Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2013., 21:32   #1
Niz tegoba: omaglica, mučnina i povraćanje poslije trčanja, bol u nozi...

Pozdrav
ovak, igramo nogomet na tjelesnom, trcim normalno ko i svi i poslije 5 minuta takve igre pocne mi se mantat u glavi ko da cu past u nesvjest i imam mucninu...
prosli put sam morao otic do wc-a i ispovracat se...kad sam to obavio, umio se i popio malo vode bio sam ko nov i bez problema sam odigrao do kraja...
problem je sto se to dogada svaki put...jedem obavezno prije skole svaki dan, ovak se inace ne bavim nikakvim sportom, uglavnom sjedilacki nacin zivota...imam 17 godina i neznam, mislim da ovo itekako nije normalno bez obzira na to sto nisam u nikakvoj kondiciji...visok sam 177 a tezak 63 kile...sto vi mislite da bi to moglo bit?


drugi problem je moja noga...znaci desna noga onaj dio iza koljena, mislim da su to ligamenti, jednostavno me pocne boljet dok sjedim ili duze stojim i ne popusta dok ne stavim nogu u zrak na drugu stolicu, dakle da bude vodoravno...tek onda nakon nekih 5 min prestane ta bol ali mi onda utrne desni donji dio leda, mogu se grebat po njemu nista ne osjecam...boli bas iznutra a ne tkivo...i tako svaki dan muku mucim s tom nogom...i tako vec 2 godine
ono sto sam primjetio je da kad sam imao 15 godina i bio visok 163 cm nisam imao te bolove u nozi, ali kad sam napunio 16 i mjerio se imao sam 172 cm visine...dakle 9 cm u godinu dana...i tad me negdje ta noga pocela boljet...mozda je to zbog pretjerano brzog rasta?
hvala unaprijed na odgovorima
stavio bi i sliku da vidite tocno koji dio noge me boli ali retardirani forum neda uploadat sliku vecu od 9,8 kb..pas mater

Zadnje uređivanje domac5 : 08.03.2013. at 21:46.
domac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 21:48   #2
Ajde dok čekaš naše odgovore odi svojem doktoru, pa ponovi sve ovo. Vrtoglavica može biti posljedica niskog tlaka, a povraćanje nakon intezivnih napora nije strana pojava. E sada, dali si se ti toliko napregnuo da je to izazvalo mučninu? Možda je kombinacija više čimbenika u pitanju. Da ne duljim, u ponedjeljak fino doktoru, dobiti ćeš uputnicu za pretrage, a kada stignu rezulatati javiš nama ovdje što je bilo. Samo si spremi link na svoju temu da ne otvaraš novu.
Inače, u tvojim godinama sve je moguće
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 12:37   #3
ma nije bio nikakav poseban napor...mozda 2-3 minute sprinta...isto mi se dogada kad i bicikl vozim...znaci uzbrdo gazim, i umjesto da osjecam napor u nogama osjecam u glavi to mantanje i problijedim dok ne sjednem na 5 minuta...mjerio sam si puls i dok sjedim u busu onda mi je oko 100 otkucaja...
otici cu kod doktora kad uhvatim vremena, vjerojatno iduci tjedan pa cu vam javiti stanje
domac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 16:19   #4
evo slali su me vamo-tamo i misle da imam neku cistu na tom dijelu noge...sutra idem vadit krv na cestice i onda na ultrazvuk u zagreb
domac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 16:45   #5
jesi ikad uspio izmjeriti tlak, prije i poslije napora? (ne samo puls)
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.