Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2011., 12:54   #2041
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
i meni na PP sve vise poceli kotaci skripit i neki cudan zvuk mi imaju koda su rasklimana,a koristim ih jako malo i kad idem po vani samo po ravnom terenu ih vozim.ne znam na koju foru su se mogla vec tako razdrndat spricala sam wd nedavno kotace ali ne primjetim razliku.znaci treba ih odvidat pa naspricat?
Mi smo tako napravili. Možeš skinuti sve kotače i onda unutra našpricati (u onu rupu gdje dođe kotač kad ga stavljaš natrag).

Baš mi je čudno da su ti tako rasklimana . Mi smo PP switch kupili 1.10. i od tada smo svaki, baš svaki dan u šetnji jednom ili dva puta po pola sata do 3 sata i to po svakakvim terenima (idemo preko livada/polja , šljunčanih cesta i asfalta itd.). Tek zadnjih mjesec-dva mi se čini da su malo popustila (malena ima 14 mjeseci i skače po njima pa se ne čudim).
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 12:57   #2042
Quote:
Ilana kaže: Pogledaj post
Mi smo tako napravili. Možeš skinuti sve kotače i onda unutra našpricati (u onu rupu gdje dođe kotač kad ga stavljaš natrag).

Baš mi je čudno da su ti tako rasklimana . Mi smo PP switch kupili 1.10. i od tada smo svaki, baš svaki dan u šetnji jednom ili dva puta po pola sata do 3 sata i to po svakakvim terenima (idemo preko livada/polja , šljunčanih cesta i asfalta itd.). Tek zadnjih mjesec-dva mi se čini da su malo popustila (malena ima 14 mjeseci i skače po njima pa se ne čudim).
i ja se cudim...bas mi zao...cuvam ih,pazim stvarno,ne vozim ni po neravnom terenu nikad a ona sva nekako tresu,nesto klopoce dok ih vozim kao da u stara krama a u upotrebi tek 3 i nesto mj i to od toga pol po kuci,u biti samo za spavanje
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 12:58   #2043
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
mi danas presli na sportska,evo 4mj sad puni,kosara mu vec na knap i vruce mu je u njoj,cendra kad se vozi..stavila ga u nulti polozaj,iako mi se cini da nije skroz ravan.ispod mu deku stavila da mu se izravna radi kicmice i sad cemo vidjet oce frajer biti happy kad bude mogao okolo promatrat ili ce i dalje cendrat
Ako imaš PP Pliko onda to i nije skroz ravni nulti položaj, a ako imaš PP switch onda je to potpuno ravan položaj.

Frendica ima Pliko i vozila je malenog u sportskom sa 3 mjeseca, a šogorica svog sa 2 mjeseca pa eto njihovog iskustva, kod mene je skroz ravno pa ne znam
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 13:28   #2044
Quote:
Ilana kaže: Pogledaj post
Ako imaš PP Pliko onda to i nije skroz ravni nulti položaj, a ako imaš PP switch onda je to potpuno ravan položaj.

Frendica ima Pliko i vozila je malenog u sportskom sa 3 mjeseca, a šogorica svog sa 2 mjeseca pa eto njihovog iskustva, kod mene je skroz ravno pa ne znam
sta je razlika u swichu i pliko?nisam znala. a to mi vidis nije u Italiji u ducanu rekla kad sam kupovala a tamo su ipak ljubaznije nego kod nas trgovkinje
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 14:21   #2045
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Jane su meni bila super po svemu osim po mjestu...NIko je meni sa 8 mj već popunio cijela kolica (širina, visina, noge)...u PP-u Miha stane kao da su za njega rađena (a ima 110 cm i 19 kg)
jel?Steta!A ja ih mislila mjesto zapp-a vozat do kraja
Tako su lagana,ma klize jednostavno,nedrndaju
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 14:40   #2046
sa koliko se moraju bebe vezat u kolicima?moj kad se pocne derat,baca se pa mi klizi prema dolje,stalno ga moram povlacit gore
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 15:23   #2047
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
sa koliko se moraju bebe vezat u kolicima?moj kad se pocne derat,baca se pa mi klizi prema dolje,stalno ga moram povlacit gore
Ja sam starijeg od prvog dana vezala...nikad preko ramena al dole obavezno...bez obzira na precku i sve....i ovu malu vezem stalno....cak nekad sam znala i u kosari svezat....nek se navikava....nebi probleme poslje...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 15:34   #2048
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
sa koliko se moraju bebe vezat u kolicima?moj kad se pocne derat,baca se pa mi klizi prema dolje,stalno ga moram povlacit gore
starijeg sam vezala samo u javnom prijevozu i gradu, u kvartu i na Jarunu/Bundeku i sl šetnjama nisam, neznam zašto.

