Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2012., 01:19   #41
ti millionman mora da ti legenda samo takva, s tobom bi bio dobar izlazak vjerujem.. barem bi se sigurno nasmijao tvojim detaljnim analizama..


pa rekao si nimalo lijepe- ma ne slazem se bas, rijecanke su mi prelijepe





da se vratim temi, ja se skoro nikada nisam dobro zabavljao u el riu, a na nini2 moram reci da stalno ima neceg zanimljivog.. barem meni.. iako imam 25 i mozda bi trebao na neka ozbiljnij mjesta.. jbg u glavi sam jos na nekih 21-22


joooooooooooooooooj sad bi isao van
__________________
HNKR mi suerte, a mi me gusta el verte
87n06 is offline  
Old 24.04.2012., 02:04   #42
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Taj Grinč je gostionica?
To je mnogo više od gostionice http://port.hr/pls/co/concert.place?...d=72&i_cat_id=
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Old 24.04.2012., 07:04   #43
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
ja nemam veze s rijekom ali sam je upoznao pre dobro. svida mi se kad me jedan lik pitao za jedan drugi grad: ti si vec dugo ovdje sto mislis o ovim nasim zenskama...
Tocno si opisao nase "drage" sugradjanke,ali sa malom ispravkom,prelijepe su ali previse proracunate i pale se iskljucivo na lovase,a ostali bas i nemaju previse sansi jer su uvijek ili zauzete,mada ih nikad nisi vidio u muskom drustvu ili si im prestar/premlad sta god to znacilo.Osobno kad izadjem to je van grada jer mi je KOrza pun kufer posto sam stalno tamo,ali vise po danu ili predvecer.Sta se mene tice nikad pravu Rijecanku nebi imao za zenu,ja vise volim Dalmosice jer su izravne i ne muljaju tj.kazu ti u facu sta misle,a ne ove nase koje ti samo zele izmust i ono malo para sta imas jer misle da su Bogom dane,tako da radije odem sa frendovima i bolji mi je provod nego da me neka umisljena pravi debilom,ne hvala,a inace grad kao grad je sasvim ok,ali bilo bi bolji da ima posla kao nekad jer vecina mladih je nezaposlena ili radi u fusu.
__________________
jebem skoro svaki dan 1950

Zadnje uređivanje Sves : 24.04.2012. at 10:36. Reason: Skraćen quote
euskal is offline  
Old 24.04.2012., 09:59   #44
Pravi se da si stranac.Amerikanci iz pete flote prije par godina su se odlično provodili.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Old 24.04.2012., 10:28   #45
Quote:
xfairguy kaže: Pogledaj post
Pravi se da si stranac.Amerikanci iz pete flote prije par godina su se odlično provodili.
jesu,ali nisi rekao zasto,bling,bling najdrazi zvuk nasih cura
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Old 24.04.2012., 11:54   #46
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Ma ne. Student sam. Faks smatram kao posao iako ne dobivam plaću.
Može, ali smatraj ga onda kao posao s vrlo određenim rokom trajanja.
I prilagodi se


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 24.04.2012., 15:31   #47
Quote:
xfairguy kaže: Pogledaj post
Pravi se da si stranac.Amerikanci iz pete flote prije par godina su se odlično provodili.
ovo pali. ovo razbija njihovo monotonsko razmisljanje
MillionMan is offline  
Old 24.04.2012., 15:36   #48
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
Tocno si opisao nase "drage" sugradjanke,ali sa malom ispravkom,prelijepe su ali previse proracunate i pale se iskljucivo na lovase,a ostali bas i nemaju previse sansi jer su uvijek ili zauzete,mada ih nikad nisi vidio u muskom drustvu ili si im prestar/premlad sta god to znacilo.Osobno kad izadjem to je van grada jer mi je KOrza pun kufer posto sam stalno tamo,ali vise po danu ili predvecer.Sta se mene tice nikad pravu Rijecanku nebi imao za zenu,ja vise volim Dalmosice jer su izravne i ne muljaju tj.kazu ti u facu sta misle,a ne ove nase koje ti samo zele izmust i ono malo para sta imas jer misle da su Bogom dane,tako da radije odem sa frendovima i bolji mi je provod nego da me neka umisljena pravi debilom,ne hvala,a inace grad kao grad je sasvim ok,ali bilo bi bolji da ima posla kao nekad jer vecina mladih je nezaposlena ili radi u fusu.
ovo je bas realna slika.

