Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2006., 04:45   #21
jel ima netko tko studira socijalni rad po bolonji...
 
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 04:45   #22
sorry izvanredno
 
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 11:35   #23
Ma kakve Bolonja....na Ekonomiji meni frend na vandrednom,nemora uopće ić na fax..a šat je najbolje,ja sam REDOVNO na Ekonomiji i jedino di trebam ić je Tjelesni i Seminar iz trgovačkog prava,znači punih 4 sat tjedno !
pejn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 00:45   #24
Quote:
pejn kaže:
Ma kakve Bolonja....na Ekonomiji meni frend na vandrednom,nemora uopće ić na fax..a šat je najbolje,ja sam REDOVNO na Ekonomiji i jedino di trebam ić je Tjelesni i Seminar iz trgovačkog prava,znači punih 4 sat tjedno !
ides po bolonji?
traveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 12:58   #25
Quote:
traveler kaže:
ides po bolonji?
Da
pejn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 00:34   #26
Exclamation molim pomoc!izvanredno studiranje!

ovako...nasla sam super posao sa super placom,super ekipom,uglavnom,posao koji se nalazi samo jednom u zivotu (a imam gimnaziju samo).
naravno nikad nisam ni namjeravala ostati samo na gimnaziji i zato se zelim dalje obrazovati,zato sam zakljucila da je najbolje za mene da upisem izvanredni fax.e sad mene zanima,na podrucju istre koji imaju faxevi koji imaju mogucnost izvanrednog studiranja.opatija,pula,rijeka...
podrucje koja me zanimaju;turizam,jezici,fizika,geografija,biologij a,predskolski odgoj...puno je tu svega,a sve se tice mog posla sto bi mi dakle donijelo i mogucnost daljnjeg napredovanja.molim vas ako itko zna nek mi barem malo pomogne!skolarine,ucestalost predavanja...sad je zaJeb taj bolonjski proces jer su mi mnogi rekli da sad i izvanredni moraju na predavanja,a zbog posla tesko da cu moci.znaci da necu dobit potpise???ma....puno mi je toga u glavi..pomognite mi
biberon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 00:37   #27
kakav je to super posao??
phuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 00:52   #28
dobit ćeš potpise
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 03:22   #29
Quote:
biberon kaže: Pogledaj post
e sad mene zanima,na podrucju istre koji imaju faxevi koji imaju mogucnost izvanrednog studiranja.opatija,pula,rijeka...
podrucje koja me zanimaju;turizam,jezici,fizika,geografija,biologij a,predskolski odgoj...puno je tu svega,a sve se tice mog posla sto bi mi dakle donijelo i mogucnost daljnjeg napredovanja.molim vas ako itko zna nek mi barem malo pomogne!skolarine,ucestalost predavanja...sad je zaJeb taj bolonjski proces jer su mi mnogi rekli da sad i izvanredni moraju na predavanja,a zbog posla tesko da cu moci.znaci da necu dobit potpise???ma....puno mi je toga u glavi..pomognite mi
nije jedan od ovih sto si nabrojala, al mozes izvanredno na ekonomiju u Ri (ima i odsjek u Bujama)
predavanja su u popodnevnim satima, i vikendom no ne moras ici na njih..sve ti se odmah nakon upisa vodi kao "odslusano"
ako te zanima, tu imas informacije o upisu http://www.efri.hr/prikaz.asp?txt_id=3976
i btw, nema prijemnog
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 20:04   #30
ej, pejn, je znas možda dal bude to tak i ove godine na ekonomiji?
mislim, da za redovne praktički ništ ne bude obavezno, a za vanredne još manje?
jel zna netko možda dal kao vanredni student možeš polagati ispite praktički odmah nakon upisa, tj. prije nego bi ih službeno trebao odslušati?
fea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 18:26   #31
Izvanredan studij

dakle zanima me dal se ko izvanredan student moram prijavit na burzo radi zdravstvenog,mirovinskog i toga?..sestra me uvjerava da moram,i da se jos moram svaki mjesec tamo javljat.. ..zna netko mozda nesto vise o tome?dal ja kao izvanredan student moram bit zaposlen ili?
tony_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 18:39   #32
ovak za zdravstveno moras ici u hzzo prema mjestu prebivalista. burza vise nema veze s tim.
to moras uciniti u roku mjesec dana kad ti prestane osiguranje jer si inače jebao ježa.
ako hoces pokaz moras na burzu i to svaki mjesec ic po njega.

