Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2015., 16:15   #3021
Jel itko zna zbog čega se zatvorio salon KGM na ravnicama? Vlasnica Marina.

Nije me bilo jedan period od oko godinu dana, probala sam nazvati na stari broj koji imam u mobu, telefon ne radi, i kad sam došla vidjeti što je (rekoh vjerovatno je promijenila broj), poljubila sam vrata (nema nikakve obavijesti).

Nemoguće da se je zatvorila iz ekonomskih razloga... jer je imala listu čekanja i van sezone...

Zna li netko?
__________________
Moj mol ima više stupića.
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 18:04   #3022
tražim neki salon koji gravitira centru zg da ima egipatsku za ok cijenu,tj. studentski džep
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 21:11   #3023
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
tražim neki salon koji gravitira centru zg da ima egipatsku za ok cijenu,tj. studentski džep
Ja idem u Daisy, na Vrbiku. Evo link da vidiš odgovaraju li ti cijene
http://www.salondaisy.hr
tajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 10:11   #3024
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
tražim neki salon koji gravitira centru zg da ima egipatsku za ok cijenu,tj. studentski džep
Ja idem u Nou, Frankopanska 5, jedno vrijeme su se bili malo pokvarili, al bila sam neki dan jer sam morala hitno i nigdje nisam mogla dobiti termin i ovaj put je opet bilo sve po starom, sve ok. Cijene su sasvim ok, brazilska kosta 60 kn, a ne mogu se sjetit noge uopce
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 01:24   #3025
Molim preporuke gdje dobro rade egipatsku, a da su izuzetno cisti? Cijena nebitna. Bakteriofob sam i ne trpim ni najmanju slampavost po pitanju higijene. Pozeljna mirna atmosfera, bez galame, hrpe balavurdije i nabrijane glazbe. :Grozna: Hvala.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 21:52   #3026
zguglala upravo kozmeticki salon Žana kojeg ovdje u vise navrata proglasavaju najboljim, dakle ciscenje lica 700 kn?!

jel ovo moguce?

mislim, moguce je, pise tako!

jel itko zna sta ti tamo tocno rade za 700 kn, a da ti platis i dodjes opet?

kak je salon uredjen? koliko sam shvatila rade sa nekom kozmetikom koju miksaju same? zanima me bilo sta jer im je stranica kao u doba socijalizma, nema nista osim cijene na njoj!
Vernes is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 22:01   #3027
Hahaha, bas me nasmijao ovaj post o Žana salonu, jer upravo sam se i ja to pitala vise puta kad sam jednom naisla na tu stranicu njihovu krstareci za salonom u centru.. I evo, zaista bih voljela da nam netko opise iskustvo od tamo.. Pogotovo tretmana lica, u cemu je stvar za 700 kn?
dolcenera6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 18:05   #3028
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
Molim preporuke gdje dobro rade egipatsku, a da su izuzetno cisti? Cijena nebitna. Bakteriofob sam i ne trpim ni najmanju slampavost po pitanju higijene. Pozeljna mirna atmosfera, bez galame, hrpe balavurdije i nabrijane glazbe. :Grozna: Hvala.
Bok, nova sam u ZG - i meni treba preporuku za salon gdje se radi ovako... gdje se nose maskice, rukavice, čiste ili jednokratne pregače za svaki pojedini tretman/klijenta... ideje?
ilse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 01:49   #3029
Quote:
ilse kaže: Pogledaj post
Bok, nova sam u ZG - i meni treba preporuku za salon gdje se radi ovako... gdje se nose maskice, rukavice, čiste ili jednokratne pregače za svaki pojedini tretman/klijenta... ideje?
Osobno mi je afroditin salon u Kaptolu najbolji po tom pitanju samo sto je dosta skuplji ali paze na sve
jasmina789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 10:59   #3030
Salon Perfecto Vukomerečka Egipatska depilacija Vlasnica Ivana ja zadovoljna
frida2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 11:14   #3031
Quote:
Vernes kaže: Pogledaj post
zguglala upravo kozmeticki salon Žana kojeg ovdje u vise navrata proglasavaju najboljim, dakle ciscenje lica 700 kn?!

jel ovo moguce?

mislim, moguce je, pise tako!

jel itko zna sta ti tamo tocno rade za 700 kn, a da ti platis i dodjes opet?

kak je salon uredjen? koliko sam shvatila rade sa nekom kozmetikom koju miksaju same? zanima me bilo sta jer im je stranica kao u doba socijalizma, nema nista osim cijene na njoj!
Klasično čišćenje je 500kn, već si me štecnula da nisu povisili.