Mlađeg vežem od prvog dana...što nakon onog što se dogodilo Leptiric, što zbog toga jer se stariji penjao po kolicima pa ako ih prevrne da je malac osiguran, što zbog toga da sam ja mirna i ne mislim hoće li ispast preko stepenica, rizola is l..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 22:29   #2049
evo mi popodne prvi put bili u setnji sa sportskim i vecinom je spavao tako da ne znam je mu pasalo vise nego kosara.vidjet cemo sutra ali sam bas razocarana moram priznat mojom brzopletoscu...kad sam kupovala kolica sve prodavacice me ubjedjivale da nije potrebno mi uzet switch model da je pliko p3 sasvim ok jel ako dijete kad je vece voli okolo gledat a ne u mene,i ja kupila pliko p3.i sad mi krivo ko pasu,svako toliko moram stat da vidim sta radi,onda sunce mi drito u njega tuce,nosilo sa nekog vrazjeg stabla neke mucice i sve u njega,cim sunce udari pocne kenjkat..bas sam se zeznula.bila su 80 eura vise i mislila sam i ja da nema potrebe toliko novca davat za to i eto mi ga sad... sta da radim?kolica nova...cak mi pada na pamet da prodam sva 3u1 jos dok su nova,sta nisu u upotrebi sve skupa bila mjesec dana i uzmem switch model sportska samo ili nesto tako.
zna mozda tko koliko dodju samo sportska switch od PP?gledala sam po netu ali nigdje bas ne vidim cijenu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 22:41   #2050
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
evo mi popodne prvi put bili u setnji sa sportskim i vecinom je spavao tako da ne znam je mu pasalo vise nego kosara.vidjet cemo sutra ali sam bas razocarana moram priznat mojom brzopletoscu...kad sam kupovala kolica sve prodavacice me ubjedjivale da nije potrebno mi uzet switch model da je pliko p3 sasvim ok jel ako dijete kad je vece voli okolo gledat a ne u mene,i ja kupila pliko p3.i sad mi krivo ko pasu,svako toliko moram stat da vidim sta radi,onda sunce mi drito u njega tuce,nosilo sa nekog vrazjeg stabla neke mucice i sve u njega,cim sunce udari pocne kenjkat..bas sam se zeznula......

ma joj, ne brini... samo ti treba malo vremena da se navikneš na činjenicu da malca ne vidiš cijelo vrijeme.
Ja sam isto imala PP pliko p3 i sjećam se da je i meni bilo čudno kad sam ga prebacila iz košare u sportski dio jer ga nisam vidjela... s vremenom ti to postane normalno...
a što se tiče sunca, ja sam uvijek onu navlaku za sunce navukla skroz i gledala ga kroz ono prozirno na toj navlaci (gdje je onaj džepić), imala sam i suncobran al nije mi se baš pokazao kao neka dobra investicija...

Nemoj prodavati nova kolica, izgubit ćeš previše novaca, druge godine buš si uzela neka lagana kolica, ove godine još uživaj u PP. Ja moja obožavam, i čuvam ih za drugu bebu.
Sad sam kupila Maclaren, i koliko imaju prednosti pred PP zbog težine, lakšeg upravljanja, toliko i patim za PP-om...

__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3
noelova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 22:46   #2051
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
sa koliko se moraju bebe vezat u kolicima?moj kad se pocne derat,baca se pa mi klizi prema dolje,stalno ga moram povlacit gore
Ja svoju vezem od prvog dana...
rtg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 22:49   #2052
Quote:
noelova mama kaže: Pogledaj post
ma joj, ne brini... samo ti treba malo vremena da se navikneš na činjenicu da malca ne vidiš cijelo vrijeme.
Ja sam isto imala PP pliko p3 i sjećam se da je i meni bilo čudno kad sam ga prebacila iz košare u sportski dio jer ga nisam vidjela... s vremenom ti to postane normalno...
a što se tiče sunca, ja sam uvijek onu navlaku za sunce navukla skroz i gledala ga kroz ono prozirno na toj navlaci (gdje je onaj džepić), imala sam i suncobran al nije mi se baš pokazao kao neka dobra investicija...

