Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2013., 19:59   #1
Cinayet

Nakon americke krimi drame, 'The Killing', od sijecnja 2014. pratit cemo i turski remake danske kriminalisticke hit serije 'Forbrydelsen'.


Sadrzaj:
Quote:
A 17-year old woman disappears only to be found raped and brutally murdered. Along with her colleague, Detective Inspector Engin Altan Duzyatan, Nurgul Yesilcay is forced to head the investigation as it soon becomes clear that she and Engin are chasing a very intelligent and dangerous murderer. Meanwhile, local politician is in the middle of a hard-fought mayoral campaign when evidence links him to the murder, adding a political thread and further intrigue to the storyline. At the same time, the girl's family and friends struggle to cope with their loss.

Cast:





Produkcija: Akbel-Adam Film
Redatelj: Sadullah Şentürk
Glazba: Frans Bak
- pisao glazbu za 'Forbrydelsen' -
TV kuca: Kanal D


Nurgül Yeşilçay and Engin Altan Düzyatan are starring in the first presentation of "Cinayet"on the screen tonight! (20/12/2013)

cukerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 20:16   #2
Hvala Cukerina... Čekam fragmani

Zamolila bih ove što su gledali prve dvije verzije da ne porede i ne kvare dojam nama koji hoćemo da se uživimo u tursku verziju. Znam da je uvijek orginal "bolji" ali neke to ne zanima, bar mene ne zanima.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 20:31   #3
cukerina hvala..jedva čekam seriju i mislim da će biti odlična.Ja nisam gledala ni jednu verziju do sada ..Za mene će ova biti najbolja..
__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 20:44   #4
@cukerina
svaka čast jedva čekam vidjeti njih dvoje kao par...
njih dvoje meni su nekako karakterno slični "drugačiji i posebniji su"
nisu svakidašnji ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 21:18   #5
I evo konačno fragmanija http://www.kanald.com.tr/Cinayet

Mogli su Nurgulici ljepše ime naći...Ne zvuči mi nikako detektivski...podsjeća me na moju komšinicu



Skroz mi je neobično gledati je u ovakvoj ulozi
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 21:37   #6
Svidja mi se.



Nurgul - Zehra Kaya - 34godisnja detektivka u Odjelu za umorstva. Jedina zena medju kolegama. Glavna joj je odlika hrabrost, ne preza pred nicim.
Djeluje hladno, ali u sustini je jako emotivna osoba. Izdaje je pogled. Dubok i intuitivan.
Suocava se s ubistvom mlade djevojke i u dubini duse se poistovjecuje s njom.

Prve slike

cukerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 21:47   #7
Pozdrav cure

Odmah se upisujem na listu gledanja.
Volim ove krimi serije i nisam gledala originalne verzije, tako da ćemo sigurna sam uživati u turskoj verziji.

I da ne zaboravim, sviđa mi se fragi upravo sam ga pogledala.

Zadnje uređivanje Snupika : 20.12.2013. at 21:54.
Snupika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 01:51   #8
Prevedena najava

http://www.youtube.com/watch?v=mSzkG...ature=youtu.be
Snupika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 02:06   #9
Pozdrav i od mene.

Ja sam jedna od onih koja je odgledala original i odusevila me je serija...(mislila samo jednu ep da vidim o cemu se radi kad je najavljen Cinayet). Bit ce mi tesko komentirati jer znam pricu, ali nemoj te se bojati, usporedjivati cu ih samo u svojoj glavi.

Fragi dobar, evo vidim da se svidio ovoj kriticarki ilistojevec, kazu mi da se njeno misljenje cijeni.

https://twitter.com/oyadogan/status/414135582856863744


Evo i prevedenog sinopsisa.

http://izleyiciplatformu.com/haber/1...-basliyor.html


Quote:
Do you believe in fate?

You wake up one morning and your life has completely changed...You have a happy family, then you receive news that your beloved child has died full of secrets, your world falls apart....You are a successful Politian, you are headed for mayor ship, then suddenly your name is involved in a murder....on the verge of changing your life from being a commissioner, leaving all of that behind and taking that last leap into a new life, you come face to face with a murder, and until the true murderer is found you cannot go anywhere. Your young full of life daughter, who was looking forward to tomorrow with such optimism, suddenly is gone into darkness, her eyes have closed forever, its deadly. Fate has tangled such a web, changing your life in the most unexpected manner.....Who is the bad? Is it fate?

Produkcija i cijeli glavni cast.

Quote:
"Cinayet" is the story of a mysterious way of solving a murder. The story of different Lives, different cities, and different people.

