   #2
to je osveta jer su ih sjebale s nekih šesnaest, sedamnaest, neke djevojčice, buduće ljepotice, pa pokazuju svoj Anger s stavom fuck them all....

sve se vraća sve se plaća...
Joe Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 01:51   #3
Re: "frajeri" koji idu od jedne do druge

Quote:
Ir@ kaže:
što s njima ne valja? Mislim, nije moguće da su toliko hladni, da im ni do kog nije stalo...ili je to osveta mami što ih nije voljela? jesu to seksualni ovisnici? Nikako da dođem do odgovora...
Uglavnom se boje bliskosti. Ima i takvih cura.
I kad stekneš neku praksu, stvarno ti prestane bit stalo. To je užasno stanje. Bin der dan det.
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 02:13   #4
Quote:
Joe Black kaže:
to je osveta jer su ih sjebale s nekih šesnaest, sedamnaest, neke djevojčice, buduće ljepotice, pa pokazuju svoj Anger s stavom fuck them all....

sve se vraća sve se plaća...
Poptisujem. E to i ja sam ti lik koji je bija nekad sjeban ali promijenilo se to. Više je osveta u igri, mada na nekoj podsvjesnoj razini ...
MrkiMedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 08:42   #5
Nesigurnost. Samodokazivanje. Koje opet dolazi iz nesigurnosti.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 08:55   #6
Re: "frajeri" koji idu od jedne do druge

Quote:
Ir@ kaže:
što s njima ne valja? Mislim, nije moguće da su toliko hladni, da im ni do kog nije stalo...ili je to osveta mami što ih nije voljela? jesu to seksualni ovisnici? Nikako da dođem do odgovora...
Oni jednostavno vole jebat, a ne vole ženit. Šta je tu čudno? Imaju druge prioritete.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 10:47   #7
Quote:
MrkiMedo kaže:
Poptisujem. E to i ja sam ti lik koji je bija nekad sjeban ali promijenilo se to. Više je osveta u igri, mada na nekoj podsvjesnoj razini ...

triput hura za osvetu...
bebac bucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 12:21   #8
Quote:
See-Line Woman kaže:

I kad stekneš neku praksu, stvarno ti prestane bit stalo. To je užasno stanje.
Zasto mislis da je to uzasno stanje?
Nekima tako jednostavno odgovara i mozda oni ne misle da je to nesto uzasno.

I da, slazem se s tobom, nisu to samo "frajeri", postoje i "frajerice".
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 12:29   #9
Mislim da bi pravi odgovor bija negdi na pola puta izmedju Lebova i Joeova.
Svaki "frajer" ima neku u proslosti koja ga je sjebala, panicno se boji odgovornosti i odrastanja.
Sva ostala sranja kao ovo o nesigurnosti mos obisit macku o rep!
Heart of darkness is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 12:30   #10
Re: "frajeri" koji idu od jedne do druge

Quote:
Ir@ kaže:
što s njima ne valja? Mislim, nije moguće da su toliko hladni, da im ni do kog nije stalo...ili je to osveta mami što ih nije voljela? jesu to seksualni ovisnici?
Suprotno svemu sto su nas ucili roditelji, svecenici ili tko vec.. nitko od nas i ne treba previse misliti na druge. Prica o Isusu koji se zrtvovao za ljudski rod je itekako lijepa al znaci li to da svi trebamo tako? Svijet je cudno mjesto i svatko se bori sam za sebe i radi ono sto on voli. Oni to rade jer im pricinjava zadovoljstvo i zele ispast face. Osim toga ja ne kuzim zasto mi svi gledamo da je nesto tu lose? Svi mi zelimo ispasti face samo imamo razlicite nacine. A zasto ne pogledas drugu stranu? SMETA li tim curama s kojima su oni to sto oni vole mijenjat partnerice?
Ovo me podsjeca na jednu pricu.. decko od jedne cure koji je bio jako dobar i pazljiv je dobio batina od nekog frajera, u nekom disku mislim. I otisao je kuci oprati krv s lica a dotad je njegova cura zabrijala s tim frajerom koji joj je istukao decka. Jer ipak.. ON JE BIO FACA, kako je samo razbio ovog slabica!! Dakle, koliko mi sutjeli o tome ima punoo cura koje bas takvi "FRAJERCINE koji NISTA NE OSJECAJU" uspaljuju. Prepustite takve tim curama a ako ih vi ne volite nemojte biti s njima i to je to. Simple as that.
__________________
Thrall
- Groblja su puna nezamjenjivih ljudi -- Charles de Gaulle
Thrall is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 13:53   #11
Glup primjer, netko kupi auto i veže se za njega, drugi ne želi, voli stalno mijenjati, stalno novo isprobavati, a ima i trećih oni zavole svoj ali požele probati i drugi i shvate da svoj ili vole ili su navikli na njega.

