Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2007., 11:22   #241
meni je iste preporucio jedan lijecnik prije kakvih 2 godine. prije toga nisam nikad cuo za njih.
navodno ih koristi i NASA, ako je to za preporuku

onda ih je prodavao jedan ducan u Staroj vlaskoj na dijelu prema Jel. placu. Mislim da sam vidio da ih prodaje i jedan ducan u Solidum-u.

ako sam bio od kakve pomoci
__________________
toni
toni2000 is offline  
Old 10.08.2007., 11:26   #242
prije 3-4 godine kupila sam si tempurov jastuk, i to je vjerojatno najbolje potrosena lova u mom zivotu. Nikakvih problema sa kralježnicom, cirkulacijom, sa leđima ujutro i slično nakon toga nemam. Dosta se teško priviknut spavat na njemu, ali kad se čovjek privikne, to je potpuni preporod.

E, sad, nikad se nisam potpuno uvjerila dal je za to zaslužan Tempur ili samo karakterističan oblik jastuka, stoga i nisam razmišljala da bih silnu lovu uložila u madrac. Ima i drugih kvalitetnih madraca na tržištu, a osobno ne vjerujem da je Tempur toliko kvalitetniji od ostalih koliko mu je veća cijena.

Mevjema u staroj vlaškoj je imala krevet, pa se jastuk mogao isprobat i na taj način odredit prava visina. Možda imaju još uvijek, pa se može i madrac isprobat
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 10.08.2007., 13:07   #243
Ja sam ih isprobala u solidumu. Mislila sam prije da 'ko lud moze dat toliko love za madrac, a onda sam ga actually isprobala i ta cifra mi se odjednom cini kao prava sitnica

Stvarno mi je bio extra feeling, pa me zanima jel netko spava na tim madracima i da li koristenjem ostaju tako super.


P.S. upravo skuzih da se koristim rjecnikom lane pavic u reklami za madrace na napuhavanje lol
kurjoza is offline  
Old 10.08.2007., 13:25   #244
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
E, sad, nikad se nisam potpuno uvjerila dal je za to zaslužan Tempur ili samo karakterističan oblik jastuka, stoga i nisam razmišljala da bih silnu lovu uložila u madrac. Ima i drugih kvalitetnih madraca na tržištu, a osobno ne vjerujem da je Tempur toliko kvalitetniji od ostalih koliko mu je veća cijena.


Pa što se jastuka tiče, meni se jaaako teško bilo priviknut na taj čudan oblik pa sam ga poklonila sisterici i otišla si kupiti isto njihov jastuk, ali klasičnog oblika. Nikad u životu nisam bolje spavala.
Tako da vjerujem da je stvar u baš u tom materijalu od kojeg su rađeni. Madraci bi trebali biti super, ali mislim da mi to vjerojatno nije potrebno. Možda da imam stvarno nekih težih problema s leđima... i strašno su skupi...
__________________
Ha ha ha
Kumica is offline  
Old 10.08.2007., 13:32   #245
Jes skupi su -al feeling mi je bio toliko savrsen da vise ni ne pomisljam na nes drugo -dogodila se ljubav na prvo lezanje
kurjoza is offline  
Old 10.08.2007., 14:52   #246
A, onda samo naprijed, mislim da nećeš zažaliti.
__________________
Ha ha ha
Kumica is offline  
Old 10.08.2007., 16:11   #247
Ovdje u Canadi cijena Tempur-a su priblizno slicne drugim kvalitetnijim madracima. Sve cesce tradicionalnim madracima dodaju kao zavrsni sloj taj visco-elastic materijal.

Ja sam kupila samo tempura overlay visine kojih 7cm koji je bio pakiran u vakum-bag i trebalo mu je par dana da se potpuno 'oporavi'. Iznenadjujuce je tezak. Tek onda sam ga mogla obuci prevlakom s kojom je dosao.

Imam i jastuk i zaista bozanstveno spavam. Ranije mi je bilo uobicajno spavati na trbuhu i cesto sam se okretala ali sada legnem na ledja, zaspim odmah i u jutro se probudim a mislim da se nisam ni jedan put pomaknula. Toplo preporucujem.
__________________
Stuck in the middle of nowhere.
Air is offline  
Old 10.08.2007., 19:49   #248
Ak imaš vezu javi, i ja bi kupio 2 od 90x200, 20 debljine
Poggiali is offline  
Old 11.08.2007., 09:43   #249
I ja više ne bih mogla spavati bez mog anatomskog tempur jastuka. Od kad ga imam nema više buđenja s ukočenim vratom. Samo treba malo discipline u početku, i naučit se pravilno ležati (na stranu) kao na slikama za madrace.
I svakako pripaziti koju veličinu uzimate. Jastuci su svi isti ali im debljina varira(prema širini ramena). Ja sam isprobala prvo M i činio mi se previsok, pa uzela S što mi je bilo prenisko i bolio me vrat. Ponovo uzela M i spasila se.
ciglica is offline  
Old 11.08.2007., 13:57   #250
Mogu se kupiti u "Euronamu" i to na tri lokacije - Ilica 104., Solidum i Zagrebački Velesajam...
__________________
Stvara nas i oblikuje ono što volimo.
J.W.GOETHE
artemide is offline  
Old 12.08.2007., 14:37   #251
Gledam njihov web, oni nemaju sa džepičastim oprugama madrace?
left here is offline  
Old 12.08.2007., 14:38   #252
zašto npr Tempur ne proizvodi s džepičastim oprugama? a oni su kao najkvalitetniji, jel to znaci da opruge nisu baš zdrave?
left here is offline  
Old 12.08.2007., 14:43   #253
Quote:
left here kaže: Pogledaj post
a kaj si to mogla skuzit u par minuta?

