Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2004., 17:31   #101
Quote:
dora kaže:
E sad gle na ova tvoja pitanja ti mogu s zadovoljstvom odogovorit za cca 10ak, 15 dana, kad to sve pocne rast . Danas je jos malo prerano (obojala prije dana ).
ajd ja chekam

nema smisla da ovu moju priju pitam ona pitura iz svjetlog u tamno njoj se ne vidi nishta kad pocne rasti
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 18:21   #102
Quote:
sergio kaže:
pa ok. vjerovatno to ne vazi za sve. a posto se bojis u crveno moze proci
ali inace se mi cini, da kod vecine ljudi obrve bas pasu licu i da se jih ne smije previse dirat
Meni ne

Evo znam par cura koje su prirodne plavuse i gotovo da i nemaju obrva. Katastrofa. Em imaju 2 i pol dlake na svakoj kvazi obrvi, em su bijele... fakat ruzno, pa si moraju iscrtavati obrve da ne izgledaju ko da su stradale u pozaru

Isto tak znam ljudi s takvim busenima umjesto obrvama i to jebeno tamnim busenima, da ak to propisno ne pocupaju i maaalo posvijetle izgledaju - prstrasno

Moje su oke, sam im boja ne stima
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 18:23   #103
Quote:
377chiara kaže:
ajd ja chekam

nema smisla da ovu moju priju pitam ona pitura iz svjetlog u tamno njoj se ne vidi nishta kad pocne rasti
Nema frke, javim se, moze i na PM, moze i tu, kak hoces
Iskreno, nadam se da se nece isprati jer bi u tom slucaju bile - zute sto mi nekak i nije estetski
Nadam se da ce ovaj crveni ton ostati dugooo jedino i mene malo brine "izrast" i kak ce to zapravo izgledati
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 18:26   #104
Kako imam plavu kjosu i crne obrve otišla sam jednom kozmetičarki da mi ih pofarba u smeđe,a one mi ih je pofarbala doslovice u žutu !Kad bi sama išla farbat u ssvijetlo smeđu moram li ih najprije izbijeliti hidrogenom!?
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2004., 18:30   #105
Quote:
emy kaže:
Kad bi sama išla farbat u ssvijetlo smeđu moram li ih najprije izbijeliti hidrogenom!?
Dakle, ja sam uzela najobicniju boju za kosu, smjesala s hidrogenom i nanesla na obrve, pazeci da mi ne opane u oko . Pricekala pol sata, ko za kosu, i obrve su bile obojane u crveno. Naravno, nijansa nije kao na kosi, maaalo svjetlija, ali to sam bas i htjela

Prema tome, napravi isto.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 10:34   #106
Quote:
dora kaže:
Nadam se da ce ovaj crveni ton ostati dugooo jedino i mene malo brine "izrast" i kak ce to zapravo izgledati


shto se tiche 'izrasta' kod obrva ne trebate brinuti..nije to kosa pa da reaste unedogled. One narastu svooju duzhinu i tako stoje...i nakon nekog vremena otpadnu.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 13:02   #107
Quote:
magic kaže:
i nakon nekog vremena otpadnu.
Desert Eagle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 13:10   #108
a nego shto si mislila, da su ti obrve od rodjenja do smrti iste dlake?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 14:46   #109
Quote:
magic kaže:
shto se tiche 'izrasta' kod obrva ne trebate brinuti..nije to kosa pa da reaste unedogled. One narastu svooju duzhinu i tako stoje...i nakon nekog vremena otpadnu.
E vis, to sam si i ja mislila, dakle da nema "klasicnog" izrasta ko kod kose! Znaci, dobro sam mislila
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 14:50   #110
nema izrasta....obrve izrastu svoju genetski zadanu duzhinu i stanu...dobro osim kod nasheg dragog nam prec...


I onda tako sttoje odredjeno vrijeme i otpadnu.


Obichno vec uz njih nikne nova obrvica, pa to ni ne primjetite.


Ili vam se pak uchini da vam na nekom mjestu jedno vrijeme fali dlaka.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2004., 20:11   #111
Quote:
obrve izrastu svoju genetski zadanu duzhinu i stanu...dobro osim kod nasheg dragog nam prec
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 18:56   #112
Evo javljam se na raport, druze generale

Uglavnom, boja je postojana, nije se isprala, citaj: obrve su jos uvijek - crvene
Naravno, nema izrasta, ali naravno da ima novo izraslih dlakica (sa strane) no to je normalno jer sam obrve bojala kad sam totalno oblikovala oblik (misim to treba ponovo srediti i sve 5).

Stoga, moja savjet ti je 377chiara - probaj Drzi se uobicajenog vremenskog perioda drzanja farbe na obrvana (ko sto drzis na kosi) i to je to. Jedino pazi da ti boja sluuucajno ne opane u oko.

I javi kak je bilo
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 23:12   #113
ej shta jest jest, od rjeci si

ovako, idem ovih dana na neki put pa cu se upicanit za tu prigodu, majke mi sve do obrva

ako ne uspije, nosim suncane naocale
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 00:00   #114
obrve

kako se rijesit onih crnih pikica kod cupanja obrva?uvijek ostanu te sitne jos ne izrasle dlakice kad cupam obrve,a pincetom ih ne mogu popukat i vec mi idu na zivce.
se mogu one nekak maknut il je to tak?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 00:33   #115
ja ih ne uspijem maknut.. al čim maaalčice narastu odmah ih se riješim
__________________
..poor is the man whose pleasures depend on permission of another..
Rather good is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 00:36   #116
glupo ce ti zazvucati a probaj istisnuti kao puhicu...dlaka ce ostati al ce biti svjetlija..ne mogu ti objasniti samo probaj..
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 00:45   #117
Nabavi bolju pincetu.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 00:50   #118
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Nabavi bolju pincetu.
ma imam doma 4-5 pinceta i nede tak da mislim da ju nit jedna ne bi mogla puknut van jer su te dlkaice skroooz sitne.valjda se tek probijaju van.

tina znam na kaj mislis.radim to sa onim jako crnim i izadju van.
meni na zivce idu one sitne kaj nikak da ih se rijesim.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 02:32   #119
Quote:
TiNa. kaže:
puhicu
Ja želim znat što je puhica. Zvuci kao žensko od puha.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 09:14   #120
puhica = pristic, ak se ne varam...
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.