Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Pogledaj rezultate ankete: Da li vjerujete da su ljudi doista bili na mjesecu?
Da,vjerujem da su ljudi bili na mjesecu 866 59.93%
Ne,sve je to ogromna laž 579 40.07%
Glasovatelji: 1445. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2008., 13:44   #241
to su takozvane samostojeće levitirajuće lampice...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Old 22.10.2008., 14:02   #242
Čini se kako je "Sunce" na nekim fotkama toliko jako da zasljepljuje čak i zdrav razum. Može još jednom - there is Someone else on the Moon? Ima tu još nekih prispodoba osim mačaka.

Mijauuu
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 22.10.2008., 14:31   #243
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Čini se kako je "Sunce" na nekim fotkama toliko jako da zasljepljuje čak i zdrav razum.
kladim se da nikada u zivotu nisi opalio ni jednu jedinu fotografiju.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 22.10.2008., 14:59   #244
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
kladim se da nikada u zivotu nisi opalio ni jednu jedinu fotografiju.
Fotografije snimam još iz doba mehaničkih foto aparata a opaljujem nešto drugo
No ovdje nije riječ o meni, iako bi mnogi htjeli osobnim napadima opovrgnuti očigledne smijurije s tom tzv. misijom. Osobno mi je žao što postoji i takav "znanstveni" fundamentalizam, koji od zasljepljenosti ne vidi širi spektar pojavnosti. Na nebu i na zemlji!

I sad može jedna
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 22.10.2008., 15:17   #245
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Fotografije snimam još iz doba mehaničkih foto aparata a opaljujem nešto drugo
No ovdje nije riječ o meni, iako bi mnogi htjeli osobnim napadima opovrgnuti očigledne smijurije s tom tzv. misijom. Osobno mi je žao što postoji i takav "znanstveni" fundamentalizam, koji od zasljepljenosti ne vidi širi spektar pojavnosti. Na nebu i na zemlji!

I sad može jedna
Ipak je rijec o tebi i nemoj se uvrijediti...o tvojoj zatucanosti. Jer da nije rijec o tebi onda nebi imao potrebu da ama bas svaku glupost pokazes kao "dokaz" i fanaticno se drzis istog.

Ako neki "dokaz" ima racionalno objasnjenje kao u slucaju ove gore fotografije to jos uvijek ne znaci da je covjek sletio na mjesec ali ni da nije..........samo znaci da taj konkretni "dokaz" ne vrijedi pisljiva boba....i umjesto da fanaticno branis neobranjivo....daj nesto drugo!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 22.10.2008., 15:22   #246
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
jel i sa ovom slikom ima fora sa negativom? haha
ma nema "negativa" Ova je priča sama za sebe. A te "lampice" su tu samo kao poveznica s onom od ranije. Nije teško za shvatiti.
Kao niti to da je astronot osvjetljen s prednjice, kao flash-em, ili mu možda kombinezon premazan fosforom. Sve je moguće - i flash i fosfor.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 22.10.2008., 15:31   #247
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ipak je rijec o tebi i nemoj se uvrijediti...o tvojoj zatucanosti. Jer da nije rijec o tebi onda nebi imao potrebu da ama bas svaku glupost pokazes kao "dokaz" i fanaticno se drzis istog.......daj nesto drugo!!
Da, toliko o čijoj zatucanosti. Neću tu sad spominjati opet tko kakvim avatarom se predstavlja javnosti!
Ovdje ipak (koliko god se ti i ostali "vjernici" trudili vrijeđati) nije riječ o meni. To je svatko inteligentan do sada već shvatio.
A ako su tebi gluposti - zalutale mace i majstori na setu - onda ti imaš veći problem čak i od ove teme!

Da ti dam još nešto drugo - koliko ti treba? A da nije riječ o meni! Evo - planine ovako "rastu" samo u studijima;



Sad se vrati - pa vrijeđaj i dalje. Imam ja još slikica za tebe i druge. No worry!
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 22.10.2008., 15:35   #248
ja više ne vjerujem slikama na internetu osim svojima jer je tehnologija uznapredovala, znam da postoji photobucket, i što je još najbitnije možda nikad ne saznamo istinu
__________________
ovaj reqieres 30sekundi to rereqoiueres probajte ponovno za 5 secundi
blured is offline  
Old 22.10.2008., 15:38   #249
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Da, toliko o čijoj zatucanosti. Neću tu sad spominjati opet tko kakvim avatarom se predstavlja javnosti!
Ovdje ipak (koliko god se ti i ostali "vjernici" trudili vrijeđati) nije riječ o meni.
Vidis...ovo je ipak o tebi i tvojoj zatucanosti...ovaj dio je tipican primjer.
Ti si na primjer iz mog avatara izvukao "dokaz" da sam ja "vjernik"....a zapravo sam upravo suprotno....
Samo ti to nikada neces moci shvatiti jer preusko razmisljas...za tebe je "isus u avataru == sigurno vjeruje u boga!"
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
A ako su tebi gluposti - zalutale mace i majstori na setu - onda ti imaš veći problem čak i od ove teme!
!
Ako mi se ponudi racionalno rjesenje onda su itekako glupost.

Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Da ti dam još nešto drugo - koliko ti treba? A da nije riječ o meni! Evo - planine ovako "rastu" samo u studijima;



Sad se vrati - pa vrijeđaj i dalje. Imam ja još slikica za tebe i druge. No worry!
A ti si pretpostavljam bio na mjesecu pa znas kako tamo rastu planine.

Jedno pitanje....koliko je udaljena ona planina??
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 22.10.2008., 15:44   #250
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Vidis...ovo je ipak o tebi i tvojoj zatucanosti...ovaj dio je tipican primjer.
Ti si na primjer iz mog avatara izvukao "dokaz" da sam ja "vjernik"....a zapravo sam upravo suprotno.
Iz tvog sam avatara izvukao zatucanost a ne dokaz u religijsko vjerovanje. "Vjera" o kojoj sam ja pričao se odnosila ne nešto drugo a vezano uz temu.
No, teško malo za shvatiti, znam a što ćeš, nije to lako

A što se planine tiče - takva ne postoji, osim naravno na nekim falšanim fotkama!
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 22.10.2008., 15:49   #251
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Iz tvog sam avatara izvukao zatucanost a ne dokaz u religijsko vjerovanje. "Vjera" o kojoj sam ja pričao se odnosila ne nešto drugo a vezano uz temu.
Zanimljivo da si ponovio pojam "zatucanost" koju sam ja upotrijebio da opisem tebe!!
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
A što se planine tiče - takva ne postoji, osim naravno na nekim falšanim fotkama!
....svaki vulkan ima vrlo slicne oblike.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 22.10.2008., 15:54   #252
Ima još bisera, zašto se verati samo na velebne Mjesečeve planine. Evo npr. LM - koliko je samo majstora trebalo da ga slože i pričvrste. Dizalice i hidraulični liftovi su tu čini se samo kao dekoracija.
No, po dolasku na set, pardon Mjesec, dovoljna je bila pomoć mjesečeve gravitacije i vađenja jedne špenadle i voila - vozilo se spustilo, rasklopilo i složilo - spremno za vožnju.



Sreća da više nije pun Mjesec
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 22.10.2008., 16:00   #253
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Ima još bisera, zašto se verati samo na velebne Mjesečeve planine. Evo npr. LM - koliko je samo majstora trebalo da ga slože i pričvrste. Dizalice i hidraulični liftovi su tu čini se samo kao dekoracija.
No, po dolasku na set, pardon Mjesec, dovoljna je bila pomoć mjesečeve gravitacije i vađenja jedne špenadle i voila - vozilo se spustilo, rasklopilo i složilo - spremno za vožnju. :drive:
Sreća da više nije pun Mjesec
Nema vise bisera...ti si za mene dokazao svoju zatucanost sto nisi uocio vlastite pogreske na prva dva pitanja. Samim time nisi sposoban uociti ni na ostalim stvarima. Sto god da ti se kaze ti ces slijepo vjerovati u svoje teze!!

Posebno ne vjerujem da posjedujes ikakva tehnicka znanja da bi se uopce vrijedilo sa tobom upustiti u raspravu oko malo kompleksinijih i za mene interesantnijih tema kao sto su moduli Apolo programa.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Received Warning
Old 22.10.2008., 16:16   #254
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
..Sto god da ti se kaze ti ces slijepo vjerovati u svoje teze!!...
Kakvu god uvredu da napišeš "isusiću" pogana jezika ja ću i dalje držati se svojeg stava.
A što si ti dokazao u salvi svojih pljuvačkih postova osim da si prost ko' šlapa.
Da se imalo razumiješ u to za što se busaš krenuo bi od početka a ne od kraja. Mada, kraj ti je blizu. Samo ga ti ne vidiš. Blinded by the (wrong) light!