ali ja bi to skratio na to da su nase zenske za zenit. sve imaju ritam izlazit vani ali ne i vise tog.. meni je to dosadilo. rade skupit pare pa berlin amsterdam barcelona...
MillionMan is offline  
Old 24.04.2012., 15:44   #49
Quote:
87n06 kaže: Pogledaj post
ti millionman mora da ti legenda samo takva, s tobom bi bio dobar izlazak vjerujem.. barem bi se sigurno nasmijao tvojim detaljnim analizama..


pa rekao si nimalo lijepe- ma ne slazem se bas, rijecanke su mi prelijepe





da se vratim temi, ja se skoro nikada nisam dobro zabavljao u el riu, a na nini2 moram reci da stalno ima neceg zanimljivog.. barem meni.. iako imam 25 i mozda bi trebao na neka ozbiljnij mjesta.. jbg u glavi sam jos na nekih 21-22


joooooooooooooooooj sad bi isao van
thx man
ja sam stariji od tebe u glavi sam jos mladi od tebe. i nemam namjeru se mjenjat. na druga mjesta ne bi nista dobio bolje samo dosadnije

za sad rijeka nista. mozda do godine. ako tko od vas putuje za jug ovo ljeto moze mi se javit. da zakljucimo ljetni lengend story
MillionMan is offline  
Old 24.04.2012., 16:42   #50
pomero navecer tinejderice masu rukama nogama kosom guzicama...bas zgodnice... to se su anjvise vani... ja ne znam tko ono na kraju pojebe. vjerovatno nitko ili mozda konobari.

naruči bocu nečega pa ćeš vidjet kako će početi skakutati oko tvog stola

T si mislila nesto kao narucim bocu i case i pozovem ih da se pridruze? pa nije valjda da cjelu noc skakutaju bez pica i da cekaju jednog da dode naruci votku i 5 redbulova?

moguce je i to izvesti ali ako si s sammom pojavom napravio dobar imid. ono sto sam ja zelio reci da su ne pristupacne i da ne pokazuju taj prozor. mozda da onom kojeg poznaju. to mi je isto smjesno... cjelu noc se drzu zatvorene i dode nektko s kojim nikad nece spavati. naviju se u sve 5 kao da ga nisu 100 g vidile...

i onda moras drzat cjeli ritam s njima do jutra. ti mislis da ja imam toliko zivaca?
MillionMan is offline  
Old 24.04.2012., 16:46   #51
Mah ništa od toga svega. Nema u Rijeci pravih mjesta za kontanje. Ili je pretijesno, prevelika gužva ili preglasna glazba. Mislim da je vani bolje ići radi ekipe a ne zbog žena.
Momak 90 is offline  
Old 24.04.2012., 16:48   #52
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
Tocno si opisao nase "drage" sugradjanke,ali sa malom ispravkom,prelijepe su ali previse proracunate i pale se iskljucivo na lovase,a ostali bas i nemaju previse sansi jer su uvijek ili zauzete,mada ih nikad nisi vidio u muskom drustvu ili si im prestar/premlad sta god to znacilo.Osobno kad izadjem to je van grada jer mi je KOrza pun kufer posto sam stalno tamo,ali vise po danu ili predvecer.Sta se mene tice nikad pravu Rijecanku nebi imao za zenu,ja vise volim Dalmosice jer su izravne i ne muljaju tj.kazu ti u facu sta misle,a ne ove nase koje ti samo zele izmust i ono malo para sta imas jer misle da su Bogom dane,tako da radije odem sa frendovima i bolji mi je provod nego da me neka umisljena pravi debilom,ne hvala,a inace grad kao grad je sasvim ok,ali bilo bi bolji da ima posla kao nekad jer vecina mladih je nezaposlena ili radi u fusu.
Pravih Riječanki nema ili ih ima na prste jedne ruke. Kad sam išao u srednju pitala je jedna prof. da dignu ruku oni kojima su mama i tata rođeni u Ri i nijednoga takvoga nije bilo u razredu od 30 ljudi.
Momak 90 is offline  
Old 24.04.2012., 17:32   #53
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
T si mislila nesto kao narucim bocu i case i pozovem ih da se pridruze? pa nije valjda da cjelu noc skakutaju bez pica i da cekaju jednog da dode naruci votku i 5 redbulova?
ma ne trebaš ti njih pozvat, doći će one same

ma bila sam s ekipom pa smo se smijale tim curama, piju 2 cuge cijelu večer i kao došle su plesat i onda stol do nas došla 3 tipa i naručila neku bocu i da si vidio kako odjednom oko njih sve te cure se okupile i plešu, baš zabavno za gledat ali još je veći smjeh što dečki u Rijeci i nisu toliko blentavi i oni furaju svoj film (kao i većina starijih cura) pa naravno da se za cugu nisu ogrebale

Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
moguce je i to izvesti ali ako si s sammom pojavom napravio dobar imid. ono sto sam ja zelio reci da su ne pristupacne i da ne pokazuju taj prozor. mozda da onom kojeg poznaju. to mi je isto smjesno... cjelu noc se drzu zatvorene i dode nektko s kojim nikad nece spavati. naviju se u sve 5 kao da ga nisu 100 g vidile...
i onda moras drzat cjeli ritam s njima do jutra. ti mislis da ja imam toliko zivaca?
prvo za ovo zadnje iskreno ja ne vidim tu ništa loše, problem je u muškima što uvijek nešto očekuju, meni ako netko priđe a ne sviđa mi se fizički, gledam da je bezobrazno od mene da ga samo odje.. pa ću malo popričati s njime i onda se nekako maknut da ne bi pomislio da će dobiti nešto više - šta bi ti onda radije volio da te neka s visoka odje.. i kaže makni se ili da prijateljski s tobom popriča kad si joj već prišao, meni je to i stvar kulture

ja mislim da općenito ako već radiš neki rezime cura iz gradova moraš i uzeti u obzir godine, jer za cure od 16-19 godina je to najčešće tipično ponašanje, samo bi se zabavile, ogrebale za cugu i to je to ali opet te bi još nazvala pristupačnim ali ove starije najčešće izađu van se zabavit (na svoj račun) i nisu toliko pristupačne jer su se došle zabavit a ne naći tipa...

a što se tiče tvojih živača, ne znam što tražiš da li pričamo o traženju cure ili cure za jednu noć (što je u Rijeci mislim vrlo teško nać)...eto polazeći od sebe, ja ću s tobom popit cugu, pričat cijelu večer ako treba, zabavit se, ići nešto i pojest (na svoj račun), ako si dovoljno pametan dobit ćeš i broj (iako teško)...najbolje da me napiješ ali očekivati da ću tu večer negdje otići s tobom u mrak možeš odmah zaboravit eventualno ako se ponudiš me otpratit doma ali i to ću odbit jer idem se van zabavit a ne poj..., ako želiš nešto više možemo se naći neki drugi dan (e sad dal je to do mene, godina ili toga iz kojeg grada sam ne bi mogla tvrditi)

ali opet ovo govorim o sebi ne mora tako biti kod svih, ali činjenica je da Riječanke nisu toliko pristupačne (pogotovo za seks) a sponzorušama ih ne bi nikako nazvala (ne zato jer branim svoje sugrađanke) nego mislim da sponzoruša ima daleko više u jednom splitu ili zg-u čak se usuđujem reći da su u Rijeci cure još najnormalnije (nek me ispravi netko ako misli da griješim)
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Old 24.04.2012., 17:34   #54
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Osebujan opis. Inače Rijeka je grad doseljenika nakon WW2 pa nema klasično ponašanje kao drugi gradovi. Ima tu svega od dobrih ljudi do ološa.
za razliku od ostalih gradova u kojima imaš ili samo dobre ljude ili samo ološ

Quote:
Disticha kaže: Pogledaj post
Odi u Grinč, tamo se budeš dobro zabavio
e njebude, nema grinča već...pa mislim više od godinu dana
canex is offline  
Old 24.04.2012., 17:47   #55
Quote:
canex kaže: Pogledaj post

e njebude, nema grinča već...pa mislim više od godinu dana
Ma daj? Šta se desilo? Vidi se da odavna nisam bila u Rijeci
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Old 24.04.2012., 18:03   #56
Quote:
Disticha kaže: Pogledaj post
Ma daj? Šta se desilo? Vidi se da odavna nisam bila u Rijeci
vidi se vidi se pa reko ako ti je grinč bio jedino veselje ovdje da ne dolaziš bezveze
a mislim da se nije niš specijalno desilo...kombinacija krize i sve manje posjećenosti čini mi se

momak_20 -- moš osnovat bend, navodno to pali u Rijeci
canex is offline  
Old 24.04.2012., 18:11   #57
Tamo kod "kurvi", ima zenski ima sve
Bankina is offline  
Old 24.04.2012., 18:19   #58
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
ma ne trebaš ti njih pozvat, doći će one same

ma bila sam s ekipom pa smo se smijale tim curama, piju 2 cuge cijelu večer i kao došle su plesat i onda stol do nas došla 3 tipa i naručila neku bocu i da si vidio kako odjednom oko njih sve te cure se okupile i plešu, baš zabavno za gledat ali još je veći smjeh što dečki u Rijeci i nisu toliko blentavi i oni furaju svoj film (kao i većina starijih cura) pa naravno da se za cugu nisu ogrebale