Starring Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı and Ahmet Mümtaz Taylan, Goncagül Sunar, Tansu Biçer, Orhan Aydın, Murat Garipağaoğlu, Alicia Kapudağ, Saydam Yeniay, Funda Postacı, Ayşe Tunaboylu, Can Kolukısa, Zafer Diper, Boran Bağcı, Ece Özkici, Volkan Ünal, Yağızkan Dikmen, Hidayet Erdinç, Deniz Özmen, Bahar Kolkıran and Erdi Bolat.
Produced by Akbel-Adam Film, written by Gülden Çakir and Sema Ali Erol, and directed by Serdar Akar
__________________
"U životu i poslu, sredina je najbolji izbor, moraš biti i čovjek i zvijer."
Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 08:58   #10
osim Nurgul i Engina, gledali smo i Goncagul Sunar kao Hayrije u AK a i Sukran Ovali u Da sam oblak...

__________________
Sve je više poznavanja stranih jezika i nerazumijevanja među ljudima - T.B. LOVE
MalMati is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 10:56   #11
Quote:
Snupika kaže: Pogledaj post
Cure hvala vam

Joj idu mi na živce kad puste sve informacije odjednom pa se ne može sve pohvatati

__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 14:16   #12
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Joj idu mi na živce kad puste sve informacije odjednom pa se ne može sve pohvatati
Stvarno, dugo vremena nista a od jucer ne prestaju.... Ne bunim se

Galerija slika iz 1. epke

Nas detektivski tandem.



Snupika hvala puno na prijevodu fragija.
cukerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 15:48   #13
arkadašlar. obožavam skandinavske krimi serije & knjige i živo me zanima kako će to turci izvesti. EAD izgleda svidja mi se look od NY, običan street style, ništa napucano (ne bi ni odgovaralo liku).

mene jedino brine ovaj kanal d koji već nekoliko sezona sustavno uništava serije. nakupovali dizije čim prvih par epki ne ostvari rejting po nekoj njihovoj zamisli kreće premještanje u nove sate, nove dane, šlampavi sa fragmanima, sve u svemu katastrofa!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 19:58   #14
Sviđaju mi se ove slike







Od nama poznatih glumaca ima i lik koji je glumio Candaninog oca u Bebek Isi
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 21:28   #15
naravno pored Nurgul i Engina znam još ovu Šukran i Ugura ,ostale yok. seeni, imaš li osjećaj za feeling hoće l' ovi opstat a ?
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 21:55   #16
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
naravno pored Nurgul i Engina znam još ovu Šukran i Ugura ,ostale yok. seeni, imaš li osjećaj za feeling hoće l' ovi opstat a ?
Snobiću gdje mene nađe pitati to. Ja sam poznata po svom pesimzmu. Čak sam natjerala Cukerinu da ona otvori temu jer sam ja baksuz možda će ona imati više sreće.
Ali sada ne očekujem puno s obzirom na situaciju s Kanalom D, stvarno, bar 13 epizoda i jedan fotosešn Nurg i Engina za moje oči

Goncagul Sunar je glumila u Asmali konaku, znam da si gledao par prvih epki ali tada ona nije bila zanimljiva, obična sluškinja, poslije je legendarna Dobra glumica.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 22:04   #17
Pozdrav

Evo i ja ću vam se pridružiti u gledanju serije. Pogledala sam fragman i čini mi se obečavajuće.

Engin je stvarno

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Kada uopće počinju prikazivati seriju?

Zadnje uređivanje Queen Margot : 25.12.2013. at 22:31.
Queen Margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 11:03   #18
Quote:
Queen Margot kaže: Pogledaj post

Engin je stvarno

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Kada uopće počinju prikazivati seriju?
U sijecnju. Jos uvijek nisu objavili tocan datum.

I da, Engin je stvarno



Yilmaz Seyhan - zgodan, karizmatican 32godisnjak. U Ankari je radio u Odjelu za narkotike, dok je u Istanbulu dodjeljen Odjelu za ubistva. Policajac 's ulice'. Hrabar i tvrdoglav. Cesto je upadao u nevolje (ovdje ne razumijem da li je on imao problema s alkoholom ili sa alkosima?????)

Ulicne tuce su na njemu ostavile traga. Ima vlastite metode za rjesavanje ubistva.
U sustini je jako emotivan i usamljen covjek.
U potpunosti je predan poslu. Grabeci prema cilju prkosi zivotu. Slucaj 'Gonca Borova' je za njega od iznimne vaznosti.

Promo slike Mozda nas danas pocaste drugim fragmanijem.

Zadnje uređivanje cukerina : 27.12.2013. at 11:08.
cukerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 12:38   #19
Joj super su ove promo slike i oni gore kolaži što je postavila Senči.
Mogli bi još jedan fragi da puste
Snupika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 16:04   #20
detektivka Zehra pa fakat su mogli neko modernije ime joj dati
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.