Kakvo pitanje, takav i odgovor, glup
__________________
Rea
Rea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 15:47   #12
a jebate, pametnog li odgovora od Ree ...ljude uspoređuje s automobilima
Ester is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 16:33   #13
Quote:
Ester kaže:
a jebate, pametnog li odgovora od Ree ...ljude uspoređuje s automobilima
U nacelu je dosta dobra usporedba, vjerovao/la ili ne. Svakomu svoje, netko nesto voli, sto ce nam razlozi?
__________________
Thrall
- Groblja su puna nezamjenjivih ljudi -- Charles de Gaulle
Thrall is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 19:41   #14
Zasto bi to bili samo muskarci?
imam prijateljicu koja je tako zastrasujuce hladna u svojim vezama da me to pomalo plasi.
ne, ne to sto mijenja tipove, nego nacin na koji to napravi. I ne radi to sa stavom: ja sam kucka i bas me briga za svih (da bar je tako), nego samo "ubije" neku svoju vezu i predje preko nje kao da se nikad nije desila. Na isti nacin kaze i "zaljubila sam se." Onako, s tockom na kraju.
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 20:04   #15
Quote:
Ester kaže:
a jebate, pametnog li odgovora od Ree ...ljude uspoređuje s automobilima
Pa to je normalno zeno...
Mi na zenskom kutku imamo poseban topic o tome...
nesto u stilu:"pokazi mi auto reci cu ti koliki ti je k u r a c"
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 20:54   #16
Quote:
Joe Black kaže:
to je osveta jer su ih sjebale s nekih šesnaest, sedamnaest, neke djevojčice, buduće ljepotice, pa pokazuju svoj Anger s stavom fuck them all....

sve se vraća sve se plaća...
potpuno se slazem s ovim ali snac ce i njih ponovno neka cura zbog koje ce im se vratit vjera u ljubav
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 21:08   #17
Re: "frajeri" koji idu od jedne do druge

Quote:
Ir@ kaže:
što s njima ne valja? Mislim, nije moguće da su toliko hladni, da im ni do kog nije stalo...ili je to osveta mami što ih nije voljela? jesu to seksualni ovisnici? Nikako da dođem do odgovora...
zato sto su posebni i samo jednom ljube....
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 22:36   #18
hana:

"potpuno se slazem s ovim ali snac ce i njih ponovno neka cura zbog koje ce im se vratit vjera u ljubav",

eto,ja nisam izdržala bez sumnje u njega i sve sam upropastila. Prakticki sam ga potjerala od sebe jer sam se bojala da on mene jako ne povrijedi.

A trudila sam razumjeti, jesam...i stalo mi je do njega,ali uhvatila me panika i pobjegla sam i pred njim glumila frajericu...uf....
Ir@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 23:53   #19
Re: Re: "frajeri" koji idu od jedne do druge

Quote:
Thrall kaže:
Ovo me podsjeca na jednu pricu.. decko od jedne cure koji je bio jako dobar i pazljiv je dobio batina od nekog frajera, u nekom disku mislim. I otisao je kuci oprati krv s lica a dotad je njegova cura zabrijala s tim frajerom koji joj je istukao decka. Jer ipak.. ON JE BIO FACA, kako je samo razbio ovog slabica!! Dakle, koliko mi sutjeli o tome ima punoo cura koje bas takvi "FRAJERCINE koji NISTA NE OSJECAJU" uspaljuju. Prepustite takve tim curama a ako ih vi ne volite nemojte biti s njima i to je to. Simple as that.
Kako nista ne osjeca? A zasto je onda onda dobio batine onaj "legalni" ???
MrkiMedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 00:05   #20
[QUOTE]LaTiTeA kaže:
[B]Zasto mislis da je to uzasno stanje?
Nekima tako jednostavno odgovara i mozda oni ne misle da je to nesto uzasno.

Zato što ti prestane bit stalo. A jebeš ikakve interakcije, pa i seksualne, koje te poslije ostave manje više hladnom, i uvijek samom.

Probaj si zapisat scenarij u kojem si frajerica koja jebe kog hoće kad hoće. Sigurno ćeš zamislit niz uzbudljivih zabavnih filmskih slika, ali prouči vrstu smijeha koju nosiš u tim slikama. Nije to sreća
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.