ja ne mogu , meni je totalno drugacije u 5 minuta i cijelu noć, nešto mi se na prvi mah svidi a onda se vrtim cijelu noć i nikako spavat.
upravo bdijem jer na svome krevetu više doslovno ne mogu zaspat


Kako iz ovog čopora nahvaljenih madraca uopće znati šta tražim?
http://www.perfecta.hr/index.php?pag...uct_group&id=1

kako rekoh petominutno probavanje mi ništa skoro ne znači, znam da se ubijem na pretvrdom, a opet neki jako tvrdi mi odgovaraju - kako da ne fulam

inace sam bočni spavatelj, ili eventualno na trbuh pa jedna noga "savijena" dakle, nešto između bok/trbuh.. to mi je najčešći položaj.. trbuh.. kad bez jastuka, kad sa jastukom onda neki kvazi bok..



pomoć, pomoć, pomoć!
Da pet minuta... u odnosu na ono na čemu sam spavala do tada, kad sam legla na moj sadašnji madrac osjećala sam se ko da lebdim! Premišljala sam se jedno sat vremena u dućanu između dva madraca i između njih se osjetila razlika. Ali znam da nisam pogriješila...
pikica_24 is offline  
Old 12.08.2007., 18:04   #254
a okvirno cijene? za nas koji nismo iz zg...
mimimimi is offline  
Old 12.08.2007., 19:37   #255
..imam jastuk, odusevljena sam i preporucujem ga okolo naokolo..
..cijena jastuka je oko 580kn, a cijene madraca ovise o dimenziji, debljini..al vjerujem da vrijede svake lipe, meni je preporuceno da kupim deblji kad vec placam da bude kaka treba..cini mi se da imaju garanciju 30 godina
..cim cu moci kupujem si ga
..frendica ima jastuk i madrac na tu foru, ali Perfecta, navodno ista stvar za puno manju cijenu..

..za one koji nisu probali, filing je ovakav, kad legnete tvrdo je i onda pocnete tonuti bas na onim mjestima na kojima trebate..fora skroz.. jastuk se bira se po kilazi, polozaju u kojem se spava itd..

..takoder postoji mogucnost da ga se posudi na tjedan dan za probu, makar meni je dulje od sedam dana trebalo da se naucim,al sad se volimo javno
Leona81 is offline  
Old 13.08.2007., 16:11   #256
najveći izbor madraca u KIKI na Jankomiru.....
citro is offline  
Old 14.08.2007., 15:14   #257
DOMA na Žitnjaku. Imaju Hespo i "svoje" madrace, koje u stvari proizvodi Hespo, no zbog "svog" branda su jeftiniji. Pogledati .
jazzy is offline  
Old 14.08.2007., 22:33   #258
ja spavam na ovome, malo je tvrđi ali mi odgovara jer sam inače navikla spavati na tvrdom...

http://www.perfecta.hr/index.php?pag...s&id=1&p_id=19
niriana is offline  
Old 15.08.2007., 01:20   #259
Quote:
jazzy kaže: Pogledaj post
DOMA na Žitnjaku. Imaju Hespo i "svoje" madrace, koje u stvari proizvodi Hespo, no zbog "svog" branda su jeftiniji. Pogledati .


ovo zbilja ne kuzim sto si htio reci?
bebana22 is offline  
Old 16.08.2007., 08:18   #260
Quote:
niriana kaže: Pogledaj post
ja spavam na ovome, malo je tvrđi ali mi odgovara jer sam inače navikla spavati na tvrdom...

http://www.perfecta.hr/index.php?pag...s&id=1&p_id=19
I ja spavam na tom, kupila prije par dana. Odličan je!!

Kupila u kiki. 1.600kn (140x200). Možete ga isprobat tamo
__________________
Tko želi nešto učiniti, naći će načina, tko ne želi, naći će izliku.
************************************************** ************************
amelie7 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.