Nemoj prodavati nova kolica, izgubit ćeš previše novaca, druge godine buš si uzela neka lagana kolica, ove godine još uživaj u PP. Ja moja obožavam, i čuvam ih za drugu bebu.
Sad sam kupila Maclaren, i koliko imaju prednosti pred PP zbog težine, lakšeg upravljanja, toliko i patim za PP-om...

a nisam pametna evo...ne znam koliko bi ni mogla dobit za njihma nije mi samo radi toga sta ga ne vidim nego to sta direkt sunce pici u njega a i suncobran smo probali pa tako glupo strsi,previsok je ,slabo zaklanja,izgleda na kolicima ko satelitska antenaskicam ga i ja kroz onu mrezicu di je đepic. ali stos je u tome sta ih ja ne namjeravam mjenjat,nebi uzimala kisobran,ova su mi lijepa
a jel zna tko da li se moze samo kostur od switcha posebno kupit?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 22:52   #2053
sta se tice vezanja,onda ne mogu nista pod njega stavit ako ga vezem?jel sad mi je u nulti polozaju a stavila sam mu pod njega da mu bude sto ravnije radi kicmice.koliko PP ima pozicija?3 ili 4?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 22:52   #2054
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
a nisam pametna evo...ne znam koliko bi ni mogla dobit za njihma nije mi samo radi toga sta ga ne vidim nego to sta direkt sunce pici u njega a i suncobran smo probali pa tako glupo strsi,previsok je ,slabo zaklanja,izgleda na kolicima ko satelitska antenaskicam ga i ja kroz onu mrezicu di je đepic. ali stos je u tome sta ih ja ne namjeravam mjenjat,nebi uzimala kisobran,ova su mi lijepa
a jel zna tko da li se moze samo kostur od switcha posebno kupit?
Majko a ja mislila da sam ja komplicirana..
Moja se u Camu vozi bez da joj falim, vozila sam ju u polulezecem i kupolom navucenom dok nije se sama posjela, sada joj stavim sesir i ne navlacim previse kupolu, ne idem o podnevnom suncu a ne vidim sta ce mi dijetetu biti od malo sunca, ako joj pici ona okrene glave..
rtg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 22:55   #2055
Quote:
rtg1 kaže: Pogledaj post
Majko a ja mislila da sam ja komplicirana..
Moja se u Camu vozi bez da joj falim, vozila sam ju u polulezecem i kupolom navucenom dok nije se sama posjela, sada joj stavim sesir i ne navlacim previse kupolu, ne idem o podnevnom suncu a ne vidim sta ce mi dijetetu biti od malo sunca, ako joj pici ona okrene glave..
sta da radim kad sam komplicirana
ipak ta kolica cu koristiti bar godinu,dvije mozda i vise,da je to par mj nebi komentirala toliko
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 23:04   #2056
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
sta da radim kad sam komplicirana
ipak ta kolica cu koristiti bar godinu,dvije mozda i vise,da je to par mj nebi komentirala toliko
JA sam prvo htjela s okrenutim sjedalom..pa onda lagana...pa onda da mogu po sljunku...pa polovna..pa jeftina...i tako guram i dalje preteska, skripava, od mene okrenuta i bez prozorcica
rtg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 23:06   #2057
Nemoj se brinuti... vidi još u par šetnji kako će biti. Možda se navikneš da ga ne vidiš. Moja ima 14 mjeseci pa svako malo stajem da nešto popravim ili pogledam mm dobije živčani slom kad idemo u šetnju zbog toliko zastajkivanja

A za vezanje, ja ju nisam vezala do nekih 5 i pol mjeseci. Tada sam joj znala povremeno podignuti naslon u prvi položaj i onda sam ju počela vezati da ne klizi dolje. Do tada smo imali skinute remenčiće da ju ne žuljaju ispod leđa. Nikada joj nisam zategnula one remenčiće koji idu preko ramena, to nam je skroz labavo da se može pomicati (meni je ružno vidjeti kad su tako zategnuti za naslon i ne mogu nikuda), a ove oko kukova joj zategnem normalno.
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 23:08   #2058
a vidjet cu dalje kako ce biti sta je tu je sad.brzopletost i nepromisljenost
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 23:25   #2059
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
sta se tice vezanja,onda ne mogu nista pod njega stavit ako ga vezem?jel sad mi je u nulti polozaju a stavila sam mu pod njega da mu bude sto ravnije radi kicmice.koliko PP ima pozicija?3 ili 4?
Ja isto ispod svoje imam ravni,cetvtasti jastuk i opet mogu vezat...oko struka i izmedju nogu veze al preko ramena ne...nikad nisam...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 00:23   #2060
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja isto ispod svoje imam ravni,cetvtasti jastuk i opet mogu vezat...oko struka i izmedju nogu veze al preko ramena ne...nikad nisam...
probat cu bas tako
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.