Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2010., 20:49   #21
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
ja koristim oko mjesec dana. sve pohvale!
koža i kosa savršene, meke, pobacala sva sranja od mlijeka za tijelo isl...
kćeri koja ima pelene rješila ružan osip expresno jednim tuširanjem i uobičajenom kremom, nikad tako lako i brzo.
zasad nemam niš negativno za prijavit.
preporučujem, ako ništa zbog uklanjanja klora, uštede vode, mekog nježnog mlaza...
Evo, i ja san napokon dobila tuš i mogu reći da mi je ova naprava pravo ugodno iznenađenje..

uživo još bolje izgleda nego na netu. ali najvažnije je da mi je tuširanje skroz drugačije od prijašnjeg, kao da me neko masira, koža mi je puno mekša. naša voda je inače grozna i svaki put mi je do sad cilo tijelo bilo puno ljuskica od klora, ali sada mi je to potpuno nestalo.

probala sam se i malo banjati baš za pravo kao u moru, nasula si vodu u kadu i uživala uru vremena. bilo je super i voda je nekako drukčija, srebrna...

za sada nemam nikakve primjedbe, javit ću se za koji dan s novin informacijama.. pozdrav
buzila4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 13:51   #22
Quote:
buzila4 kaže: Pogledaj post
Evo, i ja san napokon dobila tuš i mogu reći da mi je ova naprava pravo ugodno iznenađenje..

uživo još bolje izgleda nego na netu. ali najvažnije je da mi je tuširanje skroz drugačije od prijašnjeg, kao da me neko masira, koža mi je puno mekša. naša voda je inače grozna i svaki put mi je do sad cilo tijelo bilo puno ljuskica od klora, ali sada mi je to potpuno nestalo.

probala sam se i malo banjati baš za pravo kao u moru, nasula si vodu u kadu i uživala uru vremena. bilo je super i voda je nekako drukčija, srebrna...

za sada nemam nikakve primjedbe, javit ću se za koji dan s novin informacijama.. pozdrav
e super, ovo mi se jako svida!

samo ti javljaj informacije!
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 23:43   #23
Koristim Silverex sprej i tus nesto malo vise od godine dana i stvarno sam prezadovoljna. Doduse meni srebrne pjene u spreju stvarno dosta fali iz razloga da svatko tko dodje u moju kucu odmah se hvata spreja, a inace sprej koristim i kao dezinfekcijsko sredstvo posto se bavim ugradnjom noktiju. Naravno da sam zbog toga i ponosni vlasnik njihovog sterilizatora.
Sprej koristim stvarno za sve, ako se slucajno porezem pospricam se sprejom i krvarenje prestaje odmah, moj pas obozava kada mu spricam usta, a primjetila sam da mi ni macak nema nista protiv kada mu rane pospricam sprejom, cak im svako toliko dajem vodu za pice iz tusa i primjetila sam da im je draza nego obicna iz slavine. Nedavno mi je prijateljici uletio zar cigarete u oko (rizik pusaca na buri) pospricale smo joj silverex u oko 2x i crvenilo u oku se povuklo. Koza mi vise nije suha, kosa mi je mekana i sjajna, a ljeti sprej je jedino sto stavljam na lice i od kada ga koristim svi mi daju 7-8 godina manje nego sto imam, pa po mom osobnom iskustvu proizvodi su pun pogodak.
Puffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 00:16   #24
silverex sprejom se koristimo tjedan dana... mama mi je gotovo zalječila seboreju na očima... a ja za sada samo sekundarnu infekciju ekcema, nadam se oporavku jako oštećene i stanjene kože (godinama tretirane kortikostereoidima)... u svakom slučaju sprej je i više nego ugodno iznenađenje
corina9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 14:37   #25
e da imam pitanje koje se tiče tuša, koliko često mijenjate filter... koliko košta, i gdje ga kupujete.. mora li se i on naručivati.... ? hvala
corina9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 23:31   #26
Quote:
corina9 kaže: Pogledaj post
e da imam pitanje koje se tiče tuša, koliko često mijenjate filter... koliko košta, i gdje ga kupujete.. mora li se i on naručivati.... ? hvala
Neznam di je tuš kupljen, ali pretpostavljam da se tamo može kupiti i filter. Mi tuš imamo više od godinu dana i nismo još ništa mijenjali.
riki32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 20:33   #27
Svida mi se sto vas ima puno koji ste zadovoljni s tim carobnim sprejom .
procitala san da je dobar i za suzbijanje znojenja na podrucju ispod pazuha , eh da li djeluje i na dlanovima i tabanima molim vas odgovor. bila bih veoma zahvalna . jer isti je znoj ispod pazuha i na rukama i nogama . djeluje isto zar ne ?
__________________
Scientia est potentia
melisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 15:56   #28
da svjedno ti je gdje špricaš... ja ga koristim ispod pazuha i sasvim sam zadovoljna, a zbog neurodermitisa više puta pošpricam po rukama... vidit ćemo kako će biti kad zatopli ...
corina9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 15:38   #29
evo mislila da se javim s novim vijestima... imala sam još jednu epizodu s infekcijom koju sam uspjela sanirati... i onda sam pokušala vodu stavljati u obliku obloga, što mi zasad pomaže... koža mi je još uvijek svrbljiva i iziritirana... ali oblozima je uspijevam umiriti (inače je voda smrt za atopijski dermatitis).. nakon obloga(bar po sata ih držim) namažem A derminu kremicu.. oblozi mi zasad najviše pomažu kad me ruke počmu svrbiti... zaista se nadam da ću uspjeti držati stanje pod kontrolom.... e da pijem i liquid sun jednom dnevno... pobojala sam se da vodica nije dovoljna jaka.. kod kroničnih oboljena koncentracija iona bi trebala biti mnogo veća od ove u silverex spreju, već sam mislila naručiti ionsko srebro iz domaće izrade.. ali zasad nije potrebno...
corina9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 00:50   #30
Pozdrav svima !

