Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2014., 23:22   #21
odredjena pjesma(pjesme)/glazba definitivno zna to okinut kod mene
ali samo u nekoj vrsti transa ... znaci ne uvijek i ne ista stvar

a kiša (1 post) me samo uspava
kao i zvukovi zrikavaca :P
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 23:48   #22
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Znam o čemu pričaš jer sam to doživjela prvi i zadnji puta kod jednog frizera tip me doveo do prejebenog braingasm-a masažom vlasišta i ja se poveselim konačno jedan frizer koji iako ne zna šišati kao ni većina, bar jebeno masira i tipu propadne frizeraj...
Hahahha!

Imao sam sličan slučaj, samo sam ja prošao puno gore.. udala se za totalnog frika i zatrudnila s njim

To je bila scena. Šiša me, uživam, i kaže..
- Jesam ti rekla da sam dogovorila svadbu..? a ja ono, citiram, u afektu, na sav glas pred punim frizerajem
- Daj nemoj srat da se udaješ?!

Poanta je bila i što smo se međusobno simpatizirali, a ja čekao, očekivao da prekine s njim. Koma.
PartyJoys is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 00:39   #23
meni fen, kada ga stavim da mi puše za vrat

neam boljeg osjećaja

i neka pjesma koju prvi put čujem, al znam d aću je ubuduće puno slušati, pa me trnci prolaze prvih 1000 intenzivnih slušanja
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 09:07   #24
To se i meni događa baš gledam ovu feather heather kako već i super mi je kad priča na uho simptom koji vidim je i neki čudan osjećaj u zglobovima i uhu, kao da te netko škaklja, ali ti paše. I naravno oči mi se sklapaju.
__________________


ako ne razumijete moj način pisanja, uistinu mi je stravično žao pa savjetujem da si uzmete instrukcije iz hrvatskog književnog jezika.
Nebulos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 16:27   #25
Quote:
Empire of dirt kaže: Pogledaj post
Pošto nisam psiholog, voljela bih kada bi netko stručniji dao mišljenje o temi, a vas ostale ću pitati da li ste ikad iskusili ovaj osjećaj.
Sumnjam da se naši (neuro)znanstvenici bave time, ali vani interes za ASMR fenomenom raste (čak su i mediji počeli izvještavati o tome).

Koga zanima znanstveni(ji) pristup ASMR-u, preporučila bih mu da prođe kroz tekstove s http://asmruniversity.com/; a i Steven Novella predlaže zanimljive hipoteze.

Što se sada već povećeg broja ASMR artista tiče, meni najdraži "umjetnici" su:
I to će proći is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 10:37   #26
Poznat mi je ovaj osjećaj, najčešće ga doživim kroz glazbu.
__________________
Age ain't nothing but a number.
Jhene is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 18:15   #27
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Znam o čemu pričaš jer sam to doživjela prvi i zadnji puta kod jednog frizera tip me doveo do prejebenog braingasm-a masažom vlasišta i ja se poveselim konačno jedan frizer koji iako ne zna šišati kao ni većina, bar jebeno masira i tipu propadne frizeraj...
fakat mi zal al prica je preduhovita mislim .. ironija .. nadam se da ne zamjeras

ja cesto dozivljavam opisanu ugodu .. i dosta cesto filmovima - glazba - ples .. ali i u prirodi - dozivljaju necega blablabla.. a neka intimne stvari ostanu intimne no suma sumarum je da je stanje svijesti odnosno spremnosti na tak nes bitno i autosugestija vise nego potrebna .. nedavno je tek opet "spontano" pocelo .. no bio sam par godina u nemogucnosti dozivljava puno "manjih" ugodjaja od navedenih .. no i ovako sam reko previse ..
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 23:58   #28
skoro svaku vecer kad legnem u krevet spojim slusalice i na mobu odem na youtube i potrazim za neki asmr video koji mi pase i tako zaspem, odavno sam otkrio za ovo al prije sam mislio da se samo meni ti osjecaji dogadjaju, najcesce kod frizera ili kad bi mi neko tiho pricao haha
Ravinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 07:31   #29
fuuul mi je drago da nas ima još :klap:

meni je ally iz asmr requests fantastična, koje ona priče smišlja, kako super glumi i do koje produkcijske razine su dovedeni njezini videjići. vau, totalno vau.

inače, što se tiče masaže i asmr-a meni nema do lite: https://www.youtube.com/watch?v=fe33HmvfPSw
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 17:03   #30
Jel onaj utrnujuce ugodni osjecaj kad ti neka ljubi vrat, spada u asmr ili u tjelesnu ugodu? Sad mi se sve pomjesalo.
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 22:42   #31
Ja doživljavam braingasm svaki put kad me netko nenadano pohvali za nešto.

