Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2014., 14:07   #41
Quote:
antipaticna kaže: Pogledaj post
meni je jednom jedan mladić kada sam ga zajebavala tj. spuštala mu, reko: sad vidim zašto te nitko ne voli

wellcome to club ne obazirem se jer imam drage ljude oko sebe
Thank you for having me!
StipeJEsurfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 14:13   #42
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
si ti možda lav?
isti si ja, pogotovo po prvom dijelu posta ...jedina je razlika što ja to pomalo skrivam, tj. naučila sam se kontrolirati, ali ljudi osjete eto da mi smetaju, to se teško može ne prepoznati
dečkima vjerojatno prehoch izgledaš, al zato cure jako padaju na to
Da, stvar kontrole. Nisam lav, ali sam čuo par puta da ponekad djelujem kao lav.
StipeJEsurfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 15:39   #43
Quote:
StipeJEsurfer kaže: Pogledaj post
Da, stvar kontrole. Nisam lav, ali sam čuo par puta da ponekad djelujem kao lav.
je, ali i to kad-tad ispliva na površinu, to je samo trenutno
pitam zato jer lavovi nisu baš omiljeno društvo, makar su izuzetno odani i često bolji prijatelji od nekih drugih znakova
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 15:54   #44
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
je, ali i to kad-tad ispliva na površinu, to je samo trenutno
pitam zato jer lavovi nisu baš omiljeno društvo, makar su izuzetno odani i često bolji prijatelji od nekih drugih znakova
Ja ne vjerujem nešto posebno u astrologiju, ali sam čuo da "uvijek moram biti glavni", a takvi su uglavnom lavovi.
StipeJEsurfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 17:06   #45
Autore, jesili spoznao išta, ide nabolje?
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 20:38   #46
Quote:
StipeJEsurfer kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem nešto posebno u astrologiju, ali sam čuo da "uvijek moram biti glavni", a takvi su uglavnom lavovi.
da, takvi su lavovi: užasno tvrdoglavi i dure se ak nisu u centru pažnje, ne trebaju to pokazat verbalno, ali gestom se jako vidi, uglavnom nesretni su ako se svijet ne vrti oko njih
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 21:24   #47
Ljudi te ne vole jer ih ne voliš.
richard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 21:43   #48
Ide na bolje.
StipeJEsurfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:26   #49
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
da, takvi su lavovi: užasno tvrdoglavi i dure se ak nisu u centru pažnje, ne trebaju to pokazat verbalno, ali gestom se jako vidi, uglavnom nesretni su ako se svijet ne vrti oko njih
Lavovi su zakon.
I ovnovi.

Neka pati koga smeta, mi smo vrh svijeta.

Quote:
StipeJEsurfer kaže: Pogledaj post
Netko je rekao da "te ne moraju ljudi voljeti" i to je istina. U svakom slučaju ne pomaže ako si bahat, umišljen i samodopadan snob kao ja. A ako vas baš zanima: DA, nosim snobovske smeđe karirane hlače, fine cipele i uvijek imam uredne nokte. Volim pušiti skupe cigare (tko ne voli), a lulu sam pušio jedno vrijeme ali sam prestao. Da je štap u modi vjerojatno bih imao barem 3-4 za svaku priliku. Zamislite samo, na sprovodu se lijepo stanete odozada i naslonite na svoj štap - miiiiiiilina Ili kad želite izići iz tramvaja a ona stoka izvana na stanici se ne želi pomaknuti - samo ga gurneš štapom. Pa ako se želi tući - imaš štap!


Ti si moj čo'ek.

I, da, nabavi štap.

Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Kad kažeš u prvom postu da si sada u srednjim 20-ima, jesi li mislio na 1920.-e?
usne boje mesa is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:54   #50
Quote:
StipeJEsurfer kaže: Pogledaj post
Razlog zašto sam otvorio temu je to što mi je taj dan jedan prijatelj izjavio da me kao generalno "ljudi baš i ne vole", a to nitko ne voli čuti. Iako sam puno puta od njega čuo da me on voli i znam da sam mu drag, reći takvo je stvarno ružno, i znam da to nije istina. Ali me plaši. Što to govori o meni, da li sam ja smrad i slično. Ja sam svjestan da postoje ljudi koji me generalno "ne vole" i ne žele npr sresti u tramvaju, ali mili brate imam i ja takvih bar 200. U principu poznajem više ljudi koje "ne volim" nego "volim", i jednostavno sam u jednom trenutku života odlučio da se neću družiti s ljudima koje generalno ne mogu podnijeti jer ne volim gubiti vrijeme. Jesam li ja čovjekomrzac? Možda jesam, ali to je moje pravo. Inače nisam tip osobe koja se slaže sa većinom samo zato što bi se slagala ili uopće, nije me briga što ljudi misle o meni jer nemam 300+ frendova na fejsu, ali zato imam par osoba u svom životu koje mi štimaju i s kojima se uživam družiti. Imam osjećaj da ti ljudi koji me "ne vole" tako osjećaju prema meni jer sam im od početka dao nadoznanja da mi ne štimaju, i da mi nikad neće štimati - pa ti se mijenjaj ili ćao (karakterna crta koju moram ublažiti).
Ovaj post sada tek vidim. Ideš.
Oh man, čini se da ću i ja morati uskoro očekivati od nekoga "ljudi te baš ne vole".
Quote:
StipeJEsurfer kaže: Pogledaj post
Ide na bolje.
Prestao si biti čovjekomrzac i ljudi su te zavoljeli ili si prestao biti snob?
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Ti si moj čo'ek.
Veleju ljudi da je single, pa ono - go for it.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 23:01   #51
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Ovaj post sada tek vidim. Ideš. Oh man, čini se da ću i ja morati uskoro očekivati od nekoga "ljudi te baš ne vole".
Tko bi tebe ne volio?


Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Prestao si biti čovjekomrzac i ljudi su te zavoljeli ili si prestao biti snob?
Ili je kupio štap?

Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Veleju ljudi da je single, pa ono - go for it.
A, ono, volim šešire.
Par iz 20-ih, 1920-ih.
usne boje mesa is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 01:14   #52
Quote:
StipeJEsurfer kaže: Pogledaj post
Razlog zašto sam otvorio temu je to što mi je taj dan jedan prijatelj izjavio da me kao generalno "ljudi baš i ne vole", a to nitko ne voli čuti. Iako sam puno puta od njega čuo da me on voli i znam da sam mu drag, reći takvo je stvarno ružno, i znam da to nije istina. Ali me plaši. Što to govori o meni, da li sam ja smrad i slično. Ja sam svjestan da postoje ljudi koji me generalno "ne vole" i ne žele npr sresti u tramvaju, ali mili brate imam i ja takvih bar 200. U principu poznajem više ljudi koje "ne volim" nego "volim", i jednostavno sam u jednom trenutku života odlučio da se neću družiti s ljudima koje generalno ne mogu podnijeti jer ne volim gubiti vrijeme. Jesam li ja čovjekomrzac? Možda jesam, ali to je moje pravo. Inače nisam tip osobe koja se slaže sa većinom samo zato što bi se slagala ili uopće, nije me briga što ljudi misle o meni jer nemam 300+ frendova na fejsu, ali zato imam par osoba u svom životu koje mi štimaju i s kojima se uživam družiti. Imam osjećaj da ti ljudi koji me "ne vole" tako osjećaju prema meni jer sam im od početka dao nadoznanja da mi ne štimaju, i da mi nikad neće štimati - pa ti se mijenjaj ili ćao (karakterna crta koju moram ublažiti).
Što se tiče djevojke i prekida to je jedna druga priča koja se eto slučajem sada pojavila, i nema veze sa generalnom slikom.
Netko je rekao da "te ne moraju ljudi voljeti" i to je istina. U svakom slučaju ne pomaže ako si bahat, umišljen i samodopadan snob kao ja. A ako vas baš zanima: DA, nosim snobovske smeđe karirane hlače, fine cipele i uvijek imam uredne nokte. Volim pušiti skupe cigare (tko ne voli), a lulu sam pušio jedno vrijeme ali sam prestao. Da je štap u modi vjerojatno bih imao barem 3-4 za svaku priliku. Zamislite samo, na sprovodu se lijepo stanete odozada i naslonite na svoj štap - miiiiiiilina Ili kad želite izići iz tramvaja a ona stoka izvana na stanici se ne želi pomaknuti - samo ga gurneš štapom. Pa ako se želi tući - imaš štap!
Identično kod mene volim biti ja, barem nisam dvoličnjača ko 99% njih.. čim primijetim da je netko đubre u nekom pogledu, čak i u nečemu malome što mi se ne dopada, dajem do znanja to. Jednostavno organski ne mogu biti u društvu ljudi koje ne volim i koji mi ne pašu, do te granice da skoro da ne dobijem živčani slom ako sam prisiljena biti (faks, neko novo društvo itd.) Ne brini, nisi ti kriv, samo si čovjek jer to daš do znanja, dok netko drugi kao volim te, a serem ti iza leđa.. puj
skorpioncy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 13:32   #53
Iako mi se čini da je ovo jedna u nizu tema "Što sam Bože tako proklet, jučer savršen danas opet" , moram upitat zašto autoru smeta da njega ljudi ne vole ako on ne voli druge? Ako kaže da ima neke ljude koji ga vole i koje on voli i sve to, ne vidim nikakav problem.
kako_dalje is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 13:44   #54
Ni mene ne vole, nemam pravih prijatelja već godinama. Imam ih par za izlaske i tu i tamo za otić na kavu/cugu i to je to. Nema neke povezanosti među nama tipa da si govorimo kaj nas muči, jadamo se međusobno i slično. Za te stvari imam dečka. Ali nije to ništa strašno, navikneš se s godinama.
Ljudi dođu i prođu, neki ostanu, neki ne
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 14:20   #55
ovo ko da sam ja otvorio

