Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2011., 16:23   #41
Mali update;

At today's junket for The Adventures of Tintin, ComingSoon.net sat down with Spielberg for four glorious minutes of questions about his adaptation of Hergé's globe-trotting adventurer and we tried to quickly get in a question about their progress on Jurassic Park 4.

"I haven't been active in the last year because I've been so busy obviously on 'War Horse,' 'Tintin' and now I'm currently shooting 'Lincoln,' but right now, it's on the schedule to bring out another 'Jurassic Park.'"

Unfortunately, when we attempted to find out if it will continue on from the last movie or reboot and start from scratch, he couldn't tell us. "It's just another boring secret," he chuckled.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 21:18   #42
Baš sam jučer gledao jedinicu i opet me oduševila svojom atmosferom . Što se tiče ovog novog djela da li mislite da će biti bolji od trečeg jer ga ovaj put Steven Spielberg ima u rukama.
Houndon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 22:37   #43
Volio bih kada bi 4. nastavak bio blizi dokumentarnome filmu nego opet neko bjezanje od dinosaura.
Znaci da ima scena gdje T-rex lovi nekog biljojeda i prozdire ga dok ovi to gledaju...to su scene koje je iznimno tesko napraviti, ali bi bile itekako vrijedne truda.
Takodjer, MAKNITE HEBENU ROBOTIKU IZ JP-a!!! Svaki put kada se prebace iz CGI-a na robotiku je toliko ocito i mehanicki da ubije svaki dozviljaj.

I one pizdarije Spino vs T-rex....ne, ne...T-rex je napravio teatralnu ulaznu scenu U JP1 zbog kojeg ga svi mi volimo + dokazano je da T-rex iako nije bio navjveci je svakako bio najubojitiji predator zahvaljujuci svojoj ogromnoj glavi i snaznim cesljustima.
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 23:52   #44
Sjetimo se jedinice. Radnja nije bila još neviđena(izuzev dinosaura, naravno), ali je bila i više nego zadovoljavajuća. Podzaplet koji uključuje Newmana ( Nedry) koji pokušava nabaviti uzorke za konkurentsku firmu, i pri pokušaju isključi elektriku i započne cijeli kupus. Uvjerljivo, glumci su pošteno odigrali svoju ulogu, i na kraju, vrhunska akcija s dinosaurima. To očekujem i od četvorke.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 08:06   #45
Quote:
efodiks kaže: Pogledaj post
Volio bih kada bi 4. nastavak bio blizi dokumentarnome filmu nego opet neko bjezanje od dinosaura.
Znaci da ima scena gdje T-rex lovi nekog biljojeda i prozdire ga dok ovi to gledaju...to su scene koje je iznimno tesko napraviti, ali bi bile itekako vrijedne truda.
Takodjer, MAKNITE HEBENU ROBOTIKU IZ JP-a!!! Svaki put kada se prebace iz CGI-a na robotiku je toliko ocito i mehanicki da ubije svaki dozviljaj.

I one pizdarije Spino vs T-rex....ne, ne...T-rex je napravio teatralnu ulaznu scenu U JP1 zbog kojeg ga svi mi volimo + dokazano je da T-rex iako nije bio navjveci je svakako bio najubojitiji predator zahvaljujuci svojoj ogromnoj glavi i snaznim cesljustima.
Pa nisi baš u pravu, profulao si ceo fudbal, bio je strvainar!!!
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 14:09   #46
možda da bude kao neki fount footage kao dinosauri pobijedili ljudi pobjegli u svemir pa se vraća neka ekspedicija

sjooo ja bih u americi bio bogat s idejama
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 14:13   #47
Može! Ja sam za! Prošlo je dosta vremena od trećeg dijela i već sam ih se zaželio. I specijalnih efekata i Speilpatetike (iskreno, čovjek je najbolji kad radi te kojekakve SF/akcijade te kad se makne od drametina i kojekakvih vojnika Ryana) a možda u četvorci konačno vidimo neke morske/vodene beštije. :cere:
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 00:36   #48
Film je dobio datum izlaska: 13.06.2014.

BREAKING: Universal Sets Date For ‘Jurassic Park 4′
gambit_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 22:14   #49
Opa!
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 22:29   #50
Super vesti ! Jedva cekam !

Samo puno da se ceka aaah fuck
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 23:05   #51
Odbrojavam dane
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 14:52   #52
well i'll be damned.....
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 15:14   #53
Nadam se da ce biti bar solidan i da ce se iskoristiti sve mogucnosti 3D-a. T-rex u 3D-u, to bi MORALO biti vrhunski.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 20:34   #54
Za današnje pojmove 3D je malo, ja pucam de će biti 3D HFR, pa da vidimo koliko će (i da li će dinosauri) djelovati umjetno.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:48   #55
Jedva čekam, obožavam Jurassic Park trilogiju iako su dvica i trica malo slabiji.

Planiram ići gledati prvi dio u kino sad kad će biti 3d verzija, ne zato što želim vidjeti kak mi nekaj leti iz ekrana, nego da ispunim nepravdu što taj film nikad nisam gledao u kinu, jbg imao sam dvije godine.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 01:10   #56
Colin Trevorrow (Safety Not Guaranteed) režira:

Colin Trevorrow To Helm ‘Jurassic Park 4′ For Universal And Steven Spielberg

Quote:
Colin Trevorrow, who made his feature directorial debut on the no-budget Sundance pic Safety Not Guaranteed, is about to make a Tyrannosaurus rex-sized leap in scale for his next film. He has been set by Universal Pictures to helm Jurassic Park 4, the third sequel to the dinosaur franchise hatched from Michael Crichton’s novel. Rise Of The Planet Of The Apes scribes Rick Jaffa and Amanda Silver have written the script. Frank Marshall is producing with Patrick Crowley, and Steven Spielberg is executive producer. It will be shot in 3D and get released June 13, 2014.
__________________
Hurry up, we're dreaming.
gambit_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 22:42   #57
Zar nisu mogli da izaberu nekog dokazanog rezisera ? Kao na primer Nolana
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 03:06   #58
Nolan radi na Interstellaru.

Safety Not Guaranteed je jako dobar i zanimljiv film, tako da me zanima što će Trevorrow napraviti s JP 4.
__________________
Hurry up, we're dreaming.
gambit_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 15:06   #59
Film će se u kinima naći u 6 mjesecu 2013, pa će reditelj imati pune ruke posla. Međutim, kao veliki fan franšize jedva čekam ovo!
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 18:15   #60
Dobre vijesti, sad samo mozemo cekat premijeru
__________________
Everybody lies... and my philosophy
smurf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:56.