Mijenjaj avatar - vidiš da ti ne stoji dobro.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 22.10.2008., 18:45   #255
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Negativ-pozitiv ili obratno
jako lijep photoshop, Seventin, jer na mojem negativu nema te pozadine...

neki od vas fakat niste normalni... stavljate ovak debilne slike i one gluposti sa planinama i mackama.... issssss .... daj vrijedate sami sebe...
Škafiškafnjak is offline  
Old 22.10.2008., 20:30   #256
Quote:
Škafiškafnjak kaže: Pogledaj post
jako lijep photoshop, Seventin, jer na mojem negativu nema te pozadine...
neki od vas fakat niste normalni... stavljate ovak debilne slike i one gluposti sa planinama i mackama.... issssss .... daj vrijedate sami sebe...
kakav "photoshop"?!? Ovo je original dečko. I ona maca je prava. Mrnjauuu
A ako se dobro sjećam ti si onaj što je druge podučavao zemljopis!?! Ti nisi na čisto niti sa Zemljom, pa da ti ponovim(o);
Antarktika (od grčkog Ανταρκτικως, suprotno od arktik) je kontinent koji okružuje južni pol Zemlje.

A sada, vjerujem da nisu svi vidjeli dio ove press konferencije, pa bi bilo poučno pogledati i poslušati kako tri lika koja su netom stigla iz svemira i postali "prvi ljudi na Mjesecu" - dakle planetarni heroji - to iskazuju javno.
Usukanog vrata, spuštenih i preplašenih pogleda,... Zar se tako osjeća heroj?!

Ili još bolje - evo jednog stranog simpatičnog komentara - If everyone of us was an astronaut heroe believe i was showing at least a smile of satisfaction, this people are zombies! or they never were or they were scared about what they saw.

Dakle, bit će da su ipak bili i vidjeli nešto, pa se vratili preplašeni ko' grlice!?
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash

Zadnje uređivanje Seventin : 22.10.2008. at 20:42.
Seventin is offline  
Old 22.10.2008., 20:51   #257
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Možda ti vidiš kroz mačku koja je netom prije uslikavanja pojela pticu!? Sve je moguće.


Quote:
blured kaže: Pogledaj post
ja više ne vjerujem slikama na internetu osim svojima jer je tehnologija uznapredovala, znam da postoji photobucket, i što je još najbitnije možda nikad ne saznamo istinu
da, istina, i meni baš zato ta slika koju mi je Sventin dao ne znaći previše jer može biti PS...

Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Iz tvog sam avatara izvukao zatucanost a ne dokaz u religijsko vjerovanje. "Vjera" o kojoj sam ja pričao se odnosila ne nešto drugo a vezano uz temu.
No, teško malo za shvatiti, znam a što ćeš, nije to lako

A što se planine tiče - takva ne postoji, osim naravno na nekim falšanim fotkama!
... no ako se složimo sa Seve-om da to NIJE home made onda je vrijeme da se malo preispitam jer te planine doslovno 'rastu'



I? Što smo sada zaključili?
Sve je relativno
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Old 22.10.2008., 21:11   #258
Quote:
Škafiškafnjak kaže: Pogledaj post
jako lijep photoshop, Seventin, jer na mojem negativu nema te pozadine...

neki od vas fakat niste normalni... stavljate ovak debilne slike i one gluposti sa planinama i mackama.... issssss .... daj vrijedate sami sebe...


Što se tiče ptice/micemace ona je na službenoj stranici!

Ajde pokaži nam taj 'svoj' negativ
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Old 22.10.2008., 21:55   #259
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
.da, istina, i meni baš zato ta slika koju mi je Sventin dao ne znaći previše jer može biti PS....
a sad zamisli '69. i LIVE prijenos u crno bijeloj tehnici s mutljikavom, isprekidanom slikom i gotovo nikakvim tonom. Ali prije svega zamisli stanje svijesti čovječanstva u to doba
Onda uzmi sve retuš fotke koje su godinama kasnije zapljusnule svijet svojom "originalnošću" i kvalitetom.
I na koncu i ove, dostavljene od strane tzv. whistle-blower-a.

Pa kad sve zavrtiš ... ima da ti se zavrti baš ko' i ovom barbi


__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash

Zadnje uređivanje Seventin : 22.10.2008. at 22:06.
Seventin is offline  
Old 23.10.2008., 09:12   #260
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Kakvu god uvredu da napišeš "isusiću" pogana jezika ja ću i dalje držati se svojeg stava.
A što si ti dokazao u salvi svojih pljuvačkih postova osim da si prost ko' šlapa.
Da se imalo razumiješ u to za što se busaš krenuo bi od početka a ne od kraja. Mada, kraj ti je blizu. Samo ga ti ne vidiš. Blinded by the (wrong) light!

Mijenjaj avatar - vidiš da ti ne stoji dobro.
O veliki mudrace i filozofu izvini ako sam primjetio neke tvoje mane i iznio ih.

btw. nisam ja taj koji treba nesto dokazati vec si ti....i dosada ti jako lose ide.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.

Zadnje uređivanje u prolazu : 23.10.2008. at 09:19.
u prolazu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.