i ja sam lav (ak ima ike veze )
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 18:14   #56
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Lavovi su zakon.
I ovnovi.

Neka pati koga smeta, mi smo vrh svijeta.
i strijelci, njih isto volim
al činjenica je da čim ljudima kažem da sam lav kažu vidi se i zakolutaju očima
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Ni mene ne vole, nemam pravih prijatelja već godinama. Imam ih par za izlaske i tu i tamo za otić na kavu/cugu i to je to. Nema neke povezanosti među nama tipa da si govorimo kaj nas muči, jadamo se međusobno i slično. Za te stvari imam dečka. Ali nije to ništa strašno, navikneš se s godinama.
Ljudi dođu i prođu, neki ostanu, neki ne
ja imam par odanih, još dođe par ovako poznanika eventualno i to je tož
ekipa kojoj sam najviše vjerovala i s kojom sam provela jedno prilično dugo razdoblje me iz sasvim nepoznatnog razloga od*ebala ...znali su kakva sam od samg starta i prihvatili me, a kad ono paf
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
ovo ko da sam ja otvorio

i ja sam lav (ak ima ike veze )
evo me evo me, dupli lav, znači sve ovo poduplano, teško ljudima sa mnom
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 19:12   #57
Quote:
skorpioncy kaže: Pogledaj post
Identično kod mene volim biti ja, barem nisam dvoličnjača ko 99% njih.. čim primijetim da je netko đubre u nekom pogledu, čak i u nečemu malome što mi se ne dopada, dajem do znanja to. Jednostavno organski ne mogu biti u društvu ljudi koje ne volim i koji mi ne pašu, do te granice da skoro da ne dobijem živčani slom ako sam prisiljena biti (faks, neko novo društvo itd.) Ne brini, nisi ti kriv, samo si čovjek jer to daš do znanja, dok netko drugi kao volim te, a serem ti iza leđa.. puj
Potpis na sve.

Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
i strijelci, njih isto volim
al činjenica je da čim ljudima kažem da sam lav kažu vidi se i zakolutaju očima
Inače ne vjerujem u te horoskope, sad sam guglala karakteristike svog znaka.
I tipični sam predstavnik.
usne boje mesa is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 20:24   #58
da se i ja pridruzim u "mukama":
strijelac sa podznakom lava - kazu da sam sam sebi (ne)dovoljan
richard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 21:43   #59
U svakom slučaju, bolje biti u nikakvom nego u lošem društvu. Ja recimo dugo nisam shvatio zašto neki ljudi imaju tonu prijatelja, a ja samo 5-6 (mislim na 5-6 ljudi s kojima mogu otić na kavu ili van), ali sam onda skužio da su to uglavnom ljudi koji misle da vrijede samo ako imaju tonu prijatelja. Zašto ih "svi" vole? Zato što su dežurni servis za razvoziti autom, svako malo nešto organiziraju što drugima paše, uvijek su tu, na sve klimaju glavom, ne kritiziraju, ne govore ono što drugi ne žele čuti i u principu ne iznose svoje mišljenje osim ako ih se stvarno ne pita.
StipeJEsurfer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 22:39   #60
Zašto tebe muči kakvi su "oni" i "neki"?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.