Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2013., 15:27   #1
Ginekolozi - Čakovec

Molim moderatore da spoje teme ako postoji nešto slično, ja nisam našla

Uglavnom, prijateljica me zamolila da pitam zna li netko tko od ginekologa u Čakovcu (osim dr. Varge i dr. Muhe) uzima nove pacijentice, a da se ne čeka sto godina? S dr. Vargom i Muhom nema neka dobra iskustva pa bi rado promijenila ginekologa ako je to moguće. Može biti i socijalni, ali samo da je stručan i da dobro radi svoj posao
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 19:21   #2
Quote:
nebeskoplava kaže: Pogledaj post
Molim moderatore da spoje teme ako postoji nešto slično, ja nisam našla

Uglavnom, prijateljica me zamolila da pitam zna li netko tko od ginekologa u Čakovcu (osim dr. Varge i dr. Muhe) uzima nove pacijentice, a da se ne čeka sto godina? S dr. Vargom i Muhom nema neka dobra iskustva pa bi rado promijenila ginekologa ako je to moguće. Može biti i socijalni, ali samo da je stručan i da dobro radi svoj posao
Zasto nije zadovoljna sa dr.Vargom????!
ivannaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 20:21   #3
jel muha fkt tak grozan?
neke vele da je oke, neke da nije....a nije sad baš da imam nekog prevelikog izbora...
plavuša777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 21:14   #4
Tak sam i ja čula - i da je grozan i da nije. I ako te ipta tješi - isto sam čula za baš svakog ginića u Čk-U. Ali, ako još nemaš izabranog ginića - imam za tebe dobru vijest. Možeš birati i da odeš Jalšovcu - on upisuje trenutno, ali samo one koje još nemaju ginića, ne prima one koje bi promijenile . Tak da ne bi rekla ni da je on kaj bolji....svi su oni isti.

Moja mama bila kod one žene...Marta nešto. Bila joj grozna. Prešla k Muhi i kaže da je OK, a opet, ja sam na drugoj strani čula da je grozan. Ne zna čovjek kaj misliti....moj je isto grozan.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 21:22   #5
A gle, to je vrlo subjektivno. Svatko će ti reći drugačije, mada sam ja čula više pohvala nego kritika za dr.Muhu s njim ili si dobar ili se svađaš.
tascha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 21:32   #6
Slažem se. Ali generalno su mi se zgadili svi doktori, pa rijetko o kojem imam dobro mišljenje.

A ovo da si s Muhom ili dobar ili se svađaš, moram priznati da uopće ne razumijem. Nije mi nikad palo napamet s ijednim liječnikom se svađati. Ako smatram da nešto nije u redu ili se razilazimo u razmišljanjima - kažem to. Ako ne ide - mijenjma liječnika. Ginića nisam još uspjela, ali ga zato ništa više ni ne pitam. Niti me zanima. Napravi kaj treba, a za pitanja ću čekati neka bolja vremena da si platim ginića u Suncu u Vž-u - e za njega još nikad ništa loše nisam čula.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 22:27   #7
hvala cure..
hvala na inf za dr. Jalšovca..nisam znala da zapisuje...možda ipak odem kod njega..frendica je zadovoljna s njim...
plavuša777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 20:21   #8
javljam se tu s puno zakašnjenja u nadi daa će netko vidjeti... Koji su sve socijalni ginekolozi u Čk? Za preglede u Medikolu više nemam novaca, pa me zanima jer službeno nisam upisana ni kod jednog...
Sunshine19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 20:33   #9
Evo upiši se kod Jalšovca, mislim da još uvijek upisuje, pa ako nisi već bila kod nekog ginića zapisana, primiti će te.

Onda imaš Muhu kojeg baš ne hvale...Golubiću nemoj ići ni za lijek, bez obzira kakve pohvale eventualno čula....a i on definitivno ne upisuje, Muha mislim da da...onda ima ona neka Marta od koje je moja mama otišla...ček, budem probala na netu naći popis, pa ti stavim link.

Evo: http://www.hzzo-net.hr/03_01_11.php

Skrolaj dolje i na crvenom popisu, popis liječnika, treća točka, zdravstvena zaštita žena.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 20:46   #10
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Evo upiši se kod Jalšovca, mislim da još uvijek upisuje, pa ako nisi već bila kod nekog ginića zapisana, primiti će te.

Onda imaš Muhu kojeg baš ne hvale...Golubiću nemoj ići ni za lijek, bez obzira kakve pohvale eventualno čula....a i on definitivno ne upisuje, Muha mislim da da...onda ima ona neka Marta od koje je moja mama otišla...ček, budem probala na netu naći popis, pa ti stavim link.

Evo: http://www.hzzo-net.hr/03_01_11.php

Skrolaj dolje i na crvenom popisu, popis liječnika, treća točka, zdravstvena zaštita žena.

Hvala puno!
Znate možda koliko Jalšovec naplaćuje ostale usluge? Čula sam da naplaćuje ultrazvuk i to, no nisam nigdje saznala koliko...
Sunshine19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 17:59   #11
Cure,žene..koje hodaju k ginekologu Vargi u Čakovcu..kolko često radite papa test kod njega?
tj.kolko često imate pravo?