ne treas bit zaposlen
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 00:53   #33
Quote:
tony_zg kaže: Pogledaj post
dakle zanima me dal se ko izvanredan student moram prijavit na burzo radi zdravstvenog,mirovinskog i toga?..sestra me uvjerava da moram,i da se jos moram svaki mjesec tamo javljat.. ..zna netko mozda nesto vise o tome?dal ja kao izvanredan student moram bit zaposlen ili?
znaš šta ti je još najpametnije - poigrat se sa sustavom

moj frend koji je upao na izvanredni smjer željenog faksa, je jednostavno predao drugu prijavu na faks za koji ga inače zabole uvo i uopće ga nema namjeru studirat al s obzirom da na tom faksu uvijek ima mjesta nije ni prijemni morao polagat i primljen je ko redovni - na fakultet strojarstva i brodogradnje , on koji nema ama baš nikakav talent za tehniku

bitno se snać, sad ne znam na koliko još fakseva ima mjesta i na kojem je to dovoljno samo predat papire da budeš upisan kao redovan, to si provjeri.

al hoću ti reć kao opcija da ne razbijaš glavu je oke, izvanredno studiraš ono što te zanima, a redovan si na nekom boli te briga faksu radi ostvarivanja prava.
Still wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 00:57   #34
al ako si redovan na nekom faksu bezveze,kaj nemoras ic na predavanja tam i polagat neke ispite?
tony_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 01:02   #35
Quote:
tony_zg kaže: Pogledaj post
al ako si redovan na nekom faksu bezveze,kaj nemoras ic na predavanja tam i polagat neke ispite?
ma kaki kaj ti mogu, neće te ispisat oni s faksa, jednostavno trošiš susutav ko taj moj frend pa dok ide,
on je iz zajenbancije išo par puta da bari neku zgodnu štrebericu na brodogradnji, kad je vidio ništa od toga nije se više muvao ,
vidi na taj način si možeš riješit status bar 2 godine il tak neš, mislim da imaš pravo upisat pad na teret ministarstva .

na faksu si samo da odeš po potpise i to je to, a index pun ocjena ko žaba dlaka ...

tehnički, ne mogu ti ništa.

pomozi si pa će ti i Bog pomoć
Still wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 02:09   #36
hvala still..budem sad na 2 roku upisao nes onda redovito..
tony_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 13:27   #37
Quote:
tony_zg kaže: Pogledaj post
hvala still..budem sad na 2 roku upisao nes onda redovito..
e da pravo ti čovjek kaže.

npr mozes upisati upravni ili porezni studij u gundulićevoj na jesen
upises mozes dva put roknuti a imas sva prava
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 12:24   #38
Moras se prijaviti u zdravstveno i na burzu tj. moras imati radnu knjizicu, a ne moras raditi, jedino sto ne znam koliko puta smijes odbiti posao koji ti se eventualno ponudi preko burze.
sbg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 14:01   #39
joj bogte nije burza nesto strasno.

odes ispocetka na par razgovora od 10 minuta, i nakon toga se javljas na salter jednom mjesecno, lupe ti datum i gotovo.

samo je problem sto ne smijes odbiti posao, ali ja sam tamo vec godinu dana nisu mi nasli posao tako da sam miran.
Leveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 14:31   #40
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
e da pravo ti čovjek kaže.

npr mozes upisati upravni ili porezni studij u gundulićevoj na jesen
upises mozes dva put roknuti a imas sva prava

a kad su opce 2 rokovi?..negdje u 9 mjesecu?
tony_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.