Nego, pa očiste lice, ali baš očiste, svaku napunjenu poru, mitesere, komedone u nastanku, sve deteljno, pedalj po pedalj. Nije baš najugodnije, poslije izgledaš kao si od pčela izbodena, ali kad se sve smiri, lice bude prekrasno, bez ijedne nepravilnosti.
Jesu skuplji, ali ovi ostali saloni ne očiste ni 60% ovog što u Žani rade, probala sam jeftinije varijante, tipa Kala koja je isto ovdje jako hvaljena, gdje cure jesu OK, higijena na mjestu, ali dosta toga mi je ostalo, a cijena tretmana je bila 360kn. Mislim, ja želim da mi sve iščiste, a ne mackaju maskama i čime sve ne jer imam i kod kuće svega toga, pa i više, tako da se meni isplati otići svakih 6 mj. do Žane i onda održavati stanje, ali ako želiš da ti osvježe lice maskama, kremicama, uživancija, a čišćenje so-so, onda su i drugi saloni fakat OK, Kala prva jer nisi strpan u jednu sobu sa još 3 osobe i imaš svoj mir i privatnost.
pada_kisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 11:28   #3032
Ja sam isto nedavno bila u Kali po preporuci. Meni su apsolutno sve očistili, nikad u životu mi nitko nije tako detaljno i strpljivo očistio lice.
I nisam poslije izgledala kao da me osinjak izbo. Prije bih uvijek tempirala čišćenje lica u petak, tako da mogu u ponedjeljak izaći iz kuće jer sam po 2 dana znala biti otečena ili bi se nešto upalilo. Nakon tretmana sam otišla na kavu u grad, ništa se nije primjetilo da sam bila na čišćenju lica, ništa upaljeno. Ma totalno otkriće ! Meni je ovo vrijedilo svake lipe, stvarno sam prezadovoljna.
Hvala vam curke na preporukama za Kalu, divne ste
Beautybeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 11:37   #3033
Ovisi što se očekuje, volim kad mi se sve istisne, svaku neravninu, prišt u nastanku... Žana sve raskopa pa zato treba 3 dana da se sve smiri i meni je to baš pravo čišćenje, old school valjda.

U Kali mi je lice poslije kao s reklame izgledalo, ništa nisu raskopavali, osim baš zrelih akni, ali ja volim Žanin način čišćenja, s time da u Kali OK odrade, nisu aljkave i posvete se klijentu, samo što meni čišćenje nije na razini Žaninog, sad ovisi što tko očekuje.
pada_kisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 12:10   #3034
Pozdrav dame,
ove ponude mi se čine odlične i saloni mi se čine okej pa me zanima da li netko ima iskustva s ovim salonima? Hvala puno
http://www.trendi.hr/hr/offers/5-par...leda-za-185-kn
http://www.trendi.hr/hr/offers/Antic...h-masaza-149kn
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 13:36   #3035
Quote:
Vernes kaže: Pogledaj post
zguglala upravo kozmeticki salon Žana kojeg ovdje u vise navrata proglasavaju najboljim, dakle ciscenje lica 700 kn?!

jel ovo moguce?

mislim, moguce je, pise tako!

jel itko zna sta ti tamo tocno rade za 700 kn, a da ti platis i dodjes opet?

kak je salon uredjen? koliko sam shvatila rade sa nekom kozmetikom koju miksaju same? zanima me bilo sta jer im je stranica kao u doba socijalizma, nema nista osim cijene na njoj!
nekad davno sam bila tamo i znam da je tretman trajao oko 3 - 3.5 sata sa time da ti zena ocisti kako je vec netko napisao apsolutno sve, i nakon cca 2 tjedna imas opet ciscenje koje je u cijeni ovog prvog, koristi sama svoju kozmetiku koju radi preko 30 godina (moja mama jejedino sa njenim kremama uspjela skinut hormonsku melazmu).... inace mislim da je 500 kn ciscenje i njega koju ono obuhvala a za 700 dobis i njenu kremu ( ja sam imala neku njenu kremu al se ne sjecam koju i mei nije pasala a ok, ja sam specijalac za kreme i stavrno mi malo sta uopce i pase jer inace buknem u par sati )