prvo za ovo zadnje iskreno ja ne vidim tu ništa loše, problem je u muškima što uvijek nešto očekuju, meni ako netko priđe a ne sviđa mi se fizički, gledam da je bezobrazno od mene da ga samo odje.. pa ću malo popričati s njime i onda se nekako maknut da ne bi pomislio da će dobiti nešto više - šta bi ti onda radije volio da te neka s visoka odje.. i kaže makni se ili da prijateljski s tobom popriča kad si joj već prišao, meni je to i stvar kulture

ja mislim da općenito ako već radiš neki rezime cura iz gradova moraš i uzeti u obzir godine, jer za cure od 16-19 godina je to najčešće tipično ponašanje, samo bi se zabavile, ogrebale za cugu i to je to ali opet te bi još nazvala pristupačnim ali ove starije najčešće izađu van se zabavit (na svoj račun) i nisu toliko pristupačne jer su se došle zabavit a ne naći tipa...

a što se tiče tvojih živača, ne znam što tražiš da li pričamo o traženju cure ili cure za jednu noć (što je u Rijeci mislim vrlo teško nać)...eto polazeći od sebe, ja ću s tobom popit cugu, pričat cijelu večer ako treba, zabavit se, ići nešto i pojest (na svoj račun), ako si dovoljno pametan dobit ćeš i broj (iako teško)...najbolje da me napiješ ali očekivati da ću tu večer negdje otići s tobom u mrak možeš odmah zaboravit eventualno ako se ponudiš me otpratit doma ali i to ću odbit jer idem se van zabavit a ne poj..., ako želiš nešto više možemo se naći neki drugi dan (e sad dal je to do mene, godina ili toga iz kojeg grada sam ne bi mogla tvrditi)

ali opet ovo govorim o sebi ne mora tako biti kod svih, ali činjenica je da Riječanke nisu toliko pristupačne (pogotovo za seks) a sponzorušama ih ne bi nikako nazvala (ne zato jer branim svoje sugrađanke) nego mislim da sponzoruša ima daleko više u jednom splitu ili zg-u čak se usuđujem reći da su u Rijeci cure još najnormalnije (nek me ispravi netko ako misli da griješim)
a i ti si zena pa promatras

to da se okupe oko tebe mi zvuci kao da su hostese. prica poslje zavrsava na to da imam decka 4 god

.. pa ću malo popričati s njime i onda se nekako maknut
to radim i ja. ma da ja njoj i pridem i ja se odmanem

16-19 godina je to najčešće tipično ponašanje, samo bi se zabavile, ogrebale za cugu i to je to ali opet te bi još nazvala pristupačnim ali ove starije najčešće izađu van se zabavit (na svoj račun) i nisu toliko pristupačne jer su se došle zabavit a ne naći tipa...

to je to!!! zato se tu nema sto trazit. sve sam probao. i uspio sam doci do broja i do zvalja istu noc.



ali moram se vratit na ono da se pojebala s vise frendova.

1. izadem s njima. jedna me cima. ali ujedno cima i ovog drugog. a posto sam s njime dobar on mi kaze ma nedavno smo bili goli i drzi ruke dole i neda.

2. lik je s curom a drugog lika cujem da mu je to bila cura i da je nasao slike di se gola slikala s likom dok je bila s njime. navodno best frends.

3. tinejderka. neka gluma svirka je upitanju. dosla se uclanit da se na kraju pojebala s dva sviraca i da vise s njima nije ali su nj frendovi

ja bi rade sisa veslo nego takvu curu imao.
MillionMan is offline  
Old 24.04.2012., 18:19   #59
Nema Grincha više, otvorila se nedavno neka čajana tamo, neki optimisti s viškom para i manjkom ideja očito, neki viktorijanski stil samo fali Agatha Cristie, totalno out of this space.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Old 24.04.2012., 18:27   #60
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Mah ništa od toga svega. Nema u Rijeci pravih mjesta za kontanje. Ili je pretijesno, prevelika gužva ili preglasna glazba. Mislim da je vani bolje ići radi ekipe a ne zbog žena.
Konačno pogodak. Idi se van zajebavati, a ne vrebati žene pod svaku cijenu...pogotovo ne s uletom "jesi li za ples"...to je bilo tamo negdje do 1960 u điru.

Inače, mjesta s opuštenijim ljudima nisu na Korzu. Preporučam Bard do 12, pa kasnije Stereo, Tunel, Place...ovisno o programu koji nude...

Zadnje uređivanje schnitzl : 24.04.2012. at 18:33.
schnitzl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.