Ja bila neki dan i rekao mi da ako nije prošlo 2 godine mi neće raditi kao da svake dvije godine.S tim da sam dosad svake godine išla na papa i odsad jednom više ne

Jel i vama tak?
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 11:30   #12
Ovako, ja sam se danas/jučer napravila glupa, pa sam, čuvši kako naši ginekolozi ne žele upisati nove pacijentice ako one mijenjaju ginekologa, nego upisuju samo one koje su bez ili koje su se preselile, lijepo ja pitah nadležne i dobih odgovor: Ne, ne smiju odbijati pacijente na račun toga što već imaju ginekologa, a svi liječnici u Međimurju imaju mjesta. Zanimljivo...sad sam dotičnom kojem želim prijeći poslala ovakav upit:

"Poštovani,

jučer sam Vam poslala mail o tome da li upisujete nove pacijente. I to one koji već imaju ginekologa, ali bi ga htjeli promijeniti.

Sada bi nadodala da sam od glasnogovrnika HZZO-a dobila informaciju da je kod Vas najviše slobodnih mjesta, čak 36. A u Ministartvu zdravlja da selektiranje pacijenata na temelju toga kod koga su prije bili, imaju li liječnika već ili ne - nije dozvoljeno.

Pa se nadam da to znači pozitivan odgovor na moj upit i shodno tome, zanima me da li se samo dođem upisati ili od trenutnog ginekologa trebam kakvu dokumentaciju.

Hvala unaprijed na odgovoru."

Ovisno o odgovoru ću postupiti dalje. I naravno, ostala sam anonimna (kod tog su me već 1x odbili jer imam ja svog doktora, kakav god on bio jel...pa ako mi to opet naprave, neću stati na tome. A ovaj kojem želim ići je inače na glasu kao najbolji, čudno mi to njegovo ponašanje - makar, meni su svi isti, i ako mogu, radije ću si plaćati, ali sad ne mogu, pa...)
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 20:49   #13
Budući dotični ne odgovara na moj mail - valjda da se ne inrkiminira, ja ću osobno krenuti u akciju. Prvo ću k svojem trenutnom, pa ako bude svinja zbog ovog kaj stoji u mom potpisu - jer znati će da sam ja to napravila - onda idem ovome drugome i borim se dalje.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 11:03   #14
Isuse koji je horor to kod vas. Nije ni ovdje kod mene ništa puno bolje, ginekolozi su nam pretrpani, rijetko ko uopće ima mjesta.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 14:16   #15
Obrati pažnju da sam napisala da su mi u HZZO rekli da kod svakog ginića u mojoj županiji ima mjesta - poslali su mi i podatke koliko kod kojeg. Ali ne moš' se preselit da hoćeš.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 00:03   #16
Ma znam, skontala sam to, htjela sam reći da je kod nas horor isto što se tiče tog primanja jer neki ne žele primati, a neki su toliko pretrpani pa ne smiju više nikoga i onda imaš 2 ginekologa u cijelom gradu i okolici kod kojih se možeš upisati bez problema.

I bila sam negdje našla popis ginekologa i tko koliko ima pacijenata, ovi moji ovdje imaju skoro svi preko 7000, to mi se čini ogromna brojka na jednog gina. Ja sam se kod svoga upisala samo zato jer je bio jedini koji prima u to vrijeme, ostali nisu htjeli ni čuti za nove pacijente ili si si morao sređivati preko štele (recimo za jednu ginićku znam da je primala nove isključivo ako je netko iz familije (mama, sestra) imao karton kod nje, znači mogla je primati ali je birala koga će )
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 08:37   #17
Do 9000 pacijenata smiju imati - kvote su im povećane prošle godine. Briga mene jel njima to previše ili ne, kaj da ti velim.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 20:05   #18
Ja sam formalno upisana kod dr. Muhe, no nikad nisam bila kod njega.
2x godišnje si platim pregled u Suncu i mislim da se isplati. Jednom godišnje mi napravi cijeli ginekološki pregled, s UZV i PAPA testom, a drugi put idem samo na UZV jer uzimam pilule.

Što se tiče dr. Muhe - htjela sam se naručiti na pregled prije 2 godine kad sam imala jake bolove, međutim rekla mi je njegova medicinska sestra da mogu doći na red tek za 2 mjeseca.
Od tada sam odlučila da ću uvijek čuvati sa strane nešto novaca da privatno platim ginekološki pregled.
__________________
.
Lady Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 01:16   #19
Moja mama je kod njega - brzo dođe na red .

Je, Dokuzovića svi hvale...doduše, meni se baš i ne daje 600kn koliko im je nova cijena za pregled+uzv+papu. Ja ne radim i ne plaća mi se. Da radim, preuzela bi tvoj sistem, svakako.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 14:00   #20
E jel neko zna tko je nova ginekologica u ck,umjesto varge?
ludak na kisi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:29.