Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2013., 13:09   #1
Alternativni doktor iz Virovitice

Pozdrav svima, pisem u ime drugara cija majka ima kancer, iskoristili su sve konvencionalne tretmane i zele da pokusaju kod doticnog. Dali iko ima iskustva sa njim, mahom sve sto su culi granici se od pozitivnog do cuda, svaka infomacija bi bila korisna..


Unapred Hvala!
halcyon82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 22:22   #2
Nije li ti malo alternativni "dokto"r iz Virovitice preopcenito da bi itko znao o kome se radi?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 23:15   #3
Mislim da je covek nadaleko poznat, neverujem da ih ima vise?
halcyon82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 01:08   #4
Mislis na krisnijevca iz Bio-Rame?

Bio sam kod njega, ne valja nista, fejker.

Ako zelis ajurvedu jedino sto bih kod nas oprezno preporucio je Ganesh centar. TM-ovci, ali lijecnik im je solidan u ajurvedskim okvirima. Problem je jedino sto dolazi u RH relativno rijetko pa je onda prebukiran i ima premalo vremena za pojedinog klijenta. No ako nista drugo barem se zaista bavi ajurvedom dok Bilic i Petrusic prodaju muda pod bubrege.

Vecina skolovanja koje spominje (osim sto su u startu iz klizavih podrucja) su unutarsektaska (Hare Krisne i sire gaudja vaisnavske organizacije) i uzeo bi ih sa debelom dozom opreza. Da ne govorimo o tome kako stvari u indiji funkcioniraju i kako se sve moze doci do diploma

U svakom slucaju ono sto sam ja bio i ono sto je jos jedna osoba bila je otprilike 20% bilo ajurvede, ostatak prodaja magle, nuzno uvaljivanje onih par sumnjivih "lijekova za sve" za koje je zastupnik, preporuke koje su u izravnoj suprotnosti sa ajurvedskim, uvaljivanje svake alternativne tehnike o kojoj je procitao dva clanka i cak nudjenje psihoterapije (pod tim imenom, za sto bi ga se btv moglo zakonski gonit) kojom ce doslovno preko noc rjesiti sve tvoje probleme kao i dati ti orudje da rjesis sve one u buducnosti

Izbjegavati.

Sto se tice titule zaista je mr.sc (magistar) ali na faksu za fizicku kulturu (sport).
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.