Ekipa samo da vas informiram ,stigli su novi proizvodi Silverex-a koje

možete pogledati na njihovoj novoj web stranici .

Kupio sam njihov sapun sa nano srebrom i mogu vam reći da sam

oduševljen . Nedavno je bila emisija Oprah show u kojoj se govorilo

o MRSA-i ubojitoj bakteriji , koju mi zovemo bolnićka bakterija ,za koju su

govorili da se dobiva u operacionim salama ,da bi u ovoj emisiji otkrili da

svaki deseti čovjek ima tu bakteriju na sebi i to najčešče na rukama ,

Oduševljen sam pohitao kupiti Silvereks sapun jer sada nakon što se

rukujem sa ljudima operem sa njime ruke i znam da sam sa nano

srebrom ubio sve viruse ,bakterije ,gljivice pa i MRSA-u .

Čuveni brend NIVEA je izbacila proizvode sa ionima srebra ali mislim da

sam se zarazio sa Silverex-om i da ću morati kupiti sve njihove

proizvode .

Lijep pozdrav svima !
__________________
MI SMO SVI JEDNO
DARKORIJEKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 14:48   #31
Darko ajde mi molim te pojasni razliku između sapuna i spreja.. zašto da kupujem sapun kad imam sprej...? kolika je koncetracija iona u sapunu? to sa sapunom mi nije baš najjasnije...
corina9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 20:28   #32
Quote:
DARKORIJEKA kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima !

Ekipa samo da vas informiram ,stigli su novi proizvodi Silverex-a koje

možete pogledati na njihovoj novoj web stranici .

Kupio sam njihov sapun sa nano srebrom i mogu vam reći da sam

oduševljen . Nedavno je bila emisija Oprah show u kojoj se govorilo

o MRSA-i ubojitoj bakteriji , koju mi zovemo bolnićka bakterija ,za koju su

govorili da se dobiva u operacionim salama ,da bi u ovoj emisiji otkrili da

svaki deseti čovjek ima tu bakteriju na sebi i to najčešče na rukama ,

Oduševljen sam pohitao kupiti Silvereks sapun jer sada nakon što se

rukujem sa ljudima operem sa njime ruke i znam da sam sa nano

srebrom ubio sve viruse ,bakterije ,gljivice pa i MRSA-u .

Čuveni brend NIVEA je izbacila proizvode sa ionima srebra ali mislim da

sam se zarazio sa Silverex-om i da ću morati kupiti sve njihove

proizvode .