Inace meni nije tada bilo zao dat 500njak kuna jer je tretman vrijedio toliko za razliku od ostalih salona u kojima ciscenje traje sat i pol a vecinu tog vremena odlazi na parenje i maske i onda bi dosla doma iz takvih salona i nađem nekoliko akni koje se vide iz aviona.
U Kali nisma bila pa ne mogu uspoređivat al recimo mogu usporedit sa Bozicom u Dubravi koja nije ni do koljena Žani a kompletno ciscenje i njega je oko 300 kn ako ne i skuplje.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 17:54   #3036
Rado bih otisla na stavljanje trajnog laka, isla sam neko vrijeme na geliranke kod jedne cure na kajzerici ali nisam zadovoljna radije bih u neki salon ili privatno s tim da je dobra preporuka a ne preskupo. Preferiram vise centar i tresnjevku
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 19:18   #3037
Quote:
Meonchy kaže: Pogledaj post
Rado bih otisla na stavljanje trajnog laka, isla sam neko vrijeme na geliranke kod jedne cure na kajzerici ali nisam zadovoljna radije bih u neki salon ili privatno s tim da je dobra preporuka a ne preskupo. Preferiram vise centar i tresnjevku
Ja idem u Daisy na Vrbiku, koriste Shellac - cijena 100 kn
tajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 20:03   #3038
Htjela bi i ja napisat iskustvo sa kozmetickim salonom Kala.
Išla sam po preporuci ovdje na forumu, i očekivala sam previše. Kad sam prvi put otišla, išla sam na čupanje obrva i bila sam gotova za 5minuta i naplatili su mi 60kuna, obrve nisu bile niš posebno počupane tak bi ih i ja počupala. OK, aj iako nisam bila niš posebno zadovoljna rekla sam da ću mu dat šansu za čiščenje lica, jer ipak je toliko pohvala bilo. I eto, ja sam u potponosti zadovoljna sa profesionalnošću, ne znam tko mi je čistio lice, neka mlada cura, pričale smo i bilo je dosta ugodna atmosfera. Kad je sve to završilo, ja sam čak i bila zadovoljna da mi lice nije tak jako upaljeno, sve je bilo super. Međutim, već sutrašnji dan lice mi je bilo u užasnom stanju, toliko sam prištića dobila, doslovno su mi uništili lice, od tog tretmana 2mjeseca se oporavljam. LIce mi valjda nikad nije bilo gore. Uglavnom više nikad tamo
LutkicaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 06:41   #3039
Kozmetički salon JFK, Vinogradska 8 u Zagrebu - uz pauze i povremena lutanja i isprobavanja, apsolutno najbolji i idem kod njih već 10 godina. Osobito što se tiče depilacije. Probala sam razno-razne voskove u drugim salonima, pa i skupim wellness centrima - one iz patrona, itd., katastrofa. Nakon toga mi uvijek izbiju neki grozni prištići ili mi urastaju dlačice. Odustala sam i od egipatske - dugo traje i skuplja je, a na kraju je učinak posve isti kao s voskom. Ali ne bilo kojim voskom, nego isključivo tim kojeg koriste u JFK. Nigdje drugdje nema takvog fenomenalnog voska. Nikad nakon depilacije nemam nikakvih incidenata na koži, niti upala. Niti što se tiče nausnica, a imam iznimno osjetljivu kožu.
Cijena umjerena. Topla preporuka Imaju svoju web stranicu, a i na FB-u su.

Zadnje uređivanje Lila : 13.02.2015. at 06:53.
Lila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 13:39   #3040
Vi koji ste tu pisali o kozmetičkom salonu Žana, jeste mislili na salon u Jurišićevoj? Jer mislim da oni imaju još jedan salon negdje kod Vukovarske, u jednom radi majka, u drugom kćer. Znam da su poznati po čišćenju lica. Tko vam je bolji, mama ili kćer?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.