Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2014., 23:47   #81
volim jednu curu...preko neta ja sam budala glupa napaljena nek me vise neko pojebe nemrem vise
Deckerus22 is offline  
Old 26.05.2014., 23:57   #82
što sve majka rodi
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Old 27.05.2014., 09:36   #83
čime si ti to zaslužio?!
Špenadla is offline  
Old 27.05.2014., 10:45   #84
Još ne vjerujem da si me tako lako izdao, da je tako malo trebalo da sve padne u vodu...
Nije li možda i to bio neki od njihovih planova? Vjerojatno je.... Proklete bile kučke... Kao drago im je zbog nas.. Nije njima drago zbog nikog..
Otvori oči i bježi dok je vrijeme..
Žao mi je da je tako ispalo, nije trebalo.. ali s druge strane mi te i nije žao, sam si to htio... Sad se nosi s njima kako znaš... Ne znam dali bi ti oprostila nekad kad se javiš nakon nekog vremena...
I nek te ova kiša svaki put kada padne podsjeti na mene i na ona druženja, neka te peče savjest s kišom....

Zadnje uređivanje Miškicaa : 27.05.2014. at 10:54.
Miškicaa is offline  
Old 27.05.2014., 11:55   #85
Sretan ti rođendan!
nemouzagrebu is offline  
Old 27.05.2014., 14:22   #86
Zalosno je sto u najgorim trenutcima sam bio sam i usamljen bez icije pomoci koliko god mi je trebala potpora nisam je imao nego sam sam morao sve cinit a tada bih cinio velike greske a samo zbog jedne zalim
anzelmolongin is offline  
Old 27.05.2014., 16:03   #87
Vidiš kako je život čudan... kad sam bila mala, ja sam gledala tebe, odraslog čovjeka i maštala , a sada ti... tako gledaš mene...
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Old 27.05.2014., 16:12   #88
Da, samo ti igraj svoje igrice. Imun sam na njih
mužjak is offline  
Old 27.05.2014., 17:07   #89
jos jutros mi rece marija..ne cekaj 20godina,ako nije valjalo na početku..jos jutros sam pozitivix rekla kako ne dopuštam svekrvi da je mrzim..kao kletva,i dalje me prati. Posto nemoze podnjeti da je muz otisao samnom,trazi načine da napakosti izaleka. Pitala je djete dal pusim. Zna da muz nepodnosi cigarete. A sad je nazvala njega da pita gdje sam,jer nema auta ispred zgrade. Muz zna da sam s djetetom otisla u grad izradit osobnu. Ipak zove,pita kad sam dosla. Nakon sto sam mu poklophla slusalicu pozeljela sam da nestanem. Da pustim koplje koje stalno drzim čekajući nove poraze,zla i nesrece. Nisam znala da je najgora kletva;imao pa nemao. Sada bi se napila. Stignem,do 1smjene cu se otrjeznit. A da ga dočekam pijana? Sto ne? Nikad nisam mogla unistit druge,kako sam znala sebe. ". . Rječ bi u grlu stala,a ti ne bi vjerovala. . ." Sreca,nasla sam sunce koje me grije,pa sad imam dva. Moje djete,koje je jedini razlog sto sam najjača na svjetu. Zbog koje idem u manastir i klečim,moleci za zdravlje.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 27.05.2014., 17:16   #90
I drugo sunce,njega. Uljepsa mi dane toplinom,zeljom. Sa mislima na mene zaspe,ujutro se probudi. On je meni tako sličan,život mu je dao više čavala nego bisera. Baš kao meni. Ponekad sam gruba ,al se pokajem. On me prihvaća crnu,sa najgorim mislima i crnu,mračnu. Ne osudjuje me. Vidí ljepotu u meni,čak i gdje sam je ja zaboravila. Koliko je stvaran,toliko je imaginaran. On je moj izlaz u neku sretniju smjeliju mene. A ujedno poraznu mene. Jos jedan dokaz da Vodenjak umire neshvacen,proglasen ludim i sumanut.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 27.05.2014., 17:53   #91
Kažeš, svaka cura s kojom si bio je tebe molila i trudila se oko tebe?? E pa kunem ti se dragi moj, ovaj put ćeš se ti oko mene trudit i moliti me!! Bogami oćeš!! Samo još malo
Miškicaa is offline  
Old 27.05.2014., 19:43   #92
i tako to
hullu is offline  
Old 27.05.2014., 19:45   #93
Vidim da te smaram, neću još dugo.
Ljupko si biće, ali mislim da tu nema kruha za mene.
moj uname is offline  
Old 27.05.2014., 20:48   #94
sa svakim satom,šanse su sve manje
PsychoSweety is offline  
Old 27.05.2014., 22:07   #95
Ma si ostario! Jedva sam te prepoznala
Zvoncica44 is offline  
Old 27.05.2014., 23:37   #96
Kako mozes izgubiti nesto sto nikad nisi ni imao?

NIKAKO.
I zato...to bas i ne pada previse tesko, jer posudjeno uvijek moras vratiti, i samo do nas je u kojoj mjeri cemo ostaviti sto dublje tragove i sacuvati sto ljepsa sjecanja...
The Lips Are is offline  
Old 28.05.2014., 00:09   #97
A nepredvidivi smo u pičku materinu
zuba-tac is offline  
Old 28.05.2014., 00:15   #98
Sve bih ti objasnila. Kad bih samo mogla znati da li te zanima. Da li uopće želiš razumjeti? Šutim jer ravnodušnost ne bih mogla podnijeti. Jedino što je teže od razumijevanja nekoga je otvoriti se nekome. Osjećam se emocionalno iskorišteno, kako glupo. Koji glupi paradoks. Što je najgore, mislim da je tebi to sve potpuno nevažno, i to je najgore od svega.
Mmps is offline  
Old 28.05.2014., 00:42   #99
Reći ću ti kada te opet vidim da nosiš tu svoju jadnicu što dalje od mene. Ti i ona ste mi totalno nezanimljivi i nebitni. Ne zanima me kada, gdje i kako je jebeš. Jasno?!
HideAndSeek is offline  
Old 28.05.2014., 09:30   #100
Sve se vraća, sve se plaća... osjetih na svojoj koži...
Ali neka, pogriješila sam i drugi puta ću pametnije...
Sretno ti...
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.