Lijep pozdrav svima !
A meni objasni kako si do sada preživio sva rukovanja, diranja kvaka, rukohvata u autobusima........
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:51   #33
Quote:
riki32 kaže: Pogledaj post
Neznam di je tuš kupljen, ali pretpostavljam da se tamo može kupiti i filter. Mi tuš imamo više od godinu dana i nismo još ništa mijenjali.
Slušala sam tipa koji to prodaje i sve o tome, pa sam ponešto i upamtila, jer mene trenutno zanima sprej, čekam ga (tipa) da dođe da napokon i kupim taj sprej. Za tuš je rekao da se filter mijenja ovisno o vodi, od 6 mjeseci na dalje može trajat....zavisi koliko je klora i za koliko se vremena filter napuni i onečisti.... Da, ima ga za kupit, na istom mjestu gdje si i tuš kupila, uostalom možeš i preko neta to naručit (ima tamo telefon i adresa, pa nazovi tipa)....a mislim da je on spominjao nekih 90-ak kuna za filter....jedino kad se istroše čestice srebra, cca 2 godine, nema zamijene, već se kupuje novi tuš.
__________________
Osmjeh je besplatan način da poboljšaš svoje izglede.
PantaRhei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:54   #34
Quote:
riki32 kaže: Pogledaj post
Mi koristimo vodu iz slavine i ne mijenjam je dok sve ne potrosim, sto mi neki put traje i par dana, ali mozes i nadopunjavati. Bitno je da odstoji 30 min. prije koristenja da bi se ioni otopili.
PIŠE I NA STRANICI: U svakom je trenutku nadopunjiv vodom! Za svako njegovo punjenje možete koristiti običnu čistu pitku vodu iz slavine. Možete koristiti i flaširanu vodu, ili vodu iz aparata, ali nije potrebno puniti sprej destiliranom bodom jer ionsko srebro u spreju ne nastaje procesom elektrolize, kao što je to slučaj s koloidnim srebrom.

Kod punjenja i nadopunjavanja, samo kad se skroz isprazni treba čekati 30 minuta, a najbolje je nadopunjavati vodu čim se isprazni do pola, onda se odmah može i upotrebljavati, ne treba čekati pola sata!
__________________
Osmjeh je besplatan način da poboljšaš svoje izglede.
PantaRhei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:59   #35
Probala sam i sterilizator (dobila sam ga na probu)....pa mogu reći da je odličan, zaista skine sve mirise, od kože, perika od maškara, robe, znoja....sve....roba izađe sterilizirana, malo metalnog mirisa prvih par sekundi, ali kasnije bude bez ikakvog mirisa!
Iako....prevelika je cijena za nešto što sigurno kasnije neću koristiti u tolikoj mjeri...opet se roba mora prati, ovo nije zamijena za perilicu...a da ću svaki dan trpat cipele ili majice u taj stroj....ne vjerujem....brzo bi zaboravila na to....
Ja sam posterilizirala sve što sam imala u kući, haha.....pa ću za koji mjesec opet uzet na probu reći ću da sam zaboravila kako ono djeluje
__________________
Osmjeh je besplatan način da poboljšaš svoje izglede.
PantaRhei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 13:02   #36
Quote:
PantaRhei kaže: Pogledaj post
Ja sam posterilizirala sve što sam imala u kući, haha....
jasno ti je da to nije zdravo?
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 13:12   #37
Ne vidim gornji link, ne radi mi.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 17:26   #38
promijenili su web stranicu sad su ovdje http://www.silverex.com.hr/
corina9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 16:11   #39
Ovdje isto ima nešto slično, s tim da su ovi u Zagrebu, a imaju i sapun s tim srebrnim česticama: http://www.nanotehnologija.info/nano...-zdravlje.html Doduše, ima tamo i nekih drugih stvari, primjerenijih dečkima

Zadnje uređivanje WonderfulLife : 17.03.2010. at 16:42.
WonderfulLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 14:05   #40
Quote:
WonderfulLife kaže: Pogledaj post
Ovdje isto ima nešto slično, s tim da su ovi u Zagrebu, a imaju i sapun s tim srebrnim česticama: http://www.nanotehnologija.info/nano...-zdravlje.html Doduše, ima tamo i nekih drugih stvari, primjerenijih dečkima
Aha, Zagreb, puno praktičnije, mrzim poštarine i to slanje okolo.

Hvala
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:37.