Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2008., 02:51   #1
Sacred 2 [*]


SACRED 2: Fallen Angel


Nastavak Sacreda, igre nastale po uzoru na Diablo, se upravio pojavio na torrentima. Zvijer ima 19.91 GB! Nadam se da ta veličina garantira i rekordno dugo trajanje igre te da je optimizirana. Očekujem puno od ove igre!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 09:42   #2
Igrao i cini mi se da ima previse bugova, nekih grafickih npr. udarim npca i on do struka zaglavi u zemlji. Oke mozda je lik s kojim sam igrao nabrijan al takav snazan udarac tesko je izvesti u takom kratkom roku =) A onda opet mozda moram updejtat drivere za grafu. Uostalom ne svidjaju mi se ti hack & slash rpgovi.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 10:22   #3
Ali 20 gb! pa mapa cijele hrvatske stane u to,mislim da je ovo rekordna igra po gigabajtima ikada
fairuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 10:59   #4
sutra ću vidjet kaj je u tih 20gb...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 14:41   #5
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
...ali mi nije jasno kaj je tak velikog u igri, prvi release od WARG-a je imao 12gb, kaj onda ovaj ima i onaj elite textures pack...
Točno, ovaj release sadrži i DVD za Elite GFX Textures te je sve zajedno skoro 20 GB.

Kambe, ne znam koji si ti release igrao, jer nema šanse da si skinuo i igrao Reloaded već.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 16:38   #6
Ja sam skinio prije nekih 4-5 dana onaj od 12 Gb i sve mi radi super samo sto nakon nekog vremena trazi da cd-key kupim a onda sam samo patch i stavio crack(jos 400 Mb) i sve radi super.Igra mi je dobro.Igro sam prvo sa TG a sad igrama sa Dryad mislim da se zove.Na drugom boss-u sam , bude sad i frend nabavio pa u co cemo igrati.

Jako dobra igra,ako možete nabavite.
Dado_Bm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 16:42   #7
malo pitance da se nešt utvrdi...na kojem dvd su patchevi, na drugom ili trećem? koliko sam skužil na trećem je samo elite graphics pack pa je onda vjerojatno na drugom...a ako ne, možete napisat koji su sve patchevi potrebni orije nego kopiram c***k? thx

Zadnje uređivanje xGAME : 17.11.2008. at 16:48.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 16:42   #8
Prvi Sacred je bio dobar, ali mene strah ovo uopce krenuti igrati bez nekoliko patcheva. Prvi Sacred je nakon dvije godine tek postao normalno igriv kad su istrijebili vecinu najgorih bugova
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 16:49   #9
Sacred.2.Fallen.Update.And.Crack-iAPULA .TO ti je ime file u kojemu je i update i crack odma za njega. Meni nema nikakvih problema.Nekih 400 mb je velik.
Dado_Bm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 11:51   #10
prvi sam odigrao davno i igra je odlična bila....ako je netko skinuo ovaj release od 20gb nek javi dojmove i jel se isplati uopce skidat,jer nije mi neophodno držat komp 2 dana upaljen da bi na kraju obriso igru
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 12:38   #11
Quote:
Osječko kaže: Pogledaj post
prvi sam odigrao davno i igra je odlična bila....ako je netko skinuo ovaj release od 20gb nek javi dojmove i jel se isplati uopce skidat,jer nije mi neophodno držat komp 2 dana upaljen da bi na kraju obriso igru
Ma kakvih 20 Gb bolje skinit ovaj od 12 Gb+update od 400 mb.Sve radi super,evo sad mi je i frend skinio pa cemo u co-operativ malo igrati.
Dado_Bm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 09:36   #12
Quote:
Dado_Bm kaže: Pogledaj post
Ma kakvih 20 Gb bolje skinit ovaj od 12 Gb+update od 400 mb.
Ne slažem se, dodatnih 7.28GB za bolju grafiku FTW!

Meni je igra super, ima OK priču, hrpu sidequestova, dobar humor, easter-eggova kolko hoćeš, klase su fora i dosta različite jedna od druge... Ma, I <3 Sacred 2!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 11:25   #13
ok dovoljno mi je ovo što je Spec napisao da skinem igru,jer sam i sa jedinicom bio oduševljen
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 13:02   #14
Šta se tiće buggova, jedini koji sam vidio je ovaj koji je i Kambe spomenuo - ponekad (jako rijetko) kad ubijem neprijatelja, upadne u zemlju i lamata bezveze, kao da napada. No to je samo grafički bug, zapravo je mrtav, dropa loot, i nestane kao i sva ostala tijela nakon 20-30 sekundi.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 17:00   #15
ajbg ipak sam se predomislio kad sam stavio skidat,neda mi se čekat 2 dana,a i nije puno seedan pa mi čak ni ne skida punom brzinom...jbga preksočit ću ovo ipak i tako sam se opskrbio s jedno dvije tri igre prije GTA
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 01:03   #16
Ja ti i dalje jako preporučujem igru, bit će najbolji RPG do dolaska Diabla 3, no kako ti želiš...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 02:27   #17
aj nagovorili ste i mene. skidam
__________________
Zato!
Trakavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 13:35   #18
jbt imam igru, a sad mi se ju ne da instalirat...kako dugo instalirava?
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 14:14   #19
Da li uopće u Hrvatskoj ima za kupiti Sacred 2. Igra je izašla 07.11.2008. i koliko god surfao po hrvatskih trgovinama igara nitko je nema na ponudi. Navodno ne postoji distributer za Hrvatsku????
Pitam za original igru .
stripi_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 14:17   #20
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
jbt imam igru, a sad mi se ju ne da instalirat...kako dugo instalirava?
2 DVDa + Elite GFX DVD + 2 patcha = 15-20 min.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.