Kad mi nepoznata osoba lajka intelektualan komentar fejsu.

Kad netko na svojoj stranici objavi link na moj blog.

Ali mora biti nešto neočekivano.

I na jednom bivšem poslu sam stalno imala orgazme kad su klijenti bili ljubazni i zahvalni a nisam prodavala tijelo, nego riječi
Heloiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 23:35   #32
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Jel onaj utrnujuce ugodni osjecaj kad ti neka ljubi vrat, spada u asmr ili u tjelesnu ugodu? Sad mi se sve pomjesalo.
Mislim da je to sve povezano. Kao i npr. čisto lagano prelaženje jagodicama prstiju po koži ruke. Nedavno sam naišao na tetu prodavačicu u dućanu s ASMR-ičnim glasom.

Quote:
Heloiza kaže: Pogledaj post
Ja doživljavam braingasm svaki put kad me netko nenadano pohvali za nešto.
Tebi stvarno ne treba puno.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.

Zadnje uređivanje Sepulchrave : 16.02.2015. at 23:44.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 20:24   #33
sad guglam i vidim da se u asmru zapravo ne radi samo o zvuku nego svim mogućim osjetilima in general

onda kad se tiče (neseksulanog) osjeta dodira orgazam (ali baš pravi po ničemu drukčiji od seksualnog ) sam iskusio čisteći tjeme i vlasište

zapustio sam par puta pranje kose (obično imam stalno obrijanu glavu ali nisam brijanio nekoliko mjeseci) stvorilo se nenormalno puno prhuti pa čišćenjem češljem i niz ranica , onda to nakon čišćenja još više nabuja nego prije i tako

ugl kad zapustiš i to čišćnje par dana pa potegneš onako parput češljem , izkontrahiraš se jedva ostaneš na nogama
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 20:59   #34
Quote:
Empire of dirt kaže: Pogledaj post
Evo jedan primjer:
http://www.youtube.com/watch?v=OoNWLyNbFaY

Slobodno recite što mislite o tome, te ako znate više o samom mehanizmu podijelite sa mnom
u jbt, skoro sam svrsio na ovo.
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 00:24   #35
Ok znači sasvim slučajno naišao na ovu temu i pogledao ovaj video (prvi sta ste linkali) iimao sam onaj iskonski WTF moment. a onda sam se poceo smijat. ne znam. meni tu nije ništa opuštajuće, nikakvi mozgazmi, nego baš naprotiv malo zastrasujuce i nasmijava me i onaj dimitri ili kako vec kojeg ste linkali, prepao ga se isprve pa se vec u iducem trenu smijem sam sa sobom.

Nemojte shvatit da vas omalovažavam, samo mi je ful smiješno, evo svaki put kad otvorim video ja se onako naježim od tog glasa i smijem se ko blesav. i da, sam sam u sobi, ponoc i po je i samo mene se cuje u cijelom susjedstvu.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 14:33   #36
Češkenje i "utrnuće" nakon orgazma
__________________
Samo bez egotripova, please ...
Raiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 15:30   #37
Meni taj ASMR i nije nešto.
Ja doživim braingasm kad slušam glazbu ili kad me netko češka i masira
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 14:50   #38
Prvi glas znanosti, točnije, prvo znanstveno istraživanje na ovu temu.

Finally, psychologists publish a paper about ASMR, that tingly whispering YouTube thing

Quote:
The paper may put some common misconceptions about the phenomenon to rest. For one, overwhelmingly, the respondents said that ASMR was not a sex thing, despite the fact that it’s often pretty women doing the whispering. 98 percent of the respondents said they did it to relax. 82 percent said they did it to help them sleep. And only five percent claimed they watched the videos for sexual stimulation.
Ne bih se čudila da ova brojka od 5% naraste, s obzirom na "ASMR" videe koji izlaze u posljednje vrijeme.
I to će proći is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 19:58   #39
ja si volim pustiti lijepi mladi ženski glas s jutuba ali kad priča normalno bez šaptanja makar o biločemu,može i o strahotama nekim ako je u pitanju susanah
https://www.youtube.com/watch?v=vSq28wG9cYM

ali ne radi seksualne stumilacije niti ASMRa nego se jednostavo ugodno i smirujuće osjećam

ali kad bi ju slušao uživo , posebno u intimi svog doma mislim da bi i asmr i seksualno uzbuđenje visilo u zraku , preko ekrana mi ne može biti toliko uzbudljivo
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 01:37   #40
večeras prvi put parim da sam doživio one filmove o budućnosti , odličan nadomjestak za sve nas koji ovo ne možemo doživjeti u RLifu

ASMR Dentist Teeth Whitening Role Play
https://www.youtube.com/watch?v=DdVQyPzZvOY
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.